Κριτικές για ρούχα και παπούτσια

Akatanomasty

Νεοφερμένος

Η Akatanomasty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 87 μηνύματα.





Λατρεύω το κίτρινο χρώμα το καλοκαίρι!:inlove::inlove::inlove:


Το τελευταίο φόρεμα το ερωτεύτηκα...:inlove:

Για κάτι τέτοιο τι θα λέγατε?
Tο έχω βάλει στο μάτι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • shorts florales.png
    shorts florales.png
    89.6 KB · Εμφανίσεις: 842

EnnisDelMar!

Δραστήριο μέλος

Η EnnisDelMar! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Διαιτητής. Έχει γράψει 768 μηνύματα.
Το τελευταίο φόρεμα το ερωτεύτηκα...:inlove:

Για κάτι τέτοιο τι θα λέγατε?
Tο έχω βάλει στο μάτι...

Τελειότητα!! Πολύ πολύ καλό :)

Εγώ πάλι έχω μπει σε mood παπουτσοαγορών και είμαι μεταξύ αυτών:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

EnnisDelMar!

Δραστήριο μέλος

Η EnnisDelMar! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Διαιτητής. Έχει γράψει 768 μηνύματα.
θα φορουσατε αυτη τη μπλουζα σε επισημο γεγονος΄; την εχω σε κοκκινομπορντο με μαυρο.μ στρωνει ωραια και λεω να τη φορεσω σε γαμο,αλλα οι αποψεις διιστανται

Απαπαπα, όχι!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
θα φορουσατε αυτη τη μπλουζα σε επισημο γεγονος΄; την εχω σε κοκκινομπορντο με μαυρο.μ στρωνει ωραια και λεω να τη φορεσω σε γαμο,αλλα οι αποψεις διιστανται

Σε γαμο;;;;;

ΑΠΟΚΛΕΙΕΤΑΙ!
Εγω αμα σε εβλεπα, θα ελεγα οτι μπερδεψες την εκκλησια με καφετερια. Σορυ, ειναι υπερβολικα απλο. Οσο απλη κι αν εισαι στο ντυσιμο σου, δεν ειναι ρουχο αυτο για γαμο. ΕΚΤΟΣ αν γινει στο δημαρχειο.

Τελειότητα!! Πολύ πολύ καλό :)

Εγώ πάλι έχω μπει σε mood παπουτσοαγορών και είμαι μεταξύ αυτών:



Converse ροζουλι εννοειται. Τα αλλα δεν πιανουν μια μπροστα τους!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

lolos

Νεοφερμένος

Ο lolos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 54 μηνύματα.



Σασ αρέσουν? με τι ρούχα πάνε ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.

lolos

Νεοφερμένος

Ο lolos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 54 μηνύματα.
Όχι μωρέ. Πάρτα σε άλλο χρώμα :/

Το θέμα είναι ότι μου τα έχουν φέρει και δεν μπορώ να τα αλλάξω...με τι ρπύχα μπορώ να το βάλω?>
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Το θέμα είναι ότι μου τα έχουν φέρει και δεν μπορώ να τα αλλάξω...με τι ρπύχα μπορώ να το βάλω?>

Με κανενα χρωμα. Αστα στην ακρη για ωρες αναγκης η αμα πας σε κανα βουνο η τελοσπαντων για καπου που δε θα σε νοιαζει το ντυσιμο.
Κατα την γνωμη μου, ειναι πολυ ασχημο παπουτσι.. :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tabby

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Tabby αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 935 μηνύματα.
Το θέμα είναι ότι μου τα έχουν φέρει και δεν μπορώ να τα αλλάξω...με τι ρούχα μπορώ να το βάλω?>

νομίζω πως το χρώμα τα χαλάει.. αυτό το μουσταρδί σε αθλητικό κάθεται άσχημα κ δύσκολα το συνδυάζεις. βάλτα με μαύρες ή γκρι φόρμες για γυμναστική ή με τζιν για casual περιπτώσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Γενικά,όταν αγοράζω αθλητικά θέλω μπλε,ροζ και τέτοια. Δε μου αρέσουν τα χρώματα που υπάρχουν στα υπόλοιπα παπούτσια να το έχουν και τα αθλητικά. Είναι άλλο στυλ ντυσίματος. Άλλου τύπου. Όσο για το με τι θα ταίριαζαν εγώ θα συμφωνούσα με την Tabby.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos9631

Νεοφερμένος

Ο nikos9631 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 58 μηνύματα.



Σασ αρέσουν? με τι ρούχα πάνε ;

μην τα παιρνεις καθολουυυ. φτανει πια με αυτα τα airmax τα βλεπω και θελω να ξερασω! ελεος δηλαδη! παρε κανα αλλο παπουτσι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Ισχύει. Και είναι αντικειμενικά άσχημο παπούτσι τα airmax και τα φοράνε όλοι, αλλά η ομορφιά είναι υποκειμενική. :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Ισχύει. Και είναι αντικειμενικά άσχημο παπούτσι τα airmax και τα φοράνε όλοι, αλλά η ομορφιά είναι υποκειμενική. :(
Γνώμες είναι αυτά. Απλά,εγώ πχ, δεν τα'χω για φιγούρα αλλά καθαρά για άθληση μπορώ να σου πω ότι είναι πάρα πολύ βολικά και ανθεκτικά.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgia.94

Δραστήριο μέλος

Η georgia.94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 559 μηνύματα.



Σασ αρέσουν? με τι ρούχα πάνε ;


σαν σχεδιο ειναι πολυ ωραια κ μοδατα!το χρωμα οντως δεν ειναι κ πολυ ωραιο!!υποκειμενικο βεβαια αυτο!!
δν νομιζω οτι εχεις περιορισμο στο με τι θα τα φορεσεις!!φυσικα με φορμες η και με τζιν!αρκει χρωματικα να κινεισαι στα μαυρο-γκρι-λευκο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elena

Πολύ δραστήριο μέλος

Η elena αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος. Έχει γράψει 888 μηνύματα.
Για κάτι τέτοιο τι θα λέγατε?
Tο έχω βάλει στο μάτι...

Akatanomasty είναι πάρα πολύ ωραίο το σορτσάκι! :inlove: από που θα το πάρεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lolos

Νεοφερμένος

Ο lolos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 54 μηνύματα.
Δεν είναι μουσταρδί είναι καφέ απλά δεν βρίσκω ακριβώς την φωτογραφία!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Κοίταξε να δεις, lolos, το airmax είναι ένα παπούτσι χάρμα για ορισμένες δραστηριότητες, ωστόσο αισθητικά οφείλουμε να δούμε πως δεν πρόκειται και για κομψοτέχνημα, ναι; Ίσως, εξαρτάται από την αισθητική του καθενός. Το είπαν και παραπάνω.

Στην προκειμένη η Nike για κάποιο λόγο θεώρησε ότι το να μιμηθεί το -κλασικό πλέον- Oxford μποτάκι Timberland βγάζοντάς το σε αθλητικό με παρόμοιο χρωματισμό θα ήταν μια καλή ιδέα. Σε ορισμένους άρεσε, σε άλλους όχι. Όπως συμβαίνει με όλα σε αυτή τη ζωή.

Αν εσένα σου αρέσουν, όλα καλά. Μένεις απλώς στη δεύτερη ερώτηση που λες: με τι ρούχα πάνε; Πάνε με ό,τι ρούχο σου ταιριάζει στο μάτι. Μαύρο πάντως σίγουρα. Εμένα αυτό το παπούτσι μου φαίνεται σαν να περνά κρίση ταυτότητας. :P

Με γεια σου κιόλας. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lolos

Νεοφερμένος

Ο lolos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 54 μηνύματα.
Βασικά στο χρώμα είναι ίδια χαχαχα!!!Σας ευχαριστώ όλους!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tabby

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Tabby αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 935 μηνύματα.


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DanaiPsa

Νεοφερμένος

Η DanaiPsa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 90 μηνύματα.
Είμαι ψιλή με καστανόξανθα σγουρά μαλλιά, αδύνατη. Τι μαγιό θα μου πήγαινε; Μικρό μέγεθος στήθους, λεπτή μέση, φαρδαίνω στη λεκάνη. Οι μηροί μου είναι λίγο παχιοί. Τι μαγιό θα έπρεπε να αγοράσω;;;;; Ευχαριστώ πολύ όσους με συμβουλέψουν με ειλικρίνεια και............ ΚΑΛΗ επιτυχία με τις εξετάσεις!!!! (τους βαθμούς εννοώ):):):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top