Καλοκαιρινές διακοπές: Πού θα θέλατε να πάτε φέτος;

jrot6

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο jrot6 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,535 μηνύματα.
Ούτε Θάσο έχω πάει ούτε και Σαμοθράκη...
Είναι αλήθεια αυτό που λένε για πολλά κουνούπια και γενικά πάσης φύσεως έντομα και ερπετά;
Θασο φυσιολογικα πραγματα..Σαμοθρακη πανω στις βαθρες εχει πολυ ερπετο λογω της φυσης..Παντως τη Σαμοθρακη ή την μισεις και λες τι κολονησι ειναι αυτο ή ξαναπας..Δεν εχει μεσα..Εχει ενα απαισιο λιμανι,οι θαλασσες ειναι καθαρες αλλα κυριως με βοτσαλο και οχι επιπεδου χαλκιδικης,τα Θερμα ειναι ενα ωραιο χωριο με ενα υπεροχο μαγαζακι-νεανικο καφενειο και ολα τα λεφτα ειναι οι Βαθρες..

Περιμενω οταν γυρισεις με το καλο εντυπωσεις..:D

p.s. Ρε παιδια με την εντολη
δεν μου βγαζει ποιος εκανε την αρχικη δημοσιευση..Πως γινεται αυτο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
p.s. Ρε παιδια με την εντολη [quote] δεν μου βγαζει ποιος εκανε την αρχικη δημοσιευση..Πως γινεται αυτο?

Μπορείς να βάλεις στο αρχικό quote >
Αρχική Δημοσίευση από αυτός που θες:
ή να πατάς απλά παράθεση στο post του και να κόβεις ράβεις ότι θες ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chimera

Δραστήριο μέλος

Η Chimera αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 723 μηνύματα.
Προτάσεις για Σκιάθο κανείς; Ξενοδοχεία, μέρη να δεις κλπ. Δεν έχω ξαναοργανώσει μόνη μου διακοπές :confused:!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

knm_21

Νεοφερμένος

Η knm_21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
λοιπον επειδη μπερδευτηκα λιγο με τα προηγουμενα post μια χαλκιδικη μια ικαρια (ειμαι κ καινουρια κ δεν σας εχω συνηθησει κιολας :P) .. σκοπευω να παω φολεγανδρο, σαμοθρακη κ ικαρια.. κυριως για ικαρια ενδιαφερομαι να μου πειτε λιγο συνοπτικα (η neraida που φαινεται να εινια κ ειδημον) για ημερομινιες που αξιζει περισσοτερο γιατι ακομα το ψαχνουμε (απο 30 ιουλιου μεχρι 11 αυγουστου πχ 5-6 μερες που να αξιζει πιο πολυ) κ τι πανυγηρια εχει...
τωρα αν ξερει κανεις κ τπτ για φολεγανδρο..
ps:συγνωμη αν σας βαζω να επαναλαμβανεστε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Προτάσεις για Σκιάθο κανείς; Ξενοδοχεία, μέρη να δεις κλπ. Δεν έχω ξαναοργανώσει μόνη μου διακοπές :confused:!


Σκιάθο θα πάω και εγώ! :D

Ξέρω σχετικά λίγα πράγματα! :)

Οι παραλίες που μου έχουν πει είναι οι Κουκουναριές, η Μπανάνα (είναι γυμνιστών) και ο Βρωμόλιμνος (για πιο κλαμποκατάσταση :P). Επιπλέον τα περισσότερα μαγαζιά είναι στην Χώρα και λογικά θα σε βολέψει περισσότερο αν κλείσεις εκεί! Δεν ξέρω αν θα έχετε αμάξι αλλά έχει τακτικά δρομολόγια λεωφορείων!

Για τα ξενοδοχεία αλλά και για άλλες πληροφορίες μπορείς να δεις εδώ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vendetta

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, επαγγέλεται Ξεναγός και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,275 μηνύματα.
Κι εγώ Σκιάθο...:clapup:
Για λίγο βέβαια...Μόνο τρεις μέρες...Αυτό που θέλω είναι αν έχει πάει κάποιος ή ξέρει να μου πει που έχει καλό φαγητό...Είναι πάντα σήμα κατατεθέν των διακοπών μου...:D:D
Και κανένα καλό κλαμπάκι ευπρόσδεκτο...:whistle:
Πάντως κι εγώ στη Χώρα έκλεισα...Όσους ρώτησα μου είπανε καλύτερα εκεί...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
@jrot6:
Θα έχεις νέα μόλις επιστρέψω...

Αν πάντως παίζει πολύ έντομο, θα ξενερώσω άσχημα.:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
vendetta.... επειδή σκέφτομαι να πάω ΣΚιάθο για δώσε λίγο τα φώτα σου...

Τι λέει το μέρος? Από τιμές? Από κόσμο? :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsipouro

Διάσημο μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,037 μηνύματα.
Οι φετινές διακοπές μου ήταν οι καλύτερες... ΔΕΝ! 4 μέρες Κέρκυρα με την παρέα μου αμέσως μετά την εξεταστική (τέλη Ιουνίου), δε λέω καλά πέρασα αλλά ήταν η 4η φορά που έκανα διακοπές εκεί και όσο να 'ναι το βαρέθηκα αυτό το νησί. 2 σαββατοκύριακα Χαλκιδική, Καλλιθέα συγκεκριμένα, στο εξοχικό ενός φίλου και αυτό ήταν όλο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vendetta

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, επαγγέλεται Ξεναγός και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,275 μηνύματα.
vendetta.... επειδή σκέφτομαι να πάω ΣΚιάθο για δώσε λίγο τα φώτα σου...

Τι λέει το μέρος? Από τιμές? Από κόσμο? :)

Resident δεν έχω ξαναπάει Σκιάθο...Είναι η πρώτη φορά που θα πάω...:redface:
Έχω ακούσει ότι έχει μία πάρα πολύ καλή παραλία που λέγεται Κουκουναριές, μία άλλη, η Μπανάνα αν δεν κάνω λάθος, η οποία είναι απλά καλή και με beach bar για party όλη μέρα και καλή διασκέδαση κυρίως μέσα στη Χώρα...
Έκλεισα δωμάτια με 25 ευρώ τη βραδιά το άτομο και νομίζω βρίσκεις γενικά...Εγώ τα έκλεισα πριν από 2 εβδομάδες...Πηγαίνεις από Βόλο ή από Άγιο Κων/νο με απλό πλοίο (γύρω στις 2.30 ώρες) ή με ταχύπλοο (γύρω στη 1.30 ώρα)...
Θα επιστρέψω τη Δευτέρα από εκεί οπότε ρίξε μία υπενθύμιση για περισσότερα...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Έκλεισα δωμάτια με 25 ευρώ τη βραδιά το άτομο και νομίζω βρίσκεις γενικά...
μου άρεσε αυτό το κομμάτι :P
Θα επιστρέψω τη Δευτέρα από εκεί οπότε ρίξε μία υπενθύμιση για περισσότερα...:)

θα στο θυμίσω μην ανησυχείς! :P:P:P

Thx!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
η Μπανάνα αν δεν κάνω λάθος, η οποία είναι απλά καλή και με beach bar για party όλη μέρα και καλή διασκέδαση κυρίως μέσα στη Χώρα...

Η παραλία λέγεται Βρωμόλιμνος :)

Γενικά έχει καλές τιμές...
Κουκουναριές και Βρωμόλιμνος θεωρούνται οι καλύτερες...και γενικά προτιμώ την τρέλα του beach bar :P αλλά ο καθένας με τα γούστα του...

Από κλαμπ θυμάμαι το Καλούα αν και είναι σχεδόν όλα σε μία ευθεία...
Η Χώρα περπατιέται μια χαρά...

Για τις παραλίες ή παίρνεις μέσο ή λεωφορείο που έχει αρκετά συχνά (το μόνο μείον είναι ότι είσαι ο ένας πάνω στον άλλον :P)α...και η απόσταση γενικά είναι μικρή...δεν κουράζεσαι για να τις φτάσεις :)

΄Αλλες απορίες; :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
Η Βίκυ και ο Βεντέττα τα λένε μια χαρά:)
Το Βρωμόλιμνο είναι πολύ τρέντυ, αλλά οι κουκουναριές είναι καλύτερη παραλία. ΠΡΟΣΟΧΗ: στις κουκουναριές μην καθήσετε στην αρχή της παραλίας, γιατί κατά τις 3 πλακώνουν καΐκια και ξεφορτώνουν κόσμο και είναι ο ένας πάνω στον άλλο. Προχωρείστε προς τη μέση ή την άκρη της παραλίας.

Δωμάτιο βρίσκεις εύκολα με 50 ευρώ το δίκλινο

Τα κλαμπ είναι όντως στη σειρά (3-4, μη φανταστείς:P) και αμέσως μετά τα κλαμπ είναι μια ψαροταβέρνα, το Ακρογιάλι, που είναι μεν ακριβούτσικο αλλά κάνει φανταστική μακαρονάδα με θαλασσινά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tetragrammaton

Διάσημο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,671 μηνύματα.
Η παραλία λέγεται Βρωμόλιμνος :)

Η ονομασία φαντάζομαι επιλέχθηκε για τουριστικούς σκοπούς. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vendetta

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, επαγγέλεται Ξεναγός και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,275 μηνύματα.
Λοιπόόόν...Επέστρεψα...Μόνο που έκανα το λάθος να κλείσω μόνο δύο διανυκτερεύσεις...(Οκ κάποιοι δεν μπορούσανε παραπάνω... :P )...
Η Σκιάθος είναι κατά τη γνώμη μου ιδανικό νησί για διακοπές...Και για αυτούς που ψάχνουν ηρεμία και για αυτούς που ψάχνουν χαβαλέ...Έχει πολύ πράσινο, πολύ καλές και οργανωμένες παραλίες, οι οποίες μάλιστα διαχειρίζονται από τον ίδιο το δήμο και μένουνε σε λογικές τιμές...Στις Κουκουναριές που θεωρείται τοπ (και κατά την άποψή μου καλά κάνει και θεωρείται έτσι...) η τιμή για το σετάκι ξαπλώστρα και 2 ομπρέλες ήταν 8 ευρώ...Δε χρειάζεται να νοικιάσεις αυτοκίνητο...Υπάρχει λεωφορείο κάθε 20 λεπτά που σε πηγαίνει παντού (όλο κι όλο ένας δρόμος είναι)...Αν και τα αυτοκίνητα για ενοικίαση παραμένουν σε λογικές τιμές...Βρίσκεις ακόμα και από 25 περίπου ευρώ την ημέρα αλλά στα μαγαζάκια που βρίσκονται όχι κάτω στην παραλία αλλά στο τέρμα της Χώρας στο τέλος της οδού Παπαδιαμάντη ψηλά...
Φαγητό πολύ καλό και με περίπου 15 ευρώ το άτομο...Έχει πάρα πολλά και πολύ καλά ταβερνάκια και εστιατόρια...Εκείνα στο παλιό λιμάνι στο τέρμα που ανεβαίνεις λιγάκι προς τα πάνω είναι τα καλύτερα...Εκεί βρίσκεται και ένας δρόμος - κατηφόρα (ανηφόρα, όπως θέλετε πείτε το :D:D ) με μπαράκια που βγάζουν έξω στο δρόμο μαξιλάρες...Κατα τη γνώμη μου είναι ένα από τα καλύτερα μέρη με μπαράκια που έχω βρει ποτέ...Για να βρεις βέβαια να καθίσεις είναιο λίγο δύσκολο...;) Θα βρεις σίγουρα να καθίσεις εκεί για καφεδάκι το μεσημέρι...
Κλαμπάκια πολύ καλά...Το Καλούα κορυφαίο... :clapup:
Και ο κόσμος είναι πάρα πολύ καλός...
Resident αυτά για αρχή...Για περισσότερα περιμένω τις ερωτήσεις σου...:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
!!!

Mε κάλυψες για αρχή δεν μπορώ να πω!!! :P

ΤΥ!!!!

Άμα μου δημιοθργηθούν απορίες θα σου πω! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Λοιπόόόν...Επέστρεψα...Μόνο που έκανα το λάθος να κλείσω μόνο δύο διανυκτερεύσεις...(Οκ κάποιοι δεν μπορούσανε παραπάνω... :P )...
Η Σκιάθος είναι κατά τη γνώμη μου ιδανικό νησί για διακοπές...Και για αυτούς που ψάχνουν ηρεμία και για αυτούς που ψάχνουν χαβαλέ...Έχει πολύ πράσινο, πολύ καλές και οργανωμένες παραλίες, οι οποίες μάλιστα διαχειρίζονται από τον ίδιο το δήμο και μένουνε σε λογικές τιμές...Στις Κουκουναριές που θεωρείται τοπ (και κατά την άποψή μου καλά κάνει και θεωρείται έτσι...) η τιμή για το σετάκι ξαπλώστρα και 2 ομπρέλες ήταν 8 ευρώ...Δε χρειάζεται να νοικιάσεις αυτοκίνητο...Υπάρχει λεωφορείο κάθε 20 λεπτά που σε πηγαίνει παντού (όλο κι όλο ένας δρόμος είναι)...Αν και τα αυτοκίνητα για ενοικίαση παραμένουν σε λογικές τιμές...Βρίσκεις ακόμα και από 25 περίπου ευρώ την ημέρα αλλά στα μαγαζάκια που βρίσκονται όχι κάτω στην παραλία αλλά στο τέρμα της Χώρας στο τέλος της οδού Παπαδιαμάντη ψηλά...
Φαγητό πολύ καλό και με περίπου 15 ευρώ το άτομο...Έχει πάρα πολλά και πολύ καλά ταβερνάκια και εστιατόρια...Εκείνα στο παλιό λιμάνι στο τέρμα που ανεβαίνεις λιγάκι προς τα πάνω είναι τα καλύτερα...Εκεί βρίσκεται και ένας δρόμος - κατηφόρα (ανηφόρα, όπως θέλετε πείτε το :D:D ) με μπαράκια που βγάζουν έξω στο δρόμο μαξιλάρες...Κατα τη γνώμη μου είναι ένα από τα καλύτερα μέρη με μπαράκια που έχω βρει ποτέ...Για να βρεις βέβαια να καθίσεις είναιο λίγο δύσκολο...;) Θα βρεις σίγουρα να καθίσεις εκεί για καφεδάκι το μεσημέρι...
Κλαμπάκια πολύ καλά...Το Καλούα κορυφαίο... :clapup:
Και ο κόσμος είναι πάρα πολύ καλός...
Resident αυτά για αρχή...Για περισσότερα περιμένω τις ερωτήσεις σου...:D


Συμφωνώ και επαυξάνω!!!!! :D:D:D:D:D


Η Σκιάθος είναι τέλειο νησί! Οι παραλίες του είναι καταπληκτικές, πεντακάθαρες, έχουν πράσινο χρώμα και νιώθεις οτι είσαι σε πισίνα!!! Ξετρελάθηκα με τις Κουκουναριές!!! Ο Βρωμόλιμνος δεν μου άρεσε ιδιαίτερα και δεν είχε κάποιο ιδιαίτερο beach bar, αυτό που γινόταν χαμός έχει κλείσει! Η Μπανάνα είναι πιο μικρή από τις Κουκουναριές αλλά πολύ ωραία και αυτή! Το κακό με τις δυο τελευταίες παραλίες είναι οτι έχει περπάτημα από εκεί που σε αφήνει το λεωφορείο! Εμείς πήραμε και ένα καραβάκι (15? το άτομο) και πήγαμε σε μια εκπληκτική παραλία, στα Λαλάρια! Εκεί πας μόνο με καραβάκι και η θάλασσα έχει γαλάζιο χρώμα! Τέλεια!!! :inlove:

Τα μαγαζιά για φαγητό είναι πολύ καλά και τα μπαράκια με τις μαξιλάρες πολύ ωραία με κοκτέιλ σε μεγάλα ποτήρια στολισμένα με φρούτα! Γίνεται χαμός αλλά αξίζει να κάτσεις!!!

Το ωραίο με τα κλαμπ είναι οτι δεν πληρώνεις είσοδο! Μπορείς να ξεκινήσεις στο ένα και μετά να βαρεθείς και να πας στο άλλο χωρίς να χρειαστεί να πληρώσεις τίποτα! Το Καλούα ωραίο ήταν αλλά μέσα γινόταν τέτοιο πανικός που δεν το ευχαριστιέσαι, καλύτερα δηλαδη είναι να κάθεσαι έξω! Εμένα μου άρεσε πιο πολυ το Noa, είχε και κάτι σούργελα για χορευτές, πολύ γέλιο! :P Το άλλο καλό με τα κλάμπ είναι οτι αν θέλεις να είσαι μέσα στη φασαρία κάθεσαι μέσα και ξεκουφαίνεσαι και αν θέλεις να είναι πιο ήσυχα ή κάθεσαι έξω ή απέναντι στους καναπέδες!


Η Σκιάθος είναι από τα νησιά που θέλω να ξαναπάω άμεσα!!! :clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Τα Λαλαρια ειναι φοβεραααα, να πατε οσοι ετοιμαζεστε σοπωδηποτε!
Επισης, αι λοβ μαξιλαρες.. Τα κλαμπιδια που λετε, εγω ειχα παει τελος Αυγουστου κι ειχε ΤΕΤΟΙΑ νεκρα που δε λεγανε τιποτα. (πως λεγεται ενα κλαμπ με ιταλικο ονομα που θυμιζει παγωτο..? ρεσιταλ μου ερχεται :P).
Βολτουλα στο Μπουρτζι το βραδυ λεει πολυ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Παιδιά, μία ερώτηση... Θα πάμε Σαντορίνη, και φτάνουμε περίπου την ίδια ώρα, όλοι στο λιμάνι κι ένας στο αεροδρόμιο... Πώς μπορεί αυτός ο ένας να πάει στo Φηροστεφάνι; Ξέρετε πόσο θα του πάει το ταξί;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natalia_del2

Νεοφερμένος

Η Ναταλία... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Το πιστεύετε ότι πέρασε κιόλας το καλοκαίρι ? Προλάβατε να γεμίσετε όμορφες στιγμές που σας γεμίζουν κουράγιο για το φθινόπωρο που έρχεται ? Περάσατε πραγματικά ωραία ή είστε από αυτούς που ακούν τις περιγραφές των άλλων και ζηλεύουν τις διακοπές τους? Τελικά, δίνουμε περισσότερη αξία στο καλοκαίρι επειδή θα θέλαμε να μπορούσαμε πραγματικά να ξεφύγουμε από την καθημερινότητα ή μήπως μπορούμε όντως να ξεδώσουμε αρκεί να μας δοθέι η ευκαιρία και να μην αφήνουμε βλακειούλες και βλάκες να μας χαλάνε τη διάθεση ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top