Αδικούνται άραγε τα "καλά παιδιά" στις σχέσεις με το άλλο φύλο;

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Αδικούνται είπαμε.-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hamsteraki

Δραστήριο μέλος

Η hamsteraki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 743 μηνύματα.
Πιστεύει κανείς πραγματικά ότι υπάρχουν "καλοί" και "κακοί"..?

Γιατί για μένα υπάρχει μόνο το "γουστάρω" και "δεν γουστάρω" .. και επειδή συνήθως ο ένας δεν πολυθέλει αλλά δεν ξέρει κιόλας τι να κάνει φαίνεται το κακό παιδί της υπόθεσης..

Δηλαδή όλοι μια από τα ίδια είμαστε για μένα:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Πιστεύει κανείς πραγματικά ότι υπάρχουν "καλοί" και "κακοί"..?

Γιατί για μένα υπάρχει μόνο το "γουστάρω" και "δεν γουστάρω" .. και επειδή συνήθως ο ένας δεν πολυθέλει αλλά δεν ξέρει κιόλας τι να κάνει φαίνεται το κακό παιδί της υπόθεσης..

Δηλαδή όλοι μια από τα ίδια είμαστε για μένα:D
Εγώ πιστεύω πως το "καλός" και "κακός" προσδιορίζει αν κάποιος είναι μ@λάκ@ς με την καλή ή με την κακή έννοια... απλά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Βρειτε μου εσεις ενα.. "καλο" παιδι, και σας υποσχομαι να μην το αδικησω καθολου. :angelnot::teasing:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Βρειτε μου εσεις ενα.. "καλο" παιδι, και σας υποσχομαι να μην το αδικησω καθολου. :angelnot::teasing:


Εδώ 'μαι!!!! :P

Λες η γυναίκα μου να έχει πρόβλημα? :hmm:


Μπα΄! :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Εγώ πιστεύω πως το "καλός" και "κακός" προσδιορίζει αν κάποιος είναι μ@λάκ@ς με την καλή ή με την κακή έννοια... απλά.
Με άλλα λόγια όλοι είμαστε(λίγο ή πολύ)μ@λ@κες?? :|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Great Chaos

Περιβόητο μέλος

Ο Όττο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 56 ετών, επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,911 μηνύματα.
Το έπιασες το υπονοούμενο φίλε Μπιλ. Κι εμένα μου φαίνεται ότι κάτι τέτοιο λέει. Αυτό το "με την καλή έννοια" μου θυμίζει κάποιον καθηγητή στο σχολείο που του ξέφυγε πάνω στα νεύρα του και είπε σε μαθητή "μαμώ τη μάνα σου". Όταν το παιδί διαμαρτυρήθηκε "μα κύριε καθηγητά..." ο καθηγητής προσπάθησε να τα μαζέψει: "Με την καλή έννοια παιδί μου":D. Φίλε ]ifrit[ μην κρίνεις εξ ιδίων τα αλλότρια. Εγώ είμαι κακό παιδί με την κακή έννοια, κατάλαβες μάγκα;;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Mα είναι δυνατόν να είμαστε τόσο απόλυτοι πια και να πιστεύουμε οτι "ναι αδικούνται" ή το αντίθετο;
Ούτε καν για την πλειοψηφεία των περιπτώσεων δεν μπορούμε να μιλήσουμε, εκτός αν έχουμε κάνει σχετική δημοσκόπηση.
Κάθε περίπτωση είναι διαφορετική και μοναδική.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lawnmower man

Νεοφερμένος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 43 μηνύματα.
Πάντως listen to the good news that I' ve got for you, man. Οι γυναίκες ερωτεύονται τα κακά παιδιά, όμως πάντα παντρεύονται τα καλά, απλά και μόνο γιατί η μαμά τους τις έχει έτσι γαλουχήσει (όπως λέμε ευνουχίσει). Μην ανησυχείς, θα καλοπαντρευτείς και θα πάρεις και προίκα γιατί τέτοια παιδιά σπανίζουν, ειδικά στη σημερινή εποχή.:D

:sick: Δεν είναι πρώτη φορά που το ακούω αλλά δυστυχώς μου προκαλεί ακόμα αναγούλα αυτή η σκέψη... και κυρίως γιατί ισχύει. Θέλως όμως να πιστεύω πώς είμαι αρκετά ειλικρινής με τον εαυτό μου ώστε να μην παντρευτώ ποτέ κάποια η οποία δεν θα είναι ερωτευμένη μαζί μου (σημ: και εγώ μαζί της εννοείται)... Χίλιες φορές εργένης!

ΥΓ: Αγαπητέ Χλοοκόπτα, δεν ξέρεις τι σημαίνει Μέγα Χάος, γι' αυτό να εξηγηθώ. Αυτά που σου σούρνω δεν τα πιστεύω, ούτε θέλω να σε θίξω. Κάνω απλά χαλαρή πλάκα. Παρολαυτά, μήπως I've got a point μέσα στη χαοτική μου παραλυσία; Μήπως παραείσαι χωρίς γωνίες, ομαλός και τελικώς γίνεσαι βαρετός; (Ή τέλοσπάντων όποιος αντιμετωπίζει τέτοιο πρόβλημα, αν όχι εσύ...) ΟΚ man???

Δυστυχώς με το να είσαι καλό παιδί σημαίνει ότι είσαι αυτό που κάθε πατέρας ονειρεύεται για την κόρη του. Ταυτόχρονα είναι γνωστά σε όλους τα επαναστατικά συμπλέγματα κάθε τέκνου απέναντι στου γονείς (μέχρι κάποια ηλικία τουλ) με συνέπεια το "καλό" παιδί να απορρίπτεται ώς η προτίμηση των γονέων (σοβαρά συμβαίνει). Όταν βέβαια το τέκνο ωριμάσει, κοινώς τα βρεί δύσκολα και γίνει πιο πρακτικό στην σκέψη, θα κοιτάξει να βρεί τον καλό μ@!@*@ που θα τον/την βοηθήσει να διάγει ένα ασφαλέστερο και ανετότερο βίο... Εγώ αυτόν τον ρόλο (του καλού μ!#@!) δεν πρόκειται να τον παίξω!

Και κάτι σύντομο σε ότι αφορά τα επαναστατικά αισθήματα των νεων/τέκτων. Για εμένα η επανάσταση είναι από τις πιό ώριμες πράξεις. Όχι όμως η επανάσταση η οποία απλά αντιτάσει το μαύρο στο άσπρο και το όχι στο ναι. Αλλά η επανάσταση που λέει ότι "εγω, δεν θα εξαρτάμαι από κανέναν... Εγώ θα απόφασίζω αυτό που θέλω για εμένα, και θα έχω το θάρρος να φέρω την ευθύνη/συνέπεια των αποφάσεών μου". Η επανάσταση η οποία γίνεται με την ασφάλεια του πορτοφολιού του μπαμπά και η οποία γίνεται με ημερομηνία λήξης, για μένα είναι από τις πιό συντηρητικές πράξεις...
(Υ.Γ. Δεν αναφέρομαι σε πολιτικές επαναστάσεις, αυτές είναι άλλο θέμα συζήτησης. Αναφέρομαι στις "επαναστάσεις" των νέων που θέλουν να κάνουν "ξέφρενη" ζωή μέχρι τα 25-26 και μετά ζητάνε από τον μπαμπά να γλύψει ποδιές για μια θέση στο δημόσιο)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
Με άλλα λόγια όλοι είμαστε(λίγο ή πολύ)μ@λ@κες?? :|

όπως λεει και το άσμα... "Να δεις που κάποτε θα μας πούνε και μαλάκες..."
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
:sick: Δεν είναι πρώτη φορά που το ακούω αλλά δυστυχώς μου προκαλεί ακόμα αναγούλα αυτή η σκέψη... και κυρίως γιατί ισχύει. Θέλως όμως να πιστεύω πώς είμαι αρκετά ειλικρινής με τον εαυτό μου ώστε να μην παντρευτώ ποτέ κάποια η οποία δεν θα είναι ερωτευμένη μαζί μου (σημ: και εγώ μαζί της εννοείται)... Χίλιες φορές εργένης!
μα... το ότι θα σε παντρευτεί κάποια στιγμή κάποια γιατί είσαι καλό παιδί, σε καμία περίπτωση δεν αναιρεί το συναίσθημα του έρωτα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
μα... το ότι θα σε παντρευτεί κάποια στιγμή κάποια γιατί είσαι καλό παιδί, σε καμία περίπτωση δεν αναιρεί το συναίσθημα του έρωτα :P
Μα ναι, φυσικά και θα είναι ερωτευμένη γιατί απλά είσαι αυτό που της ταίριαζε (δεν αναφέρομαι με τον β' ενικό απαραίτητα στον κηπουρό). Παράλληλα δε, θα έχει τον μπρατσαρά από δίπλα για γκόμενο, που της στέλνει τη λίμπιντο στα ύψη. :D

Είναι σίγουρο πως έχουμε όλοι στο μυαλό μας τους ίδιους ορισμούς για το τί είναι κακό και τι καλό παιδι? :hmm:
Από εκεί μάλλον πρέπει να ξεκινήσουμε και μετά να αναλύσουμε ποιός χάνει τι.
Να θέσω λοιπόν επί τάπητος τον δικό μου ορισμό του "καλού παιδιού".


"Καλό παιδί" για μία γυναίκα είναι ο άνθρωπος που πιθανώς θα ταίριαζε πολύ έως και πάρα πολύ μ' αυτήν, αλλά στερείται σεξουαλικότητας.


Εξετάζω τη σκοπιά του να είναι ο άντρας το "καλό παιδί". Κι αυτό γιατί στην Ελλάδα έχουν οι γυναίκες το πάνω χέρι στις σχέσεις. Επίσης το "για μία γυναίκα" δείχνει ότι (κατά τη γνώμη μου πάντα) ένα άτομο είναι κατ' ανάγκην για όλες "καλό παιδί". Όταν βέβαια είναι για ένα μεγάλο ποσοστό του δείγματος τότε... εμπίπτει στις περιπτώσεις που εξετάζουμε εδώ.

Βάση του προσωπικού ορισμού μου, το "καλό παιδί" έχει πιθανώς έναν χαρακτήρα που πλησιάζει στον χαρακτήρα που η γυναίκα θα έβρισκε ιδανικό σ' έναν άντρα. Ποια η διαφορά του από τους επωνομαζόμενους "μ@λ@κες"; Ότι για κάποιους λόγους στερείται σεξουαλικότητας, δηλαδή δεν έλκει την εν λόγω γυναίκα.
Στις μικρότερες ηλικίες, όπως είναι φυσικό, η σεξουαλικότητα είναι το κυρίαρχο (αν όχι το μοναδικό) κριτήριο. Κι ο χαρακτήρας πιθανώς να παραγκωνίζεται (πιθανώς πάλι, δεν συμβαίνει πάντα). Δεν το κατακρίνω, ίσα-ίσα που πρέπει να σ' έλκει ο άλλος και σεξουαλικά.

Και σε τέτοιες περιπτώσεις έχουμε την κλασική σκέψη που είπε πιο πάνω η Λένα: "Θα τον αλλάξω."
No comment. :P

Γι' αυτό και όταν έρθουν κάποιες μικρές δυσκολίες πάνε για παρηγοριά στο καλό παιδί-φιλενάδα τους. (Εμμ φίλο ήθελα να πω. :D Πού είναι το backspace ρε γμτ;)



In the very end βέβαια, ο "καλος" κερδίζει. Το θέμα είναι πότε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Great Chaos

Περιβόητο μέλος

Ο Όττο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 56 ετών, επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,911 μηνύματα.
Αγγελία: Αφέντρα, εξαιρετικά δεσποτική ζητά νέο, όμορφο και πολύ υποτακτικής ψυχολογίας σκλάβο, για να παίξουν τον Iggy Pop (Now I wanna be your dog...) και τον Μαρκήσιο. Εάν είσαι υπάκουος, σου υπόσχομαι να είμαι πολύ σκληρή μαζί σου. Προσφέρω εχεμύθεια, υγεία (αποστειρωμένα όργανα) και προσωπικό θάλαμο βασανισμού, απαιτώ τα ανάλογα. Είσαι έτοιμος να χάσεις κάθε ατομικό δικαίωμα και ανθρώπινη υπόσταση; Αν ναι τηλεφώνησε τώρα στο 6969....96 και ζήτησε την Λουντμίλα. Η κόλαση σε περιμένει.

Άντε ρε παιδιά, ανοίξτε κανένα σχετικό περιοδικό (πχ το ΟΚΜ), για να μη νομίζετε ότι δεν υπάρχουν γυναίκες που γουστάρουν τα καλά παιδιά. Υπάρχουν, και βέβαια υπάρχουν:beating: Αρκεί να ξέρεις τι ψάχνεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Μα ναι, φυσικά και θα είναι ερωτευμένη γιατί απλά είσαι αυτό που της ταίριαζε (δεν αναφέρομαι με τον β' ενικό απαραίτητα στον κηπουρό). Παράλληλα δε, θα έχει τον μπρατσαρά από δίπλα για γκόμενο, που της στέλνει τη λίμπιντο στα ύψη. :D

:confused:
με άφησες λίγο άφωνη...
δεν περίμενα τέτοια γενίκευση από σένα....

ΑΝ το καλό παιδί βρει και παντρευτεί μια όπως αυτή που περιγράφεις, τότε εκτός από καλό παιδί είναι και μεγάλος μ@λ@κας γιατί μιλάμε για μια γυναίκα που είναι πολύ μεγάλη π@υτ@ν@ στην ψυχή...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Βρε παιδιά μου γεννήθηκε μία απορία... Τώρα πως θα την θέσω είναι άλλο πράγμα και ίσως σας μπερδέψω αλλά wtf;:P

Βλέπω τους άντρες εδώ του φόρουμ που παραπονιούνται και λένε ότι ενώ είναι καλά παιδιά οι γυναίκες δεν μαζί τους....

Αυτό το δεν είναι ότι έκαναν σχέση μαζί σας και σας πλήγωσαν και εκμεταλλεύτηκαν την καλοσύνη σας ή ότι ποτέ αυτές που θέλατε δεν σας είδαν ερωτικά και σας "εκμεταλλεύτηκαν" ως φίλους; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Βρε παιδιά μου γεννήθηκε μία απορία... Τώρα πως θα την θέσω είναι άλλο πράγμα και ίσως σας μπερδέψω αλλά wtf;:P

Βλέπω τους άντρες εδώ του φόρουμ που παραπονιούνται και λένε ότι ενώ είναι καλά παιδιά οι γυναίκες δεν μαζί τους....

Αυτό το δεν είναι ότι έκαναν σχέση μαζί σας και σας πλήγωσαν και εκμεταλλεύτηκαν την καλοσύνη σας ή ότι ποτέ αυτές που θέλατε δεν σας είδαν ερωτικά και σας "εκμεταλλεύτηκαν" ως φίλους; :hmm:
Το δεύτερο;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Great Chaos

Περιβόητο μέλος

Ο Όττο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 56 ετών, επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,911 μηνύματα.
:confused:
με άφησες λίγο άφωνη...
δεν περίμενα τέτοια γενίκευση από σένα....

ΑΝ το καλό παιδί βρει και παντρευτεί μια όπως αυτή που περιγράφεις, τότε εκτός από καλό παιδί είναι και μεγάλος μ@λ@κας γιατί μιλάμε για μια γυναίκα που είναι πολύ μεγάλη π@υτ@ν@ στην ψυχή...

Αμάν βρε παιδιά, πού είναι αυτή η γυναίκα, που την ψάχνω και δεν μπορώ να την βρω; Κάθε π@υτ@ν@ θέλει τον ντ@β@τζή της κι εγώ γουστάρω πολύ αυτόν το ρόλο, άλλωστε βαριέμαι να δουλεύω. Απλά εμένα μου αρέσουν οι ακριβές και όχι οι φτηνές. Αν ξέρετε καμμία, στείλτε μου ΡΜ:D :D .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
εμένα μου αρέσουν οι ακριβές και όχι οι φτηνές. Αν ξέρετε καμμία, στείλτε μου ΡΜ:D :D .

έτσι που το θέτεις, όλες θα σου στείλουν:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Εγώ πάντως τελευταία ανακάλυψα πως την βρίσκω με τους κάφρους! :blink::P Αυτό το brutal πολύ με φτιάχν'! :redface::D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Great Chaos

Περιβόητο μέλος

Ο Όττο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 56 ετών, επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,911 μηνύματα.
Καλά είπα εγώ σε κείνες τις τύπισσες από το Βόδι λάιν, που ήθελαν να με ψήσουν να κάνω πήλινγκ και αποτρίχωση ότι εγώ δεν είμαι metrosexual but cafrosexual. Γλυκειά μου Kajira μήπως έχεις τίποτε φιλενάδες της καφρικής σχολής ή καμμιά αδελφή τελοσπάντων να μου συστήσεις; Αν γουστάρουν καφρίλα δεν πρόκειται να τις αφήσω απεριποίητες ή παραπονεμένες (σαράντα χρόνια κάφρος μιλάμε τώρα και μάλιστα αμετανόητος). :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top