Μήπως ξέρετε; - Διάφορες, σκόρπιες απορίες

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Hallöchen!
Εσείς από Θεσσαλονίκη μεριά μήπως ξέρετε κάποιο ζαχαροπλαστείο ( όχι πανάκριβο) το οποίο να δέχεται παραγγελίες για τούρτες και να τις στέλνει στο μέρος που θα ζητήσω!
Ευχαριστώ εκ των προτέρων!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CaneSenpai

Δραστήριο μέλος

Ο CaneSenpai αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 661 μηνύματα.
Καλησπερα σας, δεν ξερω μου ηρθε τωρα στο μυαλο και δεν τον εχω προσεξει ποτε..Η ερωητηση μου ειναι λοιπον απαγορευονται τα σκουλαρικια στην παρελαση στα αγορια? Αν και δεν νομιζω να παω απλα απο περιέργεια ρωταω ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
Γιατί δηλαδή έχεις σκοπό να φορέσεις κρίκους σκουλαρίκια και να πήγαινες στην παρέλαση; Τα αγόρια συνήθως έχουν τρύπα στο αυτί ή στο φρύδι μερικές φορές τα πιο συνηθισμένα. Ακόμη και αν έχεις μπορείς να το βγάλεις και να πας στην παρέλαση, σιγά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φυσικός. Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
Σιγά μην ασχοληθεί κανένας με τέτοια. Πριν μερικά χρόνια έκανα παρέλαση (ήμουν και σημαιοφόρος) με σκουλαρίκι και κανένας δεν μου είπε τίποτα. Τώρα αν κάνεις παρέλαση στη Θεσσαλονίκη, ακόμα και ο δήμαρχος (που από μπροστά του θα περάσεις) φοράει σκουλαρικάκι.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CaneSenpai

Δραστήριο μέλος

Ο CaneSenpai αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 661 μηνύματα.
Εεε ναι καλα λετε κανεις μαλλον δεν τα κοιταει αυτα πλεον! Επειδη μαλλον αυριο θα παω να κανω και μια τρυπα στο δεξι αυτι γιατι μονο στο αριστερο δεν μου αρεσει πια για αυτο και ρωτησα ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
Να κάνεις ότι σου αρέσει και θες χωρίς να σε νοιάζει τόσο τι θα πει ο κόσμος, όλο με αυτή την σκέψη ζούμε και ο κόσμος τελικά δεν λέει τίποτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CaneSenpai

Δραστήριο μέλος

Ο CaneSenpai αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 661 μηνύματα.
Πολυ σωστα τα λες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
...για να μου πει τι λεει το τραγουδι του eros ramazzoti-cose de la vita?
Οχι ακριβη μεταφραση, ετσι στο περιπου....:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πληροφορικάριος

Δραστήριο μέλος

Ο Πληροφορικάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 623 μηνύματα.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Oh! Thanks! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
ρε παιδιά ο sam smith γράφει μόνος του τα τραγούδια και τη μουσική του? το 'χω απορία :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μελικέρτη

Νεοφερμένος

Η Μελικέρτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Καλησπέρα!

Μήπως γνωρίζει κανείς σε ποιο μουσείο βρίσκεται ο παρακάτω πίνακας? Ονομάζεται "Σχέδιο σε Άσπρο και Μαύρο"!

Σχέδιο σε άσπρο και μαύρο.jpg

Χρειάζομαι απεγνωσμένα την τοποθεσία του για μια εργασία! Βοηθήστε παιδιά, βοηθήστε!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,616 μηνύματα.
Παιδιά αν έτυχε να δείτε την τηλεοπτική διαφήμιση για το Πάσχα, των Αttica stores η οποία έχει για μουσική επένδυση ένα κλασσικό κομάτι,.. μήπως γνώριζει κάποιος να μου πει ποιό είναι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tiger8755

Νεοφερμένος

Η tiger8755 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 37 μηνύματα.
Καλησπέρα σε ολους σας , ψάχνω για κάποιον έμπειρο και αξιόπιστο παθολόγο στα Αττική νότια προάστια.Έχετε κάποιον να μου προτείνετε? η πειτε μου σε μην. Ευχαριστώ εκ τον προτέρων
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PinkAggelikoula

Νεοφερμένος

Η PinkAggelikoula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Ψάχνω ένα συγκεκριμένο παιχνίδι με τράπουλα το οποίο παίζετε με δύο παίκτες αλλά δεν θυμάμαι πως παίζεται γιατί το έπαιξα πριν χρόνια
Από ότι θυμάμαι ο κάθε παίκτης έχει μπροστά του 4 χαρτιά γυρισμένα ανάποδα και δεν ξερει τι ακριβώς φύλλα είναι και νομίζω στην πορεία πρέπει να μαζέψει 4 ίδια φύλλα αλλά δεν θυμάμαι τους κανόνες και ποια φύλλα πρέπει να δει για να το κάνει αυτό.
Επιπλέον νομίζω ότι κάτι γινόταν και με τους ασους ... Το έχει ακουστά κανείς???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elenikikou

Νεοφερμένος

Η elenikikou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Καλησπέρα, μήπως γνωρίζει κανείς που μπορώ να βρω έπιπλα σε οικονομικές τιμές; Ενδιαφέρομαι κυρίως για καταστήματα στη περιοχή της Καλλιθέας;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elenikikou

Νεοφερμένος

Η elenikikou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Καλησπέρα και πάλι θα ήθελα να ρωτήσω και κάτι άλλο; Που μπορώ να βρω συναγερμούς πόρτας; Ενδιαφέρομαι για κάποιο κατάστημα που είναι κοντά στα Πατήσια…
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φυσικός. Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
Καλησπέρα, μήπως γνωρίζει κανείς που μπορώ να βρω έπιπλα σε οικονομικές τιμές; Ενδιαφέρομαι κυρίως για καταστήματα στη περιοχή της Καλλιθέας;
Καλησπέρα και πάλι θα ήθελα να ρωτήσω και κάτι άλλο; Που μπορώ να βρω συναγερμούς πόρτας; Ενδιαφέρομαι για κάποιο κατάστημα που είναι κοντά στα Πατήσια
Γιατί δεν ψάχνεις στο χρυσό οδηγό ή δεν τα γκουγκλάρεις;
Με όλο το θάρρος, να σε ρωτήσω κάτι άλλο: Γιατί θέλεις να αγοράσεις έπιπλα από την Καλλιθέα και συναγερμούς από τα Πατήσια και όχι όλα από την ίδια περιοχή;


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DarthFederer

Διάσημο μέλος

Ο DarthFederer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,281 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Ε οχι ικεα βρε παιδια για επιπλα.. Ειναι μιας χρησης...
Ασε που για την ποιοτητα τους(χαρτι...) ειναι ακυρες οι τιμες τους! Για έπιπλα ικεα οχι! Για ψιλολοιδια οκ... αν κι εγω τα ικεα δεν τα συμπαθω καθολου..
Εγω θα προτεινα επιπλαδικα πανω στην παραλιακη κ εργοστασια επιπλων στην κων/νου καραμανλη αχαρνες.
Και στις δυο επιλογες θα βρεις ποιοτητα εφοσον ψαξεις κ εργοστασιακες τιμες. Ειναι κ τα δυο η πηγη των επιπλων.
Αλλη λυση ειναι ο παλιοσ κλασσικοσ μαραγκος που θα σου φτιαξει οτι θες οπως το θες αλλα δν ξερω τι ακριβως θες κι αν τελικα αξιζει γιατι σε μαραγκο, ορισμενα κομματια βγαινουν ακομα πιο ακριβα.
Εγω εχω κανει κ τα τρια.. Σε μαραγκο απευθυνθηκα για ειδικες παραγγελιες μασιφ ομως αναλλοιωτα στο χρονο..
Δες επισης στα 120 αν κι εκει οταν εγω ειχα παει μου φανηκαν ολα πολυ παλια σχεδια.. Καποτε νομιζω ηταν καλα εκει.. Αλλα οκ εξαρταται τι ψαχνεις..
Ελπιζω να σε καλυψα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top