Σε ποιον θα μοιάζει το μωρό σας;

Μάξιμος

Διάσημο μέλος

Ο Μάξιμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Σκηνοθέτης. Έχει γράψει 3,804 μηνύματα.
Και μετά λένε πως οι γυναίκες προτρέχουν... :whistle:
Κάποτε το Νεφέλη ήταν το πιο αγαπημένο μου όνομα... Ελυτο-τραφής γάρ! :D
Την εποχή που ζούμε όμως, χρειαζόμαστε κάποιους να διώχνουν τα σύννεφα! :hmm:
Ω, γυνή - γυνή !
Ασε τον άνδρα να πετά σαν αετός εις τα νέφη απερίσκεπτος για μια φορά !
Ισως ψευδαίσθηση θες, ίσως επίγνωση της ανημποριάς να κάνει κάτι ;
Ισως πάλι, η τρέλα του ποιητή να φανερώνεται και το κάθισμα να τον αποδιώχνει, μα πάλι ανήμπορος θα φανεί.
Και έτσι μοναχά το πνεύμα του φτεροκοπά, σταθερά και αδιάκοπα ως τους ουρανούς.
Νεφέλη, απο τα νέφη τα αδιαπραγμάτευτα. :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Great Chaos

Περιβόητο μέλος

Ο Όττο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 56 ετών, επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,911 μηνύματα.
Πάντως σε αυτό το αγγελούδι, εγώ του έδωσα όνομα και δεν καταλαβαίνω τίποτα, τελεία!
Το όνομα της ΝΕΦΕΛΗ :):):):clapup::clapup::clapup:

Δεν περίμενα από έναν άνθρωπο ο οποίος ολοφύρεται για την αξία του ανδρισμού, για την έλλειψή του τη σήμερον ημέρα, για τον εκφυλισμό και την θηλυκοποίηση του υπερήφανου ελληνικού πληθυσμού, να προσπαθήσει να παρουσιάσει τον ΓΙΟ ΜΟΥ ως κορίτσι και να του βγάλει και όνομα λες κι είναι κανένα τραβέλι. Ωρέ με του Χάουλα το ΓΙΟ βρήκες να κάνεις πλάκα; :mad: Βάγγουρα θα το βγάλω, άντε το πολύ Μιστόκλη, εντάξει καημένε; :mpinelik:

Αυτό ξεπληρώνεται μόνο με αίμα! Φυλάξου Μάξιμε, φυλάξου...:sly: :hehe: :loltooth:

Φτυστός ο Macaulay Culkin δεν είναι το καμάρι μου; Το βλαστάρι μου; Ααααχχχ, θα καταρρεύσω...:stunned:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Στον Κουμπάρο:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Πήρε από μένα μαρή! :P (Φαίνεται όταν βάλεις Caucasian τα μωρά βγαίνουν ξανθωπά).
Εγώ θέλω να μάθω από ποιον πήρε τα γκρίζα μάτια. :hmm:

Μάλλον είναι η ανάμιξη πράσινου και καστανού :P
Πάντως παράπονο δεν έχω, τα γονίδια μου όπως φαίνεται είναι ισχυρά :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μάξιμος

Διάσημο μέλος

Ο Μάξιμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Σκηνοθέτης. Έχει γράψει 3,804 μηνύματα.
Δεν περίμενα από έναν άνθρωπο ο οποίος ολοφύρεται για την αξία του ανδρισμού, για την έλλειψή του τη σήμερον ημέρα, για τον εκφυλισμό και την θηλυκοποίηση του υπερήφανου ελληνικού πληθυσμού, να προσπαθήσει να παρουσιάσει τον ΓΙΟ ΜΟΥ ως κορίτσι και να του βγάλει και όνομα λες κι είναι κανένα τραβέλι. Ωρέ με του Χάουλα το ΓΙΟ βρήκες να κάνεις πλάκα; :mad: Βάγγουρα θα το βγάλω, άντε το πολύ Μιστόκλη, εντάξει καημένε; :mpinelik:

Αυτό ξεπληρώνεται μόνο με αίμα! Φυλάξου Μάξιμε, φυλάξου...:sly: :hehe: :loltooth:

Φτυστός ο Macaulay Culkin δεν είναι το καμάρι μου; Το βλαστάρι μου; Ααααχχχ, θα καταρρεύσω...:stunned:
Ωιμέ !
Της Isi κόρη είναι ωρέ. Και εκεί ψάξε τον άνδρα.
Αυτός μόνο ευθύνεται, ούτε και ο κουμπάρος. (γνωρίζει η
Isi καλύτερα ...):whistle:
Ωρε χάουλα, μήπως της την πέφτεις έμεσα ;
Δεν είναι αντρίκια στάση .
Γιατι η
Isi διάλεξε, ίσως ένα Θανάση ... :/:
:whistle::whistle::whistle::whistle::whistle::whistle::whistle::whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Σας παρουσιάζω και το δικό μου (κάπως πιο μαυροτσούκαλο από τα άλλα, λιγότερο από ότι περίμενα πάντως)!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • Baby-of-1-jpg-and-2-jpg.jpeg
    Baby-of-1-jpg-and-2-jpg.jpeg
    9.2 KB · Εμφανίσεις: 138

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Ήθελα να ξερα πως ξέρανε πως ο μπαμπάς μου είχε ανοιχτόχρωμα μάτια και το παιδί βγήκε με τέτοια μάτια και να μη μοιάζει σε κανέναν! :lol:

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Ήθελα να ξερα πως ξέρανε πως ο μπαμπάς μου είχε ανοιχτόχρωμα μάτια και το παιδί βγήκε με τέτοια μάτια και να μη μοιάζει σε κανέναν! :lol:


Ρε συ σε όλους ανοιχτόχρωμα τα βγάζει. Ακόμα και στην περίπτωση που κάποιος από τους "γονείς" είναι στην κατηγορία καταγωγής "Indian"! Κι εγώ που ήξερα πως υπερισχύει το μαύρο! Απογοήτευση.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Τα μωρά τον πρώτο μήνα της ζωής τους έχουν συνήθως ανοιχτόχρωμα μάτια τα οποία με τον καιρό σκουραίνουν. Αλλά τα μωρά που φτιάχνει η σελίδα αυτή, δεν τα λες και βρέφη. Η Αμφιτρίτη είχε γκρι ματάκια όταν γεννήθηκε και σήμερα έχει καστανά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μάξιμος

Διάσημο μέλος

Ο Μάξιμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Σκηνοθέτης. Έχει γράψει 3,804 μηνύματα.
"Ποιος Θανάσης;" :hehe:
Δεν γνωρίζω ποιος Θανάσης, αλλά γνωρίζω γιατί Θανάσης ;
Θανασης, γιατι με Θανασούλα δεν κάνεις κοριτσάκι, αλλά ούτε και αγοράκι !
:teasing::teasing::teasing::teasing::teasing::teasing::teasing:

:kissing:

:alljumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
Ωιμέ !
Της Isi κόρη είναι ωρέ. Και εκεί ψάξε τον άνδρα.
Αυτός μόνο ευθύνεται, ούτε και ο κουμπάρος. (γνωρίζει η
Isi καλύτερα ...):whistle:
Ωρε χάουλα, μήπως της την πέφτεις έμεσα ;
Δεν είναι αντρίκια στάση .
Γιατι η
Isi διάλεξε, ίσως ένα Θανάση ... :/:
:whistle::whistle::whistle::whistle::whistle::whistle::whistle::whistle:

https://www.e-steki.gr/showthread.php?t=63655 :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Λολ. Δε το ήξερε;:hehe:



On: Τα περισσότερα βγαίνουν κορίτσια, γιατί;:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
εγώ τέτοιο παιδί δεν βγάζω (πως στο καλό από 2 ΚΑΡΑμελαχρινούς με καφέ μάτια θα βγει ξανθό με γκρι μάτια δεν διευκρινίζει το site) αλλά δεν είναι γλυκούλι??!?!? :P


πσ. πάντως από ότι βλέπω μας "μοίρασε"... (Not!:P ) σχήμα προσώπου και μάτια δικά μου και τα υπόλοιπα από τον υποψήφιο πατέρα θα έχει το ρεζουλίνι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • wtf.jpeg
    wtf.jpeg
    9 KB · Εμφανίσεις: 123
Τελευταία επεξεργασία:

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
πφφφ, εμενα βγηκε σκουροχρωμο γιατι αρχικα με το καυκασιαν εβγαινε σα τα δικα σας και ειμαστε και οι δυο πιο σκουροχρωμοι! ετσι εβαλα το χισπανικ. :pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
πφφφ, εμενα βγηκε σκουροχρωμο γιατι αρχικα με το καυκασιαν εβγαινε σα τα δικα σας και ειμαστε και οι δυο πιο σκουροχρωμοι! ετσι εβαλα το χισπανικ. :pfff:

εμένα και με το χισπάνικ (και στους 2 μας) έτσι ξανθό και τριανταφυλλένιο βγήκε(!) :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Κι εγώ έβαλα ισπάνικ για εμένα και ίντιαν για εκείνον, αλλά ανοιχτόχρωμο βγήκε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερωφίλη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Κομπάρσα βου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 1,648 μηνύματα.
Baby-of-IMG-3080-JPG-and-IMG-3897-JPG.jpeg

Αυτό το παιδί δεν έχει σημασία ποιον έχει πατέρα γιατί είναι ΙΔΙΟ εγώ στα νιάτα μου.
Ίδιο όμως; Ανατρίχιασα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
View attachment 35850

Αυτό το παιδί δεν έχει σημασία ποιον έχει πατέρα γιατί είναι ΙΔΙΟ εγώ στα νιάτα μου.
Ίδιο όμως; Ανατρίχιασα :P

ΤΙ ομορφο!!!:eek::eek::eek:
να το χαιρεσαι!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
Εγώ θέλω να μάθω από ποιον πήρε τα γκρίζα μάτια. :hmm:
Δεν θελω να αχγωθεις αλλα ολα τα παιδακια εχουν γκριζα ματια!!:eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top