Piercings

Anhur

Νεοφερμένος

Ο Anhur αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Άνεργος/η και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Έχω δυο τρύπες στο αριστερό αυτί αλλά δεν βάζω σκουλαρίκια πια. Μ 'άρεσε κάποτε αλλά δεν με εκφράζει πια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yperoxi

Δραστήριο μέλος

Η yperoxi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 526 μηνύματα.
Δεν νομίζω ότι όλοι τρυπιούνται για να τα δείχνουν. Οι περισσότεροι μπορεί, αλλά όχι όλοι.
Και εγώ έχω κάνει piercing κ μ' αρέσουν: αφαλός, 8 στο ένα αυτί στο πτερύγιο, κ 2 στο άλλο. Δύσκολα όμως θα τα δει ο οποιοσδήποτε!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

leuki kataigida

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η leuki kataigida αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 368 μηνύματα.
Μου αρεσει το piercing στην γλωσσα αλλα δεν θα τολμουσα ποτε να το κανω.:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christinelle

Πολύ δραστήριο μέλος

Η christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,873 μηνύματα.
Δεν νομίζω ότι όλοι τρυπιούνται για να τα δείχνουν. Οι περισσότεροι μπορεί, αλλά όχι όλοι.
Και εγώ έχω κάνει piercing κ μ' αρέσουν: αφαλός, 8 στο ένα αυτί στο πτερύγιο, κ 2 στο άλλο. Δύσκολα όμως θα τα δει ο οποιοσδήποτε!;)
Κρύβεις τα αυτιά σου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

whiteflower

Νεοφερμένος

Η whiteflower αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
κάτω από τα χείλη(Y) ή πανω ανάλογα τι ταιριάζει στον καθένα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Δεν είμαι του pieicing. Στη μύτη μου αρέσει, αλλά όχι πάνω μου.
Στα αυτιά δε μου αρέσουν ΚΑΘΟΛΟΥ οι πολλές τρύπες. Θέλω μία και μία. Δε μου φαίνεται ωραίο για τα γούστα μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yperoxi

Δραστήριο μέλος

Η yperoxi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 526 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,504 μηνύματα.
Δεν τα κρύβω εγώ! Τα κρύβουν τα μαλλιά μου! ;);)

Φτάνουν μέχρι τον αφαλό τα μαλλιά;;;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yperoxi

Δραστήριο μέλος

Η yperoxi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 526 μηνύματα.
Φτάνουν μέχρι τον αφαλό τα μαλλιά;;;:P
Η αλήθεια είναι ότι ναι φτάνουν! Αλλά κατά κανόνα δεν κυκλοφορώ γυμνή:) έξω (κ μέσα) οπότε κρύβεται κ με τα ρούχα!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christinelle

Πολύ δραστήριο μέλος

Η christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,873 μηνύματα.
Δεν τα κρύβω εγώ! Τα κρύβουν τα μαλλιά μου! ;);)

Πρέπει να έχεις αφάνα...

on topic, εμένα τα δικά μου στα αυτιά δεν κρύβονται, αλλά σπάνια φοράω πια έτσι κι αλλιώς. Στον αφαλό το έχω μόνιμα και φαίνεται μόνο το καλοκαίρι στην παραλία (η αφάνα μου δεν φτάνει μέχρι τον αφαλό).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yperoxi

Δραστήριο μέλος

Η yperoxi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 526 μηνύματα.
Πρέπει να έχεις αφάνα...

on topic, εμένα τα δικά μου στα αυτιά δεν κρύβονται, αλλά σπάνια φοράω πια έτσι κι αλλιώς. Στον αφαλό το έχω μόνιμα και φαίνεται μόνο το καλοκαίρι στην παραλία (η αφάνα μου δεν φτάνει μέχρι τον αφαλό).

ΧΑΧΑΧΑ!!!!!!!!!!! Είμαι απ' τις πολύ τυχερές, ίσια - καρφί έχω από φυσικού μου!!! Αλλά τ' αφήνω πάντα κάτω κ κάνω τη μικρή γοργόνα!!!!χαχαχα!!!!!!!!!!!!!!!:alljumpy::alljumpy::alljumpy::alljumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nadia^^

Νεοφερμένος

Η Nadia^^ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Ναι οκ δεν υπαρχει περιπτωση να παω οπου να ναι να την ανοιξω ετσι κι αλλιως.Απλα με αγχωνει το θεμα της μολυνσης κλπ.Οσο προσεχτικος και να εισαι αυτα γινονται..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Nah, εδώ ούτε τα αυτιά μου δεν έχω τρυπήσει. :P Χο.

Φυσικά, ποτέ μην λες ποτέ :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Μια ερωτηση προς τους γνωστες! Ειχα ρωτηση πριν 3-4 χρονια σε ενα τατουατζιδικο, τρυπα μεχρι τι διαμετρο μπορει να γινει; Θελω πχ 1.8, μπορει να γινει κατευθειαν τοσο, η το πολυ να αρχισει με 1.2 και σιγα-σιγα να την ανοιξω μονος; Τοτε νομιζω μου ειχε απαντισει οτι μπορει να μου κανει μεχρι 1.6. Για αυτι μιλαμε παντα ε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κaτε_αlx

Πολύ δραστήριο μέλος

Η κaτε_αlx αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,545 μηνύματα.
νααααιιιι!:redface:
εμένα προσωπικά μου αρέσουν πολύ! :D
έχω στα αυτιά 2+2 και έκλεισα την μια και έκανα στο πτερύγιο και τώρα πρόσφατα έκανα πάνω από τα χείλη!:redface:

και στον άντρα μου αρέσει.. βέβαια να μπορεί να τα υποστηρίξει!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elise.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η elise. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 137 μηνύματα.
Μ' αρέσουν τα piercing. Εχω ένα helix, 2 κανονικές στο λοβό και 1 δεύτερη earlobe. Θα ήθελα να κάνω αφαλό αλλά πονάει πολύ και σκαλώνω...
Μ' αρέσει πολύ το piercing στο κάτω χείλος, κυρίως στους αντρες αλλα δε θα εκανα, εξαρταται και ποσο ταιριαζει στο προσωπο του καθενος..
γενικά σιχαίνομαι τα πολύ περίεργα πχ σε άκυρα μέρη του προσώπου, tragus, γλώσσα, όμως άλλα τα θεωρώ όμορφα,
καλαίσθητα και προσθέτουν ένα "κάτι" στη γενική εμφάνιση του ανθρωπου..:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yperoxi

Δραστήριο μέλος

Η yperoxi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 526 μηνύματα.
Elise: στον αφαλό αμά πας σε μαγαζί που κάνει αποκλειστικά piercings (κ τατού) δεν πονάει καθόλου. Είναι μόνο λίγο ανατριχιαστικό κ λίγο ενοχλητικό για κανα μήνα αν προσπαθείς να ξαπλώσεις μπρούμητα. Αλλά πόνος κανένας. Αφού είναι πολύ μαλακό το δέρμα εκεί.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elise.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η elise. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 137 μηνύματα.
Elise: στον αφαλό αμά πας σε μαγαζί που κάνει αποκλειστικά piercings (κ τατού) δεν πονάει καθόλου. Είναι μόνο λίγο ανατριχιαστικό κ λίγο ενοχλητικό για κανα μήνα αν προσπαθείς να ξαπλώσεις μπρούμητα. Αλλά πόνος κανένας. Αφού είναι πολύ μαλακό το δέρμα εκεί.;)

Μμμ, δεν το αποκλείω αλλά είχε κάνει μια φίλη μου και διπλανή μου στο θρανίο όταν ήμασταν λύκειο και θυμάμαι ρε συ που έβγαινε πολύ πύον για αρκετό καιρό και γενικά ήθελε πολύ προσοχή επδ είναι ευαίσθητο σημείο όσο να πεις.. Και εν ολίγοις μου έχει μείνει λίγο άσχημα στη μνήμη :P Τέσπα, θα το ζαχαρώσω λίγο ακόμη, σ' ευχαριστώ πολύ πάντως!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christinelle

Πολύ δραστήριο μέλος

Η christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,873 μηνύματα.
Θα ειχε πάθει μόλυνση η φίλη σου γιατί κανονικά δεν είναι έτσι.
@Κρόνος
Δεν ξέρω με σιγουρία να σου πω, αλλά καλύτερα να την μεγαλώσεις μόνος σου. Αμα την κάνεις αμέσως μεγάλη θα είναι επώδυνο και για να την μεγαλώσεις κι άλλο μόνο σου θα πρέπει να περάσει πολύς καιρός από το να την έκανες μικρή και μετά σιγά σιγά. Τουλάχιστον αυτό έχω δει σε γνωστούς και γνωστές που έχουν.
Βέβαια κάπου εδώ θα σου πω ότι μου φαίνεται αντιαισθητικό και ούγκα μπούγκα, αλλά περί ορέξεως...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δεσμώτης

Περιβόητο μέλος

Ο Δεσμώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 4,605 μηνύματα.

αν δε γίνω έτσι,
δε θα ησυχάσω.
:confused::hmm::confused:



... ανέκαθεν μου άρεσε πολύ και αυτό:




Όχι πως αυτό με χαλάει, αλλά dax:




αλλά κι αυτό έχει πολύ π έ ρ α σ η :




δεν ξέρω, ποιο να κάνω ? :(


επίσης για τις γυναίκες προτείνω:


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top