[Γυναίκες] Σαλόνι ομορφιάς

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Υπάρχει καμιά εδώ με έντονους μαύρους κύκλους; (εκ γενετής, όχι εκ ξενυχτίου)
Έχετε βρει κανένα καλό κονσίλερ-makeup-whatever που να τους καλύπτει απόλυτα;
Πήγα προχτες για ψώνια και μπορώ να πω ότι απογοητεύτηκα, δεν βρήκα τίποτα που να τους καλύπτει πραγματικά :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
εξ'οσων γνωριζω ειναι δυσκολο να τους καλυψεις πραγματικα..:/: και οσο πιο πολυ κονσιλερ βαζεις τοσο πιο εντονο θα φαινεται το προβλημα. ειναι καποιες κοπελες που βαζουν μεικαπ και απο πανω κονσιλερ και ετσι γινεται πιο καλη καλυψη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ophelia

Διάσημο μέλος

Η Μάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,434 μηνύματα.
Υπάρχει καμιά εδώ με έντονους μαύρους κύκλους; (εκ γενετής, όχι εκ ξενυχτίου)
Έχετε βρει κανένα καλό κονσίλερ-makeup-whatever που να τους καλύπτει απόλυτα;
Πήγα προχτες για ψώνια και μπορώ να πω ότι απογοητεύτηκα, δεν βρήκα τίποτα που να τους καλύπτει πραγματικά :(

Λια ρίξε μια ματιά στα mac...νομίζω οτι έχουν την καλύτερη δυνατή καλυπτικότητα και σε make up και σε κονσίλερ :)

edit: Bέβαια, υπάρχουν και τα full coverage τύπου: estee lauder maximum coverage foundation ή clinique stay true foundation αλλά ενώ έχουν καλυπτικότητα νομίζω οτι δίνουν λίγο την αίσθηση ''μάσκας'', αν με πιάνεις. Το estee lauder π.χ. το χρησιμοποιούν στο θέτρο για να καλύπτουν τατουάζ. :worry: Τόσο έντονο πρόβλημα έχεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

cosette

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η cosette αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 229 μηνύματα.
Υπάρχει καμιά εδώ με έντονους μαύρους κύκλους; (εκ γενετής, όχι εκ ξενυχτίου)
Έχετε βρει κανένα καλό κονσίλερ-makeup-whatever που να τους καλύπτει απόλυτα;
Πήγα προχτες για ψώνια και μπορώ να πω ότι απογοητεύτηκα, δεν βρήκα τίποτα που να τους καλύπτει πραγματικά :(


Welcome to the club!!:P
Η εμπειρία μου, μου έχει δείξει ότι είναι εξαιρετικά δύσκολο να βρεις ένα κονσιλερ που να ΚΑΛΥΠΤΕΙ τους μαύρους κύκλους χωρίς να γκριζάρει....:/: Έχω δοκιμάσει πολλά προϊόντα και η αναζήτηση του τέλειου κονσιλερ συνεχίζεται....:(

Κάποια που ήταν αρκετά καλά για μένα και μπορείς να δοκιμάσεις είναι:
Κορρες κονσιλερ- Άγριο τριανταφυλλο - Το χρησιμοποιώ αυτό το καιρό και είμαι αρκετά ευχαριστημένη. Εϊναι σαν στυλο με πινελάκι,εχει λίγο βαριά υφή αλλά κρατάει πολλές ώρες
Seventeen Ideal Cover- Αρκετά καλό αν και δεν το περίμενα εξ αρχής, αλλά δεν διαρκεί πολύ
Radiant Illuminator - Το ίδιο με το seventeen
Το προβλημα με τα παραπάνω είναι ότι μετά από 10 ώρες they look cakey και εχεις ένα preview πώς θα είσαι στα 35-40 με ρυτιδούλες...:/::(

Υ.Γ1 Πιστεύω πως μόνο κάποιο κορρεκτορ σε κοραλι-ροδακινι-πορτοκαλι χρώμα (για να "εξουδετερώσει" το σκούρο χρώμα) και μετά εφαρμογη του κονσιλερ θα καταφερει να τους σβησει τελειως, αλλά δεν το έχω δοκιμάσει ακόμα...
Υ.Γ2 Κάποια που σκέφτομαι να δοκιμάσω είναι από mac (όχι το select cover up, δν κάνει τπτ:mad:), make up for ever και bobbi brown...

Έλπιζω να βοήθησα κάπως....:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Υπάρχει καμιά εδώ με έντονους μαύρους κύκλους; (εκ γενετής, όχι εκ ξενυχτίου)
Έχετε βρει κανένα καλό κονσίλερ-makeup-whatever που να τους καλύπτει απόλυτα;
Πήγα προχτες για ψώνια και μπορώ να πω ότι απογοητεύτηκα, δεν βρήκα τίποτα που να τους καλύπτει πραγματικά :(

Μια φιλη μου που εχει εντονο προβλημα απο πολυ μικρη και ενταθηκε προφανως λογω καπνισματος και ελλειψης υπνου χρησιμοποιει ενας τις Estee Lauder σε μια αποχρωση μπεζ/κιτρινο...Την αποχρωση αυτη της την ειχε προτεινει η δερματολογος της που ειναι και αισθητικος...
Εσυ τι αποχρωσεις εχεις κοιταξει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
@Ophelia: Βασικά το κακό είναι ότι είναι και λίγο βαθουλωτά και τονίζονται ακόμη περισσότερο οι μαύροι κύκλοι. Και δεν μου αρέσει και η εμφάνιση του πολύ βαμμένου προσώπου γμτ. :(

@cosette: Ευχαριστώ! Το radiant Illuminator πήρα τελικά τότε, χαίρομαι που είναι στη λίστα σου. Όχι ότι με ικανοποίησε και πολύ, αλλά ήταν το καλύτερο απ'όσα δοκίμασα. Ε εντάξει, δεν με πειράζει αυτό για τις 10 ώρες, στην τελική έχεις μαζί σου και το ανανεώνεις αν μιλάμε για τόσο σπάνια.

@Neraida: Αυτό που πήρα πορτοκαλίζει κάπως, οι πιο φυσικές αποχρώσεις δεν έκαναν τίποτα. Ποιό είναι αυτό της Estee Lauder που βάζει η φίλη σου; Μπορείς να τη ρωτήσεις; :redface: Γενικά λατρεύω τα καλλυντικά της Estee Lauder, οπότε μου ακούγεται πολύ καλή ιδέα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
@Ophelia: Βασικά το κακό είναι ότι είναι και λίγο βαθουλωτά και τονίζονται ακόμη περισσότερο οι μαύροι κύκλοι. Και δεν μου αρέσει και η εμφάνιση του πολύ βαμμένου προσώπου γμτ. :(

@Neraida: Αυτό που πήρα πορτοκαλίζει κάπως, οι πιο φυσικές αποχρώσεις δεν έκαναν τίποτα. Ποιό είναι αυτό της Estee Lauder που βάζει η φίλη σου; Μπορείς να τη ρωτήσεις; :redface: Γενικά λατρεύω τα καλλυντικά της Estee Lauder, οπότε μου ακούγεται πολύ καλή ιδέα.

Ακριβως γιατι κανουν βαθουλωμα δημιουργουνται σκιες και αυτες μεταφραζονται σε μαυρους κυκλους...
Μου ειπε οτι αν και εχει πολυ λευκο δερμα της τονισε να μην παιρνει ποτε το πιο ανοιχτο, διοτι ειναι ακαταλληλο για τετοιου ειδους κυκλους (οπως π.χ χρησιμοποιω εγω), αλλα το επομενο σκουρο ή μεθεπομενο. Μια αποχρωση παντως που να της ταιριαζει καλυτερα αλλα να ψιλοκιτριζιζει/μπεζιζει...
Το Doyble Wear Stay-in-place concealer SPF10 χρησιμοποιει, αλλα οπως σου ειπα το δευτερο.


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ceres Victoria

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ceres Victoria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,934 μηνύματα.
μαυροι κυκλοι... ανοιξατε πληγη :( Το πιο σημαντικο πιστευω πως ειναι να βρουμε την αιτια. Οταν εχω μαυρους κυκλους (υπαρχει αραγε μερα που δεν εχω;;;) παιρνω ενα κουταλι, το βαζω κατω απο την βρυση και ανοιγω το κρυο νερο (μη το κανετε αν το νερο της βρυσης δεν ειναι παγωμενο. Εναλλακτικα το αφηνετε σε δοχειο με νερο με παγακια). Αφου παγωσει αρκετα το βαζω στους μαυρους κυκλους, κοκκινιζουν και καλυτερευουν. Επειτα βαζω κονσιλερ σε μορφη στικ με πινελο. Εχω δοκιμασει σχεδον ολα τα κονσιλερ της αγορας και διαπιστωσα οτι αυτα που ειναι σε υγρη μορφη δεν καλυπτουν και πολυ καλα. Τα στικ ειναι καλα, αλλα πρεπει να τα βαζεις με πινελο γιατι αλλιως τεντωνεται πολυ το δερμα και η εφαρμογη δεν γινεται καλα. Απο τα αγαπημενα μου ειναι το στικ απο το bodyshop (αυτο που ειναι σε μορφη χοντρου μολυβιου). Το συγκεκριμενο εχει ταιριαξει τελεια και με το χρωμα του δερματος μου. Επισης καλο ειναι το κονσιλερ του dior, diorskin sculpt. Ειναι βεβαια σε υγρη μορφη, αλλα πολυ καλο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cosette

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η cosette αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 229 μηνύματα.
@Ophelia: Βασικά το κακό είναι ότι είναι και λίγο βαθουλωτά και τονίζονται ακόμη περισσότερο οι μαύροι κύκλοι. Και δεν μου αρέσει και η εμφάνιση του πολύ βαμμένου προσώπου γμτ. :(

@cosette: Ευχαριστώ! Το radiant Illuminator πήρα τελικά τότε, χαίρομαι που είναι στη λίστα σου. Όχι ότι με ικανοποίησε και πολύ, αλλά ήταν το καλύτερο απ'όσα δοκίμασα. Ε εντάξει, δεν με πειράζει αυτό για τις 10 ώρες, στην τελική έχεις μαζί σου και το ανανεώνεις αν μιλάμε για τόσο σπάνια.

@Neraida: Αυτό που πήρα πορτοκαλίζει κάπως, οι πιο φυσικές αποχρώσεις δεν έκαναν τίποτα. Ποιό είναι αυτό της Estee Lauder που βάζει η φίλη σου; Μπορείς να τη ρωτήσεις; :redface: Γενικά λατρεύω τα καλλυντικά της Estee Lauder, οπότε μου ακούγεται πολύ καλή ιδέα.


Ως παθούσα δε θα πω τίποτα καινούριο, αλλά είναι πολύ δύσκολο να βρεις ΚΑΛΟ κονσιλερ...:( Αυτό που έλεγα για τις ώρες και με ψιλοενοχλεί είναι ότι επειδή ακριβώς φοράω κονσίλερ πάντα και για πολλές ώρες, στο τέλος της ημέρας φαίνεται να έχω ρυτιδούλες κάτω από τα μάτια μου, ενώ χωρις μακιγιαζ δν έχω;)
Θα συμφωνήσω με την Νεράιδα ότι πάντα πρέπει να επιλέγουμε 1-2 τόνους πιο σκούρο κονσίλερ και ακομα καλύτερα σε πιο μπεζ-πορτοκαλί τόνους. Ακόμα και εγώ που είμαι κάτασπρη αγοράζω κονσίλερ για πιο σκούροχρωμές επιδερμίδες(ενώ μεικ-απ ότι πιο ανοιχτόχρωμο έχουνε:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
Εβλεπα τωρα την συζητηση για τις πωλητριες που κανατε και την περασμενη βδομαδα επισκευθηκα το καταστημα της ΜAC και αποκομισα την χειροτερη εντυπωση απο την πωλητρια αρτιστ εκει..
εκτος του οτι ελεγε οτι καποια προιοντα οτι ηταν 50% και μετα το εκαναν 30% δηθεν εκανε λαθος, προσπαθουσε να μου πασαρει συνεχεια αχρηστα για μενα προιοντα χωρις να με ρωτησει. δηλ. πηρα μια βαση για το ματι και μου λεει θα σου δωσω και το πινελο να τη βαζεις χωρις να με ρωτησει αν το εχω ή αν το θελω. λεω γιατι δεν την βαζεις και με το χερι? ΟΧΙ μου λεει, δεν μπαινει με το χερι!!!

στο τελος παω να πληρωσω αφου πηρα τι ηθελα και φερνει και ενα κουτι χωρις παλι να της το ζητησω. μου λεει αυτο ειναι καθαριστικο για τα πινελα σου και ξεκιναει ο τυπος να κτυπαει στην μηχανη. κατσε λεω ενα λεπτο, τι ειναι αυτο? μου λεει καθαριστικο για τα πινελα κλπ. λεω οκ μην το βαλεις αυτο μεσα στα αλλα δεν θα το παρω τωρα. μου λεει δεν θα μπορεις να χρησιμοποιησεις τα πινελα σου πανω απο μια φορα ομως:eek:

λεω γιατι? μου λεει γιατι θα λερωθουν. οταν τα χρησιμοποιησεις μια φορα θα γεμισουν με τη σκια που εβαλες και δεν θα μπορεις να τα ξαναχρησιμοποιησεις..:confused: λεω μεσα μου, τι λεςςςςςςςςςςςς παιδι μου??????????????? καμια πιο χαζη δικαιολογια δεν βρηκες να μου πεις?? ελεος ...

λες και πρωτη φορα χρησιμοποιω πινελα και δεν ξερω. ναι τα καθαριζουμε τα πινελα αλλα οχι με καθαριστικο μετα απο καθε χρηση μια σκιας.. γιαυτο προσεχετε κοριτσια τι σας λενε γιατι δεν εχουν το θεο τους. ανοιγουν το στομα τους και λενε οτι θελουν απλα και μονο για να πουλησουν. :mad: παντως εντελως κακη πολιτικη του καταστηματος αυτο το πραγμα και δημιουργει και μια κακη εικονα προς τα εξω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
λοιπόν... έχω μια ερώτησούλα... και όποιος γελάσει τον τσάκισα :P

Την άλλη εβδομάδα πήρα απόφαση να αρχίσω γυμναστήριο. Επειδή ο ελεύθερος χρόνος δεν είναι το φόρτε μου και η ...περιήγηση στα μαγαζιά για μένα είναι ισοδύναμη με καταναγκαστικό έργο ενώ παράλληλα έχω και μια 10ετία να πατήσω σε γυμναστήριο το Σάββατο λέω να πάω για... ψώνια για το εγχείρημά μου.

Μήπως κάποιος μπορεί να με κατατοπίσει... τι φοράνε στο γυμναστήριο? :redface: Εκτός από...αθλητικά παπούτσια :P.
Επίσης τι να φροντίσω να ...έχει μέσα η τσάντα μου? Και τα αθλητικά είδη που χρειάζονται... από που τα αγοράζω?

thx! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
λοιπόν... έχω μια ερώτησούλα... και όποιος γελάσει τον τσάκισα :P

Την άλλη εβδομάδα πήρα απόφαση να αρχίσω γυμναστήριο. Επειδή ο ελεύθερος χρόνος δεν είναι το φόρτε μου και η ...περιήγηση στα μαγαζιά για μένα είναι ισοδύναμη με καταναγκαστικό έργο ενώ παράλληλα έχω και μια 10ετία να πατήσω σε γυμναστήριο το Σάββατο λέω να πάω για... ψώνια για το εγχείρημά μου.

Μήπως κάποιος μπορεί να με κατατοπίσει... τι φοράνε στο γυμναστήριο? :redface: Εκτός από...αθλητικά παπούτσια :P.
Επίσης τι να φροντίσω να ...έχει μέσα η τσάντα μου? Και τα αθλητικά είδη που χρειάζονται... από που τα αγοράζω?

thx! :)

Η τσάντα σου πρέπει να έχει απαραιτήτως μια πετσέτα και καλό θα ήταν να έχεις ένα μπουκάλι με νερό! Θα μπορούσες να έχεις μαζί σου και ένα λαστιχάκι για τα μαλλιά!
Τώρα για την ενδυμασία, μια φόρμα και ένα βαμβακερό μπλουζάκι, που μπορείς να τα προμηθευτείς από κατάστημα αθλητικών όπως τα Intersport, πιστεύω οτι θα ήταν μια χαρά!

Δεν μου έρχεται τίποτα άλλο στο μυαλό! Περίμενε να διαβάσεις και την γνώμη κανενός πιο ειδικού γιατί με τα γυμναστήριο έχω τσακωθεί προ πολλού! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
1. Για την αίθουσα:
- πετσέτα μικρή (μαλλιών, πχ) για να στρώνεις στα καθίσματα των οργάνων.
- Παπούτσια (λογικά απλά θα 'ναι, αν και θα σου εξηγήσουν στο μαγαζί αθλητικών ειδών αν κάποια είναι καλύτερα για ποδήλατο-κλπ, επίσης κάποια γυμναστήρια προτιμάνε τα παπούτσια με ανοιχτόχρωμη σόλα, που δεν κάνει σημάδια όπως η μαύρη)
- μπλούζα βαμβακερή. Εκεί διαλέγεις αν σε βολεύει τύπου τιραντάκι/κορμάκι, ή αν τα φαρδιά t'shirts είναι πιο άνετα.
- Φόρμα. Είτε κολάν (παλιά τα φορούσα, αλλά τελευταία προτιμώ πιο φαρδιά παντελόνια. Εξαρτάται από την άνεση, τα κιλά και τον ιδρώτα του καθενός) είτε φαρδιά. Συμφωνώ για το βαμβακερή, μιας και οι τύπου μπάσκετ με το πιο γυαλιστερό ύφασμα δεν είναι τόσο ελαστικές, και ιδρώνεις χειρότερα.
- παγούρι για το νερό σου, αν θες.
- ακουστικά/ ipod. Κάποια γυμναστήρια έχουν υποδοχή στα όργανα, για να ακούς τις τηλεοράσεις τους.
- λουκέτο για τα αποδυτήρια.
- ένα καλό βιβλίο ή ένα ελεεινό περιοδικό.

2. Για μετά:
- πετσέτα ντους
- αφρόλουτρο, σαμπουάν, μαλακτικό, αποσμητικό
- κρέμα σώματος
- καθαρό βρακί :P
- σαγιονάρες για το χώρο των ντους.

Θα κάνεις όργανα ή και προγράμματα

ΚΑΛΗ ΑΡΧΗ!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Βανίλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 933 μηνύματα.
λοιπόν... έχω μια ερώτησούλα... και όποιος γελάσει τον τσάκισα :P

Την άλλη εβδομάδα πήρα απόφαση να αρχίσω γυμναστήριο. Επειδή ο ελεύθερος χρόνος δεν είναι το φόρτε μου και η ...περιήγηση στα μαγαζιά για μένα είναι ισοδύναμη με καταναγκαστικό έργο ενώ παράλληλα έχω και μια 10ετία να πατήσω σε γυμναστήριο το Σάββατο λέω να πάω για... ψώνια για το εγχείρημά μου.

Μήπως κάποιος μπορεί να με κατατοπίσει... τι φοράνε στο γυμναστήριο? :redface: Εκτός από...αθλητικά παπούτσια :P.
Επίσης τι να φροντίσω να ...έχει μέσα η τσάντα μου? Και τα αθλητικά είδη που χρειάζονται... από που τα αγοράζω?

thx! :)

Ααα δεν είναι τόσο δύσκολο:D
Νεράκι, πετσέτα και ακουστικά για μουσική(καλύτερα όχι από το κινητό γιατί όταν αθλείσαι ο οργανισμός δέχεται μεγαλύτερη ακτινοβολία).
Επιπλέον φοράς μια φορμούλα, τώρα δε που άνοιξε ο καιρός τίποτα κοντό γιατί αλλιώς σκας, και ένα κοντομάνικο μπλουζάκι. Όσο για τα αθλητικά παπούτσια είναι προτιμότερο να έχουν αερόσολα για να μην πονάνε τα πόδια μετά. Τα αθλητικά ήδη τα αγοράζεις από οποιοδήποτε αθλητικομάγαζο, βλέπε peter sport adidas κλπ.
Απλά! Καλή κούραση:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Καλησπέρα!
Έχετε δοκιμάσει διαφανή μάσκαρα; Έχει αποτελέσματα; Ξέρετε καμιά καλή μάρκα;


Δεν την θέλω ως βάση πριν την κλασσική μάσκαρα. Θέλω να χρησιμοποιώ μόνο αυτή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Καλησπέρα!
Έχετε δοκιμάσει διαφανή μάσκαρα; Έχει αποτελέσματα; Ξέρετε καμιά καλή μάρκα;


Δεν την θέλω ως βάση πριν την κλασσική μάσκαρα. Θέλω να χρησιμοποιώ μόνο αυτή.

Παλιά είχα δοκιμάσει αυτήν από τα bodyshop. Καλή ήταν, αλλά σίγουρα δεν έχει το αποτέλεσμα που έχει η μαύρη. Απλά λίγο τονίζει τις βλεφαρίδες. Θα έλεγα ότι είναι για πολύ νεαρές ηλικίες ή για τελείως φυσικό λουκ.

Να ερωτήξω κάτι, τώρα που το θυμήθηκα.
Σε μεσημεριανό γάμο, που θα γίνει στας εξοχάς ... αλλά ψιλοκυριλέ (δηλαδή όχι σούβλες και κλαρίνα), τι θα φορούσατε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Παλιά είχα δοκιμάσει αυτήν από τα bodyshop. Καλή ήταν, αλλά σίγουρα δεν έχει το αποτέλεσμα που έχει η μαύρη. Απλά λίγο τονίζει τις βλεφαρίδες. Θα έλεγα ότι είναι για πολύ νεαρές ηλικίες ή για τελείως φυσικό λουκ.
Γενικότερα δεν μου αρέσει το έντονο βάψιμο άσε που μικροδείχνω κίολας:redface:
Μήπως θυμάσαι μάρκα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Γενικότερα δεν μου αρέσει το έντονο βάψιμο άσε που μικροδείχνω κίολας:redface:
Μήπως θυμάσαι μάρκα;

σου είπα bodyshop
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ophelia

Διάσημο μέλος

Η Μάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,434 μηνύματα.
Να ερωτήξω κάτι, τώρα που το θυμήθηκα.
Σε μεσημεριανό γάμο, που θα γίνει στας εξοχάς ... αλλά ψιλοκυριλέ (δηλαδή όχι σούβλες και κλαρίνα), τι θα φορούσατε;

Κανένα cocktail φορεματάκι σε απαλό παστέλ χρώμα...καλοκαιρινό, σικ και ανάλαφρο!! :):rolleyes:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Κανένα cocktail φορεματάκι σε απαλό παστέλ χρώμα...καλοκαιρινό, σικ και ανάλαφρο!! :):rolleyes:

Φωτο; :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top