• Σας ενημερώνουμε ότι η κατηγορία δεν αντικαθιστά σε καμία περίπτωση την επίσκεψη σας σε επαγγελματία ιατρό.

    Το σύνολο του περιεχομένου της κατηγορίας αυτής, όπως κείμενα, γραφικά, εικόνες, πληροφορίες που λαμβάνονται από δικαιούχους διαφήμισης, είναι καθαρά και μόνο για ενημερωτικούς σκοπούς και δεν προορίζεται να είναι υποκατάστατο για την επαγγελματική ιατρική συμβουλή, διάγνωση ή θεραπεία. Δεν αποτελεί υποκατάστατο ιατρικής εξέτασης, ούτε αντικαθιστά την ανάγκη για υπηρεσίες που παρέχονται από επαγγελματία ιατρό. Πάντοτε να ζητάτε τη συμβουλή του ιατρού σας πριν πάρετε οποιαδήποτε συνταγή ή φάρμακο. Μόνο ο ιατρός σας μπορεί να σας δώσει συμβουλές για το τι είναι ασφαλές και αποτελεσματικό για σας.

Περίοδος: Συμβουλές για τις ιδιαίτερες ημέρες του μήνα

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Vicky95

Νεοφερμένος

Η Vicky95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Δάσκαλος/α και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 64 μηνύματα.
πότε σου ήρθε περίοδος;

*γενικά μην τρελαίνεσαι,εκτός του ότι δεν είναι όλες οι γυναίκες just,μέχρι τα 18 δεν ηρεμούν οι ορμόνες.μπορεί μέχρι τώρα όσον αφορά το σώμα,να περνάς ακόμη εφηβεία
στα 14 μου..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Νομίζω πρέπει να μακαρίζεις τον εαυτό σου που σου'ρθε στα 14.:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vicky95

Νεοφερμένος

Η Vicky95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Δάσκαλος/α και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 64 μηνύματα.
Νομίζω πρέπει να μακαρίζεις τον εαυτό σου που σου'ρθε στα 14.:confused:
χμμ ναι αργησε σε σχεση με αλλα κοριτσια..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stavri_

Τιμώμενο Μέλος

Η Stavri_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και επαγγέλεται Barista. Έχει γράψει 4,687 μηνύματα.
χμμ ναι αργησε σε σχεση με αλλα κοριτσια..

Εγώ δε θεωρώ ότι άργησε... Και εγώ 2 μήνες περίπου πριν τα 14 αδιαθέτησα πρώτη φορά... Τη θυμάμαι τη μέρα. 15 φεβρουαρίου Παρασκευή το βράδυ που μόλις είχε τελειώσει το " Ευτυχισμένοι Μαζί " στην ΤΒ. Δεν κατάλαβα τίποτα, ούτε πόνο κλπ. Ε, μετά με έπιασαν τα κλάματα παρότι οι γονείς μου προσπαθούσαν να μου εξηγήσουν και να με παρηγορήσουν. Εκείνο το βράδυ δεν έκλεισα μάτι...
Ρε τι θυμάμαι ακόμα:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vicky95

Νεοφερμένος

Η Vicky95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Δάσκαλος/α και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 64 μηνύματα.
Εγώ δε θεωρώ ότι άργησε... Και εγώ 2 μήνες περίπου πριν τα 14 αδιαθέτησα πρώτη φορά... Τη θυμάμαι τη μέρα. 15 φεβρουαρίου Παρασκευή το βράδυ που μόλις είχε τελειώσει το " Ευτυχισμένοι Μαζί " στην ΤΒ. Δεν κατάλαβα τίποτα, ούτε πόνο κλπ. Ε, μετά με έπιασαν τα κλάματα παρότι οι γονείς μου προσπαθούσαν να μου εξηγήσουν και να με παρηγορήσουν. Εκείνο το βράδυ δεν έκλεισα μάτι...
Ρε τι θυμάμαι ακόμα:D
εμενα μου ειχε ερθει τελευταια μερα του σχολειου, ξυπναω το πρωι , το αντιλαμβανομαι και δεν λεω τιποτα στη μαμα γιατι δεν θα με αφηνε να παιξω μπουγελο :clapup:
πολυ ωριμο..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stavri_

Τιμώμενο Μέλος

Η Stavri_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και επαγγέλεται Barista. Έχει γράψει 4,687 μηνύματα.
εμενα μου ειχε ερθει τελευταια μερα του σχολειου, ξυπναω το πρωι , το αντιλαμβανομαι και δεν λεω τιποτα στη μαμα γιατι δεν θα με αφηνε να παιξω μπουγελο :clapup:
πολυ ωριμο..:P

Δεν πειράζει, θα έχεις να το θυμάσαι!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Ομγ! Εγώ ήμουν 11 ετών και είχα αδιαθετήσει 1 μέρα πριν το πω στη μαμά μου.
Θυμάμαι είχα βάλει τα κλάματα και έκλαιγα πολλή ώρα και μισούσα τον εαυτό μου που είχα περίοδο. Ήταν η φάση που είχα ταυτόχρονα και ανεμοβλογιά και ήμουν χάλια. Δε πόναγα για αρκετά χρόνια. Μετά από κάποια ηλικία άρχισα να πονάω.
Τεςπα, πω τι αναμνήσεις! Σχεδόν 10 χρόνια. :Ο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Είμαι η μόνη που είχα αδιαθετήσει Μεγάλη Παρασκευή.:hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Είμαι η μόνη που είχα αδιαθετήσει Μεγάλη Παρασκευή.:hehe:

Πρώτη φορά ή γενικά;:P
Μη σου τύχει να σου έρθει περίοδος μέρα που έχεις φορέσει άσπρο σορτσάκι!

Ομγ! Εγώ ήμουν 11 ετών και είχα αδιαθετήσει 1 μέρα πριν το πω στη μαμά μου.
Θυμάμαι είχα βάλει τα κλάματα και έκλαιγα πολλή ώρα και μισούσα τον εαυτό μου που είχα περίοδο. Ήταν η φάση που είχα ταυτόχρονα και ανεμοβλογιά και ήμουν χάλια. Δε πόναγα για αρκετά χρόνια. Μετά από κάποια ηλικία άρχισα να πονάω.
Τεςπα, πω τι αναμνήσεις! Σχεδόν 10 χρόνια. :Ο

Εμένα πάλι πρώτη φορά μου ήρθε στα 12, και δεν είπα τίποτα αρχικά στη μάνα μου. Πήγα σχολείο το πρωί,γύρισα σπίτι,είχα γεμίσει αίματα και δεν ήξερα να ανοίξω τη σερβιέτα:P Άλλαξα εσώρουχο και πάω μετά στη μάνα μου "Αν δεις ματωμένα χαρτιά στο καλάθι, μόλις μου ήρθε περίοδος. Και δε ξέρω να ανοίγω σερβιέτα." :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Πρώτη φορά ή γενικά;:P
Μη σου τύχει να σου έρθει περίοδος μέρα που έχεις φορέσει άσπρο σορτσάκι!
Εμένα πάλι πρώτη φορά μου ήρθε στα 12, και δεν είπα τίποτα αρχικά στη μάνα μου. Πήγα σχολείο το πρωί,γύρισα σπίτι,είχα γεμίσει αίματα και δεν ήξερα να ανοίξω τη σερβιέτα:P Άλλαξα εσώρουχο και πάω μετά στη μάνα μου "Αν δεις ματωμένα χαρτιά στο καλάθι, μόλις μου ήρθε περίοδος. Και δε ξέρω να ανοίγω σερβιέτα." :P
Πρώτη φορά ρε.:P
Όχι μόνο με άσπρο σορτσάκι και γκρι σλιπ είναι πίκρα.:|
Και΄γω το΄χα αυτό στην αρχή.:redface:
Και μάλιστα με είχε στείλει να αγοράσω μόνη μου σερβιέτες και δεν ήξερα και ρώτησα την πωλήτρια και μου έλεγε (για τότε) κάτι για φτερά,σερβιετάκια (λες και τότε ήξερα)
Μετά μόλις είδε το βλέμμα μου κατάλαβε ότι ήμουν new born στο κλαμπ και με βοήθησε.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Εμένα πρώτη φορά που είχαμε πάει σούπερ μάρκετ να πάρουμε σερβιέτες μου είχε πάρει όοοολη τη γκάμα και θυμάμαι που καθόμουν στο μπάνιο και της έλεγα "Η σερβιέτα σούπερμαν είναι η μεγάλη.":hehe:
Και τότε είχα και τη συχαμάρα με τα αίματα,δεν ήμουν όπως τώρα. Φαντάσου λοιπόν αντιδράσεις κάθε πρωί που μου ερχόταν. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Εμένα πρώτη φορά που είχαμε πάει σούπερ μάρκετ να πάρουμε σερβιέτες μου είχε πάρει όοοολη τη γκάμα και θυμάμαι που καθόμουν στο μπάνιο και της έλεγα "Η σερβιέτα σούπερμαν είναι η μεγάλη.":hehe:
Και τότε είχα και τη συχαμάρα με τα αίματα,δεν ήμουν όπως τώρα. Φαντάσου λοιπόν αντιδράσεις κάθε πρωί που μου ερχόταν. :redface:
Λολ.":hehe:
Εγώ τώρα περνάω από το αιμο-αηδία.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Ρε τι λέτε; Εμένα με ήρθε πρώτη φορά όταν τέλειωσε η 2α γυμνασίου, εκείνο το καλοκαίρι:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Ρε τι λέτε; Εμένα με ήρθε πρώτη φορά όταν τέλειωσε η 2α γυμνασίου, εκείνο το καλοκαίρι:P
Καλά είσαι.
Εγώ με το να μου΄ρθει νωρίς και κοντή έμεινα και κάθε φορά στις εξετάσεις είμαι αδιάθετη.:|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Καλά είσαι.
Εγώ με το να μου΄ρθει νωρίς και κοντή έμεινα και κάθε φορά στις εξετάσεις είμαι αδιάθετη.:|
Και εγώ φέτος στις πανελλήνιες είχα περίοδο, φέιλ :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μαρή claire

Νεοφερμένος

Η μαρή claire αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 70 μηνύματα.
Όταν καταφεύγεις σε βελονισμούς, αντισυλληπτικά και ό,τι άλλο μπορείς να φανταστείς γιατί "δεν βρίσκεις σωτηρία", μπορώ να σου περιγράψω εν μέρει την κατάσταση: Δεν έχεις κουράγιο όχι για μασάζ, αλλά να μιλήσεις ή να σηκώσεις το ποτήρι με το νερό για να πιεις το χάπι. Δεν ανέχεσαι στην κοιλιά σου όχι τα πόδια σου, αλλά ούτε το εσώρουχό σου. Κι όχι μόνο στην κοιλιά σου, αλλά ούτε στη μέση ή στα πλευρά σου. Αυτό για εμένα πρακτικά σημαίνει πως 3 μέρες, όσο κοιμάμαι, κοιμάμαι καθιστή :/: Τάσεις λιποθυμίας, εμετούς, δυσφορία, ζαλάδα, ίδρωμα-ξεΐδρωμα.... Κι όλα αυτά τα χαρούμενα.... :( Αναρωτιέμαι με τέτοιον πόνο, η γέννα πόσο σκατά μπορεί να είναι; :/: :( :'(

ρε Φωτεινη σαν να περιγραφεις την ζωη μου :eek: :eek: :eek: ...τις προαλλες ημουν καθιστη στο κρεβατι και δεν μπορουσα να καταπιω ουτε τα παυσιπονα..κρυος ιδρωτας,ναυτια,ταχυπαλμια,πονος σε στομαχι και κοιλια.. σκεψου οτι παω τουαλετα με μαξιλαρι 1) για να ακουμπαω καπου το κεφαλι μου τοση ωρα που περναω εκει :P 2) γιατι ζαλιζομαι και ολα γυριζουν 3) γιατι τυχαινει να με παρει ακομα και ο υπνος ετσι 4)για να μην βλεπω τον κουβα που εχω ακριβως μπροστα μου και να ξεχναω την ταση για εμετο...οσο για να μιλησω σκεψου οτι την πρωτη μερα συνηθως στελνω μηνυματα γιατι νιωθω οτι αν μιλησω θα αρχισω να ανακατευομαι...και με τους δικους μου συνεννοουμαι με νευματα "ναι/οχι"...τον βελονισμο τον ξανασκεφτηκα και κατεληξα οτι απλοκλειεται να μπορεσω να σηκωθω απο το κρεβατι τις πρωτες μερες της περιοδου...:( οποτε μαλλον ακυρο :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

τρελή φιλόσοφος

Πολύ δραστήριο μέλος

Η τρελή φιλόσοφος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 1,290 μηνύματα.
τότε,αν μέσα σε 4 χρόνια δεν έχει σταθεροποιηθεί καλό θα ήταν να πάς σε γιατρό....
υποθέτω θα σου δώσει κάποια βιταμίνη ή αντισυλληπτικά;
δεν ξερω......
πάντως εγχειρήσεις και τέτοια δεν παίζουν ηρέμησε
χμμ ναι αργησε σε σχεση με αλλα κοριτσια..
μια χαρά είναι
εμένα σε μια φίλη μου ήρθε 3η γυμνασίου και έγινε ως τότε 1.75;
και εμένα 3η μου ήρθε αλλά δεν έχω ψηλώσει,αλλά πολύ που νοιάστηκα,θα φοράω πιο εύκολα τακούνια :P:Dπω
ρε Φωτεινη σαν να περιγραφεις την ζωη μου :eek: :eek: :eek: ...τις προαλλες ημουν καθιστη στο κρεβατι και δεν μπορουσα να καταπιω ουτε τα παυσιπονα..κρυος ιδρωτας,ναυτια,ταχυπαλμια,πονος σε στομαχι και κοιλια.. σκεψου οτι παω τουαλετα με μαξιλαρι 1) για να ακουμπαω καπου το κεφαλι μου τοση ωρα που περναω εκει :P 2) γιατι ζαλιζομαι και ολα γυριζουν 3) γιατι τυχαινει να με παρει ακομα και ο υπνος ετσι 4)για να μην βλεπω τον κουβα που εχω ακριβως μπροστα μου και να ξεχναω την ταση για εμετο...οσο για να μιλησω σκεψου οτι την πρωτη μερα συνηθως στελνω μηνυματα γιατι νιωθω οτι αν μιλησω θα αρχισω να ανακατευομαι...και με τους δικους μου συνεννοουμαι με νευματα "ναι/οχι"...τον βελονισμο τον ξανασκεφτηκα και κατεληξα οτι απλοκλειεται να μπορεσω να σηκωθω απο το κρεβατι τις πρωτες μερες της περιοδου...:( οποτε μαλλον ακυρο :/:

πω,πω,πω !!!

εγώ δεν έχω τέτοια θέματα (πάλι καλά),ελάχιστο πόνο αλλά πολύ μεγάλη ροή και σιχαίνομαι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

morphine

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η morphine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 297 μηνύματα.
Και μενα περιπου πεμπτη με εκτη δημοτικου μου ηρθε. Αν και ηξερα τι ειναι, δεν το'χα παρει πρεφα, μεχρι που το καταλαβε η μητερα μου την επομενη μερα και ηρθε να με παρει απο το σχολειο, "Σου ηρθε περιοδος" και γω με βλεμμα "Ααα, τωρα εξηγουνται ολα". Το'χα παρει πολυ χαλαρα, τα πρωτα τρια χρονια ειχα φοβερους πονους στη κοιλια, ευτυχως δεν ερχοταν και πολυ συχνα, τα τελευταια εχω μοιασει στη μητερα μου και καθε μηνα 4 μερες πριν μου ερθει παθαινω ημικρανια και ειμαι τεζα στο κρεββατι για κανα 24ωρο μεχρι να μου περασει. Το χειροτερο δε, ειναι οταν εχω αγχος, κανει κανα 2μηνο να μου ερθει και επιστρεφει με ολα τα συμπτωματα μαζι, πριξιμο, πονοι σε κοιλια και κεφαλι, εμετοι, ζαλαδες.. ΟΛΕΕΕ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aba

Τιμώμενο Μέλος

Η Φωτεινή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,255 μηνύματα.
ρε Φωτεινη σαν να περιγραφεις την ζωη μου :eek: :eek: :eek: ...τις προαλλες ημουν καθιστη στο κρεβατι και δεν μπορουσα να καταπιω ουτε τα παυσιπονα..κρυος ιδρωτας,ναυτια,ταχυπαλμια,πονος σε στομαχι και κοιλια.. σκεψου οτι παω τουαλετα με μαξιλαρι 1) για να ακουμπαω καπου το κεφαλι μου τοση ωρα που περναω εκει :P 2) γιατι ζαλιζομαι και ολα γυριζουν 3) γιατι τυχαινει να με παρει ακομα και ο υπνος ετσι 4)για να μην βλεπω τον κουβα που εχω ακριβως μπροστα μου και να ξεχναω την ταση για εμετο...οσο για να μιλησω σκεψου οτι την πρωτη μερα συνηθως στελνω μηνυματα γιατι νιωθω οτι αν μιλησω θα αρχισω να ανακατευομαι...και με τους δικους μου συνεννοουμαι με νευματα "ναι/οχι"...τον βελονισμο τον ξανασκεφτηκα και κατεληξα οτι απλοκλειεται να μπορεσω να σηκωθω απο το κρεβατι τις πρωτες μερες της περιοδου...:( οποτε μαλλον ακυρο :/:
Σε νιώθω. Βρες κάποιον να έρχεται στον χώρο σου. Εγώ αυτό έκανα. Ή δοκίμασε την ομοιοπαθητική, ατά πάσα πιθανότητα θα σου βγει και πιο οικονομική!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top