Εδώ κάνουμε δίαιτα!

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Στα 61 θέλω να πάω, θέλω 3 ακόμα. Καλή μας αρχή/συνέχεια :clapup:!


Μιας και δεν τα παμε καλά εκεί ας χάσουμε κανένα κιλό :P:D.

Σωστό... :P

Πάμε γερά, να είμαστε θεές μέχρι το καλοκαίρι! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giuli1406

Νεοφερμένος

Η giuli1406 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών και επαγγέλεται Γραμματέας. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Γεια σας παιδιά,
Χρειάζομαι μια γρήγορη και εύκολη δίαιτα!!
Υπάρχουν WEIGHT WATCHERS στην Θεσσαλονίκη????
Κάτι πρέπει να κάνω!! Ζω εδώ και ένα χρόνο στην Ελλάδα και βάζω κιλά κιλά

Δεν το ήξερα με τα κεφαλαία γράμμτα sorry :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Κατ' αρχήν καλώς ήρθες...!Έχε υπ' όψιν ότι τα κεφαλαία απαγορεύονται στα μηνύματα σε αυτό το φόρουμ, οπότε αν θες κάνε μία επεξεργασία στο μήνυμά σου!

Κατά τ' άλλα, δεν ξέρω για τα Weight Watchers, αν και νομίζω ότι έκλεισαν στην Ελλάδα.

Σημασία έχει όμως, αφού ειδικά λες ότι όλο παίρνεις κιλά, να εντοπίσεις τι λάθη κάνεις. Τρως γλυκά; Δεν κινείσαι;
Δες και τι έχουνε γράψει οι υπόλοιποι εδώ, αλλά και το μήνυμά μου στο "Ζητείται δίαιτα", ακριβώς πάνω από το δικό σου... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giuli1406

Νεοφερμένος

Η giuli1406 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών και επαγγέλεται Γραμματέας. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Ευχαριστώ ξεκινάω από σήμερα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
εχμ... σήμερα θα ξαναζυγιστώ
ευελπιστώ να έχει πάει καλύτερα αυτή η βδομάδα απ την προηγούμενη :)


πάντως συνεχίζω ακάθεκτη... όσο κι αν μου πάρει, θα τα χάσω τα ρημάδια! θα τα χάσω!
έχω μουλαρώσει .... όπως τότε που έκοψα το τσιγάρο :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Γιέα, κουέ! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
ε ναι μωρέ...
το δύσκολο είναι να μπορείς να επιβληθείς στο μυαλό σου
γιατί το στομάχι μια χαρά γεμίζει και με μαρούλι και με λάχανο :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Ναι, αλλά μην το πάμε και στα άκρα... ;)
Όλα επιτρέπονται, αρκεί να κρατάς τις σωστές αναλογίες... :)
Οι ποσότητες πάντως σε καλύπτουν;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
ναι μωρέ... οχι δεν είμαι στα άκρα
άλλωστε είπα... κάνω τυπική μεσογειακή διατροφή με τα ΑΠ ΟΛΑ της! δεν κάνω δίαιτα πλέον.. κάνω διατροφή ;)

σήμερα πουχου θα χτυπήσω γίγαντες... με τη τοματούλα τους.. με το λαδάκι τους... κομπλε!
απλά το βράδυ γιαουρτάκι με δημητριακά ;) πρωινο μια φετουλα μαυρο ψωμακι με μια φετα τυρακι ή ενα κουταλάκι μέλι και χυμο
δεκατιανό κι απογευματινό φρουτα ή χυμο
κι αν θελήσω τη σοκολάτα μου... έχω βρει κάτι πολύ σουπερ μπαρες με 90 θερμίδες που είναι με βρώμη και σίκαλη και είναι πολύ οκ! ;)


νταξ, θα κάνω υπομονη και θα φάω και σοκολάτα αμυγδάλου ιον... αλλά όχι ακόμα... αργοτερα! σαν επιβράβευση το έχω βάλει στα -10 :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Τέλειο μου ακούγεται!!! Μακάρι να τα κάνεις όλα αυτά συνήθεια, ποιος σε πιάνει μετά! :)
Και, again, όποτε νιώσεις ότι το χάνεις, μίλα στη διαιτολόγο!!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
ε ναι!
το καλό είναι ότι έχω βάλει αρκετά μακρυνό στοχο...
θέλω να χάσω τα κιλά μου ως τον Σεπτέμβρη
είναι νομίζω καλό το χρονικό διάστημα για 20 κιλάκια :D (αν δεν κουραστώ πολύ... ίσως και 25 :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Τέλεια!
Μακροπρόθεσμα μωρέ, είναι πολύ καλύτερα έτσι... Και πιο πέρα, μη σου πω, αν κάνεις συνήθεια πέντε πράγματα, δε θα το βλέπεις πια τόσο αυστηρά. Άσε που μόνις χάσεις 5 κιλά δε θα θέλεις να σταματήσεις! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
ε ναι μωρέ...
το δύσκολο είναι να μπορείς να επιβληθείς στο μυαλό σου
γιατί το στομάχι μια χαρά γεμίζει και με μαρούλι και με λάχανο :lol:

πράγματι... :redface:

Εδώ και μία εβδομάδα έκοψα τη σοκολάτα και τα γλυκά και όλα τα αναψυκτικά! :clapup: Και συνειδητοποιώ ότι δε μου λείπουν- μπορούν κάλλιστα να αντικατασταθούν από πολύ ωραίους χυμούς κλπ. :D


Καλή συνέχεια ΚουΕ!! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
εχμ... σήμερα θα ξαναζυγιστώ
ευελπιστώ να έχει πάει καλύτερα αυτή η βδομάδα απ την προηγούμενη :)

:yahoo::yahoo::yahoo::yahoo::yahoo:
-2 απ την περασμένη Τρίτη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
και είχα κάνει και μια τοσοδούλα παρασπονδία τρώγοντας εκτός προγράμματος κάτι λαχανοντολμάδες :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
και είχα κάνει και μια τοσοδούλα παρασπονδία τρώγοντας εκτός προγράμματος κάτι λαχανοντολμάδες :redface:

Με μια παρασπονδία δεν χαλάς την δίαιτα!!!! :) Καλύτερα να κάνεις την παρασπονδία όταν την αισθάνεσαι παρά να καταπιέζεσαι και να τις κάνεις όλες μαζι! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niyia

Διάσημο μέλος

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής. Έχει γράψει 2,858 μηνύματα.
Εύγε ΚΕ, μπράβο :clapup::clapup:




Υ.γ. Τα κιλά της γέννας είναι αυτά, ε? Πωωω, δύσκολο πράγμα βρε παιδάκι μου. :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
ΜΠΡΑΒΟ Κουέεεε!!!!!!!!!!!!!! :jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Εύγε ΚΕ, μπράβο :clapup::clapup:




Υ.γ. Τα κιλά της γέννας είναι αυτά, ε? Πωωω, δύσκολο πράγμα βρε παιδάκι μου. :/:

νι αλλα εχω και μπολικα άνευ γέννας :P
της γέννας είναι άλλα 2 μόνο... τα υπολοιπα 20 είναι σοκολάτες :P


σας ευχαριστώ κορίτσια :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top