Τι μας έλκει στο άλλο φύλο;

elepan

Δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Αναλυτής συστημάτων και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 736 μηνύματα.
Χμμ..η πνευματική καλλιέργεια θα έλεγα κυρίως...
+ 1. Άτομο χωρίς αυτό το βασικό χαρακτηριστικό, δεν το αντέχω για πολύ καιρό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
+ 1. Άτομο χωρίς αυτό το βασικό χαρακτηριστικό, δεν το αντέχω για πολύ καιρό.

Επιτέλους κάποιος συμφωνεί μαζί μου,συνέχεια τρώω κράξιμο όταν το λέω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
προσωπο,χαρακτηρας και ΜΟΥΣΙ.
εε και γενικα το συνολο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.
προσωπο,χαρακτηρας και ΜΟΥΣΙ.
εε και γενικα το συνολο

Θα συμφωνήσω ειδικά για το μούσι :inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

τρελή φιλόσοφος

Πολύ δραστήριο μέλος

Η τρελή φιλόσοφος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 1,290 μηνύματα.
ευγένεια,μικρή-μέτρια δόση τρέλας,μόρφωση-κουλτούρα,εξυπνάδα και μη κράξετε αλλά γυαλιά...........
δεν ξέρω τα περισσότερα αγόρια μου αρέσουν με γυαλιά :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

φρι

Διάσημο μέλος

Η φρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 2,022 μηνύματα.
δεν ξέρω τα περισσότερα αγόρια μου αρέσουν με γυαλιά :redface:

το καλυτερο ειναι να εχουν μυωπια αλλα να μη φορουν γυαλια για να μας βλεπουν πιο ομορφες:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βλα

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βλαδίμηρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,637 μηνύματα.
Η ευρηματικότητα-χιούμορ περισσότερο.
Και επίσης το βλέμμα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

ΑνεξαρτητηΛεμε

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ΑνεξαρτητηΛεμε αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 182 μηνύματα.
λένε ότι σ έναν ξένο άνθρωπο κοιτάμε πρώτα μάτια-δόντια...
τώρα για το άλλο φύλο οι περισσότερες διαφορές μας θαρρώ πως είναι ελκυστικές....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

σιριους

Νεοφερμένος

Ο σιριους αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Χαρακτηριστικά προσώπου(μάτια, μαλλιά), χιούμορ, γλυκύτητα(μέχρις ενός σημείου) και γενικότερα ο χαρακτήρας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mirto.dr

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η mirto.dr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 210 μηνύματα.
Εγώ πιστεύω ότι δεν υπάρχει τίποτα πιο σέξυ από την εξυπνάδα,την ευφυία...Εάν δε συνδυάζεται με την εξωτερική εμφάνιση τότε ......:inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lucas D.Hagg

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Lucas D.Hagg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 174 μηνύματα.
ευφυια και χαμογελο.-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xontrogato

Νεοφερμένος

Η μαρθουλινι! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 8 μηνύματα.
χιουμορ χιουμορ χιουμορ!αν δεν μπορει το αλλο φυλο να σε κρατησει με την προσωπικοτητα του η ομορφια παει περιπατο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blonde_angel

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η blonde_angel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αισθητικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 312 μηνύματα.
Αυτοσαρκασμός και πνευματική καλλιέργεια...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dr.Quantum

Δραστήριο μέλος

Ο Dr.Quantum αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 512 μηνύματα.
Δεν ξέρω τι με ελκύει.Διαφορα και διαφορετικά πράγματα.Δε μπορώ να αναγνωρίσω ακριβώς τι είναι αυτό που με ελκύει (σε χαρακτήρα-προσωπικότητα).
Ένας χαρακήρας πχ που μου έκανε αίσθηση είναι η Clementine από το Eternal sunshine of the spotless mind.Δεν έχω ερωτευτεί ακόμα,είμαι 17,5.Και γενικά το συνιθισμένο κορίτσι δε μου τραβάει πολύ τη προσοχή.Ίσως φταίει η ηλικία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

edweimaste

Πολύ δραστήριο μέλος

Η edweimaste αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,050 μηνύματα.
Η εξυπνάδα ..η ταπεινότητα και το χιούμορ μου τραβάνε πολύ την προσοχή ειδικά αν συνοδεύονται και από μια ωραία εμφάνιση εκεί παραδίνομαι!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άδωνις

Νεοφερμένος

Ο Άδωνις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 47 ετών. Έχει γράψει 34 μηνύματα.

einhell

Νεοφερμένος

Ο einhell αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 79 μηνύματα.
Πλάτες μεγάλες, μου θυμίζουν πουλί
Πως θα περιεγραφες δηλαδη καποιον με μεγαλες πλατες? :eek:

Τι με ελκει ε....μμμμ, φατσα βασικα, τα υπολοιπα στα πλαισια του αποδεκτου :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CaneSenpai

Δραστήριο μέλος

Ο CaneSenpai αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 661 μηνύματα.
Για μενα προσωπικα παντα μιλαω γιατι καθε ανθρωπος εχει διαφορα γουστα το τελειο ειναι:

1) Ξανθο μαλλι αρκετα μακρυ
2) 1.65-1.70 MAX δεν λεει η γυνακα να ειναι ψήλη :(
3) Λεπτη προς λιγο γυμνασμενο. Δεν μπορω πολλα κιλα ουτε κοιλιακους σε κοπελα...
4) Μην ειναι τουβλο
5) Δεν με πολυενδιαφερει το στηθος αλλα τα οπισθια τα θελω να ειναι σε πολυ καλο επιπεδο
6)Να ειναι ντροπαλη λιγο,σεμνη και γενικα low-profile
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

don_vito

Δραστήριο μέλος

Ο don_vito αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 530 μηνύματα.
Περα απο τα βασικα (προσωπο,σωμα...)
Μου αρεσουν οι κοπελες που φορανε γυαλια,ειδικα αυτοι οι μεγαλοι σκελετοι που εχουν ολες τωρα ειναι πολυ ωραιοι
Οσους εχω ρωτησει βεβαια δεν συμφωνουν μαζι μου .Γουστα ειναι αυτα τι να πεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cody

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Cody αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 958 μηνύματα.
Μακριά μαλλιά να έχει, αυτό ^^
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top