Τι έχετε βαρεθεί να βλέπετε στην TV;

Klaus

Διάσημο μέλος

Ο Klaus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
Το ερώτημα μάλλον θα ήταν υπάρχει χρόνος για τηλεόραση? :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 892943

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Το ερώτημα μάλλον θα ήταν υπάρχει χρόνος για τηλεόραση? :)
Είσαι και εντός θέματος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
το σεμεδακι:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

τρελή φιλόσοφος

Πολύ δραστήριο μέλος

Η τρελή φιλόσοφος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 1,290 μηνύματα.
δεν έχω βαρεθεί να βλέπω κάτι στην τηλεόραση,όλα μ'αρέσουν :) Και τις εκπομπές μαγειρικής,από αυτές με τους σπουδαίους σεφ ή και με τους απλούς ανθρώπους,που κάνουν τους καραγκιόζηδες μπας και χτυπήσουν κανα νούμερο συμπαθώ και τα σαχλορομαντζα στα τούρκικα παρακολουθώ ανελλιπώς, και τα σήριαλ στυλ κλεμμένη ζωή κλπ θαυμάζω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.

Nicole1987

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Nicole1987 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 223 μηνύματα.
δεν θα το βαρεθούμε ποτέ!

Πραγματι ειναι απο τις λιγες σειρες που ακομα και αν ξερεις τους διαλογους απ´εξω δεν βαριεσαι να το δεις τουλαχιστον αναμεσα σε ολα τα αλλα που βαζουν ξανα και ξανα.
Πως καταδεχεται ο κοσμος και καθεται και βλεπει τα τουρκικα δεν μπορω να καταλαβω :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

i_lie_us

Διάσημο μέλος

Ο i_lie_us αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,090 μηνύματα.
Κυρίως, έχω σιχαθεί πρόσωπα..

Στεφανίδου / Ζαρίφη / Μπάμπη Παπαδημητρίου / Άρη Πορτοσάλτε / Χρήστο Κώνστα / Δήμο Βερύκιο / Ελένη Καλογεροπούλου / Στέφανο Χίο / Πρετεντέρη (obviously) / Λαζόπουλο (εντάξει, φέτος δεν έχει) / Παπαδάκη / Τράγκα / Άδωνη-ι / τούρκικα (όντως έχει παραγίνει θαρρώ πλέον) / Μενεγάκη / εκπομπές Λιακόπουλου - Άδωνη-ι / Αρναούτογλου / την Πετρούλα (ξαναχτύπησε με διαφημίσεις)

και

επαναλήψεις το βράδυ (τότε που παλιά υπήρχαν σειρές) / το γεγονός ότι μία ταινία που παίζεται Σάββατο βράδυ παίζεται και Κυριακή μεσημέρι (πληρώσαμε που πληρώσαμε τα δικαιώματα, ας την βάλουμε 10-12 φορές τη σεζόν)

Έτυχε να δω αρκετές σερί μέρες, αρκετή τηλεόραση μετά από χρόνια, και αυτά τα λίγα είναι που μου έρχονται στο μυαλό :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.
Κυρίως, έχω σιχαθεί πρόσωπα..

Στεφανίδου / Ζαρίφη / Μπάμπη Παπαδημητρίου / Άρη Πορτοσάλτε / Χρήστο Κώνστα / Δήμο Βερύκιο / Ελένη Καλογεροπούλου / Στέφανο Χίο / Πρετεντέρη (obviously) / Λαζόπουλο (εντάξει, φέτος δεν έχει) / Παπαδάκη / Τράγκα / Άδωνη-ι / τούρκικα (όντως έχει παραγίνει θαρρώ πλέον) / Μενεγάκη / εκπομπές Λιακόπουλου - Άδωνη-ι / Αρναούτογλου / την Πετρούλα (ξαναχτύπησε με διαφημίσεις)

Αυτά ακριβώς συν ότι δεν μπορώ τις 5λεπτες διαφημίσεις των πρίτι μπρα και ότι συνεπάγεται, το καφέ της χαράς και το σίριαλ στο μέγκα η ώρα η καλή. Το ξαναείδα σήμερα και στα πρώτα 2" άλλαξα κανάλι δεν το αντέχω.:|
Όσο για τα τούρκικα δεν τα έχω βαρεθεί. Δεν τα βλέπω κιόλας, ματιές ρίχνω, γιατί τα βλέπουν οι δικοί μου, αλλά το μόνο αρνητικό τους εκτός από κάποιες συγκεκριμένες άθλιες "υποθέσεις" για σενάρια είναι και η επίδειξη πλούτου τους. Πόσο βαριέμαι να βλέπω βιλάρες και χρήματα, ενώ μπορεί το 80% του τουρκικού λαού να πεινάει ή να τα βγάζει ίσα ίσα πέρα...:P

Επίσης: Όπως είπε και το τρελό(:hug:) από πάνω δεν αντέχω ούτε και εγώ τις μαγειρικές εκπομπές, χίλιες φορές να με βάλεις να διαβάζω μια μέρα τσελεμεντέ παρά να δω μισή ώρα εκπομπή μαγειρικής. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

τρελή φιλόσοφος

Πολύ δραστήριο μέλος

Η τρελή φιλόσοφος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 1,290 μηνύματα.
Αυτά ακριβώς συν ότι δεν μπορώ τις 5λεπτες διαφημίσεις των πρίτι μπρα και ότι συνεπάγεται,

Επίσης: Όπως είπε και το τρελό(:hug:) από πάνω δεν αντέχω ούτε και εγώ τις μαγειρικές εκπομπές, χίλιες φορές να με βάλεις να διαβάζω μια μέρα τσελεμεντέ παρά να δω μισή ώρα εκπομπή μαγειρικής. :P
αγαπάμε πρίτι μπρα <3 //0 πες κι εσύ λιλίκα
0.56

και πριτυ παντς
και διαμαρτύρομαι εντόνως για τη διακοπή διαφημίσεων της έξυπνης σίτας :mad: δεν την πήρα το καλοκαίρι και τώρα που μύγες,κουνούπια του δυτικού νείλου,χελιδόνια και πόνυ μπαίνουν από πόρτες και παράθυρα χτυπάω το κεφάλι μου.

αααααααααααααχ η λιλίτσα για μένα το τρελό πάει;;;;;;;;; πάρε κι εσύ πολλές λιλίτσες :hug::hug::hug:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
τωρα εχουμε και πριτι κολαν,,:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

τρελή φιλόσοφος

Πολύ δραστήριο μέλος

Η τρελή φιλόσοφος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 1,290 μηνύματα.

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.
αγαπάμε πρίτι μπρα <3 //0 πες κι εσύ λιλίκα
0.56
και πριτυ παντς
και διαμαρτύρομαι εντόνως για τη διακοπή διαφημίσεων της έξυπνης σίτας :mad: δεν την πήρα το καλοκαίρι και τώρα που μύγες,κουνούπια του δυτικού νείλου,χελιδόνια και πόνυ μπαίνουν από πόρτες και παράθυρα χτυπάω το κεφάλι μου.

αααααααααααααχ η λιλίτσα για μένα το τρελό πάει;;;;;;;;; πάρε κι εσύ πολλές λιλίτσες :hug::hug::hug:
Χαχαχαχα! Τι αγαπάμε καλέ;! Βαριέσαι να τα βλέπεις και ξεχνάς τι έβλεπες πριν από την διαφήμιση ρε.:P
Όσο για την αγκαλίτσα ναι σ'εσένα πάει. :hug::P
Επίσης πρόσεξε τα πόνυ είναι επικίνδυνα αν δεν έχεις σίτα.:whistle:


τωρα εχουμε και πριτι κολαν,,:P
Pretty pants λέγονται παιδί μου. :pfff:
Μα δεν παρακολουθείς μου φαίνεται. Φτου φτου. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

τρελή φιλόσοφος

Πολύ δραστήριο μέλος

Η τρελή φιλόσοφος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 1,290 μηνύματα.
Χαχαχαχα! Τι αγαπάμε καλέ;! Βαριέσαι να τα βλέπεις και ξεχνάς τι έβλεπες πριν από την διαφήμιση ρε.:P
Όσο για την αγκαλίτσα ναι σ'εσένα πάει. :hug::P
Επίσης πρόσεξε τα πόνυ είναι επικίνδυνα αν δεν έχεις σίτα.:whistle:



Pretty pants λέγονται παιδί μου. :pfff:
Μα δεν παρακολουθείς μου φαίνεται. Φτου φτου. :P

φοβερά είναι!!!!!!!εγώ δεν βαριέμαι να τα βλέπω..όποτε μπορώ βλέπω τιβι για τα πρετυ μπραντ (που λεει και η μανα μου :P )
ευχαριστώ :clapup::clapup::clapup::clapup:
πες το ψέματα,ιδίως όταν φυσάει της τρελής γίνεται

σνομπάρεις σνομπάρεις αλλά όλα τα ξέρεις σουπιααααααααααααα

εντωμεταξύ τώρα έχει σταματήσει να βάζει τις κλασσικές ελληνίδες μάνες και βάζει κάτι μοντέλα( και γράφει από δίπλα ΑΛΗΘΙΝΗ ΜΑΡΤΥΡΙΑ ,νταξ δε γεννηθήκαμε και χτες)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Pretty pants λέγονται παιδί μου.
Μα δεν παρακολουθείς μου φαίνεται. Φτου φτου.
μπαα..
μολις σημερα ειδα το πριτυ κολαν,,,

φρεσκο πραμα..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΨΑΡΑΚΙ1993

Πολύ δραστήριο μέλος

Η BLOODY MARY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Παιδαγωγός και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,816 μηνύματα.
ολο τα ιδια και τα ιδια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikolaos p.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο nikolaos p. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 203 μηνύματα.
Το καφέ της χαράς και έλεος πια τιποτα αλλο δεν έχει να δουμε;
Κι εγώ μαζί σου! Έχω σκυλοβαρεθεί να το βλέπω! Να διευκρινίσω οτι δεν το παρακολουθώ, αλλά έχω βαρεθεί όταν κάνω zapping να πέφτω πάνω του! :P:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nicole1987

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Nicole1987 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 223 μηνύματα.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
το σεμεδακι:D

Και το μοντεμ παραδιπλα που αναβοσβηνει απο πισω και με ενοχλει στα ματια. Χεθτα κι αθτα:P
Θα το βγαλω απο κει, ειναι πολυ ενοχλητικο και βαρετο!!!!:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NastStorm

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η NastStorm αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 334 μηνύματα.
Διαφημισεις... θελει και ερωτηση;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,777 μηνύματα.
Την Τάτη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 7 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top