• Σας ενημερώνουμε ότι η κατηγορία δεν αντικαθιστά σε καμία περίπτωση την επίσκεψη σας σε επαγγελματία ιατρό.

    Το σύνολο του περιεχομένου της κατηγορίας αυτής, όπως κείμενα, γραφικά, εικόνες, πληροφορίες που λαμβάνονται από δικαιούχους διαφήμισης, είναι καθαρά και μόνο για ενημερωτικούς σκοπούς και δεν προορίζεται να είναι υποκατάστατο για την επαγγελματική ιατρική συμβουλή, διάγνωση ή θεραπεία. Δεν αποτελεί υποκατάστατο ιατρικής εξέτασης, ούτε αντικαθιστά την ανάγκη για υπηρεσίες που παρέχονται από επαγγελματία ιατρό. Πάντοτε να ζητάτε τη συμβουλή του ιατρού σας πριν πάρετε οποιαδήποτε συνταγή ή φάρμακο. Μόνο ο ιατρός σας μπορεί να σας δώσει συμβουλές για το τι είναι ασφαλές και αποτελεσματικό για σας.

Ρινοπλαστική

Lena14

Νεοφερμένος

Η Lena14 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
καλησπερα σε ολους! θα ηθελα να κανω μια ερωτηση! εχω κανει ρινοπλαστικη πριν εναμιση μηνα περιπου, ολα πηγαν καλα δεν εχω παραπονο απλα..στη ραχη της μυτης στην κορυφη εχει σχηματιστει ενα καρουμπαλακι (σαν κυρτωμα) που αρχικα δεν υπηρχε ή δεν φαινοταν λογω πρηξιματος λογικα ( και το πρωι οταν ξυπναω δεν φαινεται τοσο οσο αργοτερα που πεφτει λιγο το πρηξιμο). υπαρχει περιπτωση αυτο να ειναι καποιος χονδρος που θα φυγει αργοτερα? ή τελοσπαντων οτι και να ειναι. δεν θελω με τιποτα να σκεφτομαι την πιθανοτητα να μην εχει ''ξυθει'' καλα εκεινο το σημειο και να εχω καρουμπαλακι τωρα, κατι που δν ειχα πριν την επεμβαση. :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maxmolto

Νεοφερμένος

Ο maxmolto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Παναγιώτη μπράβο πού όλα τελικά πήγαν καλά!
Να μας πεις όμως λίγα λογια παραπάνω για το γιατρό σου!
Η αν δε θες να πεις όνομα καλύτερα εσωτερικό μηνυμα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panagiotinho

Νεοφερμένος

Ο panagiotinho αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Παναγιώτη μπράβο πού όλα τελικά πήγαν καλά!
Να μας πεις όμως λίγα λογια παραπάνω για το γιατρό σου!
Η αν δε θες να πεις όνομα καλύτερα εσωτερικό μηνυμα

Σου εχω στειλει προσωπικο μηνυμα maxmolto!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alexia90

Νεοφερμένος

Η alexia90 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
θα μπορούσες να μου πεις κ σε μενα πληροφοριες αναφορικά με τον γιατρό Λουλούδη;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

argirots

Νεοφερμένος

Η argirots αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Γεια , ενδιαφέρομαι για ρινοπλαστικη +διάφραγμα , αλλα επειδη ειναι απο νησί δεν εχω ευχέρεια να επισκεφτώ γιατρούς κ να τους κρίνω απο κοντα μονο οτι διαβάζω απο δω , οποίος εχει εμπειρία η γνωρίζει κάποιον καλο γιατρό στην Αθήνα ας μου στείλει παρακαλώ προσωπικό μήνυμα να με βοηθήσει , σκεφτόμουν για τον Β.Π στο Μαρούσι ειναι αραγε καλός αξίζει τον κόπο κ τα χρήματα ;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alexia90

Νεοφερμένος

Η alexia90 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Ναι εδώ στην Αθήνα σε ιδιωτικη κλινικη στο ψυχικό, οσο για το κοστος της επέμβασης για τα πάντα όλα μου στοίχισαν 2,500.:)

Θα ήθελα αν μπορούσες να μου έδινες περισσότερες πληροφορίες για τον συγκεκριμένο γιατρό σε pm αν μπορεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Candy cat

Νεοφερμένος

Η Candy cat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Κάλησπερα κ από εμένα..σκέφτομαι να κάνω ρινοπλαστικη στον Κολλ.Π. Έχετε ακούσει κάτι για αυτόν;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zaitsef

Νεοφερμένος

Ο zaitsef αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Επειδή πολλοί ρωτάτε για τον Π.Κ από Γλυφάδα θα γράψω και την δική μου εμπειρία που είχα από αυτόν.Πρόσφατα χειρουργήθηκα (επανορθωτική)αφού η μύτη παράμενε λοξή με λίγο πεσμένο και χοντρό το ακρορίνιο και με ένα γρουμπούλι στο αριστερό ρουθούνι.Η πρώτη εγχείριση έγινε από άλλον γιατρό.Τον συγκεκριμένο τον επισκέφθηκα δύο φορές.Την πρώτη φορά μου εξήγησε ότι θα μπορούσε να διορθωθούν κάποια πράγματα αλλά και ότι δεν είχα και την τραγική μύτη αν δεν προχωρούσα στη εγχείρηση.Έβγαλε φωτογραφίες τις επεξεργάστηκε ήταν καλές και μου είπε πως θα ήταν το επιδιωκόμενο αποτέλεσμα.Φέυγω γυρίζω σπίτι κοιτάζω τις φωτό και καταλαβαίνω ότι στο ανφάς η μύτη πάλι δεν ήταν στο κέντρο του προσώπου.Κανονίζω δέυτερο ραντεβού.Πηγαίνω του λέω γιατρέ καλές οι φωτό αλλά από μπροστά η μύτη η ράχη της δεν είναι στο κέντρο.Το κόκκαλο ψηλά ξεκίναγε πιο δεξιά.Μου λέει ότι αυτό δεν το καταλάβαινε και να του δείξω στον καθρέπτη τι εννοώ.Με τα πολλά μου λέει ότι θα γίνει τέλεια ότι έχει καταλάβει τι ήθελα και πως δεν χρειάζεται να ξαναπάω μιας και είμαι από επαρχία και δεν αισθανόταν καλά στο ότι έμπαινα σε έξοδα.Αποφασίζω να χειρουργηθώ.Το αποτέλεσμα είναι ότι κατάφερε κάπως να σουλουπώσει το ακρορίνιο να βγάλει το γρουμπούλι αλλά ο άξονας παραμένει όπως ήταν σχεδόν με αποτέλεσμα να υπάρχουν ασσυμετρίες(πιο χοντρό το ένα ένα ρουθούνι από το άλλο κτλ.)Επίσης στο κόκκαλο εμφανίστηκε πάλι γρουμπούλι.Τον επισκέφθομαι το βλέπει και αναρωτιέται γιατί βγήκε αυτό το πράγμα αφού έξυσε το κόκκαλο στο χειρουργείο.Να πω ότι εμένα δεν με πείραζε τόσο αυτό όσο το ότι δεν έφερε στο κέντρο την μύτη και όταν του το είπα μου λέει άααμαν δεν το κατάλαβα αυτό και ότι είδες καμιά φορά γίνονται και παρερμηνείες και ότι έριξε περισσότερο βάρος στο ακρορίνιο μιας που εκεί ήταν που έπρεπε να γίνει δουλειά καθώς και το ότι δεν επέμενα να του εξηγήσω στο ραντεβού τι εννοούσα!Δέχτηκε μόνος του να μου ξύσει πάλι το κόκκαλο ώστε να φένεται κάπως περισσότερο στο κέντρο η μύτη και ότι η ότι θα είναι μικρό χειρουργείο δεν θα μου πάρει λεφτά και τέτοια.Μα δεν καταλαβαίνουν ότι εκτός από τα χρήματα υπάρχει και μια ολόκληρη διαδικασία για την ρινοπλαστική?Τα υπόλοιπα συμπεράσματα ας τα βγάλει ο καθένας μόνος του.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Candy cat

Νεοφερμένος

Η Candy cat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Τελικά δεν έκανε σχεδόν τίποτα δλδ, καμία βελτίωση..και αυτό που βγήκε πάλι τι ακριβώς ηταν..από το κόκαλο της ράχης; Εμφανίστηκε όπως ήταν;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zaitsef

Νεοφερμένος

Ο zaitsef αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
βελτίωσε την κορυφή δεν μπορώ να πω αφού την σήκωσε λίγο αλλά έπρεπε να την λεπτύνει κ άλλο απο τη μία πλευρά.Το κόκκαλο το λέπτυνε αλλά έχει πεταχτεί κατι σαν καρουμπαλάκι που μου είπε μπορεί να το ρασπάρει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Akis25

Νεοφερμένος

Ο Akis25 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Καλησπερα , ειμαι καινουργιος εδω και θα ηθελα να μου προτεινετε καποιον καλο γιατρο στην αθηνα κατα προτιμηση απο προσωπικη εμπειρια γιατι με ομ αυτα που εχω διαβασει εχω τρομοκρατηθει και αποθαρυνομαι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Breath

Νεοφερμένος

Ο Breath αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Χειρουργηθηκα απο ΩΡΛ ,Λ. (περιοχη Γερακας)Με μετριες εως βαθειες ανασες νιωθω τα ρουθουνια μου να μετακινουνται προς τα μεσα εμποδιζοντας τη διοδο του αερα .Ανεπνεα καλυτερα πριν απο την εγχειρηση. Ελπιζω μετα απο καιρο να βελτιωθει αναπνοη μου απο μονη της, αν εχετε αναλογη εμπειρια στειλτε μου μηνυμα,ευχαριστω πολυ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

konstantinab199

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η konstantinab199 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 301 μηνύματα.
Χειρουργηθηκα απο ΩΡΛ ,Λ. (περιοχη Γερακας)Με μετριες εως βαθειες ανασες νιωθω τα ρουθουνια μου να μετακινουνται προς τα μεσα εμποδιζοντας τη διοδο του αερα .Ανεπνεα καλυτερα πριν απο την εγχειρηση. Ελπιζω μετα απο καιρο να βελτιωθει αναπνοη μου απο μονη της, αν εχετε αναλογη εμπειρια στειλτε μου μηνυμα,ευχαριστω πολυ.

Δεν διευκρινίζεις ποσος καιρος εχει περασει απο την επεμβαση.Γενικα να ξερεις αφου περασει 3μηνο καταλαβαινεις τι πηγε στραβα και τι λαθος..:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

louie1

Νεοφερμένος

Η louie1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Γεια σας,

ευχαριστώ όσους γράφουν για τις εμπειρίες τους σε αυτό το forum, είναι πραγματικά πολύ χρήσιμες.

Σκέφτομαι να κάνω επανορθωτική ρινοπλαστική (δεύτερη επέμβαση) για διόρθωση ακρορινίου παράλληλα με διάφραγμα/κόγχες. Η πρώτη επέμβαση έχει γίνει πολλά χρόνια πριν. Όλοι οι γιατροί που έχω επισκεφτεί μου λένε ότι είναι δύσκολη επέμβαση αλλά ότι περιμένουν το αποτέλεσμα να είναι καλό. Έχει κανείς ανάλογη εμπειρία από επαναληπτική επέμβαση; Προφανώς ανησυχώ για το μήπως αντί για βελτίωση το αποτέλεσμα είναι ακόμη χειρότερο, δεδομένου ότι οι δεύτερες επεμβάσεις θεωρούνται πιο δύσκολες. Για οποιοδήποτε σχόλιο ή μήνυμα θα ήμουν ευγνώμων!

Σας ευχαριστώ πολύ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ForHope

Νεοφερμένος

Ο ForHope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 87 μηνύματα.
Καλησπερα έχει χειρουργηθεί κανείς πρόσφατα στον κολλια? Ευχαριστημένος ? Δυσαρεστημένος? Ας μου στείλει προσωπικο μύνημα . Ευχαριστώ εκ των προτερων
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

argirots

Νεοφερμένος

Η argirots αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Γνωρίζει κάποιος για τον Δ Λουλουδη ; Ειναι κανεις που να εχει χειρουργηθεί σε αυτόν ;; Απάντηση μόνο σε προσωπικό μήνυμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

eleadriana

Νεοφερμένος

Η eleadriana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Παρακαλω για τυχον σχολια σας για Βασιλ. Μιχαλοπουλ. στη λεωφ. Αλεξανδρας. Απάντηση μόνο σε προσωπικό μήνυμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Abela kon

Νεοφερμένος

Η Abela kon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Καλησπέρα,
Μόλις βρήκα στο ίντερνετ την συζήτηση σας. Εδώ κ 15 χρόνια γυρνάω στο μυαλό μου την ιδέα της ρινοπλαστικης. Εδώ κ δύο χρόνια μένω στη Φρανκφούρτη κ αποφάσισα να κάνω την εγχείρηση.. Μήπως γνωρίζετε κάποιον καλό γιατρό ?? Η τιμή που κυμαίνεται ?? Πρόσφατα έκανε μια γνωστή μου,μου εξήγησε ότι πλέον δεν πονάει καθόλου. Πόσο καιρό κάνατε έρευνα πριν κάνετε την επέμβαση ?? Έχω αγχώθει πραγματικά αλλά θέλω τόσο να κάνω την εγχείρηση αυτή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mandy75

Νεοφερμένος

Η mandy75 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Ενδιαφέρομαι για καλό γιατρό ωρλ χειρουργό στην Θεσ/κη . Όποιος έχει αντίστοιχη εμπειρία ( θετική ή αρνητική ) θα εκτιμούσα την γνώμη του ιδιαίτερα . Ευχαριστώ πολύ .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mandy75

Νεοφερμένος

Η mandy75 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Ξεχασα να το γραψω πριν , εννοείται η απάντηση να είναι σε προσωπικό μήνυμα !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top