Βιογραφικό και... φωτογραφία!!!

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Kάτσε ρε συ, μπάχαλο σημαίνει κακή οργάνωση. Άμα οι μεγάλες εταιρείες είχαν κακή οργάνωση τότε δεν θα επιβίωναν. Δεν γίνεται.
Τώρα, οι απολύσεις με το τσουβάλι δεν σημαίνουν κακή οργάνωση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Νταξει, λεγωντας μπαχαλο της απολησεις ενοουσα, εκφραστικα λαθος φενετε, συγνωμη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Συγγνώμη για ποιό πράγμα? :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikita13

Διάσημο μέλος

Η nikita13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 2,471 μηνύματα.
Επιρροούλα :clapup::clapup:
Χαιρομαι για σένα,εύχομαι να σου έρθουν όλα βολικά!!:clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Συγνωμη που σε μπερδεψα. Καλυτερα ομως να σταματισουμε τα off-topic γιατι θα παρουμε την κατω βολτα και δεν θα σταματαμε:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Skoulikadera---

Δραστήριο μέλος

Η Skoulikadera--- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 736 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από ΚΑΚΗ ΕΠΙΡΡΟΗ:
νταξ όλα είναι σχετικά....
το να δουλεύεις σε μεγάλη εταιρία έχει και τα θετικά του και τα αρνητικά του όπως άλλωστε ισχύει σε όλες τις δουλειές....
Στις μεγάλες εταιρίες δεν "φοβάσαι" μήπως δεν πληρωθείς, μήπως σου φάνε ένσημα, μήπως σου "κλέψουν" μέρες άδειας και τα σχετικά...
Από την άλλη δεν υπάρχει το τέλειο συναδελφικό κλίμα που υπάρχει σε άλλες μικρότερες εταιρίες.
Όμως όπως και να το κάνεις το να δουλεύεις σε μια μεγάλη εταιρία σου εξασφαλίζει ένα καλύτερο βιογραφικό και ένα πιο σίγουρο μέλλον ακόμα και όταν οι απολύσεις πέφτουν σαν το χαλάζι....

Ακριβώς....απλά καμιά φορά για να ξεχωρίσεις στους πολλούς πρέπει να ξέρεις καλύτερα την τέχνη των Δημοσίων Σχέσεων παρά το αντικειμενό σου!!:mpinelik::angry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

edouardos

Νεοφερμένος

Ο edouardos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Πωλητής/ρια. Έχει γράψει 61 μηνύματα.
Εχετε υπόψη κάποια πλατφόρμα που να μπορείς να κάνεις το βιογραφικό σου, να μην είναι περίπλοκη και μετά να το αποθηκεύσεις κιόλας; Επίσης τι άλλο θα μπορούσα να προσθέσω εκτός από το τι έχω τελειώσει και την γνώση αγγλικών και λίγες γνώσεις στους υπολογιστές; Δεν έχω κάνει πολλά πράγματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,689 μηνύματα.
Εχετε υπόψη κάποια πλατφόρμα που να μπορείς να κάνεις το βιογραφικό σου, να μην είναι περίπλοκη και μετά να το αποθηκέσεις κιόλας; Επίσης τι άλλο θα μπορούσα να προσθέσω εκτός από το τι έχω τελειώσει και την γνώση αγγλικών και λίγες γνώσεις στους υπολογιστές; Δεν έχω κάνει πολλά πράγματα.
Ένας καθηγητής μου, μας είχε προτείνει Europass. Αν δεν το έχεις χρησιμοποιήσει ποτέ, ρίξε του μια ματιά. Δεν ξέρω αν είναι "το καλύτερο", απλά το αναφέρω ως κάτι που υπάρχει.
Μπορείς να αποθηκεύσεις και το βιογραφικό μετά στο PC/ κινητό και οποιαδήποτε στιγμή να το ξανά κάνεις upload και να το επεξεργαστείς. :thumbup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
    • *
  • Φορτώνει...
Top