Ποια εταιρεία σταθερής τηλεφωνίας-internet έχετε;

Ποια εταιρία σταθερής τηλεφωνίας-internet έχετε;
Multiple votes are allowed. Πρέπει να ψηφίσετε για να δείτε τα αποτελέσματα.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 143)
  • Nova

  • Cosmote

  • Vodafone

  • Άλλη (παρακαλώ διευκρινίστε)

  • ΔΞ/ΔΑ


Πρέπει να ψηφίσετε για να δείτε τα αποτελέσματα.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Εμείς έχουμε cyta :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vegasmaster

Νεοφερμένος

Ο Σπύρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 44 ετών. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
ΟΤΕ για το ίντερνετ κυρίως, δεν έχω κάποιο παράπονο μέχρι τώρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitris001

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 7,608 μηνύματα.
έχω τρομερό πρόβλημα τελευταία με το internet στο σπίτι μου. Έχω βάλει εδω κι ενα χρόνο ΟΤΕ και πληρωνω υποτιθεται για την αξιοπιστία της 24άρας ταχύτητας. είμαι σχετικά κοντά στον ΟΤΕ αλλά τους τελευταίους 4-5 μήνες όχι απλά δεν πιάνω ούτε 10Mbps αλλα κάθε μέρα σχεδόν με πετάει έξω, αργεί να φορτώσει τις σελίδες λες και έχω την παλιά σύνδεση με την κάρτα. Κάνω βέβαια μια επανεκκίνηση στο ρούτερ και κάπως διορθωνεται. Τους εχω πάρει πολλές φορες τηλεφωνο στα κεντρικα για να διαμαρτυρηθώ και συνεχώς μου λένε ότ ιθα στείλουν τεχνικό. Έρχεται τεχνικός βλέπει την γραμμή και μου λέει λυπάμαι αλλά μέχρι ~8 περίπου πιάνει και αυτό στην καλύτερη!! Άμα δεν είχα το συμβόλαιο με τον ΟΤΕ να με δεσμεύει να μείνω στο πρόγραμμα μέχρι τον Οκτώβρη θα είχα ήδη αλλάξει αλλά λυπάμαι τα 150 Ε που ζητάνε για την ακύρωση του συμβολαίου.

Σκέφτομαι να βάλω forthnet. έχετε να προτείνεται κάποια άλλη εταιρεία ή να με αποτρέψετε απο την forthnet?
Απλά χρειάζομαι αρκετά γρήγορο internet και να μην με αφήνει στο αέρα διότι είναι αναγκαίο για τη σχολή
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thomas l.

Τιμώμενο Μέλος

Ο ΘΩΜΑΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 3,526 μηνύματα.
όταν έρχεται ο τεχνικός κοιτάει το ρούτερ σου;;;; (για τις αποσυνδέσεις ρωτάω :P)
να ζητήσεις αλλαγή του ρούτερ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DarthFederer

Διάσημο μέλος

Ο DarthFederer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,281 μηνύματα.
Εγω εχω forthnet κι ειμαι αρκετα ευχαριστημενος, δν κανει αποσυνδεσεις και προβλημα να υπαρχει ειναι πολυ εξυπηρετικοι και στο λυνουν γρηγορα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Klaus

Διάσημο μέλος

Ο Klaus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
δεν έχει σχέση το ρούτερ μην παραπληροφορείς, έχει σχέση η απόσταση από τον κόμβο. Φίλε μου ότι εταιρία και να βάλεις αν είσαι μακριά από τον κόμβο θα πιάνεις μία από τα ίδια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thomas l.

Τιμώμενο Μέλος

Ο ΘΩΜΑΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 3,526 μηνύματα.
στις αποσυνδέσεις μπορεί να φταίει και το ρούτερ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jack of Spades

Περιβόητο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,342 μηνύματα.
Είχα forthnet ως φοιτητής (στο 1ο μου σπίτι στις Σέρρες το πρώτο τότε "double play" και μετά στο 2ο σκέτο internet) και πλέον έχουμε στο σπίτι στη Θεσσαλονίκη το πιο πρόσφατο double play με απεριόριστα κινητά πέραν των σταθερών και με +5€ το μήνα διεθνή (κάνα 30άρι το μήνα συνολική χρέωση)...

Δεν θα σταθώ τόσο στη σύνδεση που είναι πολύ καλή και αδιάλειπτη ούτε στις εξαιρετικές παροχές του πακέτου, ούτε καν στο ότι η προσφορά τους ισχύει για 12 μήνες αντί 6 εταιριών όπως π.χ. του ΟΤΕ, αλλά κυρίως στον τρόπο που με αντιμετώπισαν ως πελάτη!
Ξεκάθαροι απ' την πρώτη στιγμή, ούτε ψιλά γράμματα ούτε τίποτα, ΤΟΣΑ πληρώνεις στο 12μηνο τόσα εδώ τόσα εκεί κ.λπ. και μάλιστα ένα μήνα πριν την παρέλευση του 12μηνου μου τηλεφωνήσαν απ' τα κεντρικά τους για να μου πουν να πάω στο κοντινότερο κατάστημα να "χωθώ" σε νέα προσφορά για να μην περάσει το 12μηνο και κολλήσω στο παλιό πρόγραμμα με νέα, αναπροσαρμοσμένη αυτόματα και προς τα πάνω τιμή!
Δεν ξέρω τι γίνεται στους άλλους ιδιωτικούς παρόχους, αλλά αν ήταν κάνας ΟΤΕ σε έγραφε κανονικά, σε άφηνε να πληρώνεις το παλιό πρόγραμμα εσαεί και μόνο όταν πήγαινες αλλού και λάμβανε το σήμα στη βάση δεδομένων του έβαζε το ρουφιάνο του να σε παίρνει τηλέφωνο για να σου προτείνει νέο πακέτο!:kill:
Χώρια που οι άνθρωποι στο κατάστημα τους ΔΕΝ σηκώνουν το τηλέφωνο γιατί "προηγείται ο πελάτης", κάτι που σε άλλα καταστήματα δεν θα το δεις...μη μου πείτε ότι δε σας έτυχε να πάτε σε ταμείο και να μιλάει ο υπάλληλος στο τηλέφωνο ή ακόμη χειρότερα στο κινητό του με καμιά γκόμενα;:rolleyes:
Ακόμη κι από αυτό καταλαβαίνεις ποιος είναι επαγγελματίας και ποιος κοροϊδεύει...

Γενικά συνιστώ μακριά από ΟΤΕ και Vodafone όσο γίνεται...και λέω "όσο γίνεται" γιατί υπάρχουν και κατηγορίες που δε μπορείς να τους αποφύγεις π.χ. εταιρικό έχω ΟΤΕ γιατί οι ιδιωτικοί σε αυτά υστερούν και ποιοτικά και στην τιμή!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Klaus

Διάσημο μέλος

Ο Klaus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
Το μόνο που προσφέρει ο ΟΤΕ αυτή τη στιγμή παραπάνω είναι χαμηλότερα pings(πράγμα το οποίο διορθώνεται και στους εναλλακτικούς).Στην περίπτωση που το επάγγελμά σου δεν είναι gamer και δεν έχεις ούτε internet cafe, συμφέρει να διαλέξεις τον πάροχο που στην περιοχή σου αποδίδει καλύτερα.
π.χ η cyta που ξεκίνησε από βόρεια ακούω καλά λόγια. Αντίθετα στν περιοχή μου δεν ακούω καλά λόγια. κτλ κτλ
Επιπλέον όπως αναφέρθηκε ο ΟΤΕ κάνει εξάμηνη προσφορά που είναι εντελώς αστείο...
To know how για μένα είναι ρωτάμε γνωστούς τσεκάρουμε στην περιοχή μας τι παίζει, τσεκάρουμε την τσέπη μας και πράτουμε κατά βούληση.

Όσον αφορά τις αποσυνδέσεις θα πρέπει να έχει χοντρό πρόβλημα το router. Συνήθως ευθύνονται άλλοι λόγοι, φίλτρα spliter, ακόμα και ασύρματα τηλέφωνα (τα panasonic είχαν συμβατότητα με τα router στις πρώτες εποχές και έπεφτε συνέχεια η γραμμή dsl)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jack of Spades

Περιβόητο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,342 μηνύματα.
Το μόνο που προσφέρει ο ΟΤΕ αυτή τη στιγμή παραπάνω είναι χαμηλότερα pings(πράγμα το οποίο διορθώνεται και στους εναλλακτικούς).Στην περίπτωση που το επάγγελμά σου δεν είναι gamer και δεν έχεις ούτε internet cafe, συμφέρει να διαλέξεις τον πάροχο που στην περιοχή σου αποδίδει καλύτερα.
Τηλεφωνικό κέντρο, πολλά κανάλια φωνής κ.λπ. όπως ακριβώς το θέλεις δεν μπορείς να κάνεις εύκολα στους ιδιωτικούς παρόχους όπως στον ΟΤΕ κι ΑΝ καταφέρεις και βρεις πρόγραμμα στα μέτρα σου κατά πάσα πιθανότητα θα το πληρώσεις πολύ πιο ακριβά γιατί θα έχει ένα σωρό "extra"...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Klaus

Διάσημο μέλος

Ο Klaus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
στην περίπτωση που είναι voip γιατί πολλοί συνάδελφοι με pots δουλεύουν και τηλεφωνικό κέντρο και όλα. Όσον αφορά ψηφιακές ευκολίες κτλ πάλι δεν βλέπω διαφορές. Αυτή τη στιγμή όσοι έχουν ΟΤΕ είναι καθαρά για λόγους VDSL...

Και όχι δεν πληρώνεις πιο ακριβά γιατί ο ΟΤΕ είναι υποχρεωμένος από την ΕΕΤΤ λόγω ανταγωνισμού να δίνει πιο ακριβά τις ίδιες υπηρεσίες γιατί έχει το δίκτυο δικό του και οι άλλοι το μισθώνουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Simos_Moss

Νεοφερμένος

Ο Σίμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Αθλητής και μας γράφει απο Δράμα (Δράμα). Έχει γράψει 49 μηνύματα.
1. ΟΤΕ (ακριβοί, ότι δίνεις παίρνεις και δεν έχουν διακοπές συχνά)

2. Forthnet (οικονομικοί, με σταθερή ποιότητα σήματος, όχι όμως και την καλύτερη δυνατή και δεν έχει σχεδόν καθόλου διακοπές)

3. HOL (για πολύ λίγο πιο ακριβοί από την Forthnet, ποιότητα σήματος κάτω του μετρίου, χωρίς πολλές διακοπές)

4. CYTA (θα έλεγα καλύτερα να μη σχολιάσω καν αυτή την εταιρία, μιας και ακούω τα χειρότερα από όλους τους γνωστούς μου)

Τώρα για όλα αυτά επίσης παίζει ρόλο το που στέκεις γεωγραφικά και επίσης αν το κατάστημα της εταιρίας είναι όσο πιο κοντά γίνεται στο σπίτι σας.

Εύχομαι να σας κάλυψα. :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GeorgeRns

Νεοφερμένος

Ο GeorgeRns αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 69 μηνύματα.
Ηοl
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sommerfeld

Δραστήριο μέλος

Ο Sommerfeld αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 582 μηνύματα.
Forthnet!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mastersakis

Νεοφερμένος

Ο mastersakis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Δημόσιος υπάλληλος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 22 μηνύματα.
μετά από πολλά χρόνια στον οτε...άλλαξα σε forthnet
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,868 μηνύματα.
Έχουμε εδώ και χρόνια σταθερό και ίντερνετ nova αλλά από τότε που συνδέθηκε με τη wind μάς έχουν κανει κάτι ψιλομαλακίες και θέλαμε να πάμε σε cosmote. Κάναμε την αίτηση για ένα πρόγραμμα που είναι για δύο χρόνια 32,90 ευρώ, και μας έστειλαν την αίτηση να τη στείλουμε πίσω υπογεγραμμένη (11 σελίδες...). Στην πρώτη σελίδα όμως λέει οτι για 2 χρόνια θα έχουμε την τιμή που έχουμε συμφωνήσει και μετά τα 2 χρόνια θα φτάσει τα 48 ευρώ περίπου. Πήρα τηλέφωνο και η κοπέλα μού λέει "α ναι μη δίνετε σημασία σε αυτό". Της λέω "τότε στείλτε μου μια αίτηση που δεν το λέει αυτό, από πού κι ως πού να υπογράψω κάτι τέτοιο;" και μου λέει "ναι έτσι το λέει, δεν ισχύει και η ηχογράφηση της τηλεφωνικής μας συνομιλίας θα είναι η απόδειξη, σε δύο χρόνια αν ανανεώσετε το συμβόλαιο θα έχετε το ποσό που τότε θα ισχύει για το πρόγραμμα που θα έχετε".

Εννοείται πως χαλαστήκαμε πάρα πολύ και δεν προχωρήσαμε, ήθελα όμως να ρωτήσω, το έχετε ξανακούσει αυτό;
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,499 μηνύματα.
Έχουμε εδώ και χρόνια σταθερό και ίντερνετ nova αλλά από τότε που συνδέθηκε με τη wind μάς έχουν κανει κάτι ψιλομαλακίες και θέλαμε να πάμε σε cosmote. Κάναμε την αίτηση για ένα πρόγραμμα που είναι για δύο χρόνια 32,90 ευρώ, και μας έστειλαν την αίτηση να τη στείλουμε πίσω υπογεγραμμένη (11 σελίδες...). Στην πρώτη σελίδα όμως λέει οτι για 2 χρόνια θα έχουμε την τιμή που έχουμε συμφωνήσει και μετά τα 2 χρόνια θα φτάσει τα 48 ευρώ περίπου. Πήρα τηλέφωνο και η κοπέλα μού λέει "α ναι μη δίνετε σημασία σε αυτό". Της λέω "τότε στείλτε μου μια αίτηση που δεν το λέει αυτό, από πού κι ως πού να υπογράψω κάτι τέτοιο;" και μου λέει "ναι έτσι το λέει, δεν ισχύει και η ηχογράφηση της τηλεφωνικής μας συνομιλίας θα είναι η απόδειξη, σε δύο χρόνια αν ανανεώσετε το συμβόλαιο θα έχετε το ποσό που τότε θα ισχύει για το πρόγραμμα που θα έχετε".

Εννοείται πως χαλαστήκαμε πάρα πολύ και δεν προχωρήσαμε, ήθελα όμως να ρωτήσω, το έχετε ξανακούσει αυτό;
Το συμβόλαιο μου στη Βόνταφον (τρομάρα μου), επειδή τα κραταω όλα για χρόνια στους υπολογιστές μου σε φάκελο, γράφει απλά "Πάγιο βασικής υπηρεσίας μετα απο εκπτώσεις" κι απο κατω "Αρχική Τιμή βασικής υπηρεσίας".

Με μια γρήγορη ματιά δεν έχει κανέναν όρο που να λέει τι θα γινει μετα την παρέλευση της τότε 2ετίας απ οταν το είχα υπογράψει. Κι όταν παρήλθε φυσικά έμεινε ίδιο το πάγιο με την έκπτωση, δεν ανέβηκε στο αρχικό ποσό.

Συνήθως το κάνουν γαργάρα και μένει το πάγιο όπως έχει και μετα τη λήξη της διετίας. Παλιά έβαζαν και τέλος διατήρησης έκπτωσης περίπου μισό Ευρώ (στη βόνταφον) τώρα το κόψανε.

Κοσμοτέ που έχω στους γονείς μου, δεν το χουν αλλάξει μετα τη διετία, αν και δεν μπορώ να δω το συμβολαιο αυτη τη στιγμή τι γράφει.

Συνήθως το κάνουν γαργάρα στη διετία και δε μιλάνε οι εταιρίες, και πάνω απ όλα έχεις δικαίωμα να το κόψεις εντός του τελευταιου μηνα της διετίας, αζημίως κάνοντας φορητότητα αλλού.

Αλλά καταλαβαίνω τη σύγχυση και τη δυσφορία σας για την ασυμφωνία τηλεφωνικής ηχογράφησης και γραπτού συμβολαίου, κανονικά πρέπει να ειναι τα ίδια, και χωρίς να είμαι καν νομικός, έχω μεν ακούσει οτι έχει ισχύ συμβασης η τηλεφωνικη ηχογραφηση εφόσον την αποδεχθείς, αλλά είναι και το γραπτό που έχει ισχύ. Ίσως η τηλεφωνική συνδιάλεξη επειδή ηρθε πρώτη χρονικά για την ίδια παροχή υπηρεσίας να αποτελεί τη μονη ισχυρή εκ των δυο "υπογραφών" αλλά ξαναλέω ΔΕΝ ειμαι νομικός.

Κανονικά ήξερα οτι τα γραπτά μετράνε αλλά έμαθα μετα πως μετράει ως "γραπτό" και το τηλεφωνικό. Εξ ου και η εικασία μου περι χρονικής προτεραιότητας. Ρωτήστε νομικό για ασφάλεια.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,689 μηνύματα.
Αφού το συμβόλαιο είναι 2 χρόνια, επωφελησε της έκπτωσης συμβολαίου και μετά τη χάνεις εκτός αν τους καλέσεις για ανανέωση. Απλά όπως είπε και ο Valder, μόνο τον τελευταίο μήνα πριν λήξει το συμβόλαιο μπορείς να φύγεις για αλλη εταιρεία χωρίς να σε χρεώσουν την πρόωρη διακοπή συμβολαίου. Επίσης από ότι θυμάμαι η προωρη διακοπή συμβολαίου έχει σταδιακή χρέωση, πχ αν κάνεις 24μηνο συμβόλαιο και διακόψεις ξέρω γω σε 2 μόλις μήνες και πας αλλού θα σε χρεώσουν τα κέρατα σου, ενώ αν διακόψεις 2 3 μήνες ΠΡΙΝ λήξει το συμβόλαιο η χρέωση είναι μικρή. Θα σου έχει πίνακα λογικά.
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,968 μηνύματα.
Προσωπικά έχω Vodafone εδώ και 10 χρόνια. Τσέκαρε μια και εκεί για τυχόν προσφορές.
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,295 μηνύματα.
Vodafone και εγώ. Κάνει που και που τα δικά του αλλά εν τάξει. Έζησα εποχές cyta. Θα σέβεστε.

Όσοι δεν είχαν cyta ποτέ δεν θα μάθουν τι θα πει να ανεβάζεις καθημερινά πίεση με το ίντερνετ. Αφού δεν έπαθα εγκεφαλικό εκείνα τα χρόνια, δεν θα πάθω ποτέ.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top