Αλλαγές στην εμφάνιση

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φυσικός. Έχει γράψει 10,053 μηνύματα.
Οι τριχικές αλλαγές δεν είναι προνόμιο μόνο των γυναικών. Συχνά κάνω σχετικά πειράματα (εκτός από αλλαγή χρώματος προφανώς). Άλλες φορές "κόβω" (με τη βοήθεια του κουρέα) τα μαλλιά μου κοντά κι άλλες τα αφήνω μακριά. Κάποτε είχα και κοτσίδα. Συνήθως έχω μούσι. Άλλες φορές το έχω κοντό και περιποιημένο, άλλες το αφήνω να γίνει παπαδίστικο, άλλες το βαριέμαι και ξυρίζω εντελώς το πρόσωπό μου. Μια φορά δοκίμασα να αφήσω μόνο μουστάκι, αλλά (είμαι και σκουρόχρωμος) όλοι με ρώταγαν πού είναι το Datsun και το ξύρισα.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Εχω αρχισει σοβαρα να σκεφτομαι αλλαγη στα μαλλιά μου. Tο σκεφτομαι το τελ. εναμισυ χρονο, δεν ειναι κατι της στιγμης. Το χω συζητησει κιολας αρκετα και οι αποψεις διιστανται. Βλεπεις, ειναι τετοια τα χρωματά μου που και τα δυο ειναι επιτυχή. Αν ομως το μετανιώσω, αντε να το ξαναφέρεις στα ίδια. Μικρή εκανα τις αλλαγες χωρίς πολλή σκέψη, σημερα το σκεφτομαι πιο πολύ. Θα δείξει. Σίγουρα θα μου πηγαίνουν όπως θελω να τα κανω, το θέμα δεν είναι ομως αν θα μου αρέσουν. Το θέμα είναι μήπως μου λείψει το ξανθό. Γιατί οπως λενε, μια φορά ξανθιά, πάντα ξανθιά. Να καταρρίψω τον μύθο? :D

Τελικα ηταν μια κριση μου που περασε ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΩΣ που δεν τα σκουρυνα γιατι αντε μετα να τα ανοιξεις!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Roulaki

Νεοφερμένος

Η Roulaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Εγώ τα έκανα ξανθά και μου αρέσουν πιο πολύ. Είμαι υπέρ των αλλαγών γενικά. Εγώ από τότε που τα έβαψα ανέβηκε η αυτοπεποίθηση μου.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top