Ερωτικές Ταινίες

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από weak and powerless:

τι ειναι αυτο ρε γουίκ?

Αρχική Δημοσίευση από Vkey:
Τις έψαξα και τις δύο...Καμία δεν μου άρεσε...Πολύ σκυλέ οι φάτσες τους :hmm:

οσι οσι οσι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Η δικια σου Giovanna καλη ηταν! Αλλα η αλλη πραγματικα σκυλοφατσα... (αν και ωραιο σωμα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
Gio is searching...
times..
λοιπον επειδη θα γινω εκφυλη σε λιγο, ενα εχω να πωω!!!
η snow εχει χρονο ρεκορ, 22.11.12!
αντε, να ψηθουμε ολοι για ενα παρτακι λεω γω!




........




οκ, το κοβω εδω:P
ειναι η ΛΛΛιμπιντος ρε πιζιά μ!:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
πιπερι θα σου βαλω!!!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
παναια μ!!!!!!
ε οχι και πιπερι ρε κοπελια. βρες κανα αλλο αξεσουαρ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Θα διαβασω το θρεντ με τα βιτσια και τις φαντασιωσεις να παρω ιδεες και θα επιστρεψω δριμυτερη!:bleh:

Τα μαστιγια σου αρεσουν ?:alljumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
μπα οσι τσυλο! :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Giovanna:
η snow εχει χρονο ρεκορ, 22.11.12!



αυτό τι ε΄ναι ώρες λεπτά δευτερ?
Ή μέρες ώρες λεπτά? :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Γιάννης:
αυτό τι ε΄ναι ώρες λεπτά δευτερ?
Ή μέρες ώρες λεπτά? :hmm:

λεπτα, δευτερολεπτα , κλασματα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
ναι βρε, καναμε πλακιτσα με την ιο ιο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wishful

Δραστήριο μέλος

Ο Wishful αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 617 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Nicko_McBrain:
Και εγώ βλέπω αρκετά συχνά τέτοιου είδους ταινίες.Τις απολαμβάνω και κατα κάποιον τρόπο με χαλαρώνουν.Να ναι καλά το filmnet και το internet.

Δεν θεωρώ σε καμία περίπτωση πως είναι ανήθικο να βλέπει κάποιος τέτοιου είδους ταινίες...
:) Ρε σύ Nicko,το μήνυμα του ρεμπεσκέ (ελπίζω να μη ...φάω μυνηση για τη χρησιμοποίηση του ονόματος:P :P ) το είδες::: Συμφωνώ μαζί σου, δεν το βλέπω ούτ'εγώ ανήθικο.Αλλά για δές το μήνυμα κάτω απ'την απάντησή σου,διαχωρίζει τα ερίφια απ'τα πρόβατα η νομίζω΄;; Τσόντα κι ότι τσόντα;;;:hmm: Εδώ οφείλω να το πώ,οτι ο διαχωρισμός που έκανες ,λεπτός και πολύ εύστοχος,Ρεμπεσκέ:) Νταλλάρας-Πανούσης .:hehe: :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ciela

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ciela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,758 μηνύματα.
τι γνωμη εχετε γι αυτες? βλεπετε? και αν ναι, συχνα?
ποτε κυριως βλεπετε? τι σας αρεσει σε αυτες ή τι δε σας αρεσει τσπ?
το θεωρειτε φυσιολογικο για καποιον να το εχει σα συνηθεια?

Σημείωση συντονιστή: έγινε συγχώνευση του θέματος "τσόντες" στο παρόν τόπικ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,507 μηνύματα.
τι γνωμη εχετε γι αυτες?

Είναι όργανα του Σκότους που προσπαθούν να μας αποπροσανατολίσουν από τον Θεο. Φήμες λένε πως κάθε dvd πριν "καεί" στην πρέσα της παραγωγής, επαλείφεται στην επιφάνεια ανάγνωσής του με κανέλλα (πηγή: worshipperjesus) για να καθιστά πρόδηλες τις ορμές του ανθρώπου.

Πρέπει να απαγορευτεί η κυκλοφορία τους, ευθύς δε αμέσως μετά να ξεφουσκωθούν τα γεμάτα σιλικόνη στήθη των πρωταγωνιστριών τους για να βοηθήσουν στο κλείσιμο της τρύπας του Όζ (ο Όζ, του Όζοντος, τω Οζόντι κλπ), τα δε στρίνγκ τους να κατακαούν μέχρι τελευταίας ίνας στας υψικαμίνους της Χαλυβουργικής, ώστε να αποπεμφθεί από τον μάταιο τούτο κόσμο η ακατάσχετη οσμή ηδονής με την οποία είναι εμποτισμένα.

Λόγος βέβαια πρέπει να γίνει και για τους αρσενικούς πορνοσταρ, οι οποίοι πρέπει να απευθυνθούν άμεσα στα ΚΕΠ της γειτονιάς τους προκειμένου να αλλάξουν τα ειδεχθή επώνυμα (North, Long) που αμαυρώνουν τόσο την κοινότητα των Εσκιμώων (North) αλλά και τα διακινούμενα χρεόγραφα στο ΧΑΑ (θέση long).

ΥΓ: Εξαιρούνται οι συλλογές μου με σαδιστικό περιεχόμενο, διότι με έκαναν πνευματικά καλύτερο άνθρωπο και οδήγησαν κατά το παρελθόν πολλές από τις εκάστοτε συντρόφους μου στην οργή, την αγανάκτηση και την έξοδο του σπιτιού μου, κι εμένα φυσικά στην ησυχία μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 19,771 μηνύματα.
τι γνωμη εχετε γι αυτες? βλεπετε? και αν ναι, συχνα?
ποτε κυριως βλεπετε? τι σας αρεσει σε αυτες ή τι δε σας αρεσει τσπ?
το θεωρειτε φυσιολογικο για καποιον να το εχει σα συνηθεια?

οι ερωτήσεις ξεκινάν από προσωπικό βίωμα; :P :P :lol: :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ciela

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ciela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,758 μηνύματα.
οι ερωτήσεις ξεκινάν από προσωπικό βίωμα; :P :P :lol: :lol:
μιλαγα μ ενα φιλο και μου λεγε οτι ειμαι στον κοσμο μου και οτι ολοι βλεπουν, είναι φυσιολογικο κλπ, και με θεωρησε alien που μου φανηκε περιεργο.
ετσι λοιπον ειπα ν το κανω θεμα γ να δω τις αποψεις και των αλλων!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 19,771 μηνύματα.
μιλαγα μ ενα φιλο και μου λεγε οτι ειμαι στον κοσμο μου και οτι ολοι βλεπουν, είναι φυσιολογικο κλπ, και με θεωρησε alien που μου φανηκε περιεργο.
ετσι λοιπον ειπα ν το κανω θεμα γ να δω τις αποψεις και των αλλων!

Δεν πρέπει να σε βλέπει ως alien επειδή δεν έχεις δει ποτέ σου τσόντα. Εξάλλου είναι προσωπικό θέμα αν θα επιλέξεις να δεις ή όχι. Δεν πέφτει σε κανέναν άλλο, ο λόγος να το κρίνει αυτό.

Αν έχουν καλό περιεχόμενο, καλές είναι..:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ciela

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ciela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,758 μηνύματα.
βασικα εχω ξαναδει, απλα...δεν ξαναδα:P
και γενικα νομιζα οτι αυτα τα κοιτανε μονο τα αγορια στην εφηβια ξερω γω ή κατι τετοιο.
αλλα μαλλον κανω λαθος.....:worry::P:redface:
γτ το ιστορικο του εν λογω φιλου ητανε τιγκα στα πορνοσαιτ και αυτο ειδα κ ξεκινησε η συζητηση!
θελω λοιπον τους αντρες να μου πουν.
εσεις βλεπετε? και γενικα ποια ειναι η αποψη σας για αυτες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RiSe

Νεοφερμένος

Ο RiSe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 87 μηνύματα.
Πέντε χρόνια ...σιωπής :eek:
Παίρνοντας τη σκυτάλη από την τελευταία ανάρτηση, θα παραθέσω τίτλους ελληνικών ερωτικών ταινιών, που προσφέρουν γέλιο! :lol:
Αλλά επειδή οι λέξεις είναι χύμα θα βάλω spoiler! Όποιος το ....ανασηκώσει, πάει γυρεύοντας :P

"Ταρζάν, η ψωλή της ζούγκλας
Στο τρένο θα στον σφυρίξω δυο φορές
Πρωκτικό ένστικτο
Ξεκωλοθρευτής
Τα κανόνια του Bυζαρόνε
Χίλιες και μια πίπες
Πουτανικός
Το σκληρό πουλί της νιότης
Χτυποκαύλια στο Μπέβερλι Χιλς
Ιντεραράπικαν, μεγάλη και σίγουρη
Πολύ σκληρός για να χωρέσει
Η σαραντάρα κι ο παπάρης
Πουστάρ Wars Επεισόδιο 1: Η αόρατη ψωλή
Μπούτια ερμητικά κλειστά
Ο μύθος του ακέφαλου καβλιάρη
Ο κύκλος των τουρλωμένων πισινών
Εφιάλτης στο δρόμο με τα πέη
Ξέρω ποιον ξεπέταξες πέρυσι το καλοκαίρι
Μπες μπες στον ποπό της Μπαμπέτ
O Παλούκι Λουκ στην άγρια στύση
Πρωκτέιλ
Το φιλί της γυναίκας αρπάχτρας
Οι βυζομπάστερς
Ο κώλος τούς πάει πολύ
Ολική οπισθοφορά
Αγάπη μου, μεγέθυνα την ψωλή μου
Ο κύκλος των διεστραμμένων εραστών
Το σκληρό πουλί της νιότης
Ο Ρομπέν των πρωκτών
Ο οδηγός της ανώμαλης Νταίζη
Η κοκκινομουνίτσα κι οι 7 νάνοι του Χίσνεϊ
Γαμημένος τη 4η Ιουλίου
Φονικό Πέος
Το ακρωτήρι του Κώλου
Ο μαύρος που τον έλεγαν άλογο (με τον Aλούλου Μπουτουζάνκου, 28 πόντοι)
Ο Πούτσος που δε λύγισε ποτέ
Κατούρα να φύγουμε
Κώλιγουντ
Παλαμάρι kid
Οι 8 μεγάλοι Μήτσοι
Ο τροχός της στύσης
Αυτός αυτή και το έμβολο
Ciaο Παρθένα
Τόλμη κι Αιμομιξία
Από μπροστά παρθένα κι από πίσω μπαίνουν τρένα
Πάρτα Λέτα και κάντα Ομελέτα
Θέλεις στρίμωγμα;
Πρόστυχη αναλ-γησία
Πίσω, μαύρη και λυσσάρα!
Σκύψε ευλογημένη!
Μπαίνε-τον : ενωμένα χρώματα του σεξ
Δρακωλιάρες
Αδελφές Καραμαζ-ώχ
Άσπρο Λούκι, μαύρο Παλούκι
Μωρό μου καλησπέρα, με πηδούσαν όλη μέρα
Πρίμα Κωλαρίνα
Έγια μόλα, έγια λέσα, βάλε και τις μπάλες μέσα
Ερωτική Ολυμπιάδα: τελικά
Τα μπούτια μου είναι πιο καυτά κι από τις σφαίρες
Το παλαμάρι του βαρκάρη
Η στύση σας προωθείται
Το κλαρίνο του λοχαγού Κωλέρι
Χωράω κι εγώ"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,575 μηνύματα.
Πέθανα στο γέλιο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RiSe

Νεοφερμένος

Ο RiSe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 87 μηνύματα.
Πέθανα στο γέλιο
Ελπίζω όχι μαζί μου αλλά με τους τίτλους που είναι ελεύθερη μετάφραση από ξένες ταινίες, πχ τα σαγόνια του καρχαρία---> τα σαγόνια της εφορίας!
Αθάνατο ελληνικό πνεύμα :worship:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 7 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top