Το πρώτο σας φιλί

athene

Δραστήριο μέλος

Η Αθηνά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Φλώρινα (Φλώρινα). Έχει γράψει 423 μηνύματα.
Το πρώτο κανονικό στην Α' Λυκείου,στην Γενεύη..( το μόνο πράγμα που κάνει κάπως 'μοναδική' την στιγμή..)
Το πρώτο,όμως,και αξέχαστο(;)) με το παιδί που είμαι ακόμα ερωτευμένη και ευτυχισμένη μαζί του..!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Το πρώτο φιλί με δυσκολία το θυμάμαι, ήταν χρόνια πριν και ήμουν ακόμη βάτραχος.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alllantin

Νεοφερμένος

Ο alllantin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 65 μηνύματα.
το πρώτο φιλί με δυσκολία το θυμάμαι , ήταν χρόνια πριν και είμαι ακόμα πριγκίπισσα:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Βανίλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 933 μηνύματα.
Α εγώ το θυμάμαι....Ήμουν δευτέρα γυμνασίου το καλοκαίρι και ήμασταν βράδυ σε ξαπλώστρες στην παραλία... Αλλά ήταν λίγο πεταχτό:redface: Μετράει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Katerina192

Δραστήριο μέλος

Η Κατερίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 448 μηνύματα.
Τρίτη γυμνασιου καλοκαίρι...Ήταν τέλειο....Περπατάγαμε στην παραλία,γύρω στις 8 η ώρα και γύρναει και λεει: υποσχεσου ότι δε θα φρικάρεις απ' αυτο που θα γίνει... και μου δίνει εεεεναααα φιλι...Αλλο πραμα...Με διάρκεια.... :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BiLLaToRaS 21

Νεοφερμένος

Ο BiLLaToRaS 21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Ηταν καλοκαιρακι, ημουν 14 τοτε, και με ειχε καλεσει ο κολητος μου στο εξοχικο του για 2 βδομαδες. Δεν ειχα ξαναφιλησει ποτε στη ζωη μου και ηθελα οποςδηποτε για πρωτη μου φορα:/:...Η ξαδελφη του κολλητου μου ηταν απο τις πιο ομορφες που ειχα δει ποτε στην ζωη μου και το θεωρουσα αδυνατο να θελει να κανει κατι μαζι μου...ημουν ομως και και 100% ντροπαλος:redface:...Ενα βραδυ λοιπον ειχαμε βγει με μια παρεα 12 ατομων( αγορια-κοριτσια, φιλοι/φιλες του κολητου μου) και κατσαμε σε μια πλαζ πανω σε ξαπλωστρες...Εγω λοιπον με το red bull στο χερι( ηθελα να το παιξω αλανι:P) καθισα πανω σε μια απο αυτες και η ξαδελφη του κολητου μου ηρθε στην ιδια που καθομου και εγω... (ενω ειχε τοσες αλλες ελευθερες ακομα στις οποιες μπορουσε να κατσει)χμμμμμ κατι σημαινε αυτο οτι κατι σημαινε αυτο;)...καθισαμε λοιπον ολοι οι παρεα και αποφασισαμε να παιξουμε <ο κυριος και η κυρια>( ενα ερωτικο παιχνιδι στο οποιο κανεις οτι σου πουν οι αλλοι)...... μετα απο κανενα μισαορο( που δεν ειχε αναψει ακομα πολυ το παιχνιδι) τυχαινω εγω με αυτην γλωσσοφιλο 5 δευτερολεπτων...εγω ντρεπομουνα πολυ:redface: Ηθελα να το αποφυγω και το παιζα πολυ χαλαρος ενω ειχα κατακοκινισει(ευτυχως που ειχε και σκοταδι...) την ωρα που μιλουσα εγω λοιπον επειδη με κοροιδευανε και οι αλλοι και μου ελεγαν βλακειες, ερχεται με αρπαζει πισο απο το κεφαλι μου και μου σκαει ενα γλωσσοφιλλο 50 δευτερολεπτων...Ηταν σαν να μην ηθελε να ξεκολισει απο πανω μου:devil:!!!!! αισθανθηκα θεος εκεινη την στιγμη,,,Η κοπελα ειναι πραγματι η πιο ομορφη που εχω δει ποτε μου.....!!!:D
Σουμβουλη
Αν θες λοιπον να φιλισεις καποια¨και δεν μπορεις να κρατηθεις δεν εχεις τιποτα να χασεις
Αρπαξε την, κλεισε το στομα και αφησου ελευθερος...:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.

:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

t@nia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η t@nia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 236 μηνύματα.
δεν ξέρω αν μετράει και το φιλί που μου έδωσε ο φίλος μου ο Κωστάκης όταν ήμασταν 4 χρονών και μετά ήθελε να με παντρευτει.... Το πρώτο κανονικό φιλί το έδωσα πολύ αργότερα στα 19 μου με τον κολλητο μου όταν του είπα πως δεν έχω φιληθει ποτέ και εκείνος σαν καλός κι ευγενικός κυριος ειπε να βοηθήσει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

karamelitsa17

Νεοφερμένος

Η karamelitsa17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
"εμένα" το πρώτο φιλί ήταν χαλια βασικά τα είχα με ένα παιδί τη οποιο δεν τη ήθελα αλλα για να ξεχάσω έπρεπε να κάνω μια αρχή τελοσπάντων μια μέρα στο πάρκο εκεί συνήθως δίναμε ραντεβού ξαφνικά με φίλησε δεν μου άρεσε καθόλου ........ μετά φυσικά χώρισα με τότε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Pasipoy

Νεοφερμένος

Ο Pasipoy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 73 μηνύματα.
Στα 15 στην 3 γυμνασιου . Μου άρεσε μια κοπέλα που την κινηγούσα ήταν μεγαλύτερη 2 χρόνια και κάναμε κοπάνα μια ώρα και έτσι όπως πήγα μετά να την αποχεραιτήσω ηρθαμε πολύ κοντά και έτσι φιληθήκαμε . Δεν γίνεται να το ξεχάσω ήταν πολύ ωραίο . Δεν ξέρω έκανα μαλακία και χωρίσαμε μετά απο 2 βδομάδες . Τέλος πάντων ήταν ωραία κ δεν ξεχνιέται εύκολα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_DORA_

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η _DORA_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 303 μηνύματα.
λοιπόν λοιπόν....ας γράψω και γω.....το πρώτο μου φιλί (όχι με γλώσσα όμως) ήταν πέρισι το νοεμβρη(α λυκείου)....ήταν με ένα παιδί που απλά μου άρεσε...στην πίσω αυλή του σχολείου μου...:redface: βέβαια τη μεθεπόμενη μέρα του είπα να χωρήσουμε γιατί σκεφτόμουν ότι δεν ήταν σωστό αυτό που έκανα αφού δεν ήμουν πραγματικά ερωτευμένη μαζί του.....ε μετά ήταν που κόλλησα αλλά ήταν πολύ αργά...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SICX

Διάσημο μέλος

Ο GEORGE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
μαματες οι ιστοριες σας, δν εχω φιλισει καποια ποτε, αν και μου δωθηκαν πολλες ευκαιριες και προσπαθησαν ορισμενες....:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

skatoula14

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μυρτω!!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,102 μηνύματα.
Ρε παιδια τελειες ιστοριες...Μονο που εγω(ε,νεοφερτη ειμαι ας και πω και μια αληθεια:))δεν εχω φιλησει ποτε κανεναν.Δεν μπορω να πω ομως πως υπηρχαν και πολλες προσφορες...:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

t@nia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η t@nia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 236 μηνύματα.
Ρε παιδια τελειες ιστοριες ... Μονο που εγω (ε, νεοφερτη ειμαι ας και πω και μια αληθεια:)) Δεν εχω φιλησει ποτε κανεναν.Δεν μπορω να πω ομως πως υπηρχαν και πολλες προσφορες ...:redface:

προφανως εισαι μικρουλα ακομα ... μην ανησυχεις ολα ερθουν στην ωρα τους και οι προσφορες μαζι !;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Φιλιον_Τερας

Διάσημο μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,031 μηνύματα.
Ηταν καλοκαιρακι, ημουν 14 τοτε, και με ειχε καλεσει ο κολητος μου στο εξοχικο του για 2 βδομαδες. Δεν ειχα ξαναφιλησει ποτε στη ζωη μου και ηθελα οποςδηποτε για πρωτη μου φορα:/:...Η ξαδελφη του κολλητου μου ηταν απο τις πιο ομορφες που ειχα δει ποτε στην ζωη μου και το θεωρουσα αδυνατο να θελει να κανει κατι μαζι μου...ημουν ομως και και 100% ντροπαλος:redface:...Ενα βραδυ λοιπον ειχαμε βγει με μια παρεα 12 ατομων( αγορια-κοριτσια, φιλοι/φιλες του κολητου μου) και κατσαμε σε μια πλαζ πανω σε ξαπλωστρες...Εγω λοιπον με το red bull στο χερι( ηθελα να το παιξω αλανι:P) καθισα πανω σε μια απο αυτες και η ξαδελφη του κολητου μου ηρθε στην ιδια που καθομου και εγω... (ενω ειχε τοσες αλλες ελευθερες ακομα στις οποιες μπορουσε να κατσει)χμμμμμ κατι σημαινε αυτο οτι κατι σημαινε αυτο;)...καθισαμε λοιπον ολοι οι παρεα και αποφασισαμε να παιξουμε <ο κυριος και η κυρια>( ενα ερωτικο παιχνιδι στο οποιο κανεις οτι σου πουν οι αλλοι)...... μετα απο κανενα μισαορο( που δεν ειχε αναψει ακομα πολυ το παιχνιδι) τυχαινω εγω με αυτην γλωσσοφιλο 5 δευτερολεπτων...εγω ντρεπομουνα πολυ:redface: Ηθελα να το αποφυγω και το παιζα πολυ χαλαρος ενω ειχα κατακοκινισει(ευτυχως που ειχε και σκοταδι...) την ωρα που μιλουσα εγω λοιπον επειδη με κοροιδευανε και οι αλλοι και μου ελεγαν βλακειες, ερχεται με αρπαζει πισο απο το κεφαλι μου και μου σκαει ενα γλωσσοφιλλο 50 δευτερολεπτων...Ηταν σαν να μην ηθελε να ξεκολισει απο πανω μου:devil:!!!!! αισθανθηκα θεος εκεινη την στιγμη,,,Η κοπελα ειναι πραγματι η πιο ομορφη που εχω δει ποτε μου.....!!!:D
Σουμβουλη
Αν θες λοιπον να φιλισεις καποια¨και δεν μπορεις να κρατηθεις δεν εχεις τιποτα να χασεις
Αρπαξε την, κλεισε το στομα και αφησου ελευθερος...:clapup:

και φαε σφαλιαρα

Το πρώτο φιλί με δυσκολία το θυμάμαι, ήταν χρόνια πριν και ήμουν ακόμη βάτραχος.:redface:

Το πρώτο φιλί με δυσκολία το θυμάμαι, ήταν χρόνια πριν και ΕΙΜΑΙ ακόμη βάτραχος.:redface:[

οχι δεν ειναι αυτο απλα η κοπελα ειναι λιγω... καταλαβενεις
αλλα της ελεγα και αλλα καταλαβενε

αλλα της εγραφες και αλλα διαβαζε, θες να πεις. με το δικιο της βεβαια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
Ρε παιδια τελειες ιστοριες...Μονο που εγω(ε,νεοφερτη ειμαι ας και πω και μια αληθεια:))δεν εχω φιλησει ποτε κανεναν.Δεν μπορω να πω ομως πως υπηρχαν και πολλες προσφορες...:redface:

περίεργο
με τέτοιο όνομα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

skatoula14

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μυρτω!!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,102 μηνύματα.
προφανως εισαι μικρουλα ακομα ... μην ανησυχεις ολα ερθουν στην ωρα τους και οι προσφορες μαζι !;)
ευχαριστω για την υποστηριξη αλλα πολυ αμφιβαλλω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

κελυ

Νεοφερμένος

Η κελυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Βασιλικό (Εύβοια). Έχει γράψει 9 μηνύματα.
εμενα το πρωτο φιλι δεν ειναι πολυ καιρο...ουτε χρονοσ δεν εχει περασει....ηταν εντελωσ χαλια γιατι το περιμενα ρομαντικα αλλα αυτοσ εβαλε αμεσωσ γλωσσα...ηθελα να το βαλω στα ποδια αλλα απο που να προλαβω να φυγω...δεν θελω να το θυμαμαι καν...ομωσ το δευτερο φιλι που ηταν και με ενα αλλο αγορι,το οποιο ξερω χρονια και πιστευω πωσ με αγαπαει,ηταν τελειο...ενιωσα να πεταω στα συννεφα και δεν ηθελα να ξεκολησω τα χειλη μου....βεβαια τωρα ειμαστε μαζι και οποτε με φιλαει νιωθω το ιδιο ακριβωσ που ενιωσα την πρωτη φορα που με φιλησε....πιστευετε πωσ ειναι γραφτο να ειμαι μαζι του????ειμαστε καθε μερα μαζι και περναμε τελεια!!!!μου δειχνει πωσ με αγαπα και οποτε με κοιταει δεν βγαζει τα ματια του απο πανω μου....αααααχ....νομιζω οτι νιωθω τον απολυτο ερωτα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
μου δειχνει πωσ με αγαπα και οποτε με κοιταει δεν βγαζει τα ματια του απο πανω μου....αααααχ....νομιζω οτι νιωθω τον απολυτο ερωτα


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi_zoi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Εύη - Ζωή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 981 μηνύματα.
Aχ,ωραίες στιγμές... Μου έχει λείψει αυτή η αμηχανία,η ντροπή,το αγχος....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top