Κινητά: Συγκρίσεις, προτάσεις, γνώμες

Ioanis

Δραστήριο μέλος

Ο Ioanis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 434 μηνύματα.
καποιο παρομοιο με το satio?ακομα και αλλη εταιρια?

κατι με μεγαλη οθονη και μεχρι 300 ευρω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Α μεγαλη οθονη θες..Galaxy Ace,xperia U.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ioanis

Δραστήριο μέλος

Ο Ioanis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 434 μηνύματα.
to χ PERIA u το ειδα απο κοντα και ειναι παρα πολύ μικρο.θέλω μια οθόνη όπως του lg p7 l700.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Δημόσιος υπάλληλος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.

Ioanis

Δραστήριο μέλος

Ο Ioanis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 434 μηνύματα.
απο LG Ή HTC?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wild_Boy

Διάσημο μέλος

Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
Λοιπόν, δες κάτι στα καινούρια της Sony όπως:

Sony Xperia Sole
Sony Xperia Go
Και ίσως το λίγο πιο ακριβό από 300€,

Sony Xperia P

Ίσως και κάτι σε HTC,
το HTC One V είναι εξαιρετικό.

Δες και το Huawei Honor, μπορεί να μην ξέρεις τη μάρκα ( μπορεί και να την ξέρεις ), αλλά έχω ακούσει ότι είναι σκυλιά :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

souzana

Δραστήριο μέλος

Η souzana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 443 μηνύματα.
Το p πολυ καλο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ioanis

Δραστήριο μέλος

Ο Ioanis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 434 μηνύματα.
το huawei πρωτη φορα το ακουω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cosa Nostra

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Cosa Nostra αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Barman/Barwoman και μας γράφει απο Κοπανάκι (Μεσσηνία). Έχει γράψει 201 μηνύματα.
το huawei πρωτη φορα το ακουω...

Κινέζικο μοντέλο φτηνό και υπάκουο...:whistle:...παντως η Huawei ειναι κολοσσος δεν ειναι καμια εταιριουλα της πλακας.
Εχει βγαλει δε κατι μοντελα Smartphone που αν τα δεις θα τριβεις τα ματια σου...δυστηχως ομως δεν εχουν ερθει στην Ελλαδα
τουλαχιστον ακομα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ioanis

Δραστήριο μέλος

Ο Ioanis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 434 μηνύματα.
δηλαδη σαν εταιρια καλη?να την εμπιστευτω? πρεπει μεχρι αυριο να αποφασισω αναμεσα σε ενα LG,HTC ή Huwaei...τι προτεινεις?απο lg το LG P700 L7 ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cosa Nostra

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Cosa Nostra αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Barman/Barwoman και μας γράφει απο Κοπανάκι (Μεσσηνία). Έχει γράψει 201 μηνύματα.
δηλαδη σαν εταιρια καλη?να την εμπιστευτω? πρεπει μεχρι αυριο να αποφασισω αναμεσα σε ενα LG,HTC ή Huwaei...τι προτεινεις?απο lg το LG P700 L7 ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ..

Υπαρχουν στο ιντερνετ sites που γραφουν οι χρηστες των εν λογω κινητων τις αποψεις τους,δηλαδη αυτοι που τα εχουν αγορασει
και τα εχουν χρησιμοποιησει καποιο διαστημα.Βρες καποιο τετοιο site διαβασε τα σχόλια,πηγαινε και στο καταστημα αυριο και δες πιο σου ταιριαζει καλυτερα και αποφασισε μετα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ioanis

Δραστήριο μέλος

Ο Ioanis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 434 μηνύματα.
μου αρεσε παραπ πολυ απο τις προτασεις σας το huwaei U8660..ΝΑ ΤΟ ΑΓΟΡΑΣΩ?ειδα και βιντεο και μου αρεσει σε ασπρο χρωμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Δημόσιος υπάλληλος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
μου αρεσε παραπ πολυ απο τις προτασεις σας το huwaei U8660..ΝΑ ΤΟ ΑΓΟΡΑΣΩ?ειδα και βιντεο και μου αρεσει σε ασπρο χρωμα.

Take a look at this
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ioanis

Δραστήριο μέλος

Ο Ioanis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 434 μηνύματα.
πριοτιμω το Huwaei.απλα δεν εχω ξαναακουσει την εταιρια...και έχω μια αμφιβολια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κωσ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο κωσ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 152 μηνύματα.
μετα3υ sony esicsson x peria mini pro kai samsung ace τι λετε?? ποια τα μειονεκτηματα και τα πλεονεκτηματα του καθενοσ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Ace..Τα xperia δεν ειναι καλα (απο δικη μου εμπειρια τα σονυ γενικα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

souzana

Δραστήριο μέλος

Η souzana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 443 μηνύματα.
Το ίδιο ειναι και τα δυο κινητά πάνω κάτω και τα 2 έχουν 5mega pixel απλα έχει πιο πολυ ενσωματωμένη μνήμη το Xperia αλλα αυτο δεν ειναι τίποτα σου δινει δώρο ετσι και αλλιώς 2gb
Εγω έχω το Xperia το mini που ειναι σαν το προ και ειναι μια χαρά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
Θέλω να μου προτείνεται ένα οικονομικό κινητό μέχρι 200-250 ευρώ με android λειτουργικό.:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

souzana

Δραστήριο μέλος

Η souzana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 443 μηνύματα.
Δες τα προηγούμενα που είπα ::D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Το ίδιο ειναι και τα δυο κινητά πάνω κάτω και τα 2 έχουν 5mega pixel απλα έχει πιο πολυ ενσωματωμένη μνήμη το Xperia αλλα αυτο δεν ειναι τίποτα σου δινει δώρο ετσι και αλλιώς 2gb
Εγω έχω το Xperia το mini που ειναι σαν το προ και ειναι μια χαρά

το x10 ή το κανονικο;

Θέλω να μου προτείνεται ένα οικονομικό κινητό μέχρι 200-250 ευρώ με android λειτουργικό.:whistle:

Galaxy 550,δεν εχει πολλες ωρες αναμονης αλλα εχει πολλες λειτουργιες..αν θες μουσικο παρε το Sony το Live ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top