Τα τραγούδια που σιχαίνεστε αυτήν την περίοδο!

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Κάθε φορά μου μπαίνω σ'αυτό το thread νιώθω πως μένω σ'άλλη χώρα ρε παιδιά, δεν ξέρω κανένα τραγούδι απ'αυτά που βάζετε. :P Καλά, πού ακριβώς ακούγονται όλα αυτά; Σε καφετέριες κι έτσι; :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orient.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Όρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 815 μηνύματα.
Κάθε φορά μου μπαίνω σ'αυτό το thread νιώθω πως μένω σ'άλλη χώρα ρε παιδιά, δεν ξέρω κανένα τραγούδι απ'αυτά που βάζετε. :P Καλά, πού ακριβώς ακούγονται όλα αυτά; Σε καφετέριες κι έτσι; :/:

Αυτά που έβαλα τα κάνουν τρελό ανέβασμα στο facebook. Βέβαια, και σε καφετέριες παίζουν :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Ρε παιδιά γιατί, το μια ζωγραφιά είναι πολύ ρομαντικό, εμένα μου αρέσει:redface::redface::redface:
ειδικα εκει που λεει διπλα σ θα καθεται μια γατα και διπλα μ ενας σκυλος με γραβατα:P:P
τι να πω γ*ματοι στοιχοι:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θησεύς

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Θησεύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 220 μηνύματα.
Τόσο πολύ μου τη δίνει αυτό και οι διαφημίσεις του jumbo... ειδικά η τελευταία

https://www.youtube.com/watch?v=XCJ0f...eature=related

Δεν φαντάζεσαι πόσο συμφωνω..είναι σκέτο σίχαμα.Και δεν είναι τόσο οτι η διαφήμιση (δυσφήμιση θα έλεγα) είναι χάλια,όσο οτι παίζει ΠΑΝΤΟΥ!Σε όλα τα ραδιοφώνα.Δεν μπορείτε να φανταστείτε σε τι ετοιμότητα είμαι για να τν γλυτώνω..Απόδειξη οτι το παίζει παντου είναι οτι στις τυπικές ώρες διαφημίσεων στα radio,το πευχαίνω σε 3-4 ταυτόχρονα.Αυτο που μου προκαλεί αηδία όμως είναι η παντοδυναμια τους.Έχουν τα λεφτά για ένα κάρο διαφημίσεις,ολοι τους γνωρίζουν και μάλιστα,αν δεν κάνω λάθος,είναι στις 20 πιο ισχυρές εταιρίες του χρηματιστηρίου αθηνών!Σκέτο μονοπώλιο δηλαδή!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blackgirl

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Take care of the one you love αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Μυτιλήνη (Λέσβος). Έχει γράψει 897 μηνύματα.
https://www.youtube.com/watch?v=kiKupTn0A-w&feature=share

ποσο παιζει να τον σιχαινομαι αυτον τον τυπο? -.-

Επιτέλους:clapup::clapup::clapup: έχω βαρεθεί να ακούω πόσο τέλειος υποτίθεται ότι είναι......:wall::wall:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
αυτα τα απαισια ενος so tiri που δεν τον ηξερε ουτε η μανα του και ξαφνικα εγινε φιρμα -.-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
αυτα τα απαισια ενος so tiri που δεν τον ηξερε ουτε η μανα του και ξαφνικα εγινε φιρμα -.-
χαχαχαχα εγω γελασα παααααρα πλ με αυτα τα τραγουδια αλλα οντως ειναι..... :S
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Επενδυτής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.
Το "παίξε μαζί μου" της Φουρέιρα.
Α-Θ-Λ-Ι-Ο. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

catherine1994

Πολύ δραστήριο μέλος

Η catherine1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,211 μηνύματα.
αυτα τα απαισια ενος so tiri που δεν τον ηξερε ουτε η μανα του και ξαφνικα εγινε φιρμα -.-

μα γιατι;:(:(
εχουν πλακα!:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandro Papas

Περιβόητο μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 4,300 μηνύματα.


το ακουω ολη μερα και με εκφραζει σε τετοιο βαθμο μου φοβαμαι:/::(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrisopsaro

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η xrisopsaro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 213 μηνύματα.
αυτα τα απαισια ενος so tiri που δεν τον ηξερε ουτε η μανα του και ξαφνικα εγινε φιρμα -.-

αυτα ειναι χιουμοριστικα τραγουδια...τα ακους και σπας πλακα δεν τα ακους για να πεις οτι τωρα ακουω μουσικη....:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
αυτα ειναι χιουμοριστικα τραγουδια...τα ακους και σπας πλακα δεν τα ακους για να πεις οτι τωρα ακουω μουσικη....:D
Ναι οκ δεν λεω οτι ειναι κανονικα τραγουδια αλλα εχω ακουσει πολυ πιο χιουμοριστικα απο τα απαντα της φετας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Κάθε φορά μου μπαίνω σ'αυτό το thread νιώθω πως μένω σ'άλλη χώρα ρε παιδιά, δεν ξέρω κανένα τραγούδι απ'αυτά που βάζετε. :P Καλά, πού ακριβώς ακούγονται όλα αυτά; Σε καφετέριες κι έτσι; :/:

Είσαι της πχίοτητας και εσύ; Άκου Ρυθμό και θα τα μάθεις ΟΛΑ... τόσο που ξαφνικά θα σου έρθει μια ανεξήγητη επιθυμία να χάσεις την ακοή σου! :P

Κατά τα άλλα, οτι τραγούδι βγαίνει από τα χείλη του Αντιπαθέστατου aka Μιχάλη Χατζηγιάννη με εκνευρίζει ταμάλα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blackgirl

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Take care of the one you love αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Μυτιλήνη (Λέσβος). Έχει γράψει 897 μηνύματα.
https://www.youtube.com/watch?v=m8P6Jp-aOm8

το ακούω και θέλω να πηδηχτώ απ' το παράθυρο:wall::wall::wall:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αδαμαντια52071

Πολύ δραστήριο μέλος

Η νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,935 μηνύματα.
:confused::confused::confused:Εκτος απο το ""Φετα και Ψωμι"" και το "Αβγολεμονο":confused:

Που αναρωτιεσαι εκεινη την στιγμη...<<Μα καλα-ή με αντιστραμενες τις συλλαβες αν θελετε:P- τί σκεφτοταν??Απο ποτε εχει να φαει?Στην Ουγκαντα μενει?:worry:>>Πιστευω σε λιγο καιρο , αντι να εχουμε τον παππουλη να λεει <<α διαφημιση)Φεεεεεεεεεεεεεεεεεταααααααααααααααα ή β διαφημιση)τόυ 'χετε κι στου χωριο σας...>> θα ακουμε τον so tiri ,το Τιταν και την σπανακοπιτα...:mad::mad::mad::mad:ΑΑΑΑι σιχτιρ πια!:mad:

Το τραγουδι που μου την δινει απιστευτα τον τελευταιο καιρο ειναι αυτο...==>
Το εχουν βαλει ολες οι φιλες μου ηχο κλησης οποτε παιζει συνεχεια...:mad:Γραφουν τους στιχους του στο Facebook ΣΥΝΕΧΕΙΑ!,το μουρμουριζουν και το τραγουδανε...:mad::mad::mad::mad::mad:Μα καλα ,τι βρισκουν ?

Ζωγραφισε μου τα αστερια...Ακους εκει ?

Οχι ρε καριολη,δεν στα ζωγραφιζω..!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11


Φοβαμαι πως εχω γινει γραφικη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.

talismans

Νεοφερμένος

Ο talismans αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 98 μηνύματα.

Το τραγούδι τα τελευταία χρόνια έχει χάσει σε ποιότητα και έτσιείναι δύσκολο να βρεις πραγματικά καλά τραγούδια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top