Υπάρχει τρόπος να δω αν τα αρχεία από το flashακι το αντέγραψε άλλος και τι ώρα;

markip

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η markip αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 199 μηνύματα.
Υπαρχει τροπος να δω αν τα αρχεια απο το φλασακι μου το αντεγραψε άλλος και τι ωρα? Καποιο προγραμμα ή καποιος οποιοδηποτε τροπος για να δω αν τα αρχεια αντιγραφηκαν?
Υπαρχει καποιο system log ή καπου στο registry που να τα καταγραφει αυτα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Manthak47

Νεοφερμένος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Σέρρες (Σέρρες). Έχει γράψει 97 μηνύματα.
Λογικά :D, επειδή δεν ξέρω ακριβώς, ακόμα και αν καταχωρήθηκε σε κάποιο μητρώο αυτή η αντιγραφή, η μόνη πιθανότητα είναι να καταχωρήθηκε στον υπολογιστή απ' τον οποίο έγινε η αντιγραφή. Τα πηγαία αρχεία που αντιγράφουμε δεν εμφανίζουν ημερομηνία κατά την οποία τα αντιγράψαμε. Φυσικά, αν τα αρχεία μας είναι αντιγραμμένα από άλλα αρχεία, αυτό φαίνεται στις ημερομηνίες, αλλά όχι αν είναι τα πρωτότυπα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mechanicarts

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Λάζαρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται 3D designer και μας γράφει απο Μέγαρα (Αττική). Έχει γράψει 350 μηνύματα.
Αν τα άνοιξε να τα δει κιόλας αυτός ο κάποιος άλλος, λογικά δεν θα έχει στις ιδιότητες την ώρα της τελευταίας προσπέλασης?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fedde le Grand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,586 μηνύματα.
Όχι,δεν νομίζω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Barista. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
τι ωρα ναι, απο τις ιδιοτητες ενος αρχειου... τωρα για το αμα το εκανε καποιος δεν ξερω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top