Πού μας πάει ο κ.κ. Χριστόδουλος;

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
είναι αστείο αυτό που λες για τα άβαταρ....

αν πάει έτσι εσύ τι είσαι? ο μοναχός καουμπόι στα μαύρα που αγναντεύει το πέλαγος? :D


είναι προφανές το ότι κρίνεις εντελώς επιφανειακά και με εντελώς λάθος τρόπο (ότι αφορά εμένα τουλάχιστον :) )

παρολα αυτα.... εξακολουθεις να υπεκφεύγεις και να μην απαντας σε κανενα απ τα ερωτηματα μου επι της ουσιας....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GEORGIOU

Νεοφερμένος

Ο GEORGIOU αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 26 μηνύματα.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Ρε ΓΕΟΡΓΙΟΥ τι σχέση έχει το αβατάρ με τις ιδέες ενός ατόμου.Μόνο κάποιες ενδείξεις σχετικά με τα γούστα προσφέρει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GEORGIOU

Νεοφερμένος

Ο GEORGIOU αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Exω την εντυπωση Γεωργιου κι απο το νικ σου κι γενικα οτι μας κανεις πλακα.
ΝΤΡΟΠΗ ΣΟΥ ΝΑ ΜΕ ΤΑΥΤΙΖΕΙΣ ΜΕ ΑΥΤΟΝ!!!

:redface:

https://video.nets.gr/story.php?title=Georgiou-agenhs-ws-pros-poion-ayton----
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
«Ανακρισούλα, ανακρισούλα;».

Μα μου είχες απαντήσει πριν σε ρωτήσω καν ;)


Πάμε στο προκείμενο. Ωραία, ο Χρυσόδουλος δίνει συστατικές σε Γιοσάκηδες και Βαβύληδες, θάλπτει αρσενοκοίτες στο στενό του κύκλο, κάνει κάθαρση με σταγονίδια και κόβει δάση για να χτίσει ξενοδοχειακές μονάδες.

Ε και;
Ξέρεις κάποιον ιεράρχη που να καταφέρνει τα πράγματα αλλιώς;

Εκτός αν θες να προτείνεις αλλαγή στη κεφαλή της εκκλησίας, το οποίο -πέραν από τον λανθασμένο τρόπο προσέγγισης - αποτελεί ανέκδοτο τη στιγμή που η εκκλησία του Χριστού θυμίζει ...μεγαλοεταιρεία, με πρόεδρο, συμβούλιο (συμ)μετόχων, σκοτεινές διασυνδέσεις με το κράτος και μπόλικο μπάτζετ για μπίζνες.

Οπότε τι να αλλάξεις; Όλα τα γουρούνια έχουν την ίδια φάτσα.



Μιας και μου έδωσε το έναυσμα ο Ρεμπεσκές, να σου θέσω και ένα ερώτημα. Τι θα έλεγε ο Χριστός ή ο Παύλος αν έβλεπε την Εκκλησία? Όχι την ΑΕ. Απλά την Οργάνωση και τις δομές. Λες αυτό να είχε οραματιστεί ο Υιός του Θεού;


Κατά τα άλλα. Αν κατηγορείς τον Χρυσόδουλο επειδή έχει ένα 8080 (σσ: ντροπής πράγματα, τόσα μύρια έχει), εσύ τι κάνεις; Από που γράφεις αυτή τη στιγμή;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Γεωργίου έθεσες το θέμα θρισκεία και Χριστόδουλο, ήθελα να απαντήσω και να πώ την γνώμη μου και να ακούσω των άλλων και όχι να βλέπω προσβολές και έπιθέσεις, θα μου πεις γιατι πετάγομαι; γιατι θέλω να ακούσω την άποψη των άλλων, σε παρακαλώ άφεισε τα παιδιά να πούν την γνώμη τους χωρίς κριτική, θα με έκανες χαρούμενη. Συγνώμη για την διακοπή που προκάλεσα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GEORGIOU

Νεοφερμένος

Ο GEORGIOU αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 26 μηνύματα.

GEORGIOU

Νεοφερμένος

Ο GEORGIOU αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Γεωργίου...
...σε παρακαλώ άφεισε τα παιδιά να πούν την γνώμη τους χωρίς κριτική, θα με έκανες χαρούμενη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
A... παλι καλά που δεν είσαι και έτσι δηλαδή!





Κατά τα άλλα, γαργάρα η απάντηση. Αμα καλέ μου άνθρωπα δεν θες να συζητήσεις, μπορείς να τα λες σε παράθυρο της τβ, δεν χρειάζεται να αυτο-σπαμμάρεσαι. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

travel_lover

Διάσημο μέλος

Η travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,202 μηνύματα.
εμ...εγώ πειράζει που ακόμα δεν έχω καταλάβει το όλο τοπικ;:hmm:

τι σχέση έχει η ομοφυλλοφιλία με την αμαρτία;
η εκκλησία με την πίστη;
τα νικ με τις απόψεις;

μπορεί να με φωτίσει κανείς;:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
GEORGIOU
Η Ομάδα διαχείρισης κρίνει ότι δεν προσφέρεις κάτι σε αυτό το θέμα εκτός του να τρολλαρεις.
Δεν δίνεις απαντήσεις όταν ερωτάσαι και υπεκφεύγεις απατώντας με χαριτωμενιές και εικονίτσες....

Αν θελεις να συνεχίσεις την συζήτηση εντός του πλαισίου που κινειτε μια συζήτηση έχει καλώς... διαφορετικά, σε ενημερώνουμε δημόσια ότι από εδώ και στο εξής, ανάλογα μηνύματα σου χωρίς ουσία και χωρίς να είναι απαντήσεις σχετικά με το θέμα, θα διαγράφονται χωρις περαιτέρω ειδοποίηση.

Παρέμεινε εντος του θέματος ή μην απαντας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Nα (προλάβω τον geo και) σε απαντήσω.

α) Όταν πρόκειται για λαϊκό, είναι κολάσιμη αμαρτία, ενώ για τους ιερωμένους είναι "ανθρώπινη αδυναμία".

β) Έλα μου ντε.

γ) Αρκετά θα έλεγα. :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΞΕΠΛΑ

Νεοφερμένος

Η ΞΕΠΛΑ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Δημόσιος υπάλληλος. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Μιας και μου έδωσε το έναυσμα ο Ρεμπεσκές, να σου θέσω και ένα ερώτημα. Τι θα έλεγε ο Χριστός ή ο Παύλος αν έβλεπε την Εκκλησία? Όχι την ΑΕ. Απλά την Οργάνωση και τις δομές. Λες αυτό να είχε οραματιστεί ο Υιός του Θεού;


Κατά τα άλλα. Αν κατηγορείς τον Χρυσόδουλο επειδή έχει ένα 8080 (σσ: ντροπής πράγματα, τόσα μύρια έχει), εσύ τι κάνεις; Από που γράφεις αυτή τη στιγμή;
Συμφωνώ και επαυξάνω :clapup: :clapup: :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,691 μηνύματα.
Μιας που ο χρήσης GEORGIOU επέμεινε να προσβάλλει τους συμμετέχοντες της συζήτησης κάνοντας ανούσιες δημοσιεύσεις και παρα τις παρακλήσεις που δέχτηκε από τους συντονιστές, το θέμα κλειδώνεται.




-petros
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top