Τι δεν θα θέλατε από τον άλλο/η στο πρώτο ραντεβού

merry poppins

Δραστήριο μέλος

Η merry poppins αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φωτογράφος και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 425 μηνύματα.
Προφανως αν ΟΝΤΩΣ ειναι τοσο καταπληκτικος σε ολα, τοτε δεν θα ειναι για τα μουτρα σου οποτε θα ειναι αυτος που θα την κανει πρωτος με ελαφρα.

Αν παλι λεει μονο λογια του αερα, αλλο εκει.

Καταρχάς αν κάποιος βγαινει πρώτο ραντεβού και περηφανευεται ακόμα και να ισχυουν αυτά που λέει πως εγω να τον πάρω στα σοβαρά στο πρωτο ραντεβου...Η μετριοπαθεια ειναι μαγκιά....Ασε που συνήθως όπου ακούς πολλά κεράσια....:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
Καταρχάς αν κάποιος βγαινει πρώτο ραντεβού και περηφανευεται ακόμα και να ισχυουν αυτά που λέει πως εγω να τον πάρω στα σοβαρά στο πρωτο ραντεβου...Η μετριοπαθεια ειναι μαγκιά....Ασε που συνήθως όπου ακούς πολλά κεράσια....:whistle:
Αν αρχιζει ετσι στο ξεκαρφωτο να μιλαει για τον εαυτο του οκ. Αλλα αν τον εχεις ρωτησει εσυ η το εχει φερει ετσι η συζητηση που να χρειαζεται να μιλησει για τον εαυτο του, δεν βλεπω το αρνητικο να πει οτι ειναι πολυ καλος σε πολλα πραγματα ΑΝ οντως ειναι. Και σε αυτην την περιπτωση θα ειναι φειλ η αλλη αμα κλεισει η αλλη τα αυτια της μονο και μονο επειδη μιλαει για τα κατορθωματα του
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,788 μηνύματα.
Συνήθως οι κοπέλες λένε πολλά για τον εαυτό τους στο πρώτο ραντεβού ή είναι η ιδέα μου; :popcorn:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
Συνήθως οι κοπέλες λένε πολλά για τον εαυτό τους στο πρώτο ραντεβού ή είναι η ιδέα μου; :popcorn:
Φυσικα και ισχυει. Αλλα ενταξει, πλεον εχω συμβιβαστει να μην δινω σημασια σε κατι τετοια οταν μιλαω με καποια κοπελα. Απλα δεν περιμενω λογικη απο κοπελα. Αλλιως κλαφτα, στο πρωτο πενταλεπτο για βον-πλανε ειναι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top