• Σας ενημερώνουμε ότι η κατηγορία δεν αντικαθιστά σε καμία περίπτωση την επίσκεψη σας σε επαγγελματία ιατρό.

    Το σύνολο του περιεχομένου της κατηγορίας αυτής, όπως κείμενα, γραφικά, εικόνες, πληροφορίες που λαμβάνονται από δικαιούχους διαφήμισης, είναι καθαρά και μόνο για ενημερωτικούς σκοπούς και δεν προορίζεται να είναι υποκατάστατο για την επαγγελματική ιατρική συμβουλή, διάγνωση ή θεραπεία. Δεν αποτελεί υποκατάστατο ιατρικής εξέτασης, ούτε αντικαθιστά την ανάγκη για υπηρεσίες που παρέχονται από επαγγελματία ιατρό. Πάντοτε να ζητάτε τη συμβουλή του ιατρού σας πριν πάρετε οποιαδήποτε συνταγή ή φάρμακο. Μόνο ο ιατρός σας μπορεί να σας δώσει συμβουλές για το τι είναι ασφαλές και αποτελεσματικό για σας.

Ατελή κατάγματα

konstantinaT

Νεοφερμένος

Η konstantinaT αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Καλησπέρα εδώ και δέκα μήνες χτύπησα με δύναμη το πέλμα μου καταλάθος στο καναπέ μ' αποτέλεσμα να έχω κάθετη σύγκρουση και να ραγίσουν τα 2 ακριανά μετατάρσια σε τρία σημεία το καθένα και τα αντίστοιχα δάχτυλά τους από την άρθρωσή τους. Κανείς δεν με πίστευε, νόμιζαν πως ήταν το μικρό δάχτυλο αλλά όχι. Ενώ έκανα ακτινογραφίες ο γιατρός επέμενε πως ήταν μόνο το μικρό και μου το έδεσε κολλητά στο 4ο ενώ έσπασε προς τα μέσα και μου 'πε να το πατάω σε δύο εβδομάδες. Ούτε ασχολήθηκε. Εγώ κούτσαινα δεν το πάταγα κανονικά, αλλά με φτέρνα ή από μέσα. Όμως μηδέν βελτίωση. Ούτε νάρθηκα, ούτε γύψο, ούτε εγχείρηση μου κάνανε. Πήγα Αύγουστο πάλι να το δουν μου λένε άπαξ και δεν στο δέσανε σωστά δεν κάνουμε κάτι. Είναι Φεβρουάριος και ακόμα δεν πατάω κανονικά αλλά μόνο με αθλητικό με αερόσολα. Είχα πάρα πολύ ελαστικό πόδι λόγω χορού και αθλημάτων και τώρα δεν κάνει σωστή οστική φόρτιση. Οι μισοί λένε δεν είναι τίποτα, οι άλλοι είναι νεύρωμα Μόρτον και άλλοι λένε ας έδεσε στραβά να μάθω να ζω έτσι. Όμως δεν γίνεται, γιατί δεν μπορώ να βάλω παπούτσι και ανά πάσα στιγμή θα γυρίσει. Έχει κάνει οίδημα από κάτω από τον αστράγαλο μέχρι τα δύο χτυπημένα δάχτυλα συνέχεια. Τι να κάνω;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Ajusshi

Διάσημο μέλος

Ο η σκέψη μου σκέφτηκε τον εαυτό της αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
Αθλίατρο επειγόντως.

Δεν ξέρω που μένεις και τι πορτοφόλι έχεις,
αλλά έχω ακούσει πολύ καλά λόγια για τον Νικολάου της ΑΕΚ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ajusshi

Διάσημο μέλος

Ο η σκέψη μου σκέφτηκε τον εαυτό της αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
Εντάξει, τι να πω, είσαι πολύ ταλαιπωρημένη.

Δες και τον Θέο, τον διευθυντή ορθοπαιδικής του Μετροπόλιταν,
είναι ο επικεφαλής ιατρικού επιτελείου της ποδοσφαιρικής ομάδας του ολυμπιακού,
είναι και στον εοππύ αν έχεις ασφάλιση.

Ακόμη ένας πολύ καλός ορθοπαιδικός είναι ο παπανικολάου
στον ερυθρό σταυρό.

Και σαν νοσοκομείο, το Α και το Ω σε ορθοπαιδικές παθήσεις είναι το ΚΑΤ.
μήπως θα μπορούσες και από κει να πάρεις μια γνώμη.


Βάλε το πρόβλημα σου σε σάϊτ για αθλητές,
όλο και κάποιος συνάδελφος θα σε βοηθήσει.

Δεν ξέρω τι άλλο,
σου εύχομαι ότι καλύτερο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

konstantinaT

Νεοφερμένος

Η konstantinaT αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Το έχω κάνει ήδη και παω μόνο σε αθλιάτρους εδώ,αλλά αυτοί έχουν συνηθίσει άλλους όρους και το θεωρούν περίεργο το όλο σκηνικό.Ωραία θα ρωτήσω εκεί που μου λες και σε ευχαριστώ πολύ!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Ajusshi

Διάσημο μέλος

Ο η σκέψη μου σκέφτηκε τον εαυτό της αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
Παρακαλώ, αν σκεφτώ κάτι άλλο χρήσιμο, θα σε ενημερώσω.

Επίσης, όταν βάλεις τα πράγματα σε ένα δρόμο,
κάνε ένα κόπο να μας ενημερώσεις, να δούμε τι έχει γίνει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top