[Γυναίκες] Σαλόνι ομορφιάς

Just a sweetie!!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Marguerite des près αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 348 μηνύματα.
Λοιπόν εχθές χρησιμοποίησα το μαγικό προιόν που λέγεται Strait & easy...



Εντάξει το αγάπησα!!!:eek: Αφού λούστηκα έβαλα την κρέμα και απλά άρχισα να στεγνώνω τα μαλλιά μου χτενίζοντας τα με μια βούρτσα και..βουαλά! Ίσια μαλλιά! Να πω οτι έχω σγουρά μαλλιά οπότε και έβαλα την ποσότητα που έλεγε για τα μακρια μαλλιά!
Προσωπικά έμεινα πολύ ευχαριστημένη με το αποτέλεσμα και σε πολύ λίγο χρόνο χωρίς να αναλώνομαι ώρα με το πιστολάκι..!:D

Γεια σε όλες :D
Συγγνώμη που ρωτάω μετά από τόσο καιρό, απλώς, επειδή με ενδιαφέρει πολύ, έχω ψάξει παντού, αλλά δεν το 'χω βρει :( Ξέρει μήπως καμία κάποιο μαγαζί, στο οποίο να 'χω αυξημένες πθανότητες? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

L0uk0umas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η L0uk0umas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Παλαιό Φάληρο (Αττική). Έχει γράψει 282 μηνύματα.
Γεια σε όλες :D
Συγγνώμη που ρωτάω μετά από τόσο καιρό, απλώς, επειδή με ενδιαφέρει πολύ, έχω ψάξει παντού, αλλά δεν το 'χω βρει :( Ξέρει μήπως καμία κάποιο μαγαζί, στο οποίο να 'χω αυξημένες πθανότητες? :P

Eγώ και στο super market το είδα και στα Hondos!:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Just a sweetie!!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Marguerite des près αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 348 μηνύματα.
Eγώ και στο super market το είδα και στα Hondos!:hmm:

Εγώ δεν τα βρήκα σε κανένα σούπερ μάρκετ :( Θα πάω και στα Hondos να δώ :/: Ευχαριστώ πολύ πάντως! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tabby

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Tabby αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 935 μηνύματα.
κορίτσια έχετε δοκιμάσει κάποιο προϊόν για μαύρα στίγματα και διεσταλμένους πόρους που να ήταν αποτελεσματικό;
έχω ακούσει για to pore minimizer της estee lauder, αλλά μου πέφτει αρκετά ακριβό δυστυχώς!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Έχω ακούσει πως είναι όντως πολύ καλό το λέιζερ. Εγώ θέλω να πω, όμως, οτι στις μασχάλες, μου έχει πει ξαδέρφη μου αισθητικός,
οτι καλό είναι να βάζουμε μόνο ξυράφι αλλά μου είχε πει και για λέιζερ.. Ούτε κερί ούτε κρέμες, μόνο λέιζερ

Με το ξυραφι αλλα και με οτιδηποτε αλλο βαλεις, πας δυο βηματα μπροστα ενα πισω και δε λεει... Εγω θελω αμεσα και γρηγορα αποτελεσματα ειδικα στις μασχαλες που δε μπορεις να αφησεις την τριχα να μεγαλωνει...

κορίτσια έχετε δοκιμάσει κάποιο προϊόν για μαύρα στίγματα και διεσταλμένους πόρους που να ήταν αποτελεσματικό;
έχω ακούσει για to pore minimizer της estee lauder, αλλά μου πέφτει αρκετά ακριβό δυστυχώς!

Καλυτερη λυση απο το ζουλιγμα και το χοντρο πιλινγκ δεν πιστευω πως υπαρχει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Εγώ έχω περίπου μια βδομάδα που δεν έχω βάψει τα νύχια μου :(
Άντε να γίνουν καλά τα λυπάμαι έτσι :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μπλε.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φιλόλογος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 167 μηνύματα.
Εγώ έχω περίπου μια βδομάδα που δεν έχω βάψει τα νύχια μου :(
Άντε να γίνουν καλά τα λυπάμαι έτσι :(
6-12 μηνες θες για να επανελθουν.

για αποτριχωτικες εχετε να προτεινετε κατι ? θα ηθελα καποια οικονομικη, χωρις κερια και ιστοριες... ωστοσο δε θελω κατι σε silk epil ...... ή μηπως ολες οι αποτριχωτικες ειναι σιλκ επιλ ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Αποκλείεται να θέλουν τόσο. Εδώ τα νύχια της μητέρας μου είχαν καταστραφεί από το τζελ και δεν ήθελαν τόσο καιρό να επανέλθουν :P

Μέθοδοι αποτρίχωσης που θες νομίζω υπάρχει το κερί, το σιλκ επίλ και με λέιζερ γίνεται.. Δεν ξέρω κάτι άλλο. Πάντως να ξες το κερί δεν πονάει..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Αποκλείεται να θέλουν τόσο. Εδώ τα νύχια της μητέρας μου είχαν καταστραφεί από το τζελ και δεν ήθελαν τόσο καιρό να επανέλθουν :P

Μέθοδοι αποτρίχωσης που θες νομίζω υπάρχει το κερί, το σιλκ επίλ και με λέιζερ γίνεται.. Δεν ξέρω κάτι άλλο. Πάντως να ξες το κερί δεν πονάει..
Και όμως. Εδώ εγώ που τα διαλύω επειδή βγάζω το ημιμόνιμο (το χοντρό ε) με τα δόντια και κάνουν μία εβδομάδα να επανέλθουν πλήρως βάζοντάς τους κερατίνη πόσο μάλλον από φθορά τόσων χρόνων.
Επίσης η καταστροφή από το τζελ μια χαρά φτιάχνει με κερατίνη.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μπλε.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φιλόλογος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 167 μηνύματα.
το ημιμονιμο το κανουν 3-4 φορες το χρονο, κανονικα.

σχετικα με αποτριχωση κατασταλαξα σε braun αλλα δε ξερω ποιο. λογω τιμης θα παρω το 3 αλλα ειμαι αναμεσα στα 3170,3270. https://braun.braun.com/gr/female-grooming/silk-epil-epilators/silk-epil-3/silk-epil-3-models.html εσεις τι λετε; το 3170 εχει 40 ευρω ενω το 3270 33 σε προσφορα. αν και ηθελα να; κανει και για προσωπο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

L0uk0umas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η L0uk0umas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Παλαιό Φάληρο (Αττική). Έχει γράψει 282 μηνύματα.
Δεν σε πονάει το silk epil? :eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Τώρα που το ρώτησε η από πάνω να πω ότι εμένα τουλάχιστον με πονούσε πάρα πολύ.. Κερί και πάλι κερί για αποτρίχωση!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μπλε.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φιλόλογος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 167 μηνύματα.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
δεν εχω ξανα δοκιμασει αλλα ποσο να ποναει;
Πονάει πάρα πολύ. :P

Βασικά επειδή ο πόνος είναι λίγο σχετικός πως τον βλέπει ο καθένας δοκίμασε μια φορά και αν δεις πως δεν πονάς πάρε τέτοιο για αποτρίχωση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μπλε.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φιλόλογος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 167 μηνύματα.
το θεμα ειναι οτι η προσφορα των 33 ευρω ληγει σε 1 μερα και η τιμη του παει στα 56 απ' οσο εψαξα.....

μπορεις να παρομοιασεις τον πονο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

L0uk0umas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η L0uk0umas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Παλαιό Φάληρο (Αττική). Έχει γράψει 282 μηνύματα.
το θεμα ειναι οτι η προσφορα των 33 ευρω ληγει σε 1 μερα και η τιμη του παει στα 56 απ' οσο εψαξα.....

μπορεις να παρομοιασεις τον πονο;

ο πόνος είναι πολύ σχετικός! Εγώ δεν άντεξα πάνω απο 2 λεπτά πάντως!:redface::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μπλε.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φιλόλογος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 167 μηνύματα.
ο πόνος είναι πολύ σχετικός! Εγώ δεν άντεξα πάνω απο 2 λεπτά πάντως!:redface::P
ναι, οκ, αλλα με τι μοιαζει; σαν να σε χτυπανε με ρευμα,σφυρι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

L0uk0umas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η L0uk0umas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Παλαιό Φάληρο (Αττική). Έχει γράψει 282 μηνύματα.
ναι, οκ, αλλα με τι μοιαζει; σαν να σε χτυπανε με ρευμα,σφυρι;

νομίζω μοιάζει πιο πολύ με ρεύμα!:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μπλε.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φιλόλογος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 167 μηνύματα.
εσυ με τι κανεις αποτριχωση;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

L0uk0umas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η L0uk0umas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Παλαιό Φάληρο (Αττική). Έχει γράψει 282 μηνύματα.
εσυ με τι κανεις αποτριχωση;

Εγώ επειδή είμαι και φυγόπονη κάνω με το παραδοσιακό ξυραφάκι!:P
Ίσως λοιπόν να μην είμαι και μέτρο σύγκρισης!:redface:
Ακούω όμως απο πολλές κοπέλες οτι προτιμούν το κερί και θεωρούν τον πόνο ανεκτό..
Τώρα μόνο εσύ μπορείς να κρίνεις τι αντέχεις και τι όχι..:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top