[Γυναίκες] Σαλόνι ομορφιάς

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
ναι δε διαφωνώ.. 18 ευρώ δεν είναι λίγα. γι αυτό σου είπα για προσφορές. εγώ το πήρα γύρω στα 13 ευρώ που θεωρώ καλή τιμή για το προιον. και σε ηλεκτρονικά φαρμακεία μπορείς να το βρεις σε οικονομική τιμή. ;)
Το ξέρω αυτό. Εξάλλου το μόνο που ψωνίζω από την πόλη μου από φαρμακείο είναι το συμπλήρωμα που παίρνω.
Το βρήκα 8,50 μαζί με δωράκι.
[:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μπλε.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φιλόλογος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 167 μηνύματα.
αυτή χρησιμοποιώ...
σου ειναι ευκολο να δεις τα συστατικα του και να πεις αν εχει παραμπενς; γενικα ρε κοριτσια με αυτο το θεμα [των παραμπενς] τι κανετε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tabby

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Tabby αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 935 μηνύματα.
προσπαθώ να τα αποφεύγω, αλλά έχω ακόμη κάποια προιοντα που με βολεύουν πολύ και έχω δει ότι υπάρχουν στα συστατικά τους παραμπενς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μπλε.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φιλόλογος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 167 μηνύματα.
και εγω ας πουμε εχω βολευτει με ενυδατικη προσωπου 5 ευρω τα 120μλ. αλλα δε ξερω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tabby

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Tabby αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 935 μηνύματα.
στα προιοντα μακιγιαζ είναι δυσκολο να αποφύγεις τα παραμπενς. Αλλά ενυδατικές κρέμες χωρίς αυτα μπορείς να βρεις αρκετές. θα σου το συνιστούσα γιατί η ενυδατική μένει τις περισσότερες ώρες στο δέρμα μας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μπλε.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φιλόλογος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 167 μηνύματα.
ναι απλα ξερω γω 20 ευρω τα βλεπω πολλα για 50 μλ πχ. απο την αλλη εχω προιον της freezyderm [γνωστης, καλης ] με παραμπενς.τι παιζει;

by the way μια ενυδατικουλα με 10 ευρω κ χωρις παραμπεςνς;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tabby

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Tabby αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 935 μηνύματα.
νομίζω η ενυδατική κρέμα της bioten κοστίζει γύρω στα 6 ευρώ και δεν έχει παραμπενς. Δεν την έχω χρησιμοποιήσει, αλλά έχω ακούσεις καλές κριτικές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Χορογράφος και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Το ξέρω αυτό. Εξάλλου το μόνο που ψωνίζω από την πόλη μου από φαρμακείο είναι το συμπλήρωμα που παίρνω.
Το βρήκα 8,50 μαζί με δωράκι.
[:

Αυτό της frezyderm? Που καλέ? :rolleyes:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μπλε.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φιλόλογος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 167 μηνύματα.
νομίζω η ενυδατική κρέμα της bioten κοστίζει γύρω στα 6 ευρώ και δεν έχει παραμπενς. Δεν την έχω χρησιμοποιήσει, αλλά έχω ακούσεις καλές κριτικές.
θα το ψαξω,ευχαριστω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Αυτό της frezyderm? Που καλέ? :rolleyes:
Δεν αναφέρομαι σε αυτό της Frezyderm.:P
Σε αυτό της Apivita λέω καλέ.
Να ρωτήσω κάτι; Τι γνώμη έχετε για τις bb και πότε ενδείκνυται η χρήση τους;:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Χορογράφος και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Δεν αναφέρομαι σε αυτό της Frezyderm.:P
Σε αυτό της Apivita λέω καλέ.
Να ρωτήσω κάτι; Τι γνώμη έχετε για τις bb και πότε ενδείκνυται η χρήση τους;:confused:

Α οκ :)

Από ότι έχω καταλάβει οι bb και οι cc είναι καλές γενικά αλλά ότι κυκλοφορεί στην Ελλάδα είναι ολίγον τι σκατά... :P Έχω την bb από garnier και την cc από bioten. Την πρώτη δεν την έχω ανοίξει ακόμα αλλά η δεύτερη μια φορά που την έβαλα μου είχε βγάλει λιπαρότητα στο πρόσωπο και το χειρότερο όταν μέσα στη μέρα κοιτάχτηκα σε έναν καθρέπτη παρατήρησα κατι απαίσιες διχρωμίες που δεν τις έχω με γυμνό δέρμα ενώ την ειχα απλώσει καλά και είχα βάλει λίγη ποσότητα. :confused:

Υποθέτω ότι αν μπορείς να πάρεις μέσω ebay από τις κινέζικες που βγάζουν και κάτσει γενικά καλά στο δέρμα σου θα μπορείς να τη χρησιμοποιείς κ εσύ καθώς είναι πιο ελαφριές από το κανονικό μεικ απ.

Για καθημερινό μακιγιάζ έχω ακούσει ότι είναι κυρίως.

:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Α οκ :)

Από ότι έχω καταλάβει οι bb και οι cc είναι καλές γενικά αλλά ότι κυκλοφορεί στην Ελλάδα είναι ολίγον τι σκατά... :P Έχω την bb από garnier και την cc από bioten. Την πρώτη δεν την έχω ανοίξει ακόμα αλλά η δεύτερη μια φορά που την έβαλα μου είχε βγάλει λιπαρότητα στο πρόσωπο και το χειρότερο όταν μέσα στη μέρα κοιτάχτηκα σε έναν καθρέπτη παρατήρησα κατι απαίσιες διχρωμίες που δεν τις έχω με γυμνό δέρμα ενώ την ειχα απλώσει καλά και είχα βάλει λίγη ποσότητα. :confused:

Υποθέτω ότι αν μπορείς να πάρεις μέσω ebay από τις κινέζικες που βγάζουν και κάτσει γενικά καλά στο δέρμα σου θα μπορείς να τη χρησιμοποιείς κ εσύ καθώς είναι πιο ελαφριές από το κανονικό μεικ απ.

Για καθημερινό μακιγιάζ έχω ακούσει ότι είναι κυρίως.

:)
Ααααα,θενκ γιου.:D
Αυτό που λες ισχύει και σε΄μένα (και νόμιζα ότι ήμουν μόνο εγώ) :|
'Όπως επίσης δοκίμασα να βάλω μία φορά και φαινόμουν ελαφρώς μαυρισμένη. Τη στιγμή που έχω αρκετά λευκό τόνο επιδερμίδας.:hehe:
Εντάξει,θα επιστρατεύσω κάποια πούδρα που θα βρω. Αλήθεια,αν μου προτείνατε κάποια θα'μουν υπόχρεη.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Χορογράφος και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Ααααα,θενκ γιου.:D
Αυτό που λες ισχύει και σε΄μένα (και νόμιζα ότι ήμουν μόνο εγώ) :|
'Όπως επίσης δοκίμασα να βάλω μία φορά και φαινόμουν ελαφρώς μαυρισμένη. Τη στιγμή που έχω αρκετά λευκό τόνο επιδερμίδας.:hehe:
Εντάξει,θα επιστρατεύσω κάποια πούδρα που θα βρω. Αλήθεια,αν μου προτείνατε κάποια θα'μουν υπόχρεη.:redface:

You're welcome!
Για την bioten cc λες? fuck οκ τώρα πείστηκα ότι είναι για πέταμα :P
Εγώ έχω αυτή και είμαι ικανοποιημένη! Τσέκαρε και erre due σε παρόμοια τιμή και ποιότητα. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μπλε.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φιλόλογος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 167 μηνύματα.
Ααααα,θενκ γιου.:D
Αυτό που λες ισχύει και σε΄μένα (και νόμιζα ότι ήμουν μόνο εγώ) :|
'Όπως επίσης δοκίμασα να βάλω μία φορά και φαινόμουν ελαφρώς μαυρισμένη. Τη στιγμή που έχω αρκετά λευκό τόνο επιδερμίδας.:hehe:
Εντάξει,θα επιστρατεύσω κάποια πούδρα που θα βρω. Αλήθεια,αν μου προτείνατε κάποια θα'μουν υπόχρεη.:redface:
βρε κοριτσι τι κολλημα με την πουδρα;
το χειμωνα εβαζα κομπακ μεικ απ-πουδρα αλλα τωρα που εφτιαξε ο καιρος το σταματησα. δοκιμασε να βαζεις τοπικα κονσιλερ.το να βαφεσαι δεν κανει καλο.τουλ οχι σε καθημερινη βαση. ενυδατικη,αντιηλιακη, κονσιλερ,ρουζ και εισαι οκ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
You're welcome!
Για την bioten cc λες? fuck οκ τώρα πείστηκα ότι είναι για πέταμα :P
Εγώ έχω αυτή και είμαι ικανοποιημένη! Τσέκαρε και erre due σε παρόμοια τιμή και ποιότητα. :)
Με την Erre due είμαι πλήρως δυσαρεστημένη στην πούδρα. Θα τη δοκιμάσω αυτή της Seventeen.:D
βρε κοριτσι τι κολλημα με την πουδρα;
το χειμωνα εβαζα κομπακ μεικ απ-πουδρα αλλα τωρα που εφτιαξε ο καιρος το σταματησα. δοκιμασε να βαζεις τοπικα κονσιλερ.το να βαφεσαι δεν κανει καλο.τουλ οχι σε καθημερινη βαση. ενυδατικη,αντιηλιακη, κονσιλερ,ρουζ και εισαι οκ..
Δεν βάζω ούτε τα τελευταία που αναφέρεις. :redface:
Γενικά,βαριέμαι να βάφομαι καθημερινά. Μόνο όταν βγαίνω. Διαφορετικά αντιηλικιακή,κονσίλερ και στο φουλ τσακίρ κέφι ρουζ. Α,και ενίοτε βάζω πούδρα όταν είμαι πολύ χλωμή.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μπλε.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φιλόλογος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 167 μηνύματα.
Με την Erre due είμαι πλήρως δυσαρεστημένη στην πούδρα. Θα τη δοκιμάσω αυτή της Seventeen.:D

Δεν βάζω ούτε τα τελευταία που αναφέρεις. :redface:
Γενικά,βαριέμαι να βάφομαι καθημερινά. Μόνο όταν βγαίνω. Διαφορετικά αντιηλικιακή,κονσίλερ και στο φουλ τσακίρ κέφι ρουζ. Α,και ενίοτε βάζω πούδρα όταν είμαι πολύ χλωμή.:)
επειδη και εγω ειμαι υπερβολικα ασπρη,χωρις ρουζ δειχνω σαν νεκρη.λιγο ροζακι το χρειαζομαστε. η πουδρα κανονικα δεν πρεπει να ειναι στο χρωμα του προσωπου; τι σου προσφερει και ''βγαζει'' το χλωμο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elena

Πολύ δραστήριο μέλος

Η elena αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος. Έχει γράψει 888 μηνύματα.
:hello:
έχει δοκιμάσει καμία σας το καινούριο αντιηλικό του κορρέ? https://www.korres.com/default.aspx?page_id=118
βρήκα μία προσφορά τα δύο (των 50ml το καθένα) 13 ευρώ..
μεταξύ αυτού, της apivita και της frezyderm είμαι...:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
:hello:
έχει δοκιμάσει καμία σας το καινούριο αντιηλικό του κορρέ? https://www.korres.com/default.aspx?page_id=118
βρήκα μία προσφορά τα δύο (των 50ml το καθένα) 13 ευρώ..
μεταξύ αυτού, της apivita και της frezyderm είμαι...:hmm:
Της frezyderm νομίζω είναι εγγύηση. Τα κορίτσια το έχουν πει ήδη.
Για Apivita ακόμη δεν εκφέρω άποψη γιατί περιμένω να τελειώσει το σαμπουάν μου για να κάνω παραγγελία.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elena

Πολύ δραστήριο μέλος

Η elena αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος. Έχει γράψει 888 μηνύματα.
Της frezyderm νομίζω είναι εγγύηση. Τα κορίτσια το έχουν πει ήδη.
Για Apivita ακόμη δεν εκφέρω άποψη γιατί περιμένω να τελειώσει το σαμπουάν μου για να κάνω παραγγελία.:P

ναι το είδα που το λέγατε πιο πάνω για της frezyderm! απλά είχα απορία γι' αυτό του κορρέ..επειδή βρήκα και την προσφορά αυτή..αλλά αν είναι όντως τόσο καλό της frezyderm θα πάρω αυτό για να μην πειραματίζομαι :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tabby

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Tabby αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 935 μηνύματα.
έχω δοκιμάσει το αντηλιακό του κορρέ με το γιαούρτι. σε προσφορά το χα πάρει κι εγώ. μυρίζει ωραία, δεν είναι κακό, αλλά το νιωθα κάπως βαρύ κι αυτό. μπορείς να ζητήσεις να δοκιμάσεις την υφή του για να τσεκάρεις αν ταιριάζει στο δέρμα σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top