Αναμνήσεις από την ΕΤ1

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,088 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isom1312

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Isom1312 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Public Relations και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 254 μηνύματα.
To oυρανιο τοξο.ποσες φορες εστειλα ζωγραφιες μικρος και ποτε δεν τις εδειξε στη τηλεοραση :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

coy0te

Νεοφερμένος

Ο Wile E. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 52 μηνύματα.
Το τακα τακ το θυμαται κανεις ; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elena

Πολύ δραστήριο μέλος

Η elena αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος. Έχει γράψει 888 μηνύματα.
Γαργαντούας και το μικρό σπίτι στο λιβάδι..
επίσης θυμάμαι όταν υπήρχε η ετ2 έβαζε κάθε πρωί τον πινόκιο.
.:redface:


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitra12345

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Δήμητρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 221 μηνύματα.
από τότε που τελείωσαν οι Ατρόμητοι και οι Τσικιτίτας ούτε εμένα θα μου λείψει η ΕΡΤ όσο και αν η ΕΡΤ ως θεσμός οφείλει να υπάρχει η συγκεκριμμενη ΕΡΤ να πάει να δει αν έρχομαι! Παπαδόπουλος..Noo! Μπήλιω...Noo! μόνο οι ατρόμητοι άξιζαν και ο Πρέκας!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Inna De

Νεοφερμένος

Η Τζιτζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Παλούκια (Αττική). Έχει γράψει 59 μηνύματα.
Εγω θυμαμαι απο την ετ1 την φρουτοπια,τους κουκλομεγαλους και πολυσπορια:-P και κατι αλλα παιδικα απο την νετ θυμαμαι τις ανυποτακτες καρδιες τσικιτιτας ατρομητους η λεσχη του μικυ και απο την ετ3 που δεν εβλεπα απολυτως τιποτα θυμαμαι ειχε συνεχεια εναν ζωγραφο με αφανα...αναμνηησεις....:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Αρκτούρος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Αρκτούρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 868 μηνύματα.
Ειδήσεις στις 11 το βράδυ, αν θυμάμαι σωστά, με την Αγλαΐα Κυρίτση, εξαιρετικές σειρές -έχω μανία με τις σειρές-, τι να πω, Χρυσά Κορίτσια, Μαμά και γιός, Νυχτερινό δελτίο. Και φυσικά κινούμενα σχέδια και εκπομπές για παιδιά. Παραγωγές υψηλών προδιαγραφών. Πράγματα που δεν μπορούσες να βρεις αλλού. Η πεμπτουσία της εκπαιδευτικής τηλεόρασης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manolis_98

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο manolis_98 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,055 μηνύματα.
Οι Ατρόμητοι:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dreamer_SW

Διάσημο μέλος

Η Dreamer_SW αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,832 μηνύματα.
Έβλεπα και εγώ Ατρόμητους κάποτε :redface: κάθε μεσημέρι μετά το σχολείο !

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
    • *
    • *
  • Φορτώνει...
Top