Διαγωνισμός Καλύτερης Υπογραφής

Διαγωνισμός Καλύτερης Υπογραφής: Αναμνήσεις από τα παιδικά μας χρόνια.
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια. Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 11)

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
μη χάσεις εσύ....δεν είναι τζόκερ βρε τζόνι:bleh:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
μη χάσεις εσύ....δεν είναι τζόκερ βρε τζόνι:bleh:

Λυσάξατε πια με τις υπογραφούλες μου! (που είναι το smile που φτύνει?:hmm: )

:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NINJAKI

Περιβόητο μέλος

Η ΧΑ!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,052 μηνύματα.
μπορούμε τώρα να αλλάξουμε υπογραφή; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
Ναι νιτζακι μου η δημοσκοπηση εχει κλεισει
ευχαρισρω Γιαννη αστους να λενε ζηλευουν:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Ναι νιτζακι μου η δημοσκοπηση εχει κλεισει
ευχαρισρω Γιαννη αστους να λενε ζηλευουν:P

Με την επόμενη φορά που θα κερδίσεις θα αρχίσουν και με εσένα!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
τι εγινε ρε παιδια τρελαθηκατε με το θεμα βλεπω ε?:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Eμένα μου φαίνεται δύσκολο.. δεν ξέρω τι να βάλω! :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Μην ανησυχείς.. Έχουμε περιθώριο μέχρι την Κυριακή το βράδυ. ;)

...Κάτι μου λέει πως το δικό μου όνειρο θα σκάσει μύτη αύριο! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NINJAKI

Περιβόητο μέλος

Η ΧΑ!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,052 μηνύματα.
ποιό είναι το θέμα δε κατάλαβα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Μια εικόνα από ένα όνειρο που θα θυμόμαστε για πάντα. :)
(καλά δεν το λέω? :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NINJAKI

Περιβόητο μέλος

Η ΧΑ!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,052 μηνύματα.
ΤΕΛΕΙΟ :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
ναι καλα τα λες... δεν σας αρεσει θελετε κατι αλλο?:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NINJAKI

Περιβόητο μέλος

Η ΧΑ!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,052 μηνύματα.
I like it :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Άσε με να σου διηγηθώ το όνειρό μου..



Σε βρήκα ξανά.
Λοιπόν..
Άσε με να σου διηγηθώ το όνειρό μου..
Ήμασταν, λέει, μόνοι πάνω σε ένα σύννεφο και είχαμε φτερά στις πλάτες μας.
Σαν ερωτευμένα ξωτικά, σαν πεταλούδες γλιστρούσαμε στον ουρανό.

Δυο ζευγάρια Όμορφα, δυνατά φτερά, απαλά σαν παλιό, καλό βελούδο και ελαφριά σαν δυο πούπουλα που τα παίρνει ο άνεμος..

Μαύρα εγώ, άσπρα εσύ.
Ήθελες να αγγίξεις τα δικά μου μα δε σ'άφηνα.
Πετούσα ολοένα γύρω σου και γελούσα δυνατά για να σε πειράξω.
Καθόσουν ακίνητος, ένιωθες το άρωμα μου με τον αέρα πάνω σου και ήθελες να αγγίξεις τα φτερά μου.. και εγώ γελούσα, γελούσα, καρδιά μου, πώς γελούσα...
Ώσπου τρόμαξα τον ήλιο με το γέλιο μου και κρύφτηκε πίσω από το σύννεφο μας.
Και το σύννεφο άρχισε να καίγεται από τον ήλιο..
Και εσύ να μένεις ακίνητος εκεί, να μη φεύγεις..

Να με κοιτάς μονάχα.

Τα λευκά φτερά σου άρπαξαν φωτιά. Κάηκαν σε μια στιγμή.

Και άρχισες να πέφτεις στον ουρανό.
Άπλωσα το χέρι μου για να σε πιάσω.. όμως εσύ κρατήθηκες από τα φτερά μου για να σωθείς. Μα που να αντέξουν τα φτερά το βάρος της καρδιάς σου.
Σου φώναξα.. Με πονάς, μου σκίζεις τα φτερά! Κρατήσου από το χέρι μου!
Και εσύ που μόνο ήθελες να αγγίξεις τα φτερά μου για να νιώσεις που πετάω τα βράδια, να μάθεις τι ονειρεύομαι και τι αγαπώ..
Έπεσες, χάθηκες στον ουρανό.
Ο ήλιος βγήκε ξανά και καθισα σε ένα σύννεφο.
Μόνη χωρίς φτερά- τα έχασα, τα κράτησες εσύ.
Έμεινα ψηλά, μισή, χωρίς εσένα, χωρίς φτερά για να πετάξω, δυο φορές μισή..
Με τον ήχο της ευτυχίας να κάνει ηχώ στο κενό.
Με πληγωμένα μάτια από τον καπνό και τη φωτιά.

Ξύπνησα, κοιμόσουν δίπλα μου και ήθελα να σε ξυπνήσω.
αλλά...
Δεν άντεχα, φοβήθηκα.. μήπως μου έσκιζες τα φτερά με το πρώτο φως της μέρας.

Μήπως το όνειρο βγει αληθινό.
Σηκώθηκα σιγά από το κρεβάτι, αθόρυβα. Έφυγα.

Γιατί, άγγελε μου..? Με ρωτάς γιατί?
Γιατί έφυγα?

Μα.. Άσε με να σου διηγηθώ το όνειρο μου..



(photo Fallen Angel by ~fallenkhaos )

Πηγή
:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Τι όμορφο!!!! Σε πειράζει σε μερικές μέρες να το μετακινήσουμε στο ανάλογο thread για να μην παραπέσει εδώ στο διαγωνισμό? :hmm:

Είναι υπέροχο. :'(

P.S. Όποιος βάλει τόσο μεγάλη υπογραφή θα έχει να κανει μαζί μου ε?! :P
Isiliel--->:beating: <---Στεκίτες χι χι χι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
ανάποδα τα έχεις βάλει βρε isi τα ονόματα στα εμότικονς:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Μα όχι αυτό εννοούσα! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Τι όμορφο!!!! Σε πειράζει σε μερικές μέρες να το μετακινήσουμε στο ανάλογο thread για να μην παραπέσει εδώ στο διαγωνισμό? :hmm:

Είναι υπέροχο. :'(

P.S. Όποιος βάλει τόσο μεγάλη υπογραφή θα έχει να κανει μαζί μου ε?! :P
Isiliel--->:beating: <---Στεκίτες χι χι χι.

Nα το μετακίνησεις Isi μου, όπου νομίζεις πως ταιριάζει.. απλά είναι τεράστιο για υπογραφή, να το κοψω δεν μου 'κανε καρδιά, οπότε ειπα να το βάλω σαν ποστ.. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 7 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top