Σκύλος ή γάτα;

Σκύλος ή γάτα;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 222)
  • Σκύλος

    Ψήφοι: 144 64.9%
  • Γάτα

    Ψήφοι: 78 35.1%

Hlianna

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Hlianna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 286 μηνύματα.
Προτιμώ τους σκύλους.Είναι πολύ πιο πιστοί από τις γάτες τις οποίες θεωρώ πονηρά ζώα..Τα σκυλιά είναι και φύλακες για το σπίτι αλλά και πιο φιλικά πιστεύω.

Ο σκύλος τρέφει αισθήματα για το αφεντικό του,μετά από καιρό το λατρεύει,ξέρω και παραδείγματα σκύλων με κακά αφεντικά που πάλι τα αγαπάνε και τα υπακούνε!! Οι γάτες απλά θέλουν την καλοπέρασή τους, το φαγητό τους,το νερό τους και κάπου ζεστά να κοιμούνται!Τα ψευτοχαδάκια τους τα καταλαβαίνω ;P Ενω ο σκύλος σε περιμένει με ανυπομονησια να ερθεις σπιτι,σου συμπαραστεκεται στις πικρες σου και παντα σε στηριζει!

εχετε ζησει με γατες ΜΕΣΑ στο σπιτι και τα λετε ολα αυτα?
μαλλον τοτε τα δικα μου γατια εχουν προβλημα:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Backdrop

Δραστήριο μέλος

Η Backdrop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 676 μηνύματα.
Μ αρεσουν πολυ τα γατακια!!! Είναι πολύ παιχνιδιάρικα και είναι τοσο μα τοσο χαριτωμενα!!!!:D
Αλλά για να πω την αλήθεια άμα είχα τη δυνατότητα να έχω κατοικίδιο θα είχα και από τα δύο!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stacey_af

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η stacey_af αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 356 μηνύματα.
εννοειται ΣΚΥΛΟΣ :blink::pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

εμμα_τριντεντ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η εμμα_τριντεντ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
Σκύλος ή γάτα;

:hmm:... γατόσκυλο?!


καλά που το θυμήθηκα ρε σεις? αν έχω το Θεό μου δλδ...​
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ceres Victoria

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ceres Victoria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,934 μηνύματα.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
εγω εχω 2 σκυλια... που τωρα δεν ξερω τι θα τα κανω... Την Νομα θα την παρω σιγουρα στην Γερμανια δνε μπορ χωρις αυτη. Τον Ρεξ μαλλον στην γιαγια!

IMG_20110910_111025.jpg Η Νομα
SPM_A0193.jpg Ο Ρεξ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
εγω εχω 2 σκυλια... που τωρα δεν ξερω τι θα τα κανω... Την Νομα θα την παρω σιγουρα στην Γερμανια δνε μπορ χωρις αυτη. Τον Ρεξ μαλλον στην γιαγια!

View attachment 46459 Η Νομα
View attachment 46460 Ο Ρεξ

Αυτό που κολλάει στο ΣΚΥΛΟΣ Η ΓΑΤΑ; Ειπες την αποψη σου τωρα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
εγω εχω 2 σκυλια... που τωρα δεν ξερω τι θα τα κανω... Την Νομα θα την παρω σιγουρα στην Γερμανια δνε μπορ χωρις αυτη. Τον Ρεξ μαλλον στην γιαγια!

View attachment 46459 Η Νομα
View attachment 46460 Ο Ρεξ
Και πως μπορείς να αφήσεις το ένα; :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.

KingFox

Δραστήριο μέλος

Ο KingFox αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 516 μηνύματα.
Γ Α Τ Α ! ! !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
δεν γινεται... και τωρα που η Νομα γενννησε...:/:
Κατάλαβα, δύσκολος αποχωρισμός :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
ειναι και τα κουταβια 7!
Tόσα πολλά;;; :eek: Να τα χαίρεστε τι να πω! τι θα τα κάνετε τόσα πολλά;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

^Dark Angel^

Δραστήριο μέλος

Η Χρυσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κορωπί (Αττική). Έχει γράψει 761 μηνύματα.
Σκυλος ή γατα?:hmm:
Δυσκολη ερωτηση...
Προτιμω και τα δυο. Το καθε ενα εχει τα δικα του στοιχεια που το κανουν ξεχωριστο!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Katerina S

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κατερίνα Μουρατίδου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Καλλιθέα (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 207 μηνύματα.
αχ εμενα μου αρεσουν και τα γατακια και τα σκυλακια. Δεν θα με πειραζε να εχω και απο τα δυο στο σπιτι αρκει να μην δημιουργουσαν και πολυ μεγαλη φασαρια:P Μακαρι να το θελαν και οι γονεις μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yperoxi

Δραστήριο μέλος

Η yperoxi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 526 μηνύματα.
Ωραίο το samoyed!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitris001

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 7,608 μηνύματα.
προτιμάω σκυλο...αλλά το καθε ζωάκι εχει τα δικά του χαρακτηριστικά που το κανουν αξιαγάπητο...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
    • *
  • Φορτώνει...
Top