Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Ειληκρινα ο,τι ναναι. Να απολογηθω; :knife: Ειληκρινα πες μου που ακριβως απολογουμαι και κυριως, για ποιο πραγμα.
Εσυ το βρισκεις λογικο να ειναι υποπτος ο Jrot απο 3-4 ατομα χωρις να εχει μιλησει δηλαδη. Whatever.
Δυσκολο να πιστεψω οτι ολα αυτα δεν τα λες επιτηδες. Αλλα θα προσπαθησω να πεισω τον εαυτο μου για τωρα.

Ποιους θεωρείς ύποπτους Lorelai εσύ, γιατί δε σε βλέπω να το ψάχνεις και πολύ. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
xanp αν καταφέρεις να μου εξηγήσεις για ποιο λόγο θεωρείς πιο ύποπτο τον jrot6 από τον Bill Slayer και την Κακή Επιρροή θα σου χαρίσω λουκουμά. Από ότι βλέπω εσύ ακολούθησες την ψήφο της Ηρούς για να είσαι η παραπλανημένη αργότερα. Περιμένω την διαφορά μεταξύ αυτών των παιχτών αφού σου προξένησε τόση εντύπωση. Δεν υποννοώ ότι είναι ένοχοι οι άλλοι δύο αλλά θα ήθελα να ξέρω το λόγο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Lorelai

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νατασα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 384 μηνύματα.
Ειπα ηδη οτι μου φαινεται ο fandago, μετα απο τα τελευταια ποστ και ο fantasmenos που λεει κουλες κατηγοριες, και μετα απο την ακυρη ψηφο της νεραιδας και ολο το γλειψιμο που σου ριχνει με θετικες ειναι καραυποπτη. Και αν εισαι πολιτης ρε Neraida κανε κατι να με διαψευσεις. Εσενα συνεχιζει να με παραξενευει η ψηφος σου Ηρω. Οπως και της xanp. Απο που και ως που;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Περιμένω πραγματικά να δω τι θα ψηφίσει τελικά ο jrot6 και η Niyia.
H τελευταία αν δε φανεί καθόλου θα είμαι σχεδόν σίγουρη πως είναι δολοφόνα.

Μέχρι στιγμής έχουμε τη Lorelai και τον fantasmenos που κινούνται πιο ύποπτα.
Για τον fantasmenos ξέρω πως μπορεί να το κάνει επίτηδες και για μένα, απλά και μόνο γιατί φοβάται μην παραπλανηθεί και τον δουλεύω μετά (:P )γιαυτό προς το παρόν τον αφήνω απ' έξω.

Τέλος θα πω.. ότι οι παρακάτω συνδυασμοί μέχρι στιγμής μου φαίνονται οι πιο πιθανοί:

  • jrot6
  • fandago
  • Lorelai
και

  • Niyia
  • fandago
  • Lorelai
Με τη Lorelai ακόμα να μην έχω σιγουρευτεί. Θα δείξει ποιους θα υποστηριξει στην πορεία
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Β
  1. Vkey: Η Vkey μπαίνει πολύ συχνά, όχι όπως είπε η Ηρώ, απλά δεν postάρει αρκετά. Αν θέλει να μας δείξει ότι είναι πολίτης, καλό θα ήταν να μας διαψεύσει

Niyia, VKEy: Κοινό χαρακτηριστικό τους ότι ποστάρουν σπάνια και συνήθως φτάνουν μέχρι το τέλος, μπορεί να είναι άνετα μια από τις δύο

Nα τονίσω κάτι...
Μόλις διορίστηκα και είμαι κατά κύριο λόγο μέσα στην αναμπουμπούλα....Το μόνο καλό είναι ότι το ξενοδοχείο έχει wireless net!!! :clapup: :P
Κάτι που είχα δηλώσει εξαρχής...

Αυτό που δεν κάνω είναι να υπεραναλύω έτσι κι αλλιώς όταν άλλοι με έχουν καλύψει (συν και λίγο βαρεμάρα που έχω:P) ;)

Το πως θα σε διαψεύσω φαν δεν ξέρω... και κλασσικά δεν με νοιάζει :P

'Οσους γι' αυτούς που έχουν μιλήσει μπορώ να στηριχτώ σε φαντάγκο και φαντασμένο...
Από την άλλη προτιμώ να ψηφίσω σε μέρα που φαίνεται ιδιότητα ( εκτός αν φαίνεται σήμερα και δεν το έχω πάρει χαμπάρι :P)

Οπότε δίνω άσχετη ψήφο στον V for Vendetta μιας και έτσι κι αλλιώς δεν κινδυνεύει να βγει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorelai

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νατασα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 384 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Ηρώ:
Με τη Lorelai ακόμα να μην έχω σιγουρευτεί. Θα δείξει ποιους θα υποστηριξει στην πορεία

Μα γιατι δεν εισαι σιγουρη. Αφου ειναι τοσο ξεκαθαρο!

Μπαι δε γουει μιςς Νεραιδα θετικες να βαζουμε ξερουμε στην Ηρω, να απανταμε ομως δεν εχουμε ορεξη στα ποστ της Λορελαι ε; Οκαι οκαι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Τέλος θα πω.. ότι οι παρακάτω συνδυασμοί μέχρι στιγμής μου φαίνονται οι πιο πιθανοί:

  • jrot6
  • fandago
  • Lorelai
και

  • Niyia
  • fandago
  • Lorelai
(είδες που έκανα bold το όνομα μου; :P)

Λοιπόν έχω να πω ότι μέχρι πριν λίγο μου είχες δώσει την εντύπωση ότι ο jrot6 ήταν ο σίγουρος για σένα δολοφόνος (άλλωστε στο πρώτο σου post για αυτόν είχες "λαυράκι") οπότε θεωρούσα ότι μπορεί να είσαι ρουφιάνα και να είναι ο ένας που ξέρεις. Πλέον μας άλλαξες τον σίγουρο και τον γύρισες σε μένα (αφού με έχεις βάλει και στους δύο πιθανούς συνδυασμούς), οπότε όπως φαίνεται η αρχική εντύπωση "είμαι ρουφιάνος ακούστε με" ήταν καθαρά για δημιουργία εντυπώσεων. :confused:

Ωραία η τακτική του να το παίζεις ρουφιάνος για να κερδίσεις την εύνοια, αλλά θα περίμενα ο ρουφιάνος να είναι πιο σταθερός στις απόψεις του :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fielda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fielda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 1,276 μηνύματα.
Λίστα για Τρίτη:

  1. Bill_Slayer
  2. dooo: Resident Evil
  3. fandago
  4. fantasmenos: Bill_Slayer
  5. Ηρώ: jrot6
  6. jrot6
  7. Κακή Επιρροή
  8. Lorelai
  9. Neraida: Lorelai
  10. Niyia
  11. pitg21
  12. Resident Evil
  13. vendetta
  14. Vkey: vendetta
  15. xanp: jrot6

Οι σταυρωμένοι με σειρά προτίμησης:P
jrot6------> 2
Resident Evil---->1
Lorelai----->1
Bill_Slayer----->1
vendetta---->1


Νεκροί/Διωγμένοι κατά σειρά


Σας υπενθυμίζουμε ότι σήμερα δε θα μάθετε την ταυτότητα του παίκτη που θα αποχωρίσει.

(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 20.00! (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Προς ΣΕ: Μπορείτε να γράφετε αν φαίνεται ή όχι ο ρόλος αυτού που αποχωρεί σε κάθε ψηφοφορία;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Λοιπόν έχω να πω ότι μέχρι πριν λίγο μου είχες δώσει την εντύπωση ότι ο jrot6 ήταν ο σίγουρος για σένα δολοφόνος (άλλωστε στο πρώτο σου post για αυτόν είχες "λαυράκι") οπότε θεωρούσα ότι μπορεί να είσαι ρουφιάνα και να είναι ο ένας που ξέρεις.

:lol:

Ρε Θοδωρή περιμένεις να πιστέψω ότι εσύ έχεις κάνει λάθος στους κανόνες, που τους ξέρεις απ' έξω κι ανακατωτά; :P
Να σου θυμήσω Θοδωρή ότι ο ρουφιάνος ξέρει έναν δολοφόνο και την ιερόδουλη, χωρίς να ξέρει ποιος είναι τι! ;)

Δεν το θυμόσουν ε;:worry:

χαχαχχαχαχα! Πως καρφώνεσαι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
:lol:

Ρε Θοδωρή περιμένεις να πιστέψω ότι εσύ έχεις κάνει λάθος στους κανόνες, που τους ξέρεις απ' έξω κι ανακατωτά; :P
Να σου θυμήσω Θοδωρή ότι ο ρουφιάνος ξέρει έναν δολοφόνο και την ιερόδουλη, χωρίς να ξέρει ποιος είναι τι! ;)

Δεν το θυμόσουν ε;:worry:

χαχαχχαχαχα! Πως καρφώνεσαι!
Κάνοντας copy paste to post σου στο επιστρέφω:
Αρχική Δημοσίευση από fandago:
:lol:

Ρε Ηρώ περιμένεις να πιστέψω ότι δεν κατάλαβες τι έγραψα; :P
Να σου εξηγήσω ότι ως ρουφιάνα θα μπορούσες να έχεις έναν σίγουρο για δολοφόνο και έναν για ιεροδουλη; Δηλαδή θες να μου πεις ότι στην αρχή είχες για σίγουρο δολοφόνο τον jrot6 και εμένα για ιερόδουλη και τώρα το γύρισες ανάποδα και εγώ είμαι ο σίγουρος δολοφόνος;

Κάνεις πως δεν καταλαβαίνεις ε;:worry:

χαχαχχαχαχα! Πως καρφώνεσαι!
Καταλαβαίνεις φυσικά ότι ό,τι λες μπορεί να γυρίσει μπούμερανγκ ;)

Παρατηρώ πάντως μια μορφή συνεργασίας με την xanp και την Ηρώ: ψήφισαν το ίδιο, κάνουν τις ίδιες υποθέσεις. Άραγε είναι και οι δύο συνεργάτες, ή απλά η μία εκμεταλλεύεται τις υποθέσεις της άλλης; :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fielda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fielda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 1,276 μηνύματα.
Σήμερα δε θα μάθετε την ταυτότητα αυτού που θα αποχωρήσει. Την πρώτη ταυτότητα θα τη μάθετε αύριο και θα είναι αυτή του παίκτη που θα αποχωρίσει έπειτα από την ψηφοφορία στις 20:00.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Κάνοντας copy paste to post σου στο επιστρέφω:
Καταλαβαίνεις φυσικά ότι ό,τι λες μπορεί να γυρίσει μπούμερανγκ ;)
Πως θα ήμουν σίγουρη, αν ήμουν η ρουφιάνα για το ποιος από τους 2 είναι ο δολοφόνος τόσο νωρίς;:worry:

Μην πας με τέτοιου είδους τεχνάσματα να γυρίσεις κάτι πάνω μου. Δεν πιάνουν!;)
Άντε να δούμε τι θα ψηφίσεις, αφού κι εσύ βρίσκεις (και καλά) ύποπτο τον jrot6 έχω πραγματικά περιέργεια να δω αν θα τον προτιμήσεις.

Και ξαναλέω πως περιμένω τους jrot6,Niyia :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Πως θα ήμουν σίγουρη, αν ήμουν η ρουφιάνα για το ποιος από τους 2 είναι ο δολοφόνος τόσο νωρίς;:worry:
Δεν θα μπορούσες να ήσουν, αλλά έδωσες αυτήν την εντύπωση. Οπότε καταλήξαμε ότι εγώ είμαι δολοφόνος και ο jrot6 ιερόδουλη, κυρία ρουφιάνα; :lol:
Άντε να δούμε τι θα ψηφίσεις, αφού κι εσύ βρίσκεις (και καλά) ύποπτο τον jrot6 έχω πραγματικά περιέργεια να δω αν θα τον προτιμήσεις.
Ύποπτο τον jrot6 τον έβαλα όταν κάναμε τις υποθέσεις για τους ρόλους αλλά και γιατί η σιγουριά σου μου έδειχνε ότι μπορεί να είσαι ρουφιάνα ;)

Πίστεψε με, τα πράγματα θα είναι πολύ πιο καθαρά μετά την σημερινή ψηφοφορία :)

Όσο για το ποιον θα ψηφίσω, είμαι ανάμεσα σε xanp και Ηρώ, απλά θέλω να δω και άλλες αντιδράσεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
ε δεν σας πιστεύω!!! όλη μέρα είμαι εδώ μόνο η Ηρώ έχει ανοίξει ουσιαστικά το στόμα της, 2 ώρες λείπω και τότε σας πιάνει η λογοδιάρροια?? :mad:...

Να σας πω βρε παιδιά (ΣΕ κατά προτίμηση :P) επειδή, αλλιώς τα θυμόμουν και αλλιώς μου τα λέτε Ηρώ και fand... Και στο πρώτο ποστ δεν λέει κάτι (ή δεν ξέρω να διαβάζω :redface:)

Ο ρουφιάνος ξέρει 2 άτομα, έναν δολοφόνο και την ιερόδουλη [χωρίς ιδιότητες] ή μονο 1 δολοφόνο?

Η ιερόδουλη ξέρει 2 άτομα, έναν δολοφόνο και το ρουφιάνο [χωρίς ιδιότητες] ή μονο 1 δολοφόνο? :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fielda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fielda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 1,276 μηνύματα.
Ο ρουφιάνος ξέρει την ιερόδουλη και έναν δολοφόνο (χωρίς να ξέρει ποιος είναι τι) και η ιερόδουλη ξέρει μόνο ένα δολοφόνο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Δεν θα μπορούσες να ήσουν, αλλά έδωσες αυτήν την εντύπωση. Οπότε καταλήξαμε ότι εγώ είμαι δολοφόνος και ο jrot6 ιερόδουλη, κυρία ρουφιάνα; :lol:

Για να μην έχεις την περιέργεια, αν ήμουν ρουφιάνα θα έπαιζα όπως κάνω όταν είμαι πολίτης. Δε θα έμενα στα 2 ονόματα που θα μου έλεγαν πάντως σίγουρα. Θα τα ξεκαθάριζα και θα προσπαθούσα να βγάλω και τους άλλους δολοφόνους στο τόσο σύντομο διάστημα, που θα έμενα μέσα.
Έτσι, για να σου λυθούν οι απορίες.. :P

Ύποπτο τον jrot6 τον έβαλα όταν κάναμε τις υποθέσεις για τους ρόλους αλλά και γιατί η σιγουριά σου μου έδειχνε ότι μπορεί να είσαι ρουφιάνα ;)

Τώρα το παίρνεις πίσω ε; Αναμενόμενο! ;)


Όσο για το ποιον θα ψηφίσω, είμαι ανάμεσα σε xanp και Ηρώ, απλά θέλω να δω και άλλες αντιδράσεις
Ε αυτό κι αν ήταν!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
χμμμμ... μάλιστα... καθίστε τότε λίγο να ξαναδω τους συλλογισμους μου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
γειά σας! ήρθα κι εγώ οεο! :D

ελπίζω να είχατε δει ότι δεν είχα μιλήσει καθότι δεν είχα κάνει καν Log in από χτες το βράδυ που βγήκα :worry:

δεν είναι δλδ ότι προσπάθησα να διατηρήσω χαμηλό προφίλ
ξέρω πλέον ότι αυτό είναι αδύνατο... δεν είναι για μένα τα χαμηλά προφίλ
εγώ είμαι "γκόμενα με τα ούλα της" :P


λοιπόν... διάβασα όλες τις σελίδες μαζεμένες και συμπεραίνω το εξής....
με το καλημέρα όπως πάντα, κάποιοι κάνουν τις αναλύσεις τους
πάντα, κάποιος από αυτούς είναι η ιερόδουλη και κάποιος ο ρουφιάνος

έχουμε λοιπόν
Ηρώ, fantago, xanp και RE με υπεραναλύσεις

ένας από αυτούς είναι ιερόδουλη στάνταρ
σωστά?

πως παει λοιπόν η dooo στο ξεκούδουνο και χωρίς να υπάρχουν μέχρι τη στιγμή που ψήφισε σοβαρές ενδείξεις και ψηφίζει την RE?
για ποιο λόγο δεν της πέρασε απ το μυαλό ότι είναι πιθανό όλα αυτά που είπε η RE να είναι ρουφιανιές?
Την περασμένη φορά που ήταν η RE ρουφιάνος είχε ακριβώς το ίδιο προφίλ... το ξέρω γιατί της την είχα "πέσει" άδικα :redface:

Δεν ξέρω λοιπόν τι παίζει για την ώρα με Ηρώ RE xanp και fantago... απλά παρατηρώ...
θα δείξει η συνέχεια...
το μόνο που βλέπω είναι ότι η Neraida παίζει στο ίδιο στυλ όπως πάντα ως πολίτης
και την dooo να έχει κάνει μια εντελώς άστοχη κίνηση....


ψηφίζω dooo

sorry doooλιναμ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Για να μην έχεις την περιέργεια, αν ήμουν ρουφιάνα θα έπαιζα όπως κάνω όταν είμαι πολίτης. Δε θα έμενα στα 2 ονόματα που θα μου έλεγαν πάντως σίγουρα.
Οπότε τελικά ΔΕΝ είσαι η ρουφιάνα; Αποφάσισε :P

Επίσης μας λες ξεκάθαρα ότι θα έπαιζες όπως κάνεις όταν είσαι πολίτης, άρα τώρα δεν κάνεις σαν πολίτης, άρα δεν είσαι πολίτης; :confused:

Είναι λίγο διχασμένο αυτό που γράφεις :);)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top