Ποιο είναι το τελευταίο πράγμα που σε έκανε να χαμογελάσεις;

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
ο s.i.d. που επεστρεψε:D!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
το ότι σήμερα το πρωί που περίμενα ένα 20λεπτο στη Βικτώρια ένα συνάδελφο είδα τουλάχιστον 10 ανθρώπους να έρχονται με μπόλικες σακούλες διαχωρισμένα πλαστικά/μεταλλικά/γυάλινα κουτιά και τα έριξαν στον ειδικό χώρο ανακύκλωσης που υπάρχει για το καθένα εκεί, ενώ ούτε ένας δεν πάτησε το (πράσινο) κουμπί για να πάρει την απόδειξη για να πάρει λεφτά για αυτό αλλά όλοι πατούσαν μόλις τελείωναν το κίτρινο κουμπί και δώριζαν το ποσό που "κέρδισαν" από την ανακύκλωσή τους σε κάποιον οργανισμό στον οποίο τα δίνει εναλλακτικά η rolco.

Κάτι αρχίζει να αλλάζει στην Ελλάδα σχετικά με την ανακύκλωση??? :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
το ότι σήμερα το πρωί που περίμενα ένα 20λεπτο στη Βικτώρια ένα συνάδελφο είδα τουλάχιστον 10 ανθρώπους να έρχονται με μπόλικες σακούλες διαχωρισμένα πλαστικά/μεταλλικά/γυάλινα κουτιά και τα έριξαν στον ειδικό χώρο ανακύκλωσης που υπάρχει για το καθένα εκεί, ενώ ούτε ένας δεν πάτησε το (πράσινο) κουμπί για να πάρει την απόδειξη για να πάρει λεφτά για αυτό αλλά όλοι πατούσαν μόλις τελείωναν το κίτρινο κουμπί και δώριζαν το ποσό που "κέρδισαν" από την ανακύκλωσή τους σε κάποιον οργανισμό στον οποίο τα δίνει εναλλακτικά η rolco.

Κάτι αρχίζει να αλλάζει στην Ελλάδα σχετικά με την ανακύκλωση??? :D

κάτι έχει αρχίζει να αλλάζει σχετικά με τις τιμές στα καταστήματα οπτικών , τα γιαλιά έχουνε παραακριβύνει και οι δέκα μύωπες που είδες , μπέρδεψαν τα κουμπάκια


τελευταίο πράγμα που με έκανε να χαμογελάσω : το cheese του φωτογράφου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.

:bigarmhug
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
Ειχαμε παει μια βολτα χθες το βραδυ μια παρεα. Ενα κοριτσι ελεγε μια ιστορια σ'ενα παιδι που μιλαει πολυ γρηγορα. Εκει που φλυαρουσε με τα δικα της ειπε: "Και για να μην πολυλογω, γιατι απο 'τι εχω καταλαβει δεν σ'αρεσουν οι πολλες κουβεντες..." πεταγεται η ξαδερφη μου και λεει: "Μαλλον του αρεσουν οι γρηγορες κουβεντες" :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επιμηθέας

Δραστήριο μέλος

Ο Επιμηθέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 553 μηνύματα.
Δεν το πιστεύω!:eek:










Συνάντησα τον σκύλο του Ρεμπ.:look:












Και έκανε τον κινέζο.:pfff:


image025.jpg
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Madrugada*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Madrugada* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 808 μηνύματα.
"O πάτος κλιματίζεται"
- Λαικός τύπος σε λαική Τούμπας βλέποντας ενα ξέκωλο. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fielda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fielda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 1,276 μηνύματα.
Η χθεσινή συναυλία :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
η ''αλληλοβοηθεια'' των φοιτητων στις εξετασεις ακομα και αν βλεπουν πρωτη φορα ο ενας τον αλλον!

θενξ ρε γκαις:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Από ανακούφιση, όταν είδα ότι τα επιτρεπόμενα κιλά αποσκευών για πτήσεις εσωτερικού είναι 15 κι όχι 8 όπως διάβασα το πρωί και σχεδόν έπαθα εγκεφαλικό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Tα αποτελέσματα των ιστιοπλοϊκών 3ημέρων της νέας γενιάς!

Yes!:yahoo:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Tα αποτελέσματα των ιστιοπλοϊκών 3ημέρων της νέας γενιάς!

Yes!:yahoo:

Σε πήραν? Τέλεια! Είχα πάει κι εγώ πριν 3 χρόνια κι ήταν ωραία εμπειρία.

Να σε ενημερώσω όμως (θεωρώ ότι είναι υποχρέωσή μου να το κάνω) ότι ορισμένες φορές παίζουν στραβές. Συγκεκριμένα, ενώ όλα τα σκάφη ήταν σύγχρονα, με καμπίνες και τουαλέτα, εγώ κι η ομάδα μου κληρωθήκαμε σε 1 ''αντίκα'' (το σκάφος από το οποίο η Βουγιουκλάκη φώναζε ''Πειρατή το τόπι μου''), το οποίο ήταν βρώμικο, γεμάτο σαβούρα και με απαίσια τουαλέτα που δεν χρησιμοποιήσαμε (πηγαίναμε σε καφετέριες, ξεβγάζαμε το αλάτι με λάστιχο, κοιμόμασταν είτε στην παραλία είτε στο κατάστρωμα). Προσωπικά πέρασα καλά επειδή είμαι βολική, αλλά δεν θα κρύψω ότι ζήλεψα τις άλλες ομάδες.

Στο τέλος μας είπαν συγγνώμη, ότι ήταν κακός προγραμματισμός και ότι εκτίμησαν την ανοχή μας, αλλά δεν είμαι σίγουρη ότι θα έχουν κόψει τις αρπαχτές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Ευχαριστώ underwater!
Ελπίζω να μη σταθούμε και ΄μεις τόσο τυχεροί:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ophelia

Διάσημο μέλος

Η Μάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,434 μηνύματα.
Βλέποντας πριν από λίγο το ποστ της Ντράμυ στο track θυμήθηκα μια αλησμόνητη πατάτα που έκανα σε ένα tutorial. Αντί να γράψω σε μια ερώτηση κρίσεως, ''όπως αναφέρει χαρακτηριστικά στο υπόδειγμα του και ο Maynard John Keynes...μπλα, μπλα, μπλα'' έγραψα:
''όπως αναφέρει χαρακτηριστικά στο υπόδειγμα του και ο Maynard James Keenan...μπλα, μπλα, μπλα'' :loltooth::loltooth::loltooth:

Και το περίεργο δεν είναι οτι το έγραψα, το περίεργο είναι οτι δεν μου το διόρθωσε κανείς! :confused::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

WhiteDrum

Διάσημο μέλος

Η Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,786 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.


:rofl: :rofl: :rofl:

The OYltimate mystery! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
το γεγονος οτι σημερα το πρωι εβγαινα απο το μαγαζι εχοντας ψωνισει επιτελους αυτη τη τελεια τσαντουλα και οχι απλα για να τη χαζεψω:D

τι χαρα ειναι αυτηηηηη!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
φαντάζομαι τι ποστ θα έγραφε σε αυτό το θέμα ο τοπικός πωλητής τσαντών

σειρά μου : βγήκε το πρόγραμμα της εξεταστικής , τώρα ξέρω πότε θα δέσω μια πέτρα στον λαιμό μου και θα πάω για να χαζέψω τα μαγευτικά κοράλλια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

metalhead9121

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η φλώρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Λουτράκι (Κόρινθος). Έχει γράψει 263 μηνύματα.
εφαγα μια τουμπα......που γελαγανε ολοι και εγω μαζι.....οι παντοφλες φταιγανε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Ο Μπόρατ με το ποστ του στο Ταιριαστά ζευγάρια :hug:

...και είχα να χαμογελάσω από χθές. πφφ :X
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top