Αναβάθμιση του e-steki

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Να ενημερώσω τα μέλη (για να μην πείτε καιρό μετά οτι δεν σας το είπαμε) οτι εδώ και κάποιες μέρες οι admins και μόνον μπορούν να δουν ποιός ψήφισε σε κάθε προφιλ μέλους (μαζί με την ΙΡ του φυσικά), για λόγους ασφαλείας, ώστε να αποκλειστεί το ενδεχόμενο να ξαναγράφεται κάποιος ή κάποιος επειδή τα πήρε να αρχίζει να ψηφίζει όλο τον κόσμο με -5.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,962 μηνύματα.
Δεν υπήρχε λόγος Λια μου να το κάνεις αυτό. Μπορώ τουλάχιστον εγω σαν Βάλντερ να στα πω κι εδω τί ψήφισα .

Έφαγαν πόρτα οι:

1) Michelle -5
2) Exposed Bone -5
3) Emufear -5
4) Kleftra -5
5) Crazyhelen -5
6) Petros -5
7) ifrit -5
8) adespoto -5
9) Γιάννης -1

Κι εδω άντε και τα θετικά :

1) Bill Slayer 5
2) Jason93 5
3) xristinaki 5
4) Rempeskes 5
5) Vkey 5
6) giostau 5
7) Angel-Eyes 5
8) Covenant 5
9) Mario 3
10) bunny 1
11) Dark Kronos 5
12) XRZ 2
13) Dare devil 5
14) epote 5
15) gademis 5


Το κάρμα λέει οτι έδωσα 16 θετικές βέβαια, κάποιον δε θυμάμαι αλλά τέσπα

Ουδέτερες:

1) Weak and powerless
2) Nessa Netmonster
3) Ναι ο μοναχός είναι τώρα τον θυμήθηκα



Την ΙΡ μου μπορείς ήδη να τη δεις οπότε τώρα έχεις κάθε πληροφορία που χρειάζεσαι! :)

Ακριβώς επειδή δεν έχω τίποτα να κρύψω από κανέναν και έχω κούτελο καθαρό. Να δηλώσω επίσης οτι κάθε βαθμολόγηση έχει και μια αιτία και αν μου ζητηθεί από τους αξιολογηθέντες θα τους παρέχω πληροφόρηση γι αυτήν μέσω ΠΜ. Επίσης όσους δεν ψήφισα δε σημαίνει οτι δε θα τους ψηφίσω αργότερα κι ούτε οτι δεν έχω κι άλλες αντιπάθειες (άντε μια δυο) η συμπάθειες (αρκετές μπορώ να πω). Τι να κάνω όμως βαριέμαι να ψηφίζω:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top