Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,702 μέλη και 2,403,934 μηνύματα σε 74,709 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 566 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Ποιος είναι ο αγαπημένος σας τηλεοπτικός σταθμός

Το κανάλι που σας αρέσει πιο πολύ

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 25)
Mega
9
36,00%
Antenna
1
4,00%
Alpha
0
0%
Star
0
0%
0%
Σκαι
8
32,00%
Nova
5
20,00%
Κρατικά (ΕΡΤ, ΝΕΤ ΕΤ-3)
2
8,00%
ο Θεός και η ψυχή του (9, EXTRA, κτλ)
0
0%

Γιάννης (Παπαφλέσσας)

Επιφανές Μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 42 ετών . Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.

O Γιάννης Πέρασα μια βόλτα! Τι θα φάμε? έγραψε: στις 15:37, 16-05-07:

Δεν μιλάω μόνο για το πρόγραμμα αλλα γενικά ποιός σας αρέσει αν και έχουμε αναφέρει κατα καιρούς πάρα πολλές σειρές ήρθε η ώρα να μιλήσουμε και για τους ίδιους τους σταθμούς
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

deadhead_pirate

Επιφανές Μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,795 μηνύματα.

O deadhead_pirate έγραψε: στις 15:41, 16-05-07:

Υποθέτω οτι όσοι δεν παρακολουθούν καθόλου τηλεόραση, δεν πρέπει να συμμετέχουν και στο παρών θέμα ε;
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Γιάννης (Παπαφλέσσας)

Επιφανές Μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 42 ετών . Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.

O Γιάννης Πέρασα μια βόλτα! Τι θα φάμε? έγραψε: στις 15:43, 16-05-07:

Αρχική Δημοσίευση από deadhead_pirate
Υποθέτω οτι όσοι δεν παρακολουθούν καθόλου τηλεόραση, δεν πρέπει να συμμετέχουν και στο παρών θέμα ε;
Το θέμα είναι για αυτούς που βλέπουν τηλεόραση Το έχουμε καλύψει αρκετά το θέμα για την ποιότητα την τηλεόραση και αν κάπιοι βλέπουν η όχι.
Εξετάζουμε τους σταθμούς και όχι την ίδια την τηλεόραση!
Παράθεση

burbuja

Πολύ δραστήριο μέλος

H burbuja αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών . Έχει γράψει 462 μηνύματα.

H burbuja έγραψε: στις 15:55, 16-05-07:

το ΣΚΑΙ είναι ο αγαπημένος μου τηλεοπτικός σταθμός..βάζει απίστευτα ντοκυμαντέρ,σειρές,κλπ και θεωρώ ότι έχει πολύ ποιοτικά προγράμματα,κάτι που -για εμένα προσωπικά- λείπει σε μεγάλο βαθμό,απ'τους υπόλοιπους τηλεοπτικούς σταθμούς..!
Παράθεση

Nana

Πολύ δραστήριο μέλος

H Nana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται IT . Έχει γράψει 508 μηνύματα.

H Nana έγραψε: στις 16:30, 16-05-07:

TV βλέπω κυρίως ΣΚ. Παρακολουθώ λίγες σειρές και το πιο διασκεδαστικό κανάλι για μένα είναι το ΣΚΑΙ... όχι ότι έχω κάποιον αγαπημένο...
Παράθεση

mania

Επιφανές Μέλος

H mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,389 μηνύματα.

H mania έγραψε: στις 16:33, 16-05-07:

Σκάι καλά δοκιμαντέρ, χαλαρή ενημέρωση αυτά μου φτάνουν για να το βλέπω
Παράθεση

Γιάννης (Παπαφλέσσας)

Επιφανές Μέλος

O Γιάννης Πέρασα μια βόλτα! Τι θα φάμε? έγραψε: στις 16:39, 16-05-07:

O Σκαι είναι σε πολύ καλό δρόμο και αν συνεχίσει έτσι θα κρατήσει ένα πολύ καλό ειδικό κοινό και θα μείνει εκεί.
Για να κάνει τρελά νούμερα όμως θα πρέπει να πιάσει την λογική των άλλων (Μαρία άσχημη, 50-50, σαπουνόπερες κτλ) ας ελπίσουμε ότι δεν θα το κάνει και ότι θα φέρει νέο κόσμο στην tv
Παράθεση

truffinho (Αγγελος (όνομα και πράμα))

Δραστήριο Μέλος

Ο Αγγελος (όνομα και πράμα) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Γλυκά Νερά (Αττική). Έχει γράψει 350 μηνύματα.

O truffinho έγραψε: στις 17:11, 16-05-07:

Νόβα και τα μυαλά στα μίξερ!!!

ή είμαι καπιτάλας ή δεν είμαι (που ελπίζω πως δεν είμαι βασικά...)
Παράθεση

suspiria (ρόζα)

Περιβόητο Μέλος

H ρόζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,322 μηνύματα.

H suspiria έγραψε: στις 23:07, 16-05-07:

Ποιό κρατικό κανάλι είχε όλη τη συλλογή του Hitchcock(που έψαχνα στα βίντεο κλαμπς και με κοιτούσαν λες και ζητούσα αποσμητικό για στρουθοκάμηλους) λίγο μετά τα χριστούγεννα;
Παράθεση

Isiliel (Φεγγάρω)

Επιφανές Μέλος

H Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9,045 μηνύματα.

H Isiliel Salus populi suprema lex esto έγραψε: στις 23:10, 16-05-07:

O Σκάϊ νομίζω ξεχωρίζει με τα ποιοτικά του ντοκυμαντέρ. Το μόνο που με χαλάει είναι οι μεταγλωτίσεις!
Παράθεση

Corpse Bride

Επιφανές Μέλος

H Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,010 μηνύματα.

H Corpse Bride έγραψε: στις 00:17, 17-05-07:

Τις ωρες που παιζει η τιβι συνηθως ειναι σε mega βραδινες ωρες, σε mad οταν κοιμαμαι η κανω κατι που δε χρειαζεται να παρακολουθω τιβι, και μακεδονια/σκαι αν κολλησω σε καμια σειρα/εκπομπη.
Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,729 μηνύματα.

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε: στις 07:56, 17-05-07:

εξαρτάται τι θέλω να δω.....
Πάντως μου αρέσει πολύ ο ΣΚΑΙ για αυτό που είναι και μετά σαν πιο ποικίλης ύλης κανάλι το MEGA
Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 5,254 μηνύματα.

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε: στις 08:06, 17-05-07:

Όοοοοοοοοοοταν έβλεπα τηλεόραση, μ' άρεσαν πολύ κάποιες εκπομπές του ΣΚΑΙ και του ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ, ενώ έπαιζε αρκετά και Mega. ΣΚΑΪ ψήφισα πάντως..
Παράθεση

Lorien

Επιφανές Μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 4,294 μηνύματα.

O Lorien έγραψε: στις 08:52, 17-05-07:

Ο κλειστος τηλεοπτικος σταθμός
Παράθεση

Γιάννης (Παπαφλέσσας)

Επιφανές Μέλος

O Γιάννης Πέρασα μια βόλτα! Τι θα φάμε? έγραψε: στις 09:26, 17-05-07:

Αρχική Δημοσίευση από suspiria
Ποιό κρατικό κανάλι είχε όλη τη συλλογή του Hitchcock(που έψαχνα στα βίντεο κλαμπς και με κοιτούσαν λες και ζητούσα αποσμητικό για στρουθοκάμηλους) λίγο μετά τα χριστούγεννα;

Έγραψες!
Παράθεση

evouli

Διάσημο Μέλος

H evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών . Έχει γράψει 761 μηνύματα.

H evouli έγραψε: στις 13:00, 17-05-07:

Αρχική Δημοσίευση από Κακή Επιρροή
εξαρτάται τι θέλω να δω.....
Πάντως μου αρέσει πολύ ο ΣΚΑΙ για αυτό που είναι και μετά σαν πιο ποικίλης ύλης κανάλι το MEGA
σφωνάω!!!
Παράθεση

Hakuna Matata (Άτομο)

Διάσημο Μέλος

H Άτομο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών . Έχει γράψει 814 μηνύματα.

H Hakuna Matata έγραψε: στις 13:03, 17-05-07:

Πλεον εχω σταματησει να βλεπω τηλεοραση, βλεπω μονο DVD και ταινιες στο φιλμνετ. Αρα ψηφισα νοβα.
Παράθεση

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ερμιόνη (Αργολίδα). Έχει γράψει 4,524 μηνύματα.

O borat ΖΟΡΤ έγραψε: στις 16:27, 20-05-07:

Αυτή τη περίοδο πιστέυω ο ΣΚΑΙ και η ΝΕΤ.
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,557 μηνύματα.

O Dark_kronos . έγραψε: στις 16:28, 20-05-07:

Βλεπω ελαχιστη tv αλλα δεν μπορω να πω οτι καπιο καναλι ειναι καλητερο απο καπιο αλλο... Μπορεις να συγκρινεις εκπομπες, αλλα οχι καναλια...
Παράθεση

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ερμιόνη (Αργολίδα). Έχει γράψει 4,524 μηνύματα.

O borat ΖΟΡΤ έγραψε: στις 16:32, 20-05-07:

Δε μπορείς να συγκρίνεις τη ΝΕΤ με το alter;
Φίλε κρόνε, διαφωνώ.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους