Κουβεντούλα χωρίς θέμα ΧΙΙΙ

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

fielda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fielda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 1,276 μηνύματα.
Να μην πας.... έχει και ζέστη......

Λες;;;; Και πώς θα πληρώσω τον @#@$λογαριασμό;;; Την τύχη μου!!!! Όχι τίποτα άλλο αλλά λείπουν οι γονείς και ο κλήρος πέφτει σε μένα. Όντως έχει πολύ ζέστη, στο σπίτι είμαι και ζεσταίνομαι. Πού να βγω κιόλας...

Καλημέρα Βαλ και Μάνια :D Βαλ καλή επιτυχία σήμερα, άντε να τελειώνεις και με αυτό!!! Μάνια μου να σας ζήσει κοπέλα μου!!!! :)

Α!!! Καλημέρα Φοίβη μου!!! :) Ξεχνάω κανέναν;;; Συγνώμη! Καλημέρα σε όλους!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Λες;;;; Και πώς θα πληρώσω τον @#@$λογαριασμό;;; Την τύχη μου!!!! Όχι τίποτα άλλο αλλά λείπουν οι γονείς και ο κλήρος πέφτει σε μένα. Όντως έχει πολύ ζέστη, στο σπίτι είμαι και ζεσταίνομαι. Πού να βγω κιόλας...

Καλημέρα Βαλ και Μάνια :D Βαλ καλή επιτυχία σήμερα, άντε να τελειώνεις και με αυτό!!! Μάνια μου να σας ζήσει κοπέλα μου!!!! :)

Α!!! Καλημέρα Φοίβη μου!!! :) Ξεχνάω κανέναν;;; Συγνώμη! Καλημέρα σε όλους!!

Καλημέρες, ευχαριστώ μπουμπού μου, κιαπο τα δικά σου ή των δικών σου σου έυχομαι τέτοιες χαρές:clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,502 μηνύματα.
Τι έκανα πάλι;;;;; Γιατί φταίω πάντα εγώ;;;;;;

Τίποτα δεν έκανες! Γι αυτό φταίς!:mad::P

Φεύγω και πάλι, πάω να διαβάσω, δε μπορώ συνέχεια να σε νταντεύω!:|:P


@Φιλντάκι ευχαριστώ για την ευχή γλυκιά μου, να σαι καλά! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Καλημέρες, ευχαριστώ μπουμπού μου, κιαπο τα δικά σου ή των δικών σου σου έυχομαι τέτοιες χαρές:clapup::clapup:

Να σου ζησει και να μεγαλωσει σαν τα ψηλα πλατανια:clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Τίποτα δεν έκανες! Γι αυτό φταίς!:mad::P

Φεύγω και πάλι, πάω να διαβάσω, δε μπορώ συνέχεια να σε νταντεύω!:|:P


:cry_x: Έλαααααααααααα Βαλού μου........ σήμερα έχω ανάγκη από ντάντεμα (στοργή, προδέρμ, κλπ) :baby:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fielda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fielda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 1,276 μηνύματα.
Αααχ νομίζω ότι ήρθε η ώρα να φύγω... Κλαψ :( Θα τα πούμε αργότερα παιδάκια!!! Καλή συνέχεια!!! Ματς μουτς :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,502 μηνύματα.
:cry_x: Έλαααααααααααα Βαλού μου........ σήμερα έχω ανάγκη από ντάντεμα (στοργή, προδέρμ, κλπ) :baby:

Άκου να σου πω!!!!:mad: Γράφω στις 4 η ώρα αυτή τη θεωρητική αηδία και τα χω κάνει όλα ένα...









πασάλειμα:P


ΥΓ: Μα δεν είμαι αξιολάτρευτος; :inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

invalid

Πολύ δραστήριο μέλος

Η δεν είναι συνδεδεμένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 1,279 μηνύματα.
Είσαι παναθεμά σε! Good luck!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΕΥΑ!

Νεοφερμένος

Η ΕΥΑ! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Designer. Έχει γράψει 119 μηνύματα.
Αχ ναι, το άλλο θα το βαυτήσω κιόλας:clapup::clapup::clapup:


Άντε αντε λοιπόν με το καλό!!!!!!! :clapup: :clapup: :P Χαίρομαι πολύ όταν ακούω (κ ας μην σας ξέρω) για γεννητούρια - εγκυμοσύνες - γάμους γενικά για τζέρτζελο κ πανηγύρια!!! :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Ξέρει κανείς μέχρι τι ώρα είναι ανοιχτά τα μαγαζιά στην Ερμού το Σάββατο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,502 μηνύματα.
Είσαι παναθεμά σε! Good luck!!!!

Good frak θα φάω αλλά τέλοσπαντων!:P Έφυγε άλλο ένα κεφάλαιο από την επανάληψη...

Σ ευχαριστώ πάντως Τινάκι μου!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΕΥΑ!

Νεοφερμένος

Η ΕΥΑ! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Designer. Έχει γράψει 119 μηνύματα.
Good frak θα φάω αλλά τέλοσπαντων!:P Έφυγε άλλο ένα κεφάλαιο από την επανάληψη...


Καλή τύχη ΘΕΕ... :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΕΥΑ!

Νεοφερμένος

Η ΕΥΑ! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Designer. Έχει γράψει 119 μηνύματα.
Ξέρει κανείς μέχρι τι ώρα είναι ανοιχτά τα μαγαζιά στην Ερμού το Σάββατο;


Νομίζω μέχρι τις 8... Αν δν κάνω λάθος... :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Άκου να σου πω!!!!:mad: Γράφω στις 4 η ώρα αυτή τη θεωρητική αηδία και τα χω κάνει όλα ένα...



πασάλειμα:P


ΥΓ: Μα δεν είμαι αξιολάτρευτος; :inlove:

Καλή Επιτυχία!!!!!!!! :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,502 μηνύματα.

Tetragrammaton

Διάσημο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,671 μηνύματα.
Καλημέρααααααααααααα!!!!
:beer: :beer: :beer: :beer:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Καλημέρα Τέτρα.Τι κάνεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

invalid

Πολύ δραστήριο μέλος

Η δεν είναι συνδεδεμένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 1,279 μηνύματα.
/Πιτσιρίκια detected!!!

Με το καλό και όταν μεγαλώσουν λίγο να τα μυήσουμε κι αυτά στο στέκι!!! :D:D:D

Καλημέρα Τέτρα και Πάνο!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
/Πιτσιρίκια detected!!!

Με το καλό και όταν μεγαλώσουν λίγο να τα μυήσουμε κι αυτά στο στέκι!!! :D:D:D

Καλημέρα Τέτρα και Πάνο!!!

:P:P

Καλημερα και σε εσενα:):)

Ανιχνευτη εχεις?:P

Btw,καλη επιτυχια Valder!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Tetragrammaton

Διάσημο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,671 μηνύματα.
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 13 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top