• Σας ενημερώνουμε ότι η κατηγορία δεν αντικαθιστά σε καμία περίπτωση την επίσκεψη σας σε επαγγελματία ιατρό.

    Το σύνολο του περιεχομένου της κατηγορίας αυτής, όπως κείμενα, γραφικά, εικόνες, πληροφορίες που λαμβάνονται από δικαιούχους διαφήμισης, είναι καθαρά και μόνο για ενημερωτικούς σκοπούς και δεν προορίζεται να είναι υποκατάστατο για την επαγγελματική ιατρική συμβουλή, διάγνωση ή θεραπεία. Δεν αποτελεί υποκατάστατο ιατρικής εξέτασης, ούτε αντικαθιστά την ανάγκη για υπηρεσίες που παρέχονται από επαγγελματία ιατρό. Πάντοτε να ζητάτε τη συμβουλή του ιατρού σας πριν πάρετε οποιαδήποτε συνταγή ή φάρμακο. Μόνο ο ιατρός σας μπορεί να σας δώσει συμβουλές για το τι είναι ασφαλές και αποτελεσματικό για σας.

Αποτρίχωση με laser

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Εγω θα σε συμβουλευα κοριτσι μου να απευθυνθεις σε δερματολογο ή πλαστικο χειρουργο για λειζερ ,και οχι σε ισντιτουτο αισθητικης ακομη και αν κοστιζει λιγο παραπανω (που δεν το νομιζω) .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Freya

Δραστήριο μέλος

Η Freya αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 449 μηνύματα.
αυτο θα ηταν το πιο σωστο αν και το πιο κοστοβορο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΆΝΝΑ_ΑΝΟΎΛΑ

Νεοφερμένος

Η ΆΝΝΑ_ΑΝΟΎΛΑ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Παλλήνη (Αττική). Έχει γράψει 23 μηνύματα.
καλυτερα σε δερματολογο..ακομα και οι τιμες ειναι λογικες...!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

erilesg

Δραστήριο μέλος

Η erilesg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Πτολεμαΐδα (Κοζάνη). Έχει γράψει 419 μηνύματα.
Γνωριζει καμια καποιον καλο δερματολογο που να κανει Laser σε λογικες παντα τιμες στην περιοχη της Δυτικης Μακεδονιας???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ioanna!!

Νεοφερμένος

Η ioanna!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Εγώ δεν κάνω full face, αλλά είναι 35 είτε όλο το κάνεις, είτε όχι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Εγώ δεν κάνω full face, αλλά είναι 35 είτε όλο το κάνεις, είτε όχι...

Αυτο δεν ειναι λογικο. Οι τιμες διαμορφωνονται αναλογα με την εκταση της περιοχης. Υποτιθεται τελος παντων οτι αυτο ισχυει.
Αλλα οκ, Ελλαδα ειμαστε, ο,τι γουσταρουμε, κανουμε. Δε μου κανει εντυπωση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

ΆΝΝΑ_ΑΝΟΎΛΑ

Νεοφερμένος

Η ΆΝΝΑ_ΑΝΟΎΛΑ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Παλλήνη (Αττική). Έχει γράψει 23 μηνύματα.
μηπως ξερετε καποιον καλο δερματολογο στην αθηνα που να κανει σωστη δουλεια στο laser και να μη περνει υπερβολικα ποσα (οικονομικη κριση εχουμε τι να κανουμε......)??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

smanatou

Νεοφερμένος

Η smanatou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Μπορείτε σας παρακαλώ να μου στείλετε στοιχεία ενός καλού δερματολόγου στα βόρια προάστια της αθήνας για laser?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

λιλ αιθεροβάμων

Νεοφερμένος

Η λιλ αιθεροβάμων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 58 μηνύματα.
Καλησπέρα κι απο μένα! Εγώ μένω Κατερίνη και έχω αποφασίσει να κάνω λέιζερ! Αλλά δεν ξέρω που να πάω! Ξέρει καμιά-κανένας σας τίποτα για Κατερίνη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pussycat87

Νεοφερμένος

Η pussycat87 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Καλημέρα κορίτσια! θελω επειγοντως τη βοηθεια σας! Έχω κάνει 3 συνεδρίες σε πόδια, χέρια, κοιλιά, μπικίνι κτλ και δεν ειμαι και πολυ ευχαριστημενη.. στα ποδια μου μενουν κατι μαυρακια που λεει η γιατρος οτι ειναι καμμενες τριχες και δεν μπορει να τις πεταξει το δερμα μου! Αφηστε που πριν απο καθε συνεδρια 2 μερες πριν θελει να ξυριζω ποδια μπικινι και μασχαλες και δεν καταλαβαινω το λογο! δεν τις ξαναδυναμωνει το ξυρισμα? ειμαι πολυ μπερδεμενη.. αν ξερει καποια καμια καλη δερματολογο στην αθηνα παρακαλω ας μου στειλει.. ευχαριστω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

enrose

Δραστήριο μέλος

Η enrose αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 643 μηνύματα.
Καλημέρα! Πρίν πας για λέιζερ πρέπει να ξυρίζεις τις περιοχές που θα κάνεις, αυτό ισχύει παντού και πάντα, οπότε μην αγχώνεσαι! Οσο για τα μαυράκια που λές δεν ξέρω τι να σου πω, δεν το έχω δει ποτέ. Εγω πάω σε κέντρο γνωστού πλαστικού χειρουργού και κάνω λειζερ! αν θες τηλέφωνο τιμες και διευθύνσεις στείλε μου πμ!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

λιλ αιθεροβάμων

Νεοφερμένος

Η λιλ αιθεροβάμων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 58 μηνύματα.
Τίποτα για Κατερίνη κορίτσια??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

λιλ αιθεροβάμων

Νεοφερμένος

Η λιλ αιθεροβάμων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 58 μηνύματα.
Τις τελευταιες μερες το ψαχνω πολύ με το λειζερ. Διάβασα και για ενα που λέγεται elite. Εχετε ακουσει τιποτα?
επισης θα μουν ευγνωμων αν μπορει καποια να μου συστησει εναν γιατρο (οχι αισθητικο) στη θεσσαλονικη που να εχει παει και να εχει μεινει ευχαριστημενη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΆΝΝΑ_ΑΝΟΎΛΑ

Νεοφερμένος

Η ΆΝΝΑ_ΑΝΟΎΛΑ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Παλλήνη (Αττική). Έχει γράψει 23 μηνύματα.
ξερετε μηπως που κιμαινονται οι τιμες για Laser σε προσωπο και μασχαλες????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
ξερετε μηπως που κιμαινονται οι τιμες για Laser σε προσωπο και μασχαλες????

Μία φίλη της μητέρας μου κάνει laser (σε δερματολόγο πάντα) και πληρώνει για μασχάλες+μουστάκι 70€, απ'όσο θυμάμαι.
Πάντως αν είναι να κάνεις laser γνώμη μου είναι να πας σε γιατρό και όχι σε κέντρο αισθητικής. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΆΝΝΑ_ΑΝΟΎΛΑ

Νεοφερμένος

Η ΆΝΝΑ_ΑΝΟΎΛΑ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Παλλήνη (Αττική). Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Μία φίλη της μητέρας μου κάνει laser (σε δερματολόγο πάντα) και πληρώνει για μασχάλες+μουστάκι 70€, απ'όσο θυμάμαι.
Πάντως αν είναι να κάνεις laser γνώμη μου είναι να πας σε γιατρό και όχι σε κέντρο αισθητικής. :)

εχω αποφασισει να κανω σε αυτες τις περιοχες και εννοειτε σε δερματολογο θα παω αλλα ακομα δεν εχω καταλυξει σε ποιον θα παω..εχω βρει και καποιες ιδιοτικες κλινικες αλλα δεν εχω παει ακομα να ρωτησω τιμες κλπ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
εχω αποφασισει να κανω σε αυτες τις περιοχες και εννοειτε σε δερματολογο θα παω αλλα ακομα δεν εχω καταλυξει σε ποιον θα παω..εχω βρει και καποιες ιδιοτικες κλινικες αλλα δεν εχω παει ακομα να ρωτησω τιμες κλπ...

Ωραία. Απλά να ξέρεις ότι τώρα το καλοκαίρι δεν πρέπει αυτές οι περιοχές (οι αποτριχωμένες) να βρίσκονται εκτεθειμένες στον ήλιο πριν την έκθεση σε laser. Βέβαια αυτά θα σου τα πει πιο ακριβέστατα και ο γιατρός σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΆΝΝΑ_ΑΝΟΎΛΑ

Νεοφερμένος

Η ΆΝΝΑ_ΑΝΟΎΛΑ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Παλλήνη (Αττική). Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Ωραία. Απλά να ξέρεις ότι τώρα το καλοκαίρι δεν πρέπει αυτές οι περιοχές (οι αποτριχωμένες) να βρίσκονται εκτεθειμένες στον ήλιο πριν την έκθεση σε laser. Βέβαια αυτά θα σου τα πει πιο ακριβέστατα και ο γιατρός σου.

σε ευχαριστω πολυ για τις πληροφοριες :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dinaki1983

Νεοφερμένος

Η dinaki1983 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
καλησπερα σας και καλως σας βρηκα.

εχω ορμονικο θεματακι και θελω να κανω laiser σε καποια μερη του σωματος οχι τοσο στο προσωπο.
διαβαζω πολυ καιρο το θεμα αυτο και θελω αν εχετε να μου προτεινετε καποιον δερματολογο, ειμαι Αθηνα, στα νοτια προαστια.

τιμες εχω ακουσε περιπου 50-60 την φορα.
θα περιμενω απαντηση...
δεν αντεχω αλλο τα κερια, τα τσιμπιδακια. τα νευρα μου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sasg

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η sasg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 128 μηνύματα.
Ξέρει καμία να μου προτείνει κάποιον δερματολόγο(κατά προτίμηση) ή αισθητικό για λέιζερ στα δυτικά προάστια?Αν μπορεί να με ενημερώσει και για τις τιμές θα ήμουν ευγνώμων!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top