Με το δελτίο πια το γάλα, το ψωμί και η ζάχαρη

Mittenwald

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Mittenwald αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 58 ετών, επαγγέλεται Καθηγητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 812 μηνύματα.
Αναμένεται σήμερα να ανακοινωθεί από τον ίδιο τον Πρωθυπουργό ότι η Ελλάδα κολλεκτιβοποιείται.
Με το δελτίο θα μοιράζονται το γάλα, το ψωμί και η ζάχαρη.
Επιτέλους, αρχίζουμε να "σοσιαλίζουμε".
Φαντάζομαι ότι η ευτυχία κάποιων θα ξεχειλίζει.
:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Καλό μήνα και σε εσάς. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Καλό μήνα και σε εσάς. :redface:
Καλο μηνα!!!!!!!!!!!!!χαχαχαααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Αναμένεται σήμερα να ανακοινωθεί από τον ίδιο τον Πρωθυπουργό ότι η Ελλάδα κολλεκτιβοποιείται.
Με το δελτίο θα μοιράζονται το γάλα, το ψωμί και η ζάχαρη.
Επιτέλους, αρχίζουμε να "σοσιαλίζουμε".
Φαντάζομαι ότι η ευτυχία κάποιων θα ξεχειλίζει.
:)

Εγω παλι προ ολιγου ακουσα το εξης συνταρακτικο και ανατριχιασα ηδονικα...:redface: διοτι προκειται για την ιστορικη ανακαλυψη του αιωνος:
ανακαλυφθηκε καπου σε ενα χωραφι στη Ρωσια ο ΚΟΙΝΟΣ ΤΑΦΟΣ ΤΩΝ ΡΩΜΑΝΩΦ & ΤΟΥ ΛΕΝΙΝ....:eek:
Ημαρτον Παναγια μου...ειναι δυνατον ...ουτε χρονολογικως εν στεκει....εκτος αν τον εθαψαν εκει εκ των υστερων ....Παλι καλα που δεν ηταν ο Σταλιν....:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νωεύς

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Άγιο Πνεύμα (Σέρρες). Έχει γράψει 5,713 μηνύματα.
...
Φαντάζομαι ότι η ευτυχία κάποιων θα ξεχειλίζει.
:)

Όχι πως μου ξεχείλισε κι όλας, αλλά είμαι κομμάτι ευτυχής από χθες, επειδή κλήθηκα να συμμετάσχω ως επόπτης σε επικείμενη κολλεκτίβα της Κ. Μακεδονίας, με εκτεταμένη καλλιέργεια σαλιγκαριών. Το πρόγραμμα θα χρηματοδοτηθεί από μεγάλη και γνωστή παγκοσμίως οικογένεια Τραπεζιτών εδρεύουσα στο Λονδίνο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Όχι πως μου ξεχείλισε κι όλας, αλλά είμαι κομμάτι ευτυχής από χθες, επειδή κλήθηκα να συμμετάσχω ως επόπτης σε επικείμενη κολλεκτίβα της Κ. Μακεδονίας, με εκτεταμένη καλλιέργεια σαλιγκαριών. Το πρόγραμμα θα χρηματοδοτηθεί από μεγάλη και γνωστή παγκοσμίως οικογένεια Τραπεζιτών εδρεύουσα στο Λονδίνο!
Καλο μηνα Νωευ και καλη επιτυχια στο επιχειρηματικο σου εγχειρημα!!!!!!!!!!!!!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νωεύς

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Άγιο Πνεύμα (Σέρρες). Έχει γράψει 5,713 μηνύματα.
Καλο μηνα Νωευ και καλη επιτυχια στο επιχειρηματικο σου εγχειρημα!!!!!!!!!!!!!:clapup:

Ευχαριστώ, Ρόζα μου, αλλά μήνας που αρχίζει μ' ένα ψέμα μπορεί να είναι καλός;;;:redface::redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Ευχαριστώ, Ρόζα μου, αλλά μήνας που αρχίζει μ' ένα ψέμα μπορεί να είναι καλός;;;:redface::redface:
Ο καλυτερος Νωευ μου....να χαρουν λιγο και οι Πινοκιο!!!!!!!!:D Δεν ειν' υπεροχο να τριγυρνας στο δρομο και να τους βλεπεις να σε προσπερνουν ,να σε καλημεριζουν με μια υποκληση και να σου λενε par exemple ... καλημερα ωραια μου κυρια ...κομης Πινοκιο...have a nice day....!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 7 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top