Κριτικές για ρούχα και παπούτσια

woochoogirl

Τιμώμενο Μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,971 μηνύματα.
Γενικά κάποια μαγιό που παραθέτετε είναι για να τα φοράς και να κάθεσαι στην ξαπλώστρα. Ούτε στη θάλασσα δεν είναι να μπεις και να τα καταστέψεις. Ωραία και σέξυ, αλλά το καλοκαίρι δε θέλω να σκέφτομαι αν κυλιέμαι στην άμμο παίζοντας ρακέτες ότι θα λερώσω το μαγιό μου.

Love_angel το καφετί αν και πιο ξενέρωτο σε σχέση με τα υπόλοιπα το λάτρεψα. Ειδικά αν έχεις πάρει χρώμα πρέπει να'ναι μούρλια!

https://swipelife.com/2009/07/09/amanda-brandao-in-swimwear/#more-17705 Άρα περυσινό από Calzedonia.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chrisss

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η chrisss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 221 μηνύματα.
:inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove:

που τα βρίσκουμε αυτά τα 3 (και ενδεικτικές τιμές) ξέρουμε???? :inlove::inlove::inlove:



εχω την εντυπωση οτι ειναι περσινα????
το 2ο το ειδα περσι στα καλτσεντονια--ευτυχως που δε το πηρα---σουπα στην παραλια, μεχρι και η σερβιτορα αυτο φορουσε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Σας αρεσουν τα μαγιω απο calzedonia? Οσες φορες εχω ψωνισει απο κει, ενω ειναι πολυ ωραια και σε σχεδια και σε χρωματα και στυλ, η ποιοτητα μου βγαινει... μαπα.:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

woochoogirl

Τιμώμενο Μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,971 μηνύματα.
Εγώ είχα πάρει πριν 3 χρόνια και το φορούσα συνέχεια χωρίς να το προσέχω και δεν έπαθε κάτι ιδιαίτερο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Σας αρεσουν τα μαγιω απο calzedonia? Οσες φορες εχω ψωνισει απο κει, ενω ειναι πολυ ωραια και σε σχεδια και σε χρωματα και στυλ, η ποιοτητα μου βγαινει... μαπα.:worry:

Κοίτα...Υπάρχουν 2 είδη μαγιω στα Calzedonia. Αυτά που διαλέγεις πάνω και κάτω και αυτά που είναι συνολο. Τα πρώτα είναι κατώτερης ποιότητας από τα δεύτερα και φυσικά αυτό φαίνεται και από την χαμηλότερη τιμη.

Είχα πάρει ένα συνολο πριν 3-4 χρονια και ακομα αντεχει χωρις να εχει παθει τιποτα...ειναι και ασπρο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.










 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

woochoogirl

Τιμώμενο Μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,971 μηνύματα.
Τα ρούχα τέλεια. Το μοντέλο τρελό σκυλί. Γαβ, προσοχή δαγκώνει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
xaxax αυτο σκεφτομουν και γω για το μοντελο!! :P

απο τοπ μαρεσαν αυτα:









γενικα μαρεσουν οι μπλουζες με v :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chrisss

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η chrisss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 221 μηνύματα.
βικ-βικ, νομιζω πως ειδικα τα φορεματακια ειναι πολυ βαρια για την ηλικια σου....
και οντως το μοντελο χαλια......και το φοτοσοπ ακομα πιο χαλια!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ioannaki95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ioannaki95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 130 μηνύματα.
:clapup:τέλειααα το ρούχα είωαι απλά υπέροχα το μοντέλο όμως είναι πολύ ψεύτικο λες και είναι κέρινη κούκλα......αν και είναι όμορφη κάτι την κάωει πολυ ψεύτικη ή το μακιγιάζ ή οι πολλές πλαστικές.......:whistle::confused::confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Εμένα πάλι δεν μου αρέσουν τα ρούχα. Εκτός από πολύ βαριά οπως ειπε παραπάνω και η Chris, θεωρώ ότι είναι και πολύ δεύτερα.

:)

(Όσο για το μοντέλο ας μην το σχολιάσω και εγω...)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
εμενα που μου αρεσουν ολα πειραζει?:P
εσεις οι γυναικες ...........
τη σκληροτερη κριτικη κανετε μεταξυ σας...
ενα φτιαααριι Ναααααααα
με το συμπαθιο..:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Μα γι'αυτο είμαστε εδώ...τα στραβά που δεν βλέπει ο ένας τα διορθώνει ο άλλος!!!

Κανείς δεν λεει κάτι κακόβουλα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ioannaki95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ioannaki95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 130 μηνύματα.
(Όσο για το μοντέλο ας μην το σχολιάσω και εγω...)
ελα μάρω μου σχολιασέτο να το σχολιάσουμε μαζί χιχι:laugh::laugh::alljumpy:...εμένα μου άρεσαν τα ρούχα πάντως ίσως φταίει κ η ηλικία μου...:redface::confused: η απλά έχουμε διαφορετικό γούστο λογικό είναι χιχι...:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Καταρχάς δεν είναι μοντέλο!!!Αυτό νομίζω είναι και το βασικότερο! :P

Κοίταξε κάποια ρούχα από αυτά ίσως να είναι κάπως ωραία αλλά αισθάνομαι ότι είναι κακοραμμένα και "ευκολα".
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
το μοντελο φταιει που δε δειχνει το ρουχο.

τα ρουχα δε μου φαινονται βαρυα, εξαλλου για καλα φορεματα τα εβαλα, για γαμους και γενικα δημοσιες εκδηλωσεις.

:P

επισης γενικα ξεφευγω κατα πολυ πλεον απο το μαθητικο στυλ με τα ολ σταρ κλπ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ioannaki95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ioannaki95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 130 μηνύματα.
χαχαχαχαχαχα όντως είναι μια άκυρη συμπαθητική(ο θεός να την κάνει) κοπελίτσα που έβγαλε μερικές φωτογραφίες με ρούχα...:laugh::laugh:. εγω αυτο το κακοραμμένο και ''εύκολο'' δε ξέρω αλλά δεν το βλέπω ή δεν μπορώ να το καταλάβω....:redface::redface::confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Αν κάνω λάθος Chris διόρθωσε με...νομίζω με τον όρο βαρια εννοουμε ότι είναι κάπως χοντροκομμένα!

Υπάρχουν και φορέματα για επίσημες εκδηλώσεις που είναι πιο λεπτεπίλεπτα.

Να τί εννοώ...



(Προσωπικά το γούστο μου δεν εχει να κάνει με τιποτα με οσα δειχνω ώστοσο πιστευω για το γούστο σου Λοβ και τον τροπο ντυσιματος σου κατι τετοιο ειναι πιο καταλληλο...πιο "καλοφτιαγμενο".)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
αυτα τα ρουχα πρεπει να χουν χιλιαδες ευρο :P

Παντως ειναι εξαιρετικα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ioannaki95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ioannaki95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 130 μηνύματα.
ναι όντως απλά εγώ τα βλέπω πολυ επιφανεικα δεν ξέρω να ξεχωρίσω τόσο το ράψιμο ή την ποιόητα εκτός αν κάνει πολύ μπαμ...:redface::redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top