Τα Ζώδια αποκαλύπτουν το φιλί σας

grotesque_mask

Πολύ δραστήριο μέλος

Η in bianco e nero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,193 μηνύματα.
Λέων; Από το ανάλογο θέμα για να ψηφίσεις δεν έχεις περάσει ε; Πρέπει να πάρουμε ξανά τα ηνία του φόρουμ λέμε! :shifty: :P

ψήφισα. είμαστε πρώτοι. μη μας ματιάξω :look:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Λέων; Από το ανάλογο θέμα για να ψηφίσεις δεν έχεις περάσει ε; Πρέπει να πάρουμε ξανά τα ηνία του φόρουμ λέμε! :shifty: :P

Είπα και εγώ πώς αυξήθηκαν ξαφνικά οι λέοντες. :pfff:
Ατιμούτσικο.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 986132

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Σκορπιός
Κανείς δεν είναι τόσο αδίστακτος, ασυγκράτητος και αχαλίνωτος στο φιλί όσο ένας Σκορπιός. Με τα παθιασμένα φιλιά του είναι ικανός να σας ανεβάσει στον έβδομο ουρανό.
Ιδανικοί παρτενέρ: Ταύρος, Κριός, Λέων.

:D:D
Πίσω και σας φάγαμε!!! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.

Επικροτω για τα φιλια του σκορπιου ετσι ακριβως ειναι....αλλα οχι κι 'οτι μας φαγατε:P:P:P και σιγα μην ειναι αυτοι οι ιδανικοι παρτενερ..........χαχαχααααααααααααα:whistle::whistle::whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

passenger123

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Υπεύθυνος πωλήσεων. Έχει γράψει 138 μηνύματα.
:D:D
Πίσω και σας φάγαμε!!! :P

+1 << έμπαινε γιούτσο >> , sorry mylady:redface:
Καθότι του ιδίου "κόμματος" μετέφερα γραπτώς τα αισθήματα περηφάνιας μου!!!:clapup:

Επικροτω για τα φιλια του σκορπιου ετσι ακριβως ειναι....αλλα οχι κι 'οτι μας φαγατε:P:P:P και σιγα μην ειναι αυτοι οι ιδανικοι παρτενερ..........χαχαχααααααααααααα:whistle::whistle::whistle:
Προφανώς έπεσες σε "ελλατωματικό προιόν" φίλη μου:eek:.
Οι γνήσιοι διαθέτουμε και iso 2011 με πιστοποίηση , lifetime waranty :whistle::whistle::whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
+1 << έμπαινε γιούτσο >> , sorry mylady:redface:
Καθότι του ιδίου "κόμματος" μετέφερα γραπτώς τα αισθήματα περηφάνιας μου!!!:clapup:


Προφανώς έπεσες σε "ελλατωματικό προιόν" φίλη μου
:eek:.
Οι γνήσιοι διαθέτουμε και iso 2011 με πιστοποίηση , lifetime waranty :whistle::whistle::whistle:

Δεν το επειασες passenger αυτο που λεω........ισα ισα ........οταν αναφερομαι στους παρτεναιρ εννοω τα ζωδια στα οποια αναφερει παραπανω οτι ταιριαζει ο Σκορπιος:P:P:PΣιγα μη δε ξερω τα φιλια του Σκορπιου......για διαβασε προσεκτικα τι γραφω;););)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

passenger123

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Υπεύθυνος πωλήσεων. Έχει γράψει 138 μηνύματα.
Δεν το επειασες passenger αυτο που λεω........ισα ισα ........οταν αναφερομαι στους παρτεναιρ εννοω τα ζωδια στα οποια αναφερει παραπανω οτι ταιριαζει ο Σκορπιος:P:P:PΣιγα μη δε ξερω τα φιλια του Σκορπιου......για διαβασε προσεκτικα τι γραφω;););)

Άν τότε με τις δηλώσεις σου "προσυπογράφεις" στήν "magna carta" των απανταχού φιληθέντων στον πλανήτη γή , αναγνωρίζοντας την δύναμη και το πάθος των Σκορπιών , που χωρίς αυτούς δεν θα υπήρχε και το ανάλογο μυστήριον:huglove: , αποσύρω ρητά και κατηγορηματικά οποιαδήποτε "κατηγορία" επ' ονόματι σου για συκοφαντία του εν λόγω ζωδίου ( order in court :mastigio) .Η απόφαση ελήφθη : Νικητές οι Σκορπιοί :smartass:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Άν τότε με τις δηλώσεις σου "προσυπογράφεις" στήν "magna carta" των απανταχού φιληθέντων στον πλανήτη γή , αναγνωρίζοντας την δύναμη και το πάθος των Σκορπιών , που χωρίς αυτούς δεν θα υπήρχε και το ανάλογο μυστήριον:huglove: , αποσύρω ρητά και κατηγορηματικά οποιαδήποτε "κατηγορία" επ' ονόματι σου για συκοφαντία του εν λόγω ζωδίου ( order in court :mastigio) .
Η απόφαση ελήφθη : Νικητές οι Σκορπιοί
:smartass:
snif snif snif..μυρισε σκορπιλα παλι ....θελαμε δε θελαμε :whistle::whistle::whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rina45

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η rina45 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 167 μηνύματα.
οι Ζυγοι ειναι το απεναντι ζωδιο του κριου,και λενε οτι ταιριαζουνε.

και εγώ ζυγός ειμαι .Δεν εχω γνωρισει ποτέ μα ποτέ Κριο!πως ειναι?ξενέρωτοι??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δεσμώτης

Περιβόητο μέλος

Ο Δεσμώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 4,605 μηνύματα.
τι φιλι έχετε?


φιλί που βαραίνει την Ιστορία,

θεσμιστικό που έλεγε κι ο Καστοριάδης,

φιλί αγριώδες,

βλαστικό,

κουραφεξοφιλί,


φιλί βιωματικό,
φιλί αχλαδάτο,

φιλί πρόσκληση ανάμεσα στους επισήμους,
φιλί θρύψαλλο του ρολογοτζαμιού,

φιλί μπαχτσές,

φιλί κλειδωμένος καθρέφτης,

φιλί στρείδι, όχι φιλί κολιές,

φιλί κατολίσθηση,

φιλί ζόρικο, κερκίδα,

φιλί όχι γουρλωμένο μάτι,
φιλί μάτι σφραγισμένο με τύφλα επιλογής,

φιλί με άρωμα γαρδένια,
φιλί "μίλα μου για τη ζωή σου"

φιλί ψευδώνυμο "μαλάκας"
φιλί "πραγματικό όνομα λιγότερο τρόμπας"

φιλί εργοτάξιο, φιλί θαλασσινό ανάλατο, όμως.

φιλί πένθιμο καλοκαίρι
φιλί νηπενθές, καρρυωτακικό,

φιλί με αναστεναγμό, φιλί που πάει να στάξει ο πρώτος ίδρως
αλλά ο σπαραγμός του φιλιού τον δροσίζει και δε πέφτει ποτές,


φιλί σε ανοιχτό στόμα,
σε παχυά χειλάκια (οξύμωρο φιλί)

φιλί "κρατάω τη ζωή σου στα χείλη μου, με ένα ρούφηγμα γλώσσας"

φιλί χαρακιά στο γόνατό σου,

φιλί βουβό ερημοκλήσι (να κλείσετε όλα, να ερημώσετε),
κάθε ερημη εκκλησιά 10 φιλιά στο στόμα.

φιλί χιονισμένος κάμπος
ή καπνιστό μ**νάκι

φιλί ανάμνηση...

όποια και να'ναι.


ΜΕ ΠΟΙΑ ΤΑΙΡΙΑΖΩ? :redface:

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
και εγώ ζυγός ειμαι .Δεν εχω γνωρισει ποτέ μα ποτέ Κριο!πως ειναι?ξενέρωτοι??
Κριός ηταν ο Μαρλον Μπραντο αν ρωτας:P
και ο Χιτλερ βεβαια..:confused::)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rina45

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η rina45 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 167 μηνύματα.
Κριός ηταν ο Μαρλον Μπραντο αν ρωτας:P
και ο Χιτλερ βεβαια..:confused::)
ουλαλάαα!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
και εγώ ζυγός ειμαι .Δεν εχω γνωρισει ποτέ μα ποτέ Κριο!πως ειναι?ξενέρωτοι??
Είναι άτομα με υψηλό δέκτη επιβίωσης σε ένα οποιοδήποτε κοινωνικό σύνολο, άτομα που ξεχωρίζουν μέσα σε μια ομάδα για τις ηγετικές τους ικανότητες, αλλά επίσης διακρίνονται και για το καλό τους χιούμορ. Βασικό τους συστατικό είναι ότι βάζουν πολύ πάθος.


Επίσης είναι όμορφοι, έξυπνοι, σέξυ και πάνω απ' όλα ασκούν σωστή αυτοκριτική και δεν είναι ψώνια. Οι καλύτεροι απ' αυτούς γίνονται moderators στο e-steki.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ciela

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ciela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,758 μηνύματα.
καλα εσυ πρεπει να σαι καθαροαιμο κριαρακι! φωναζεις απο μακρια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
και δεν είναι ψώνια.
το βλέπω φίλε κερατά...
το βλεπω..:worry::D

(γεννηθηκες μαρτιο ή απριλιο Γιωργο?)εγω 9 απριλιου,,μεση κατασταση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rina45

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η rina45 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 167 μηνύματα.
Είναι άτομα με υψηλό δέκτη επιβίωσης σε ένα οποιοδήποτε κοινωνικό σύνολο, άτομα που ξεχωρίζουν μέσα σε μια ομάδα για τις ηγετικές τους ικανότητες, αλλά επίσης διακρίνονται και για το καλό τους χιούμορ. Βασικό τους συστατικό είναι ότι βάζουν πολύ πάθος

πάθος ακουω!! και χιουμορ! τα καλύτερα χάνω!!:hmm:
οσο για το αν ειναι ψωνια λεω να το αφήσω ασχολίαστο :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
για την ξεροκεφαλια και επιμονη τους σου ειπα?

εχεις δει κριαρι να κουτουλαει τοιχο?:D
και φυσικα.. στο σεξ,,οι κριοι θεωρουνται πρωταθλητες.

ή σεξομανεις,,αναλογως..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rina45

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η rina45 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 167 μηνύματα.
εχεις δει κριαρι να κουτουλαει τοιχο?:D
Κυριολεκτικά???:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,507 μηνύματα.
και φυσικα.. στο σεξ,,οι κριοι θεωρουνται πρωταθλητες.

ή σεξομανεις,,αναλογως..

Κάθε ζώδιο το λέει αυτό και ξαφνικά γίναμε όλοι πρωταθλητές στο σεξ. Περίεργο βέβαια που και τα 12 ζώδια έχουν τον ίδιο κριτή για τις βαθμολογίες. Τη Μαρία Παλάμη.:P

Ειδικά για μας τους Ζυγούς έχει βγεί η βρώμα ότι κάνουμε σχετικό πρωταθλητισμό μπροστά σε καθρέφτη για να αυτοθαυμαζόμαστε.

Μερικές φορές η ζωή είναι πραγματικά άδικη!:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rina45

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η rina45 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 167 μηνύματα.
Τη Μαρία Παλάμη
αθάνατη αξια :hehe:
Αυτα για τον ζυγο ειναι φήμες!ρομπα μας έκανες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top