Είστε blogger;

Είστε blogger;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 42)
  • Ναι, μάλιστα έχω περισσότερα από ένα

    Ψήφοι: 7 16.7%
  • Ναι, αλλά έχω μόνο ένα blog

    Ψήφοι: 25 59.5%
  • Όχι

    Ψήφοι: 10 23.8%

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ηλεκτρολόγος μηχανικός και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
Και τωρα μια θερμη υποδοχη για το φρεσκο blog του αντωωωνη. Σχολια επιθυμητα, μην πω απαραιτητα, προτασεις, παρατηρησεις κτλ. βρισιες σε pm.
https://troxopaidi.blogspot.com/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris_Kon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Chris_Kon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Σπάρτη (Λακωνία). Έχει γράψει 132 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rakels

Δραστήριο μέλος

Η Ράκελ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 720 μηνύματα.
Το δικό μου έχει να κάνει με τη μουσική (νέα και παλαιότερα τραγούδια, ιστοσελίδες, charts, συνεντεύξεις κ.ά.) και είναι το
https://theworldlovesmusic.wordpress.com/ !:)
Το έβαλα στα αγαπημένα μου:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εύα

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Εύα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 295 μηνύματα.
Το έβαλα στα αγαπημένα μου:)
Σε ευχαριστώ πολύ Ράκελς!Θα ανεβάσω σύντομα πολλά ωραία τραγούδια και μουσικά νέα!! :D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos_T

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Nikos_T αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 329 μηνύματα.
https://latoxaintiya.wordpress.com/

Μόλις ολίγων ημερών! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ηλεκτρολόγος μηχανικός και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.

Eγω το εφτιαξα χθες, σχετικα γρηγορα γιατι ειχα εμπειρια απο παλιοτερο βλογ.
Αν εχετε καμια απορια, θα χαρω να βοηθησω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos_T

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Nikos_T αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 329 μηνύματα.
Eγω το εφτιαξα χθες, σχετικα γρηγορα γιατι ειχα εμπειρια απο παλιοτερο βλογ.
Αν εχετε καμια απορια, θα χαρω να βοηθησω!

Αν υπάρξει κάποια θα το εκτιμούσα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αδαμαντια52071

Πολύ δραστήριο μέλος

Η νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,935 μηνύματα.
Θελω να κανω και εγω μπλοκ .Πως γινεται κουκλια μ ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ηλεκτρολόγος μηχανικός και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
χρειαζεσαι ενα email, εναν λογαριασμο στο blogger.com και υπομονη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εύα

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Εύα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 295 μηνύματα.
Θελω να κανω και εγω μπλοκ .Πως γινεται κουκλια μ ?
Χρειάζεσαι μέιλ αλλά δεν είναι απαραίτητο να το φτιάξεις στο blogger,μπορείς και στο wordpress ή και στο pathfinder!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
www.brizolaki.blogspot.com

Δική σας η ευθύνη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Η μπριζόλα ακόμα να φύγει; Βάλε όλο το ζωντανό αν θες οπωσδήποτε το ωμό. Σε χτυπάει με το που ανοίγεις τη σελίδα.

onagamingquest.wordpress.com

A work in progress and a very slow one to be exact. Αλλά φαντάζομαι μέχρι το τέλος του καλοκαιριού θα 'ναι έτοιμο. Till then game on people.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

garch

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο garch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,510 μηνύματα.
Θελω να κανω και εγω μπλοκ .Πως γινεται κουκλια μ ?

Βγάζεις μια αφίσα για κάποια εξοργιστική κυβερνητική πολιτική και καλείς σε συγκέντρωση για πορεία στην πλατεία του χωριού. Την καθορισμένη ώρα θα σκάσει μύτη τουλάχιστον ένα μπλοκ αριστερών. Voila!




Oh wait.
Εννοούσες bloG?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Η μπριζόλα ακόμα να φύγει; Βάλε όλο το ζωντανό αν θες οπωσδήποτε το ωμό. Σε χτυπάει με το που ανοίγεις τη σελίδα.

onagamingquest.wordpress.com

A work in progress and a very slow one to be exact. Αλλά φαντάζομαι μέχρι το τέλος του καλοκαιριού θα 'ναι έτοιμο. Till then game on people.

Τι μούφες είναι αυτές, δεν μπορώ να μπω. DO SOMETHING!

Ontopic στην υπογραφή τα παραληρήματά μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Private είναι ακόμα, work in progress δεν είπαμε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Να το κάνεις ξε-private για μένα, θέλω να το βλέπω την ώρα που γεννιέται. :P Μου 'μαθες και το private τρομάρα σου. Και αν δεν είναι έτοιμο γιατί το βγάζεις στην φόρα; Ε; :P

Άλλο που δεν παίζει να το κρατήσεις ούτε αυτό για πολύ καιρό, όπως τα υπόλοιπα 2-3 που εξαφανίστηκαν σε χρόνο dt. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Δεν το κάνω για μαγκιά ρε, απλά πρέπει να μαζευτεί κάπως πρώτα. Μπορείς να ορίσεις ποιοι το βλέπουν τώρα but that's the point, να μην το βλέπει κανείς μέχρι να τελειώσει.

Κατά τα άλλα teasing and all. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ηλεκτρολόγος μηχανικός και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
Xριστιαννα, τι ειναι το 9 crimes που γραφεις στο Blog σου;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Μη ψάχνεις να βγάλεις άκρη, δεν υπάρχει. :P

Έντονη επιρροή από το ομώνυμο τραγούδι του Damien Rice είναι..

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Strange Brew

Νεοφερμένος

Η Strange Brew αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
γκομενικο σταντε :p πατ πατ και τετοια :-/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top