Είστε blogger;

Είστε blogger;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 42)
  • Ναι, μάλιστα έχω περισσότερα από ένα

    Ψήφοι: 7 16.7%
  • Ναι, αλλά έχω μόνο ένα blog

    Ψήφοι: 25 59.5%
  • Όχι

    Ψήφοι: 10 23.8%

vickie13

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Βίκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 244 μηνύματα.
Σήμερα δημιολυργησα και εγώ το πρώτο μου μπλόγκ μετά απο πολύ καιρό επιθυμίας!
https://lostheroine.blogspot.com/
οσοι πιστοί προσέλθετε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SICX

Διάσημο μέλος

Ο GEORGE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
justthinkofg.blogspot.com το ειχα παρατησει για κανα μηνα λογω δουλειων, επιστρεφω ομως και συνεχιζω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Secragr

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 49 μηνύματα.
Γεια χαρά και από μένα.

Το δικό μου blog λέγεται Web in Greece περισσότερα εδώ webingreece.blogspot.com
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

korineto9487

Νεοφερμένος

Η Κορίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Βέροια (Ημαθία). Έχει γράψει 17 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loukritia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Loukritia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 362 μηνύματα.

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
Φυσικά και είμαι πρώτη λυκείου, πράγμα που εύκολα μπορείς να διαπιστώσεις κοιτώντας τις πρώτες αναρτήσεις οι οποίες και δηλώνουν -εν συγκρίσει με τις τωρινές- πώς εξελίχθηκε η γραφή μου από τη Β' γυμνασίου έως τώρα.

Σ' ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loukritia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Loukritia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 362 μηνύματα.
Φυσικά και είμαι πρώτη λυκείου, πράγμα που εύκολα μπορείς να διαπιστώσεις κοιτώντας τις πρώτες αναρτήσεις οι οποίες και δηλώνουν -εν συγκρίσει με τις τωρινές- πώς εξελίχθηκε η γραφή μου από τη Β' γυμνασίου έως τώρα.

Σ' ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια. :)
Πραγματικά είναι πολύ σπάνια η άψογη ορθογραφία και η ολόσωστη δομή σε παιδιά της ηλικίας σου (τουλάχιστον από προσωπική μου παρατήρηση)! Τώρα την τελείωσες ή τώρα θα πας;


Πάντως το ύφος σου μου θυμίζει τον εαυτό μου 1-2 χρόνια πριν, χαχα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
Τώρα την τέλειωσα, ως γεννηθείς του 95'.
Η ιδιάζουσα στίξη και δομή είναι λογοτεχνικά στοιχεία που ανέκαθεν με ενθουσίαζαν από τα πρώτα μου αναγνωστικά βήματα.

Ως εκ τούτου, υποσεινήδητα, προσπαθούσα από πολύ μικρός να δημιουργήσω δικά μου. Γι' αυτό και σου φαίνονται έτσι. Δεν είναι ωραία, απλά ξεχωρίζουν από την τυποποιήση του λόγου που επικρατεί σήμερα.

Όσο αφορά την ορθογραφία, έχω από πάντα μια και μόνο συμβουλή προς όλους. Η ορθογραφία δε διαβάζεται, βγαίνει. Μικρός ήμουν ο πιο ανορθόγραφος της τάξης μου, εξαιρώντας 2-3 παληκάρια. Όταν απέκτησα αρκετή λογική για να σκέφτομαι γλωσσικά, το αισθητήριο αυτό της ορθογραφίας έγινε πολύ πιο προσεκτικό. Αναλύστε λοιπόν τις λέξεις, η Ελληνική σας δίνει ένα τεράστιο πλεονέκτημα· εκμεταλλευτείτε το.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rakels

Δραστήριο μέλος

Η Ράκελ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 720 μηνύματα.

αδαμαντια52071

Πολύ δραστήριο μέλος

Η νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,935 μηνύματα.
Εγω ξερετε τι αναρωτιεμαι?
Πως μπορειτε και γραφετε πισω απ την οθονη ενος υπολογιστη.
Εμενα προσωπικα δεν μου βγαινει.Αντιθετα με το χαρτι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.

Να 'σαι καλά. :)

Εγω ξερετε τι αναρωτιεμαι?
Πως μπορειτε και γραφετε πισω απ την οθονη ενος υπολογιστη.
Εμενα προσωπικα δεν μου βγαινει.Αντιθετα με το χαρτι...

Το ίδιο παθαίνω κι εγώ. Δε μπορώ να έχω συγκροτημένη σκέψη και καλό ειρμό στη γραφή μέσω υπολογιστή.
Συμβαίνει σε όλους. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina.maria

Δραστήριο μέλος

Η Χριστινα-Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 532 μηνύματα.
Αντίθετα εμένα με βολεύει περισσότερο απ'ότι να γράφω στο χαρτί! Στο χαρτί πιάνεται εύκολα το χέρι μου , δεν ξέρω γιατί...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ηλεκτρολόγος μηχανικός και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
Ριξτε μια ματια στην υπογραφη!
Και γινετε αναγνωστες :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rakels

Δραστήριο μέλος

Η Ράκελ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 720 μηνύματα.
Ριξτε μια ματια στην υπογραφη!
Και γινετε αναγνωστες :)
https://troxopaidi.blogspot.com/2011/06/welcome-to-faceland.html το διάβασα πριν λίγο..πόσο δίκιο έχεις! αν και δε νομίζω να γίνει ποτέ κάτι τέτοιο στην πραγματικότητα. τουλάχιστον όχι σε τόσο μεγάλο βαθμό;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ηλεκτρολόγος μηχανικός και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
Εγω τα γραφω πρωτα στο χαρτι, και μετα στο μπλογκ. Για να γραφω γρηγορα την ατακα που μου ερχετε, πριν την ξεχασω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουμπίτας

Νεοφερμένος

Η Χαρουμπίτας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
https://todaymusic-musicisalive.blogspot.com/
Για να έχετε όλα τα νέα της μουσικής μπροστά σας!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αδαμαντια52071

Πολύ δραστήριο μέλος

Η νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,935 μηνύματα.
Μετα απο κοπους και βασανα εκανα και εγω blog.
Το εκανα χθες και θελει αλλαγες για να γινει ''καλο''.
Γι αυτο θα ηθελα να μου πειτε τι δεν σας αρεσει,αλλαγες που θα μπορουσα να κανω κλπ
Λοιπον το blog ειναι αυτο---->https://valsoflostdreams.blogspot.com/


Εχω και καποιες αποριες.Να ρωτησω εδω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Seriously though, έχεις ατελείωτα πόδια;

Anyway, οπτικά καλό είναι. Πολύ μαύρο για τα γούστα μου βέβαια αλλά δεν έχει σημασία, είναι απλό και βολικό. Την εικόνα βάλε στο κέντρο και γενικά keep it minimal. Καλή αρχή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top