Είστε πρωινοί ή νυχτερινοί τύποι;

Είστε πρωινοί ή νυχτερινοί τύποι;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 67)

Μύριαμ4

Νεοφερμένος

Η Μύριαμ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 90 μηνύματα.
Είμαι πρωινός τύπος.
Το βράδυ υπολειτουργώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Νυχτερινοτατη'ανεκαθεν!
Το πρωι εγω υπολειτουργω....

Είμαι πρωινός τύπος.
Το βράδυ υπολειτουργώ.


Μυριαμ, αν ο φιλος σου ηταν το αντιθετο με εσενα, τι θα κανατε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μύριαμ4

Νεοφερμένος

Η Μύριαμ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 90 μηνύματα.
Νυχτερινοτατη'ανεκαθεν!
Το πρωι εγω υπολειτουργω....




Μυριαμ, αν ο φιλος σου ηταν το αντιθετο με εσενα, τι θα κανατε?


Χμμ...Υποθέτω ότι εκεί θα είχαμε ένα μικρό προβληματάκι αλλά θέληση να υπάρχει :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jaxteller

Νεοφερμένος

Ο jaxteller αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Βραδινός θα έλεγα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Δημοσιογράφος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
Πρωινος οχι οτι δε βγαινω και βραδυα αλλα λεμε τωρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ανθοπώλης

Νεοφερμένος

Ο Ανθοπώλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 112 μηνύματα.
Πρωινός τύπος, αλλά δε μου πάνε καλά τα πρωινά γιατί νυστάζω απ' το ξενύχτι :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αβοκάντο

Νεοφερμένος

Ο Αβοκάντο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 56 μηνύματα.
Την νύχτα ο εγκέφαλος συνήθως λειτουργεί καλύτερα, το ίδιο και εγώ. Το πρωί νυστάζω όσο δεν πάει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Αν εχω κοιμηθεί καλα, ειμαι πρωινος τύπος :hehe: διαφορετικά, δεν μπορω να λειτουργήσω, ούτε καν με άνθρωπο δεν μπορω να επικοινωνήσω καλα καλα :hehe: αλλα ενταξει, και βραδινός τύπος θα έλεγα. Αν εχω κοιμηθεί καλα, ειμαι παντός καιρού.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alis

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,134 μηνύματα.
Σίγουρα δεν είμαι (πολύ) πρωινός τύπος. Αλλά ούτε και βραδινός. Γενικά λειτουργώ καλύτερα απόγευμα ή αργά το πρωί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

financial

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο financial αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 380 μηνύματα.
Περισσότερο πρωινός! Νιώθω οτι έχω περισσότερο χρόνο και αυτο με γεμίζει ενεργεια για να κανω πράγματα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 749981

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Δεν έχω κάποια αγαπημένη ώρα, αλλά ΣΙΧΑΙΝΟΜΑΙ ( :sick::crazy::angry: ) όταν δεν έχω κοιμηθεί μέχρι τις 00:00 (νιώθω ότι ΄χανω τον ύπνο μου και αγχώνομαι!) τις αργίες / σκ αλλά τις καθημερινές πρέπει μέχρι τις 22:00 να έχω κοιμηθεί. Αλλιώς...


Καλύτερα λειτουργώ όταν δεν έχω 7:00 να σηκωθώ και μετά να πάω σχολείο, απλά. Κατά τις 15:00-16:30 όπου διαβάζω με πιάνει μια αφόρητη νύστα...:panwkatw::yawn::whistle:

ΣΥΜΒΟΥΛΗ: Κοιμηθείτε από τις 22:00-6:00 και μια χαρά και δυο τρομάρες θα' στε! Καλύτερη ώρα για ύπνο: 3:00 - 6:00!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tasos1195

Νεοφερμένος

Ο τάσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 86 μηνύματα.
Νυχτερινός. Και μάλιστα μέχρι πολύ αργά. Βέβαια την άλλη μέρα αν έχω να ξυπνήσω νωρίς για τη σχολή είμαι το μαύρο μου το χάλι, αλλά τέλος πάντων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CaneSenpai

Δραστήριο μέλος

Ο CaneSenpai αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 661 μηνύματα.
Διακοπες κοιμαμαι 7-8 το πρωι και καθημερινες μεχερι 11-12 γιατι εχουμε και ενα σχολειο ... Απογευματινες-βραδινες ωρες με ενα red-bull και η ενεργεια στο απειρο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
Διακοπες κοιμαμαι 7-8 το πρωι και καθημερινες μεχερι 11-12 γιατι εχουμε και ενα σχολειο ... Απογευματινες-βραδινες ωρες με ενα red-bull και η ενεργεια στο απειρο!

α έχεις μέλλον εσύ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nelliel

Περιβόητο μέλος

Η Nelliel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,061 μηνύματα.
Τις καθημερινες ξυπναω γυρω στις 6 λογω επαγγελματος και πεφτω για υπνο με τις κοτες στις 10. Το σ/κ "ξενυχταω" και κοιμαμαι στις 11 για να ξυπνησω στις 7 :lol: Αν χασω την σειρα μου και αργησω να παω για υπνο και ξυπνησω στις 9-10 θα ειμαι κομματια για αρκετες μερες, οποτε προτιμω να ακολουθω ενα συγκεκριμενο προγραμμα ακομα και στις ημερες που δεν εργαζομαι. Αλλωστε με βολευει, γιατι νιωθω πολυ καλυτερα οταν ξυπναω νωρις το πρωι. Αν ξυπνησω στις 10-11 θα σερνομαι ολη μερα και δεν θα αποδιδω καθολου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CaneSenpai

Δραστήριο μέλος

Ο CaneSenpai αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 661 μηνύματα.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
Αμα δεν τα κανω τωρα ποτε θα τα κανω? Στα 30?

Και το καλοκαίρι δηλαδή κάθε μέρα κοιμάσαι το πρωί; Και τόσες ώρες τι κάνεις; Είσαι έξω στα κλαμπ και κωλοχτυπιέσαι; Ντάξει 1-2 φορές οκ, αλλά κάθε μέρα; Δεν καταντάει βαρετό;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nelliel

Περιβόητο μέλος

Η Nelliel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,061 μηνύματα.
οταν θα μεγαλωσεις θα λες τι εκανα ο μ***κας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CaneSenpai

Δραστήριο μέλος

Ο CaneSenpai αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 661 μηνύματα.
Οχι πολυ πολυ πολυ λιγες φορες να παω σε club και να το παω σερι... Βασικα επειδη κανω πολυ παρεα με κατι φιλους μου απο το σχολειο μια ερχοντε αυτοι σπιτι μου μια παω εγω και το παμε αργα.. Επισης οχι δεν βαριεμαι γιατι οταν σου γινει συνηθεια ειναι σαν να εκτελεις μια ρουτινα. Ζω σε περιοχη με πολυ καλο καιρο και μπορω να πω ειναι πολυ ομορφο το ηλιοβασίλεμα να το βλεπεις.. Απολυτη ησυχια το πρωι και απλα καθεσαι και σκεφτεσαι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CaneSenpai

Δραστήριο μέλος

Ο CaneSenpai αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 661 μηνύματα.
οταν θα μεγαλωσεις θα λες τι εκανα ο μ***κας.

Δεν μπορω να καταλαβω ποιο ειναι το προβλημα? Τι να κανω δηλαδη να κοιμαμαι σαν 12χρονων απο τις 12 σαν ρομποτακι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top