Επάγγελμα : Στρίπερ (male striper)

Κοντός123

Νεοφερμένος

Ο Κοντός123 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Ακούγεται λίγο περίεργο αλλά κατά καιρούς μου έρχοντε στο μυαλό διάφορες δουλειές ..Ζιγκολό , Στρίπερ, ακόμα και πορνοσταρ ..

Μερικοί απο εσάς θα λέτε " ποο τι λέει τι παλικάρι , 17 χρονών και αντί να κάτσει να διαβάσει ασχολείτε με αυτά ? "

Λυπάμει φίλοι μου αλλά δεν με εκφράζει η ακαδημαική εκπαίδευση !

Πορνοστάρ και ζιγκολό τα απέρριψα μετά απο τα όσα βρήκα στο ίντερνετ όσο αναφορά τις αρρ΄ωστιες και την ζωή που θα έχεις αν ακολουθήσεις κάτι τέτοιο.

Αν και ποτέ δεν έχω χορέψει , θα μου άρεσε το επάγγελμα του στρίπερ .

Εσείς τι γνώμη έχετε για αυτό ? Εχει κανείς κάποια προσωπική εμπειρία ? (δεν εννοώ αν έχετε πάει σε στριπτιτζάδικο :P) Απο που θα μου προτείνατε να ξεκινήσω ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
Εσείς τι γνώμη έχετε για αυτό ? Εχει κανείς κάποια προσωπική εμπειρία ? (δεν εννοώ αν έχετε πάει σε στριπτιτζάδικο :P) Απο που θα μου προτείνατε να ξεκινήσω ?

δειχνοντας μας φωτογραφια σου.:P

edit: μονο εγω βρησκω αντισεξυ το αντρικο στριπτιζ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κοντός123

Νεοφερμένος

Ο Κοντός123 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 45 μηνύματα.
δειχνοντας μας φωτογραφια σου.:P

edit: μονο εγω βρησκω αντισεξυ το αντρικο στριπτιζ?



Χεχεχε.. Ο καθένας με τα γούστα του !

Κατα την γνώμη μου αν ένας άντρας χώρευε μόνο με το μποξεράκι του , μπροστα σε μια κοπέλα και της τριβόταν δεν θα ήταν καθόλου αντισέξυ ! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Απο που θα μου προτείνατε να ξεκινήσω ?




Απ' το να το πεις στη μαμά σου :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κοντός123

Νεοφερμένος

Ο Κοντός123 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Απ' το να το πεις στη μαμά σου :P

το έχω πει και με κοροϊδεύει όπως θα έκανε κάθε μάνα αλλά δεν με αποτρέπει κιόλας !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
το έχω πει και με κοροϊδεύει όπως θα έκανε κάθε μάνα αλλά δεν με αποτρέπει κιόλας !


Τότε ... να το πείς στο μπαμπά σου :vava:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
εχω μια εντυπωση,,οτι οι περισσοτεροι στριπερ ειναι γκευ.;)
λαθος?:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κοντός123

Νεοφερμένος

Ο Κοντός123 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 45 μηνύματα.
εχω μια εντυπωση,,οτι οι περισσοτεροι στριπερ ειναι γκευ.;)
λαθος?:worry:

Και εγώ το έχω ακούσει αυτό απο διάφορα πηγαδάκια ή ακόμα και απο το ίντερνετ .

Ξέρεις τα διάφορα περι "προώθησης" και σχετικά .

Δοξα το θεό , έχω καθαρή την συνείδηση μου και δεν σκέφτομαι να γίνω !;)

Αλλωστε θέλω να ασχοληθώ για να βγάζω κάποια παραπάνω λεφτά , όχι για να χωρεύω σε club στην Αμερική .. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερωφίλη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Κομπάρσα βου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 1,648 μηνύματα.

Κοντός123

Νεοφερμένος

Ο Κοντός123 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Θα σε χάλαγε. :P

Επειδή έχω ψάξει και πέρνουν αρκετά λεφτά , δεν θα με χάλαγε .. αλλά αν ήταν να με "προωθήσουν" για να χορεύω εκεί , θα με χάλαγε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Επειδή έχω ψάξει και πέρνουν αρκετά λεφτά , δεν θα με χάλαγε .. αλλά αν ήταν να με "προωθήσουν" για να χορεύω εκεί , θα με χάλαγε
Γιατι δεν κοιτας για ζιγκολο....αφου μεγαλωσεις βεβαια...και συμφωνησουν και οι γονεις σου...μπορει να ειναι ποιο ευχαριστο και ισως και απο δω καποιοι να μπορεσουν να σε συμβουλεψουν...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marina289

Δραστήριο μέλος

Η μαρινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 47 ετών. Έχει γράψει 687 μηνύματα.
:hehe:
Σκέφτομαι την υπερήφανη ελληνίδα μάνα, να φωνάζει τις φιλενάδες που φλερτάρουν κλιμακτήριο,
¨απόψε θα πάμε στο μαγαζί που δουλεύει ο γιόκας μου!¨ :pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κοντός123

Νεοφερμένος

Ο Κοντός123 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Γιατι δεν κοιτας για ζιγκολο....αφου μεγαλωσεις βεβαια...και συμφωνησουν και οι γονεις σου...μπορει να ειναι ποιο ευχαριστο και ισως και απο δω καποιοι να μπορεσουν να σε συμβουλεψουν...:P

πιο ευχάριστο? Ενα ότι μπορεί να κολλήσεις του κόσμου τις αρρώστιες , δεύτερον ποιος ξέρει σε τι κουλή,κουτσή, ηλικιωμένη θα πέσεις και τρίτον ποιος ξέρει τι βίτσια έχει η κάθε γυναίκα που έχει να δει χαρά στα σκέλια της 10 χρόνια =)

:hehe:
Σκέφτομαι την υπερήφανη ελληνίδα μάνα, να φωνάζει τις φιλενάδες που φλερτάρουν κλιμακτήριο,
¨απόψε θα πάμε στο μαγαζί που δουλεύει ο γιόκας μου!¨ :pfff:


χαχαχαχα μαρίνα δεν μπορώ να σταματήσω να γελάω ...:clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Roben twn Xazwn

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Roben twn Xazwn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 205 μηνύματα.
Ακούγεται λίγο περίεργο αλλά κατά καιρούς μου έρχοντε στο μυαλό διάφορες δουλειές ..Ζιγκολό , Στρίπερ, ακόμα και πορνοσταρ ..

Μερικοί απο εσάς θα λέτε " ποο τι λέει τι παλικάρι , 17 χρονών και αντί να κάτσει να διαβάσει ασχολείτε με αυτά ? "

Λυπάμει φίλοι μου αλλά δεν με εκφράζει η ακαδημαική εκπαίδευση !

Πορνοστάρ και ζιγκολό τα απέρριψα μετά απο τα όσα βρήκα στο ίντερνετ όσο αναφορά τις αρρ΄ωστιες και την ζωή που θα έχεις αν ακολουθήσεις κάτι τέτοιο.

Αν και ποτέ δεν έχω χορέψει , θα μου άρεσε το επάγγελμα του στρίπερ .

Εσείς τι γνώμη έχετε για αυτό ? Εχει κανείς κάποια προσωπική εμπειρία ? (δεν εννοώ αν έχετε πάει σε στριπτιτζάδικο :P) Απο που θα μου προτείνατε να ξεκινήσω ?
1.να υποθέσω ότι και την ακαδημαΐκή εκπαίδευση την απέρριψες , μετά από όσα διάβασες στο ίντερνετ :confused:
2.δεν μπορεί να σου αρέσει το επάγγελμα του στρίπερ και να μην έχεις χορέψει ποτέ . Είναι σαν να σου αρέσουν τα ποστ της Μελιούς και να μην έχεις πει ποτέ σόκιν ανέκδοτα , σαν να περιμένεις με αγωνία το επόμενο ποστ του Δεσμώτη και να μην έχεις κοιμηθεί ποτέ γυμνός σε κάμπινγκ παρέα με άγριες αρκούδες
3.Φυσικά και στα νιάτα σου , θα σκέφτεσαι διάφορα επαγγέλματα αλλά μην ανησυχείς για αυτό υπάρχει και το μάθημα του επαγγελματικού προσανατολισμού (για να σε κάνει να χάσεις την φαντασία σου και να βρεις επιτέλους κάτι που δεν σου ταιριάζει)
4.Η μαμά σου είμαι:redface:

edit: μονο εγω βρησκω αντισεξυ το αντρικο στριπτιζ?
όχι , το βρίσκουν και οι άντρες

Χεχεχε.. Ο καθένας με τα γούστα του !

Κατα την γνώμη μου αν ένας άντρας χώρευε μόνο με το μποξεράκι του , μπροστα σε μια κοπέλα και της τριβόταν δεν θα ήταν καθόλου αντισέξυ ! :D
όχι , αλλά θα δεχόσουν η κοπέλα σου να το κάνει επάγγελμα ; ;)
(βασικά δεν με αφορά , αλλά είχα καιρό να χρησιμοποιήσω αυτό το σπαστικό εμότικον)
Γιατι δεν κοιτας για ζιγκολο....αφου μεγαλωσεις βεβαια...και συμφωνησουν και οι γονεις σου...μπορει να ειναι ποιο ευχαριστο και ισως και απο δω καποιοι να μπορεσουν να σε συμβουλεψουν...:P

:confused:

π.σ.


:vroum:
χμ
δεν είν' κακό
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

epote

Διάσημο μέλος

Ο epote αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Δεν εισαι αρκετα ωραιος, παμε παρακατω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Roben twn Xazwn

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Roben twn Xazwn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 205 μηνύματα.
Δεν εισαι αρκετα ωραιος, παμε παρακατω

θα κάνω πλαστικές

σου συνιστώ και σένα , προσθετική ήθους

:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lautreamont

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Lautreamont αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 241 μηνύματα.
Σχετ:


τι λες για τον αστραχαν?
εποτε: μουλαρι :P:P


να σε δω αστραχαν, σε σενα κρεμομαι, 5 χιλιαρικα εχω βαλει
ελα αστραχαν


δύο γραμμάτια σου έχω ρίξει αστραχάννννννννννννν
(ΕΡΤ3 ΤΩΡΑ)

αντε ρε αστραχαν
μουλάρι ο αστραχάν
(πάνε 5 χιλιάρικα)
(σνιφ λυγμ)



στο ρόλο του αστραχάν ο ρ3μκ3φτ3ς. :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
πιο ευχάριστο? Ενα ότι μπορεί να κολλήσεις του κόσμου τις αρρώστιες , δεύτερον ποιος ξέρει σε τι κουλή,κουτσή, ηλικιωμένη θα πέσεις και τρίτον ποιος ξέρει τι βίτσια έχει η κάθε γυναίκα που έχει να δει χαρά στα σκέλια της 10 χρόνια =)

χαχαχαχα μαρίνα δεν μπορώ να σταματήσω να γελάω ...:clapup::clapup:
Κοντε...σε οτι αφορα το επαγγελμα ζιγγολο...θα πρεπει να ξερεις :
1.Πρωτου βγεις στο επαγγελμα εμβολιαζεσαι ...οπως στο στρατο....για τις αρρωστειες....;)
2.Για το που θα πεσεις ....εχεις παντα το δικαιωμα της επιλογης (πλεονεκτημα του επαγγελματος ):D μπορεις να διαλεγεις δλδ. τυπου P@ris Hilton,M@donn@ etc.
3.Σε οτι αφορα τα βιτσια .....φοβασαι μικρουλι :devil: ;;;;;;;;;Μπορει να τα δοκιμασεις ...να σου αρεσουν...και μετα να τα εκληπαρεις......:whistle::whistle::whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Χημικός και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
εχω μια εντυπωση,,οτι οι περισσοτεροι στριπερ ειναι γκευ.;)
λαθος?:worry:

Είναι γνωστό πως οι άντρες είναι ανασφαλείς.Το 51% του πληθυσμού το ξέρει.Το υπόλοιπο 49 δε θα το παραδεχθεί ποτέ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
Ακούγεται λίγο περίεργο αλλά κατά καιρούς μου έρχοντε στο μυαλό διάφορες δουλειές ..Ζιγκολό , Στρίπερ, ακόμα και πορνοσταρ ..

Μερικοί απο εσάς θα λέτε " ποο τι λέει τι παλικάρι , 17 χρονών και αντί να κάτσει να διαβάσει ασχολείτε με αυτά ? "

Λυπάμει φίλοι μου αλλά δεν με εκφράζει η ακαδημαική εκπαίδευση !

Πορνοστάρ και ζιγκολό τα απέρριψα μετά απο τα όσα βρήκα στο ίντερνετ όσο αναφορά τις αρρ΄ωστιες και την ζωή που θα έχεις αν ακολουθήσεις κάτι τέτοιο.

Αν και ποτέ δεν έχω χορέψει , θα μου άρεσε το επάγγελμα του στρίπερ .

Εσείς τι γνώμη έχετε για αυτό ? Εχει κανείς κάποια προσωπική εμπειρία ? (δεν εννοώ αν έχετε πάει σε στριπτιτζάδικο :P) Απο που θα μου προτείνατε να ξεκινήσω ?


πιστευω δεν σου ταιριαζει,εισαι κοντος(123) :sly:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 18 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top