[Άνδρες] Ανδρικό Σαλόνι

Monte Cristo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Mad Max αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,336 μηνύματα.
Θέλω να αγοράσω τρίμερ, έχετε κάτι να προτείνετε;:)

Δες κάποια από τις Remington. Μου έχουν πει καλά λόγια, και από όσο ξέρω τις χρησιμοποιούν και σε κουρεία (βασικό ;) )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CaneSenpai

Δραστήριο μέλος

Ο CaneSenpai αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 661 μηνύματα.
Καλησπερα στο forum,ειμαι 16 χρονων και σκεφτομαι να ξυρισω τα ποδια διοτι οι τριχες εχουν παρα-μεγαλωσει και φαινονται οι γαμπες μου απλα απαισιες.. Δεν νομιζω να θεωρειται (πουστικη,σορρυ για την λεξη δεν ηξερω πως αλλιως να το πω) πραξη σωστα? Ενταξει δεν ειμαι αθλητης να τα ξυρισω αλλα θα το κανω για θεμα αισθητικης...Εσας ποια ειναι η γνωμη σας? Δεν νομιζω να ειναι κατι κακο ισα ισα το αντιθετο.. ειναι λιγο καπως βεβαια για αντρα το ξερω αλλα τι να κανουμε..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tabby

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Tabby αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 935 μηνύματα.
Προσωπικά δε μου αρέσει o άντρας με γάμπα γυαλί.. Μου χτυπά άσχημα. Αλλά αν εσύ αισθάνεσαι καλύτερα, why not?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
Ούτε εμένα μαρέσει ο άντρας να χει ξυρισμένη γάμπα, θα χεις και κάθε τόσο να ξυρίζεσαι μην βάζεις θέματα στο κεφάλι σου που δεν χρειάζονται. Σε λίγο καιρό έτσι όπως πάμε οι άντρες θα ξυρίζονται και οι γυναίκες θα ναι αυτές που θα χουν τρίχες. :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CaneSenpai

Δραστήριο μέλος

Ο CaneSenpai αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 661 μηνύματα.
Εεε καλα γυαλι δεν θα ειναι ..θα ξαναβγει σε 2-3 μερες..το λιγο ειναι ωραιο πιστευω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

peinaw_zw

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο peinaw_zw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 155 μηνύματα.
Άντε ρε άρχισαν και οι άντρες να ξυρίζονται.Έλεος.Μια χαρά είμαστεμε την τρίχα.Για ποιο λόγο να βάλουμε τον εαυτό μας σε τέτοια θέση,να πρέπει να ξυριζόμαστε.ΤΡΙΧΑ ΓΙΑ ΜΙΑ ΖΩΗ!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Ρε σεις, το χετε παρακανει οι αντρες. Στο τελος θα σας ψαχνουν οι γυναικες με το μικροσκοπιο!
Ναφησεις ησυχες τις γαμπες σου. Η τριχα δειχνει αρσενικο. Κοψτες λιγο αν σε χαλανε τοσο αλλα οχι και ξυρισμα.
Αμα ησουν κολυμβητης οκ θαλεγα. Θα υπηρχε λογος. Αντρας εισαι τριχες εχεις.
Ελεος βρε παιδια..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

peinaw_zw

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο peinaw_zw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 155 μηνύματα.
Τρίχα=γοητεία παιδιά.Οι γυναίκες τρελαίνονται για κάτι τέτοιους
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CaneSenpai

Δραστήριο μέλος

Ο CaneSenpai αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 661 μηνύματα.
Ειναι υπερβολικα αντιαισθαιτικο να βλεπει η γκομενα τις ατσαλες τριχες στα ποδια..Εγω θα το κανω και οτι θελει ας γινει..αν το μετανιωσω εξαλλου θα βγουν παλι αρκετα γρηγορα..Για οσους ειναι πανω απο 18+ μπορει να φενεται καπως αλλα αν ερωτησεις ενα παιδι στην ηλικεια μου θα πει οκ δεν υπαρχει προβημα..Εχω και κολλητους που τις ξυριζουν και γκομενες αμετρητες..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

peinaw_zw

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο peinaw_zw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 155 μηνύματα.
Ειναι υπερβολικα αντιαισθαιτικο να βλεπει η γκομενα τις ατσαλες τριχες στα ποδια..Εγω θα το κανω και οτι θελει ας γινει..αν το μετανιωσω εξαλλου θα βγουν παλι αρκετα γρηγορα..Για οσους ειναι πανω απο 18+ μπορει να φενεται καπως αλλα αν ερωτησεις ενα παιδι στην ηλικεια μου θα πει οκ δεν υπαρχει προβημα..Εχω και κολλητους που τις ξυριζουν και γκομενες αμετρητες..

Να πάρεις καλά τις γάμπες και να αγοράσεις και καμιά κρέμα μετά μην ερεθιστεί το δερματάκι.Χαχαχα όόόόότι να ναι


Α και μάλλον έχεις κάνει και γυναίκα για να ξέρεις τι είναι αντιαισθητικό και τι όχι ε?Good for you i guess!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepDreaming!

Δραστήριο μέλος

Η KeepDreaming! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 634 μηνύματα.
Χαχαχα σοβαρά τώρα!Εγώ βαριέμαι απίστευτα να ξυριζω γάμπες και εσείς τα αγοράκια τη βρίσκετε;Τι άλλο θα δούμε;Σε λίγο θα θεωρείται απολύτως φυσιολογικο ο άντρας να είναι σαν να έχει βγει από διαφήμιση για ταινίες αποτρίχωσης! :P Θα φτάσουμε σε σημείο να έχουμε περισσότερες τρίχες απ ' τον γκομενο!Βρε αν δεν έχει λίγη τρίχα ο άλλος να νιώθεις ότι είναι αρσενικό τι να τον κάνεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CaneSenpai

Δραστήριο μέλος

Ο CaneSenpai αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 661 μηνύματα.
Χμμ δηλαδη το ποσο αντρας ειμαι φαινεται απο το ξυρισμα? Αμα ηταν ετσι να μην ξυριζα και το μουστακι να πηγαινα σχολειο σαν μογγολος..Το οτι φενεται ασχημο το καταλαβενεις η οχι? Ειναι πολυ σπαστικο να ακουω τετοιες βλακεις ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

peinaw_zw

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο peinaw_zw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 155 μηνύματα.
Χμμ δηλαδη το ποσο αντρας ειμαι φαινεται απο το ξυρισμα? Αμα ηταν ετσι να μην ξυριζα και το μουστακι να πηγαινα σχολειο σαν μογγολος..Το οτι φενεται ασχημο το καταλαβενεις η οχι? Ειναι πολυ σπαστικο να ακουω τετοιες βλακεις ...

<<Φίλε μου>> προφανώς έγραψες το ποστ γιατί ήθελες τη γνώμη μας.Η γνώμη μας,καλή ή κακή,αυτή είναι.Αν σου αρέσει καλώς,αν δεν σου αρέσει δικό σου πρόβλημα.Τι περίμενες δηλαδή?Να λέμε όλοι κάντο είναι καλό και να συμφωνούμε?

Και για να τελειώνει το θέμα καθώς έχεις πάρει ήδη την απόφαση σου και απλώς ψάχνεις την αποδοχή επειδή μάλλον ντρέπεσαι για αυτό που θα κάνεις,δώσε βάση στο εξής:Άλλο πράγμα η περιποίηση προσώπου και άλλο το ξύρισμα στήθουν,ποδιών,μασχάλης κλπ κλπ.Επίσης φαίνεται άσχημο σε πολύ λίγες και αυτές είναι <<κοριτσάκια>> τις περισσότερες φορές.Και τέλος αν ξυρίζεις το σώμα σου,δε σημαίνει ότι δεν είσαι άντρας.Δείχνει ωστόσο αρνητική εικόνα και σε πολλούς άλλους άντρες και σε πολλές γυναίκες,το οποίο είναι 100% λογικό και αποδεκτό.Από εκεί και πέρα αν εσύ θέλεις(που θέλεις) κάντο και μη σε νοιάζει τι λένε οι άλλοι.Ωστόσο αν ζητάς τη γνώμη μας σε ένα δημόσιο φόρουμ,απαγορεύεται να χαρακτηρίσεις τις άλλες γνώμες βλακείες κλπ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

life12

Πολύ δραστήριο μέλος

Η life12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,588 μηνύματα.
για μενα η ιδανικη τριχα στον αντρα κ σε στη8οσ κ σε ποδι ειναι αυτο...

beckham :redface::redface:
αν προσε3ετε εχει κ τριχα κ στη κοιλια κ στα ποδια...γενικα πιστευω εινια ωραιο να εχει τριχα χωρισ υπερβολεσ ουτε να ειναι φλοκατη ουτε να εχω πιο μεγαλη τριχα εγω απο αυτον:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

peinaw_zw

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο peinaw_zw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 155 μηνύματα.
Χμμ δηλαδη το ποσο αντρας ειμαι φαινεται απο το ξυρισμα? Αμα ηταν ετσι να μην ξυριζα και το μουστακι να πηγαινα σχολειο σαν μογγολος..Το οτι φενεται ασχημο το καταλαβενεις η οχι? Ειναι πολυ σπαστικο να ακουω τετοιες βλακεις ...

...φαίνεται άσχημο σε πολύ λίγες και αυτές είναι <<κοριτσάκια>> τις περισσότερες φορές...

για μενα η ιδανικη τριχα στον αντρα κ σε στη8οσ κ σε ποδι ειναι αυτο...

beckham :redface::redface:
αν προσε3ετε εχει κ τριχα κ στη κοιλια κ στα ποδια...γενικα πιστευω εινια ωραιο να εχει τριχα χωρισ υπερβολεσ ουτε να ειναι φλοκατη ουτε να εχω πιο μεγαλη τριχα εγω απο αυτον:D


Να κατλοβερ ένα παράδειγμα από αυτό που σου είπα.Σου δείχνει φώτο έναν άντρα με ελάχιστες τρίχες,οι οποίες έχουν τέτοιο μέγεθος επειδή τις ξυρίζει.Και τις θεωρεί και ιδανικές.Ε από 16-20 άντε 21 μαξ δε θα βρεις πολλές κοπέλες που να ξενερώνουν με το ξυρισμένο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

life12

Πολύ δραστήριο μέλος

Η life12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,588 μηνύματα.
Να κατλοβερ ένα παράδειγμα από αυτό που σου είπα.Σου δείχνει φώτο έναν άντρα με ελάχιστες τρίχες,οι οποίες έχουν τέτοιο μέγεθος επειδή τις ξυρίζει.Και τις θεωρεί και ιδανικές.Ε από 16-20 άντε 21 μαξ δε θα βρεις πολλές κοπέλες που να ξενερώνουν με το ξυρισμένο...

<κοριτσακια>:pfff:
το ιδανικο για κα8ε κοπελα ειναι σχετικο εμενα μ αρεσει τετοιο στυλ σε τριχα
αλλη μπορει να τον 8ελει τελειωσ 3υρισμενο κ αλλη μπορει να 8ελει φλοκατη...

μια χαρα τριχα ειναι κ η απο κατω για μενα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • david-beckham.jpg
    david-beckham.jpg
    225.6 KB · Εμφανίσεις: 775

peinaw_zw

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο peinaw_zw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 155 μηνύματα.
...το ιδανικο για κα8ε κοπελα ειναι σχετικο...

Δεκτό.Συγγνώμη για τον προσβλητικό χαρακτηρισμό.Ο καθένας ας κάνει ό,τι θεωρεί καλύτερο για τον εαυτό του.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CaneSenpai

Δραστήριο μέλος

Ο CaneSenpai αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 661 μηνύματα.
Ρε οι γαμπες μου ειναι εντελως χαλια..Αυτο που μου κίνησε την περιεργεια για το ξυρισμα ηταν : οταν ειμασταν στην παραλια μια παρεα το εφερε η συζητηση και λεει μια κοπελα σε ενα αγορι ξυρισε λιγο τα ποδια σου ειναι λιγο χαλια..Αυτο με εκανε να σκεφτω οτι οντως φενεται ασχημο..Οπως ειπα και πριν πιστευω οι λιγες τριχες ειναι οτι πρεπει..Ουτε γυαλι ουτε θαμνος οπως εχω τωρα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

life12

Πολύ δραστήριο μέλος

Η life12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,588 μηνύματα.
Ρε οι γαμπες μου ειναι εντελως χαλια...
βασικα αμα εισαι 8αμνοσ π λεσ καντο επειδη 8α αρεσει σε σενα οχι για τισ αλλεσ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CaneSenpai

Δραστήριο μέλος

Ο CaneSenpai αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 661 μηνύματα.
Για τις αλλες πιο πολυ το κανω..θελω να φαινομαι ωραιος..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top