Πώς δείχνει μια γυναίκα ότι της αρέσει κάποιος;

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φυσικός. Έχει γράψει 10,004 μηνύματα.
Ρε εσυ δεν την ξέρω την κοπέλα μόνο φατσικα και έχουμε ανταλλάξει 2-3 χαμογελα αυτά.Τι έτσι στο ξεκάρφωτο να την ρωτήσω δεν ειναι και πολύ καλή ιδέα..
Ας το κάνουμε σενάριο...
(Περπατάει, την ακολουθείς, κρατάς ένα λουλούδι, την φτάνεις)
YOU: Γεια. Να σε ρωτήσω κάτι;
SHE: ? ; ? ; ? ; ?
YOU: Δικό σου δεν είναι αυτό; (Της προτείνεις το λουλούδι)
SHE: Χαχαχα! Μπα, όχι.

YOU: Κι όμως δικό σου είναι, αλλά δεν το ξέρεις.
SHE: ? ; ? Ε; Πώς;
YOU: (Της χαμογελάς) Ήθελα να σου το προσφέρω και δεν βρήκα καλύτερο τρόπο. (Της το δίνεις)
SHE: Χαχαχα! (Το παίρνει). Ευχαριστώ.
ΥΟU: Με λένε Γιώργο, εσένα;
(Σκέψου μόνος σου τη συνέχεια).....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
Ας το κάνουμε σενάριο...
(Περπατάει, την ακολουθείς, κρατάς ένα λουλούδι, την φτάνεις)
YOU: Γεια. Να σε ρωτήσω κάτι;
SHE: ? ; ? ; ? ; ?
YOU: Δικό σου δεν είναι αυτό; (Της προτείνεις το λουλούδι)
SHE: Χαχαχα! Μπα, όχι.

YOU: Κι όμως δικό σου είναι, αλλά δεν το ξέρεις.
SHE: ? ; ? Ε; Πώς;
YOU: (Της χαμογελάς) Ήθελα να σου το προσφέρω και δεν βρήκα καλύτερο τρόπο. (Της το δίνεις)
SHE: Χαχαχα! (Το παίρνει). Ευχαριστώ.
ΥΟU: Με λένε Γιώργο, εσένα;
(Σκέψου μόνος σου τη συνέχεια).....

ωωω! ο Δίας όπως πάντα ρομαντικός!
αυτό να κάνεις! θα της αρέσει πολύ πιστεύω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φυσικός. Έχει γράψει 10,004 μηνύματα.
ωωω! ο Δίας όπως πάντα ρομαντικός! αυτό να κάνεις! θα της αρέσει πολύ πιστεύω!
Όμως υπάρχει ο κίνδυνος να διαβάζει η κοπέλα το e-steki, οπότε όταν την πλησιάσει με το λουλούδι και αρχίσει να μιλά, να γυρίσει και να του πει: "Δε μου λες; Τις μαλακίες του Δία ήρθες να μου πουλήσεις;"


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

damn

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο damn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,771 μηνύματα.
Δεν νομίζω δια να ειναι μέλος του ischool
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CaneSenpai

Δραστήριο μέλος

Ο CaneSenpai αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 661 μηνύματα.
Μεχρι και εγω εχω καταλαβει οτι δεν γινεται να μαθεις τα λογια που λες και να της τα πεις :P . Απλα σου παγωνει το αιμα εκεινη την ωρα και λες οτι να ναι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

damn

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο damn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,771 μηνύματα.
Ούτε καν ρε εσυ .Δια λες να την πάθω έτσι όπως το λες να παρακολουθεί τα μηνύματα εδω;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SunnyG

Νεοφερμένος

Η Faith αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Εγώ προσωπικά όταν μου αρέσει κάποιος και άγνωστος να είναι πηγαίνω και του πιάνω κουβέντα μου αρέσει να κάνω την πρώτη κίνηση ανάλογα με το στυλ του και τη φάση θα βρω την αφορμή για συζήτηση...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Εμένα αν μου αρέσει κάποιος πολύ και είμαστε σε κοινή παρέα, συμπεριφέρομαι περίεργα. :redface: Αποφεύγω να τον κοιτάω σαν να μην υπάρχει, μιλάω ελάχιστα, αν καταλάβω ότι με κοιτάει ή αν διασταυρωθούν τα βλέμματα μας ντρέπομαι απίστευτα. Μπορεί να φύγω για λίγο και να πάω σε κάποια γνωστή παρέα εκεί κοντά, όπως είπε και κάποια σε προηγούμενη σελίδα. Γενικά, δράμα η κατάσταση! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΑνεξαρτητηΛεμε

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ΑνεξαρτητηΛεμε αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 182 μηνύματα.
Σαν μεγαλύτερος που τα έχουμε περάσει πια, θα έλεγα ότι αν σας αρέσει κάποιος ή κάποια βρείτε ένα τρόπο να το καταλάβει κι αν χρειάζεται αναλάβετε και κάποια πρωτοβουλία. Δεν χάλασε ο κόσμος αν τελικά δεν κάτσει η κατάσταση. Το χειρότερο είναι όταν από ασαφείς καταστάσεις χάνονται ευκαιρείες.

δλδ αμα κανει την πρωτη κινηση το κοριτσι,δεν ξενερωνει το αγορι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannis4ever

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο giannis4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 832 μηνύματα.
δλδ αμα κανει την πρωτη κινηση το κοριτσι,δεν ξενερωνει το αγορι;
Εγώ προσωπικά δεν θα ξενέρωνα. Και δεν νομίζω και να υπάρχει λόγος να ξενερώσει κάποιος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.

ΑνεξαρτητηΛεμε

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ΑνεξαρτητηΛεμε αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 182 μηνύματα.
Μαλιστα.Μακαρι να πιστευουν οι περισσοτεροι το ιδιο ;-)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 19,771 μηνύματα.
δλδ αμα κανει την πρωτη κινηση το κοριτσι,δεν ξενερωνει το αγορι;

για ποιο λόγο να ξενερώσει; :hmm: :P διαγωνισμό κάνετε; :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φυσικός. Έχει γράψει 10,004 μηνύματα.
Μαλιστα.Μακαρι να πιστευουν οι περισσοτεροι το ιδιο ;-)
Έχω τη γνώμη ότι οι περισσότεροι άντρες αυτό πιστεύουν. Όμως οι πιο πολλές γυναίκες (δυστυχώς) αμφιβάλουν.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΑνεξαρτητηΛεμε

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ΑνεξαρτητηΛεμε αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 182 μηνύματα.
θα το επιχειρησω λοιπον,να δω τι θα γινει :p ευχαριστω παιδες γ την βοηθεια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φυσικός. Έχει γράψει 10,004 μηνύματα.
θα το επιχειρησω λοιπον,να δω τι θα γινει :p ευχαριστω παιδες γ την βοηθεια!
Εμένα προσωπικά, αν μια κοπέλα μου έλεγε: "Ξέρεις κάτι; Μου αρέσεις, θα ήθελα να γνωριστούμε καλύτερα και αν ταιριάξουμε να προχωρήσουμε", θα ανέβαινε στην εκτίμησή μου και θα την θεωρούσα πολύ αξιόλογο άτομο. (Φυσικά με την προϋπόθεση ότι θα μου άρεσε κι εμένα και θα ήμουν ελεύθερος). Καλή επιτυχία...

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cerveza

Νεοφερμένος

Η Cerveza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Δια, αυτα τα ξερει η κοπελα σου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
αφου είπε ο άνθρωπος "αν ήμουν ελεύθερος" :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Sev_vo

Νεοφερμένος

Η Sev_vo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Εγώ σε καμία περίπτωση δεν δα είχα το θάρρος να εξομολογηθώ σε κάποιον ότι μου αρέσει καθώς είμαι πολύ ντροπαλή και (κακώς μάλλον) πιστεύω ότι τα αγόρια πρέπει να κάνουν το πρώτο βήμα.. Πάντως, όταν μου αρέσει κάποιος είμαι πολυυυυυ ντροπαλή, κοκκινίζω νομίζω και τις περισσότερες φορές όταν μιλάμε δεν μπορώ να τον κοιτάξω στα μάτια..:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CaneSenpai

Δραστήριο μέλος

Ο CaneSenpai αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 661 μηνύματα.
Παρολου που και εγω ειμαι λιγο φοβητσιαρης θα ελεγα οτι το αγορι θα πρεπει να κανει το πρωτο βημα. Αλλα το κοριτσι να εχει δειξει οτι θελει και αυτη . Να κοκκινιζεις οσο θες :) Ειναι οτι πιο φυσιολογικο και εμενα προσωπικα μου αρεσει κιολας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 8 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top