e-steki Radio;

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
το προγραμμα ισχυει,,?σημερα ειχε loveangel?

Είμαστε έτοιμοι!

Για σήμερα το βράδυ σας ετοιμάζουμε μια βραδιά γνωριμίας. Σας προσκαλούμε όλους να μας ακούσετε! :D
Δες!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
θα μπρουμε να μιλαμε ζωντανα την ωρα της εκπομπης στον παρουσιαστη?;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
θα μπρουμε να μιλαμε ζωντανα την ωρα της εκπομπης στον παρουσιαστη?;)

Ναι! Με διαδραστικές εκπομπές μέσω skype! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
ενδιαφερον..:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ψαραδέλλη

Διάσημο μέλος

Η Ψαραδέλλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,030 μηνύματα.
Να γινω η κακια της παρεας;

Ρε παιδια παιξτε και κανενα ελληνικο τραγουδακι απο το σημερα ...απο αυτα που ακουμε κι εμεις οι κοινοι θνητοι και τα καταλαβαινουμε...
Ωραια αυτα που παιζετε ολοι σας αλλα να υπαρχει και λιγη ποικιλια.

Ολο metal και ροκ εχει το προγραμμα.
Το κεφαλι μου κουδουνιζει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Να γινω η κακια της παρεας;

Ρε παιδια παιξτε και κανενα ελληνικο τραγουδακι απο το σημερα ...απο αυτα που ακουμε κι εμεις οι κοινοι θνητοι και τα καταλαβαινουμε...
Ωραια αυτα που παιζετε ολοι σας αλλα να υπαρχει και λιγη ποικιλια.

Ολο metal και ροκ εχει το προγραμμα.
Το κεφαλι μου κουδουνιζει.


Πες τα ρε συ θπιλες
εγω τους ειπα να κανω μια εκπομπη με λαϊκοποπ και με απέρριψαν
δεν εχω παιδεία λεει...
:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
δεν κανεις καμια εκπομπη εσυ ρε ρεμπεσκε λεω γω..θα εχει σιγουρα ενδιαφερον..;)

αν παντως λαικοποπ εννοειες πχ βανδη και κοκκινου..

ειναι χαλια

αλλα ελληνικα τραγουδια υπαρχουν εξαιρετικα ποπ λαικα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ψαραδέλλη

Διάσημο μέλος

Η Ψαραδέλλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,030 μηνύματα.
Δεν ξερω ρε παιδια τι θεωρειτε εσεις ποιοτητα.
Δεν ειμαι και τοσο ψαγμενο ατομο.
Ειμαι κουβας.
Τα ακουω ολα.
Και Βανδη και ρεμπετικα και μεταλ και παραδοσιακα...
Αλλα αυξηστε λιγο το target group σας.
Δεν ειμαστε ολοι 16χρονα.


Ρεμπ απερριψαν εσενα;;;;
Θα αστειευεσαι οπως παντα.

Ενταξει παιδεια δεν εχεις:P...
αλλα μια εκπομπη στο στεκι σου αξιζει καλε μου φιλε :'(.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Ρεμπ απερριψαν εσενα;;;;
Θα αστειευεσαι οπως παντα.
Μπαρούφες λέει :P
Ούτε καν εκδήλωσε ενδιαφέρον :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ψαραδέλλη

Διάσημο μέλος

Η Ψαραδέλλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,030 μηνύματα.

Ψαραδέλλη

Διάσημο μέλος

Η Ψαραδέλλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,030 μηνύματα.
Απο ποτε παιζει autodj ?
:confused:

Οποτε δεν εχει καποιος εκπομπη παιζει auto music?

Ωραια μουσικη παρεμπιπτοντως....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Αρκετο καιρο τωρα γινετε αυτο, 2-3 βδομαδες ισως... Μπορει να εχει πιασει και μηνα :P

Με τον autodj υπαρχει παντα μουσικη στο ραδιο, επομενος αν δεν παιζει καποιος απο τους παραγογους, ναι, παιζει auto music.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

diotima

Διάσημο μέλος

Ο diotima αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,480 μηνύματα.
Ναι αλλα ας ανανεωθει γιατι παιζει ινφεκτεντ μασρουμ,ορφανντ λαντ και κατατονια διαρκως
και οχι πως δεν αγαπω τους 2 τελευταιους
αλλα κοντευω να τους μισησω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
μια ιδεα..
αμα η εικονα radio live now
πανω δεξια,,πατιοταν και ακουγοταν το ραδιο,,αντι να ανοιγει ξεχωρη σελιδα?
θα χαλαγε τις διαφημισεις αυτο?

γενικα μου τη δινει να ψαχνω συνεχεια τη σελιδα με το προγραμμα του ραδιοφωνου ,τη σελιδα με τις εκπομπες κλπ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top