Desktop environment XPde

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Ειναι μια αντιγραφή των XP για το linux λειτουργικο. Για εμένα η πιο σοβαρή προσπάθεια. Άραγε όμως να αξίζει κάποιος να φύγει από τα desktop environment που υπάρχουν εδώ και καιρό αρά λιγότερα bugs μονο και μονο να έχει xp; Δεν νομίζω αλλά εύχομαι να δώσει και κάτι παράπανω απο ενα απλο theme

Περισσότερα εδώ

Υ.γ.: Άραγε η microsoft πως επιτρεπει κατι τετοιο; :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,813 μηνύματα.
Ούτε να φανταστώ τι θα γινόταν αν έκανε κάτι τέτοιο η MS...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Τι ακριβως αν εκανε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,813 μηνύματα.
Αν αντέγραφε theme από Linux για το OS της.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Μα ποιος ο λογος ... κακα τα ψεμματα πιστευω οτι τα desktop environment των linux δεν μπορουν με τιποτα να φτασουν τα XP. :) Εγω αν εκανε κατι τετοιο η M$ πιστευω οτι θα ηταν τελειως λαθος κινηση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Η ιδια η MS δεν θα εκανε ποτε κατι τετιο, υπαρχουν ομως προγραματα που μετατρεπουν τα windows και τα κανουν να φενοντια σαν Linux. Εχει το καθενα απο τα δυο τα πλεωνεκτιματα του, αλα το συνολο του LInux δεν βολεβει καθολου σε σχεση με τα windows, εγω ακομα προσπαθω να τα κανω να μου κανουν τα καπριτσια:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top