Εμπειρίες της πίσω πόρτας

VeeM

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Βασιλικη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 150 μηνύματα.
Γεια σας,
πριν 6 μηνες ολοκληρωσα με το αγορι μου και ηταν η πρωτη μου φορα..χθες προσπαθησαμε απο πισω αλλα τελικα δεν τα καταφεραμε δεν ξερω γιατι ισως φταιω εγω που ημουν αγχωμενη γιατι νομιζα οτι θα πονεσω η οτι δεν θα μου αρεσει και δεν θα το ευχαριστηθω η παλι μπορει να εφταιγε και αυτος διοτι δεν ηταν χαλαρος ωστε να καταφερει να μπει δεν ξερω..σας εχει συμβει τιποτα αναλογο και πως το αντιμετωπισατε?

Οταν δοκίμασα για πρώτη φορα απο πίσω με τον φίλο μου δεν τα καταφέραμε ουτε και εμεις . Ίσως έφταιγε η στάση , που μΆλλον αυτο έφταιγε γιατι όσες φορές το κάνουμε τώρα ξανά στην ίδια, δυσκολευόμαστε . Εμένα προσωπικά μαρεσει πολυ η πίσω πόρτα και πιστευω οπως αν θες να το κανεις πρεπει να σου αρεσει όντως .Δηλαδη πριν προχωρηςω στην κανονική πράξη ειχα δοκιμάσει πολλές φορές μόνο με δαχτυλο . Ετςι γνωρίζεις την αίσθηση. Πλέον , πρώτα με λίγο δαχτυλο χαλαρώνουμε τον πωπω καθε φορα και με κατάλληλη λυπανση ή μόνο και σάλιο προχωράμε . Ετςι δεν πονάω στην αρχή αν και προεραιτικα μπαίνει πολυ αργά και μετά βρίσκει ρυθμό . Μπορει σαν πρώτη σου φορα να πονέσεις οταν προσπαθήσει να μπει αλλα μετά απο 3 κινήσεις θα εχει φύγει τελείως ο πόνος . Να το κάνετε σε μια στάση που ο πωπως ανοίγει φυςικα . Δηλαδή στα τέσσερα οταν τουρλωνεις και λίγο . Εμένα με βολεύει κι οταν ειμαι ανάσκελα . Αποφεύγω τελείως το μπρούμυτα με ποναει. Μην αγχώνεσαι καθόλου κι ελπίζω οταν το δοκιμάσεις να σου αρεσει ;);) :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Παιδίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Γεια σας,
πριν 6 μηνες ολοκληρωσα με το αγορι μου και ηταν η πρωτη μου φορα..χθες προσπαθησαμε απο πισω αλλα τελικα δεν τα καταφεραμε δεν ξερω γιατι ισως φταιω εγω που ημουν αγχωμενη γιατι νομιζα οτι θα πονεσω η οτι δεν θα μου αρεσει και δεν θα το ευχαριστηθω η παλι μπορει να εφταιγε και αυτος διοτι δεν ηταν χαλαρος ωστε να καταφερει να μπει δεν ξερω..σας εχει συμβει τιποτα αναλογο και πως το αντιμετωπισατε?

Χρησιμοποιήστε ένα καλό λιπαντικό πριν και το δάχτυλο για μια πρώτη αίσθηση. Το θέμα "πόνος" είναι κυρίως ψυχολογικό. Το θέμα "θα μου αρέσει", εξαρτάται το άτομο (και τον παρτενέρ του). Keep trying.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cody

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Cody αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 958 μηνύματα.
Γεια σας,
πριν 6 μηνες ολοκληρωσα με το αγορι μου και ηταν η πρωτη μου φορα..χθες προσπαθησαμε απο πισω αλλα τελικα δεν τα καταφεραμε δεν ξερω γιατι ισως φταιω εγω που ημουν αγχωμενη γιατι νομιζα οτι θα πονεσω η οτι δεν θα μου αρεσει και δεν θα το ευχαριστηθω η παλι μπορει να εφταιγε και αυτος διοτι δεν ηταν χαλαρος ωστε να καταφερει να μπει δεν ξερω..σας εχει συμβει τιποτα αναλογο και πως το αντιμετωπισατε?


[/I]Χρειάζεται προετοιμασία. Ψαχνείτε, μάθετε και ετοιμάστε το σωστά έτσι ώστε να το πετύχετε :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Sandman

Νεοφερμένος

Ο Sandman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 40 μηνύματα.



Για οποιον θελει ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαίανδρος

Νεοφερμένος

Ο Μαίανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Είναι μακράν η καλύτερη αίσθηση,τόσο νοητικά όσο και πνευματικά..Εκτός αν κάποιος είναι φαν του "έρωτα"...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Απίθανος

Νεοφερμένος

Ο Απίθανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Γεια σε όλο το forum!Είμαι 19-20 ετών φοιτητής και εδώ κι ένα μήνα σχεδόν έχω αρραβωνιαστεί με την υπεροχή κοπέλα μου που είναι ένα χρόνο μεγαλύτερη μου δηλαδή αυτή είναι 20-21.Για γαμο δε βιαζομαστε ο αρραβωνας θα διαρκεσει καιρο ισως περασουν και 8-10 χρονια πριν παντρευτουμε.Μου είπε πως θέλει να κάνουμε πρωκτικό σεξ για σεξουαλική ανανέωση.Εχω μερικές απορίες γιατί είναι λίγο ντροπαλός:Αρέσει στις κοπέλες τα χαστούκια στον πισινό-πυγοραπισμα και να τους τραβας τα μαλλιά κατά τη διάρκεια του πρωκτικού σεξ η να μην το κάνω στην αρραβωνιαστικιά μου;Και τι πρέπει να προσέξουμε στο πρωκτικό σεξ για να γίνει πιο ευχάριστο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Ρίξε χαστούκια τράβα τα μαλλιά, αρέσει. Απλά ξεκίνα χαλαρά και δυνάμωνε μέχρι να καταλάβεις μέχρι πόσο της αρέσει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μάρκο Πόλο

Νεοφερμένος

Ο Μάρκο Πόλο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Για πιο λόγο αρραβωνιάστηκες στα 19?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DarthFederer

Διάσημο μέλος

Ο DarthFederer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,281 μηνύματα.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Παιδίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Commas save lives. Ποιο από τα 2 εννοείς;

εδώ κι ένα μήνα, σχεδόν έχω αρραβωνιαστεί
ή
εδώ κι ένα μήνα σχεδόν, έχω αρραβωνιαστεί
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Απίθανος

Νεοφερμένος

Ο Απίθανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Δεν εννοώ σαδομαζοχισμό....Ξαναρωτω τι πρέπει να κάνω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Απίθανος

Νεοφερμένος

Ο Απίθανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Αραβωνιαστηκα στα 19 γιατί είμαι σίγουρος πως με αυτή την κοπέλα ταιριάζουμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

edouardos

Νεοφερμένος

Ο edouardos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Πωλητής/ρια. Έχει γράψει 61 μηνύματα.
Καλό κουράγιο. Γιατί το έκανες αυτό; Ταιριάζετε ή απλά πιστεύεις πως δεν θα βρεις καμιά άλλη για να σαι μαζί της; Τι να πω, έτσι όπως έστρωσες, κοιμήσου. :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DarthFederer

Διάσημο μέλος

Ο DarthFederer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,281 μηνύματα.
Δεν εννοώ σαδομαζοχισμό....Ξαναρωτω τι πρέπει να κάνω...

Αρέσει στις κοπέλες τα χαστούκια στον πισινό-πυγοραπισμα και να τους τραβας τα μαλλιά

Sounds like masochism to me...

Μη συγχεουμε τα πραγματα, αν σε μια κοπελα αρεσει κατα τη διαρκεια του πρωκτικου να τη "δερνει" ο συντροφος της δεν σημαινει οτι σε καθε κοπελα της αρεσει το ιδιο πραγμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Απίθανος

Νεοφερμένος

Ο Απίθανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Με την κοπέλα που έκανα σεξ πρώτη φορά στα 17 της άρεσε να τις δίνω χαστουκακια στον πισινο εκείνη μου το είπε...Ομως ντρεπόμουν και δε το ξανακανα.Η αρραβωνιαστικιά μου δε μου τι ζήτησε κάτι τέτοιο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Gaspar

Περιβόητο μέλος

Ο Gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,101 μηνύματα.
χρησιμοποίησε αυτο:

το λεγόμενο fragrum, το χρησιμοποιούσαν οι ρωμαίοι
τα μεταλλικα του άκρα βυθίζονται στην σάρκα βγάζοντας κομμάτια σε κάθε χτύπημα
ενα εργαλείο που δεν πρέπει να λείπει απο την συλλογή κάθε μαζοχιστή
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panagiotis econ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο panagiotis econ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 806 μηνύματα.
Αμολα της σφαλιαρες μεχρι να κοκκινησει ή μεχρι να σε βρισει. Επισης προσεχε ΑΝ μπεις (καταλαβαινεις που) να βγαινεις κιολας για αποσυμπιεση. Μη της φυγει κανα κλανιδι και χαλασει κι ο αρρανωνας.

Σορρυ για το λεξιλογιο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ιππολύτη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιππολύτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 1,972 μηνύματα.
Το γέλιο που έχω ρίξει Δεν περιγράφεται... σας ευχαριστώ όλους από καρδιάς το είχα πολλή ανάγκη. Για το θέμα εγώ να πω ότι είμαι μία από τις κοπέλες που δεν το προτιμά. Δεν το έχω προσπαθήσει πολλές φορές (μετριούνται στα δάχτυλα των δύο χεριών νομίζω) αλλά δεν είναι του γούστου μου.. Δεν αμφιβάλλω ότι σε άλλες ίσως προσφέρει ευχαρίστηση αλλά εγώ προς το παρόν και όσες φορές το έχω κάνει Δεν μπορώ να πω ότι μου άρεσε. Κι όσες φορές έγινε έγινε γιατί απλούστατα είχα περίοδο αλλά είχαμε κι εγώ και το αγόρι μου ορεξουλες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evalliaChefαρα

Νεοφερμένος

Η evalliaChefαρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 92 μηνύματα.
χρησιμοποίησε αυτο:

το λεγόμενο fragrum, το χρησιμοποιούσαν οι ρωμαίοι
τα μεταλλικα του άκρα βυθίζονται στην σάρκα βγάζοντας κομμάτια σε κάθε χτύπημα
ενα εργαλείο που δεν πρέπει να λείπει απο την συλλογή κάθε μαζοχιστή

βλεπω εισαι ψαγμενος φιλε μου..Αλλα στη συλλογη υπαρχουν και αλλα εργαλεια , αδιανοητο να λειπουν.Και τα γκεμια δεν ειναι πρωτα πρωτα στη λιστα αλλα επονται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DarthFederer

Διάσημο μέλος

Ο DarthFederer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,281 μηνύματα.
βλεπω εισαι ψαγμενος φιλε μου..Αλλα στη συλλογη υπαρχουν και αλλα εργαλεια , αδιανοητο να λειπουν.Και τα γκεμια δεν ειναι πρωτα πρωτα στη λιστα αλλα επονται.

Γκεμια;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top