Υπάρχει κάτι που δεν σας αρέσει στον τόπο που μένετε;

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
Νομιζω οτι οτιτλος τα λεει ολα υπαρχει κατι που δεν σας αρεσει στον τοπο,στο νησι,στην χωρα που μενετε κ υπαρχει αλλου?

εμενα για παραδειγμα δεν μαρεσει που δεν εχει θεατρα η ροδος,τα οποια μαρεσουν πολυ κ οποτε παω αθηνα κ εχω ευκαιρια,κανω μια επισκεψη κ απο εκει....

επεισης το οτι δεν υπαρχουν μεγαλα ονοματα τραγουδιστων στα κεντρα διασκεδασεις

κ τελευταιο κ πολυ βασικο για μενα...οι εκδρομες... μαρεσει να περνουμε το αμαξακι μας κ να πηγαινουμε εκδρομες... σε νησι δυστηχως δεν μπορεις να το κανεις αυτο.... ποσο μακρια να πας? σε μια ωρα εχεις φτασει στην αλλη μερια της ροδο... ενω αν εμενα αθηνα τα σαββατοκυριακα ολο κ καπου θα πηγαινε... απο ολες της κατευθυνσης υπαρχει καπου να πας,απο πελλοπονησο μεχρι ξανθη...

αυτα

α και κατι που μου ηρθε τωρα υπαρχει αλλο παρομοιο θεμα?:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Δεν θες να σου πω τι δεν είναι ωραίο στην Αθήνα.. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Για να δουμε..
- Πρεπει να χασεις τουλαχιστον 2 ωρες για να πας στη δουλεια σου και να γυρισεις
- Συνεπως κοιμασαι/ξεκουραζεσαι/εχεις χρονο για τον εαυτο σου πολυ λιγοτερο
- Για οποιονδηποτε καφε με ανθρωπο που δεν μενει στην ιδια περιοχη με σενα θες τουλαχιστον 40 λεπτα για να βρεθειτε, και μια βδομαδα πριν να το κανονιζετε. Οσο μεγαλωνει η παρεα, τοσο νωριτερα πρεπει να κανετε τα κουμαντα σας γιατι ΠΟΤΕ δε θα τα καταφερετε να βρεθειτε ολοι.
- Δεν βρισκεις ποτε να παρκαρεις εκει που θες
- Γινεται συνηθεια η νευρικοτητα
- Ζεις για να δουλευεις και οχι το αντιστροφο
- Για να δεις πρασινο πρεπει να οργανωσεις εκδρομη σε βουναλακι της Αθηνας (τα χορταρια στους δημους δεν πιανονται)
- Παντα και παντου θα γινονται καποια εργα που θα σε εμποδιζουν να κανεις τα δρομολογια σου κανονικα. Ειτε φτιαχνουν πεζοδρομια, ειτε φτιαχνουν μετρο, ειτε αναπαλαιωνουν κατι, αποκλειεται να λειτουργουν ολα μαζι ρολοι.
- Τα λεωφορεια κανουν 80 ωρες να ερθουν
- Για να δεις θαλασσα θες καμια ωριτσα δρομο
- Σκας 15 ευρω για να πας σε μια παραλια που ειναι ολοι παστωμενοι, και τελικα ειναι και αθλια η θαλασσα, τη στιγμη που σε νησι η παραλιακο μερος βρισκεσαι σε γαματη θαλασσα και πινεις τα λεφτα σε πινες κολαδες, ποσο βλαμμενοι μπορει να ειμαστε πια?
- Καθε Σαββατοκυριακο γινεται πηχτρα παντου. Λογικο αφου δυο μερες ζουμε

Αρκετα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
Μου αρέσουν σχεδόν όλα στη Ρόδο…για μένα είναι παράδεισος …

Αυτό που θα μπορούσα να πω ότι δεν μου αρέσει το ανεφερε η κακερλακ. Δεν μπορείς να δεις ένα θέατρο, μια έκθεση κλπ. ευτυχώς και με τα DVD και φέρνουμε το θέατρο σε μας …Ευτυχώς και με το ιντερνέτ …

Από την άλλη το τίμημα είναι ελάχιστο αν σκέπτομαι ότι σε άλλες περιοχές της Ελλάδος(Αθηνά για παράδειγμα) χάνουν αμέτρητες ώρες στο δρόμο όταν εμείς τα έχουμε όλα κοντά, δεν έχουμε πολύ κυκλοφορία, η θάλασσα μας είναι πεντακάθαρη και free, η εγκληματικότητα είναι στις τελευταίες θέσεις…κλπ κλπ…


Και bonus… φτιάξαμε την Καληθεα (…θα σας βάλω φωτογραφίες σύντομα…)
...ονειρική παραλία με σιντριβάνια στην είσοδο, με κήπους και ψηφιδωτά περάσματα…τι σας πω.. ένα παραμύθι…

(βγήκα οff topic δεν είναι?):D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
οι χαλασμένοι δρόμοι δεν μου αρέσουν άλλα για όλα τα υπόλοιπά μου αρέσει, ίσως θέλει και λίγο συντήρηση τα αρχαία μνημία άλλα ντάξει τουλάχιστόν κάτι κάνουν που και πού.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μάριλυ

Δραστήριο μέλος

Η Μάριλυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 401 μηνύματα.
H Γλασκωβη θα ηταν για μενα παραδεισος αν δεν ηταν αυτος ο βροχερος και μουντος καιρος το μεγαλυτερο διαστημα του χρονου. Αυτο πραγματικα δεν παλευεται και αν επρεπε να μεινω μονιμα εδω πιστευω πως θα παθαινα καμια καταθλιψη στο τελος. Κατι αλλο που δεν μ'αρεσει ειναι οτι υπαρχουν ελαχιστα βιντεοκλαμπ.

Αλλα γενικα ειναι πολυ ομορφη πολη, με τα βικτωριανα της κτιρια, αρκετο εως πολυ πρασινο, πολυ φοιτητοκοσμο και πλουσια νυχτερινη ζωη, πολλες συναυλιες και πολυ ευγενικους ανθρωπους (τους οποιους καποιες φορες δεν τους καταλαβαινεις γιατι η σκωτσεζικη προφορα ειναι περιεργη). Επισης προσφερεται για κοντινες αποδρασεις αφου σε αποσταση αναπνοης απο τη Γλασκωβη υπαρχουν πανεμορφα χωρια με απεραντες εκτασεις πρασινου και λιμνες. Α και κατι πολυ θετικο για μενα ειναι η απαγορευση του τσιγαρου στα μαγαζια!

Για να συμπληρωσω την εικονα και να ειναι πληρης η ανταποκριση μου απο τη Γλασκωβη :P να σας πω οτι κατι χαρακτηριστικο ειναι οτι η εδω νοοτροπια περιλαμβανει μεγαλες ποσοτητες αλκοολ σε σημειο να ξερνοβολανε συχνα πυκνα στα πεζοδρομια. Η Παρασκευη και το Σαββατο ειναι οι μερες που οι Γλασκωβεζοι ξεφαντωνουν και οι δρομοι γεμιζουν κοριτσακια που ακομα και μηδεν βαθμους να εχει θα βγουν με το ξωβυζο, με το πεδιλο και ΧΩΡΙΣ μπουφαν:blink:! Στα κλαμπ οι νεοι χορευουν πολυ, δεν υπαρχει περιπτωση να πας σε κλαμπ και να τους δεις ολους στημενους με ενα ποτο στο χερι, γενικα ειναι πολυ πιο χυμα η κατασταση σχετικα με Ελλαδα, πινουν σαν νεροφιδες και τα χουφτωματα δινουν και παιρνουν. (Δηλαδη οταν βριζετε τους Αγγλους το καλοκαιρι στα νησια μην νομιζετε οτι βρισκουν ευκαιρια για ξεσαλωμα στην Ελλαδα, και στη χωρα τους τα ιδια και χειροτερα κανουν:P) Μονο που τα κλαμπ εδω κλεινουν στις 3. Λοιπον, τελος η ανταποκριση απο Γλασκωβη και ελπιζω να μη βγηκα πολυ οφ-τοπικ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

suspiria

Διάσημο μέλος

Η ρόζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,065 μηνύματα.
Ξέρω οτι είναι εκτός θέματος αλλά θα παραθέσω πρώτα τα καλά του τόπου μου για να μη φανώ υπερβολική :P

Μου αρέσει η θάλασσα. Δεν ξέρω πως θα το παλέψω όταν χρειαστεί να φύγω αν πάω κάπου που θα ξυπνάω το πρωί και δεν θα βλέπω μπροστά μου τη θάλασσα. Οι απόμακρες παραλίες που μπορείς να κάτσεις και να ηρεμήσεις και πραγματικά αισθάνεσαι οτι βρίσκεσαι σε ένα σημείο εκτός του πλανήτη.

Μου αρέσει το οτι δεν έχει εγκληματικότητα γιατί στην Αθήνα φοβάμαι να κυκλοφορήσω στις 3 το βράδυ με τα πόδια μόνη μου.

Μου αρέσει που η ατμόσφαιρα είναι ακόμα καθαρή και μπορείς να αναπνέεις καθαρό αέρα χωρίς να γεμίζεις καυσαέριο και ζέστη. Είναι σπαστικό αυτό που υπάρχει στην Αθήνα.

Μου αρέσει η κινηματογραφική λέσχη το χειμώνα που κάθε Παρασκευή βράδυ φέρνει βραβευμένες ταινίες, παλιές και πιο καινούριες, και σταθερά εδώ και χρόνια φέρνει το φεστιβάλ ταινιών μικρού μήκους της Δράμας.

Τώρα τι δεν μου αρέσει:

Δεν μου αρέσει αρχικά η κλειστή κοινωνία. Το οτι κάθε σου κίνηση καταγράφεται απο κάθε γνωστό που συναντάς τριγύρω. Την επόμενη μέρα μπορεί να έρθει κάποιος άσχετος και να σε ρωτήσει απο που πήρες το κόκκινο παντελόνι που φορούσες χτες. Μπορεί απλά να περπατάς μόνος σου στην προκυμαία ή να πας σινεμά. Θα τους δεις να σε κοιτάνε περίεργα λες και είσαι απο άλλο πλανήτη επειδή δεν έχεις ένα γκόμενο δίπλα να σου χουφτώνει τον κ0λ0 ή δεν κάθεσαι σε μία καφετέρια να πίνεις φραπέ όπως αυτούς. Μπορεί να σε βγάλουν τρελό, πρεζόνι ή δεν ξέρω 'γω τι. Στην μεγάλη πολή, όλη αυτή η νευρικότητα που υπάρχει δεν τους αφήνει να ασχοληθούν με το τι κάνεις και πώς δείχνεις. Σε αφήνουν απλά στην ησυχία σου.

Δεν μου αρέσει που για να βρω ένα dvd πρέπει να γυρίσω όλα τα dvd shops της Χίου και τελικά να το κάτεβασω απο το internet. Δεν μου αρέσει που για να βρω ένα βιβλίο της επιλογής μου πρέπει να γυρίσω όλα τα βιβλιοπωλεία της Χίου και τελικά να το παραγγείλω απο το ίντερνετ. Να δώσω πολλά τέτοια παραδείγματα; Απο gadgets, βιβλία, dvd, cd και ρούχα. Ω ναι, εδώ για να επιβιώσεις οι προτιμήσεις σου πρέπει να περιορίζονται στα εμπορικά και πολυζητημένα αγαθά γιατί μόνο αυτά διαθέτει το κατάστημα

Δεν μου αρέσει που για να δω μία καλή ταινία πρέπει ή να περιμένω να βγει σε dvd (και αν την βρω) ή να την κατεβάσω απο το internet γιατί ο κινηματογράφος έχει μία αίθουσα η οποία επι 2 ή και 3 εβδομάδες παίζει την επιτυχία. Όσο για καλό θέατρο δεν το συζητώ καν. Έρχεται ένα κάθε 3-4 μήνες και λιγοστές είναι οι φορές που αξίζει.

Δεν μου αρέσει που δεν γίνονται festival comics και μουσικής. Δεν μου αρέσει που δεν υπάρχουν εδώ οι συναυλίες και τα events του Gagarin.

Δεν μου αρέσει που δεν υπάρχουν μαγαζιά, καφέ ή μπαρ της επιλογής μου. Τα μισά είναι ένα μιξ, σε στάιλ : το πρωί καφετέρια, το απόγευμα καφετέρια, το βράδυ μπαρ, τη νύχτα -κλείσε τις πόρτες- κι έγινε κλαμπ. Όσο για τη μουσική -έφη θώδη, στο καπάκι νίνο, μετά goin through, rave, και μετά πανταζής και δεν συμμαζεύεται- δεν θα χαρακτηρίσω :P

Αυτά :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
- Για να δεις θαλασσα θες καμια ωριτσα δρομο
- Σκας 15 ευρω για να πας σε μια παραλια που ειναι ολοι παστωμενοι, και τελικα ειναι και αθλια η θαλασσα, τη στιγμη που σε νησι η παραλιακο μερος βρισκεσαι σε γαματη θαλασσα και πινεις τα λεφτα σε πινες κολαδες, ποσο βλαμμενοι μπορει να ειμαστε πια?

Ανάλογα που μένεις. Εγώ βλέπω θάλασσα από το παράθυρο της κρεβατοκαμαρας μου! (μια λωρίδα μονο, μαμώ το κτίριο μπροστά, αλλά είναι θάλασσα :P)

Και τα 15 ευρώ δεν τα δίνω. Πάω σε άλλα ελεύθερα σημεία, που βέβαια είναι εξίσου χάλια και πιτα στον κόσμο.. :|

Κατά τα άλλα συμφωνώ απόλυτα! :)

ΥΓ: Suspiria για ποια πόλη μιλας;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Αν και η Μάριλυ με κάλυψε στην περιγραφή Γλασκώβης, να πω κι εγώ τι με ενοχλεί:

Ο καιρός, η συννεφιά που δεν φεύγει όσο ζεστό καιρό να έχει!
Το ότι για να συνηθίσω αυτό το μεταξύ προφοράς και διαλέκτου που έχουν έκανα καιρό. Κι ακόμα όταν πετάνε μερικά σκωτσέζικα μένω μ@λ@κ@ς.
Το μπεκρούλιασμα. Τους λυπάμαι όταν τους βλέπω να λιποθυμάνε.
Ο φόβος που έχω μερικά βράδια όταν γυρνάω σπίτι λόγω των μεθυσμένων (κυρίως όταν πέφτω σε καυγά).

Πέρα από αυτά μου αρέσει πολύ!

Αθήνα:

Μεγάλες αποστάσεις λόγω κίνησης και ανεπαρκούς συγκοινωνίας.
Μείωση του χρόνου για τον εαυτο σου.
Μολυσμένη ατμόσφαιρα.
Έλλειψη δέντρων.

Αν εξαιρέσουμε αυτά η Αθήνα είναι η καλύτερη. Τα αρνητικά είναι σημαντικά όμως.:|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Να κάνω κι εγώ την ανταπόκρισή μου από Άλπεις...

Δε μου αρέσει:
1. Ο καιρός. Πολλές φορές ξυπνάω, πάω στο παράθυρο, και πριν ανοίξω την κουρτίνα λέω "πληζ, πληζ, ας φαίνεται ΜΙΑ έστω αχτίδα ήλιου...!" Το κρύο παλεύεται χαλαρά, αλλά αναρωτιέμαι αν θα άντεχα πολύ καιρό με αυτή τη βαριά ατμόσφαιρα...

2. Η υγρασία. Το καλοκαίρι ιδρώνω και ξεφυσάω, κι ας έχει 23 βαθμούς. Ε, με 30 πια... όλο ιδρωμένη είμαι...

Και, για να πάμε σε πιο "μικρά" κι ασήμαντα μειονεκτήματα...

3. Δεν έχει θάλασσα. Όχι ότι παλιά ζούσα στη θάλασσα... αλλά το καλοκαίρι γυαλίζει το μάτι, με τη γλυκάδα της λίμνης. Ε, έστω, μπορούμε να κάνουμε μπάνιο στη λίμνη...

4. Οι άνθρωποι, κάποιες φορές παραείναι προγραμματισμένοι, χαμηλών τόνων...
ΔΥΝΑΤΑ, ρε παιδιά, ζούμε λέμε!!!!!

5. ...και ξενοφοβικοί...

6. Και το σινεμά είναι ακριβό. Μα, 12 ευρώ;;;

Κατά τ' άλλα, έχει πολλά καλά. Πυκνή, ακριβής, άνετη και καθαρή συγκοινωνία. Μικρές αποστάσεις. Κι όμως πολυμορφικότητα, είμαι σε μία σχετικά μούλτι-κούλτι πόλη...
Τα χιονοδρομικά είναι κοντά για σκι το χειμώνα, η λίμνη είναι δίπλα για μπανάκια το καλοκαίρι, η Ευρώπη είναι η γειτονιά μας...

Αλλά ακόμα δεν είναι "σπίτι" μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ALEX_

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ALEX_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 1,466 μηνύματα.
Γιάννενα.

Δεν έχουν θάλασσα.

Αυτό.Τελεία.Δεν μπορώ να σκεφτώ άλλο αρνητικό.:|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Στέφανος

Νεοφερμένος

Ο Στέφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 44 μηνύματα.
Τα διυλιστήρια:( πολύ ρύπανση!:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Οι γείτονές μου.
Όλοι είναι κλινικές περιπτώσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*marouli*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία με τα κιτρινα! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,001 μηνύματα.
  • Μ'αρέσει που απο το μπαλκόνι-παράθυρο-ταράτσα βλέπω θάλασσα και πάλι θάλασσα και τα πλοία που φευγουν..
  • Μ'αρέσει που για να πάω στην κολλητή μου δεν χρειάζεται να πάρω τρένα,μετρό,λεωφορεία,τουτου κτλ...μόνο τα ποδαράκια μου..
  • Μ'αρέσει που κατα βάση είναι ήσυχα και ήρεμα..
  • Μ'αρέσει που για να δω τους παλιούς συμμαθητές και φίλους δεν χρειάζεται να το κανονίσω,αρκεί να βγω για μια βόλτα στο δρόμο!
  • Μ'αρέσει που ενώ σαν πόλη είναι ήσυχη χωρίς πολλες επιλογές με ενα τσουπ βρίσκεσαι στον ''πολιτισμό'' και στο κέντρο του Πειραιά!
  • Δεν μ'αρεσει μερικές φορες που όλοι ξέρουν όλους(ή σχεδόν όλους)Αυτό δεν μου έρχεται αλλό προς το παρόν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

suspiria

Διάσημο μέλος

Η ρόζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,065 μηνύματα.
Γιάννενα.

Δεν έχουν θάλασσα.

Αυτό.Τελεία.Δεν μπορώ να σκεφτώ άλλο αρνητικό.:|

η λίμνη δεν πιάνεται;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
η λίμνη δεν πιάνεται;


Δεν νομίζω πως κάνει κάποιος μπάνιο στη λίμνη, αλλά και να έκανε.. ε, δεν είναι σαν θάλασσα! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
όχι. όλα είναι τέλεια. και όποιος λέει το αντίθετο είναι απλά γκρινιάρης...:teasing:


(Λίγο θέατρο-Κλασσική μουσική-όπερα να είχε περισσότερο θα ήταν παράδεισος επί της γης…:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
δηλ. ρουμανα μου αυτοι οι δρομοι γεματοι λακουβες δεν σε ενοχλουν...?
αυτα τα ατυχηματα 2 ανθρωποι φυγαν παλι χθες...(27-33χρ):'( :cry_x:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
δηλ. ρουμανα μου αυτοι οι δρομοι γεματοι λακουβες δεν σε ενοχλουν...?
αυτα τα ατυχηματα 2 ανθρωποι φυγαν παλι χθες...(27-33χρ):'( :cry_x:
απο λακουβα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bisbirikos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο bisbirikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών και επαγγέλεται Μουσικός. Έχει γράψει 812 μηνύματα.
απο λακουβα?

Μια φορα κοντεψα να σκοτωθω απο λακουβα.
Με μηχανακι.
Ευτυχως πηγαινα σιγα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top