Γυμναστική, χορός και σωστή διατροφή

Ιππολύτη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιππολύτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 1,972 μηνύματα.
Ενός λεπτού σιγή για όλα τα καλοκαίρια που έφτασαν κι εμείς πάλι δεν αποκτήσαμε το σώμα των ονείρων μας...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 19,962 μηνύματα.
η σιωπη μας προς απαντηση σου :P


Mια χαρά σε βλέπω εσενα στην φωτο βρε τι σιωπές και απαντήσεις λές!!!!

Αντε να πέσω ακομα στα 78. Παρακατω με τίποτα. :clapup:

https://postimg.org/image/dpkiqm543/
https://postimg.org/image/64h4g8laf/78d78ff7/
η τωρινη μου εικονα με φωτογραφιες.



Εγω πάντως από την τωρινη μου κατασταση είμαι ικανοποιημένος. Για να φτιάξεις ένα καλο σώμα και να το διατηρησεις δεν θέλεις απλα δουλειά ενός καλοκαιριού ή ενός χρονου θέλει συνέχεια και να γινει η διατροφή και η άσκηση τροπος ζωής! Τοτε τον Φεβρουάριο έλεγα ότι δεν θέλω να πέσω κατω από 78 κιλά τωρα είμαι ήδη στα 77 και θέλω να πάω στα 75-76.


https://ibb.co/grmVoF


παρα το ότι 1 φορά την εβδομάδα δεν έκανα απλα cheat meal αλλα cheat day!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

physicscrazy

Δραστήριο μέλος

Ο physicscrazy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 585 μηνύματα.
btw ειδα οτι πανω παιχτηκε φωτογραφια...αν μπορεσω θα ανεβασω και εγω:clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Του χρόνου θα κανω σώμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 19,962 μηνύματα.
Ναι ρε παιδια θρεντ γυμναστικής είναι οποιος ή οποια θέλει ανεβάζει και φωτογραφιες!


Τζονυ βαρέθηκες και τα παράτησες δεν πιστευω να το έριξες κάθε μέρα στα πιτογυρα χαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Τζονυ βαρέθηκες και τα παράτησες δεν πιστευω να το έριξες κάθε μέρα στα πιτογυρα χαχα

Ξεκίνησα από μέσα Μαίου εξεταστική και πηγαίνω δεν πηγαίνω γυμναστήριο με συνέπεια όχι μόνο να μην μπορέσω να ανεβάσω βάρη αλλά να κατεβάσω κιόλας και επίσης σταμάτησα τη καλή διατροφή στο ενδιάμεσο, δεν την χάλασα τελείως αλλά δεν είναι όσο strict ήταν. Οπότε είμαι περίπου σε φάση που ήμουν ένα μήνα πριν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 19,962 μηνύματα.
Ξεκίνησα από μέσα Μαίου εξεταστική και πηγαίνω δεν πηγαίνω γυμναστήριο με συνέπεια όχι μόνο να μην μπορέσω να ανεβάσω βάρη αλλά να κατεβάσω κιόλας και επίσης σταμάτησα τη καλή διατροφή στο ενδιάμεσο, δεν την χάλασα τελείως αλλά δεν είναι όσο strict ήταν. Οπότε είμαι περίπου σε φάση που ήμουν ένα μήνα πριν.


Καλα μη περιμένεις ποτε στη ζωη σου να έχεις μονο γυμναστική να κανεις ολη μέρα και τιποτα άλλο. Εγω που έχω περάσει από τη φάση σου εδώ και μερικά χρονια τωρα πλέον δουλευω. Οποτε επιστρέφω σπιτι κατά της 4. Τρώω κάτι ελαφρυ κάθομαι λιγο και 5:30-6 πέφτω για ύπνο. Σηκώνομαι τρώω ένα φρουτάκι κατά της 7 πάω γυμναστηριο πολύ φρέσκος! Γυρνάω κατά της 9 τρώω το φαγάκι μου και μετά ή θα βγω με κανα φιλο ή θα διαβάσω (θελω να κάνω και κανα μεταπτυχιακο) ή θα χαζέψω στο Ιντερνετ.


Είναι πολύ ωραιο πρόγραμμα και με έχει βολέψει. Ο ύπνος μου δινει ενέργεια να συνεχισω το πρόγραμμα της υπόλοιπης ημέρας.

Μην ανεβάζεις κιλά αμα δεν έχεις σιγουρευτεί ότι έχεις τελειοποιήσει την τεχνική της άσκησης. Καθημερινά μαθαινω πράγματα στο γυμναστηριο (όχι τοσο από τους γυμναστες) αλλα από προσωπικο ψάξιμο και διάβασμα.


Ηξερες πχ ότι στους κοιλιακους το αυχένας θα πρέπει να μένει σταθερος και αυτό το επιτυγχάνεις με το να κοιτάς σε ένα σημειο ψηλά και να μην κουνάς άλλο το κεφάλι. Στο στήθος στις πιέσεις με αλτήρες στον επικλινή ήξερες ότι τα χέρια δεν πρέπει στο κατέβασμα να φευγουν κάτω από το ύψος των ώμων; επισης πριν από μια προπονηση στήθους θα πρέπει οπωσδήποτε να κάνεις ζέσταμα με βαράκια στους ωμους σου!


Επισης αμα εισαι στη διαδικασια να χάσεις κιλά μην ανεβάζεις κιλά. Απλα διατηρησε τα σε ένα σημειο ή παιξε με δισέτ καπάκι για να προκαλέσεις τους μύς σου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Λέω ότι θα κατεβάσω το body fat μου εδώ και μισό χρόνο αλλά νομίζω ότι πάει πολύ αργά :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 19,962 μηνύματα.
Λέω ότι θα κατεβάσω το body fat μου εδώ και μισό χρόνο αλλά νομίζω ότι πάει πολύ αργά :P

Απλα προσπάθησε να μην πάρεις παραπάνω. Αν εισαι σε χρονικη περιοδο που δεν τραβάει το προγραμμα. Σιγα σιγα φτιάχνεται η σωματική κατασταση φιλε. Μην ψαρώνεις απο εκεινους που ασχολουνται καμια 20αρια χρονια και έρχονται σε εναν νέο να πουλήσουν μουρη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

raf889

Νεοφερμένος

Η raf889 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Τα δημητριακά τα fitness που ειναι ολικής άλεσης παρουσιάζονται ως ενδεικτικά για πρωινό για όσους βρίσκονται σε διατροφή αλλα στην απώλεια κιλών βοηθούν ;γιατι νομίζω οτι περιέχουν αρκετή ζάχαρη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Τα δημητριακά τα fitness που ειναι ολικής άλεσης παρουσιάζονται ως ενδεικτικά για πρωινό για όσους βρίσκονται σε διατροφή αλλα στην απώλεια κιλών βοηθούν ;γιατι νομίζω οτι περιέχουν αρκετή ζάχαρη

Η καλύτερη λύση είναι να τρως με βρώμη (quaker). Και αν δεν σου είναι γευστικό να βάζεις κάτι ακόμα πχ σταφίδες ή λίγους ξηρούς καρπούς.

Και τα δημητριακά δεν είναι άσχημα αλλά περιέχουν ζάχαρη όπως λες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anastasisag

Νεοφερμένος

Ο anastasisag αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 116 μηνύματα.
Τα δημητριακά τα fitness που ειναι ολικής άλεσης παρουσιάζονται ως ενδεικτικά για πρωινό για όσους βρίσκονται σε διατροφή αλλα στην απώλεια κιλών βοηθούν ;γιατι νομίζω οτι περιέχουν αρκετή ζάχαρη

Σαν μπούσουλα, απέφευγε οτιδήποτε είναι επεξεργασμένο. Φάει δηλαδή κυρίως κρέας και λαχανικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Psyco

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Psyco αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 172 μηνύματα.
Δεν ξέρω αν αναποκρινεται σε αυτή την κατηγορία αυτό το θέμα...
ΓνωρίΖετε αυτον τον τρόπο γυμναστικής? Εχει αποτελεσματα? Εχετε ακουστα κάποια εμπειρία?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Psyco

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Psyco αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 172 μηνύματα.
Θα εκτιμούσα οποιαδήποτε απάντηση!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stickerbush

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πεισματάρης Γορίλας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 896 μηνύματα.
αν δεν κόψεις τα μπέργκερ.... (σόρρυ)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Psyco

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Psyco αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 172 μηνύματα.
αν δεν κόψεις τα μπέργκερ.... (σόρρυ)

Χαχα βρε το φαΐ το χω κόψει και μαλιστα αρκετά...δλδ δεν μπορώ να κόψω άλλες θερμίδες θα πέσω κάτω...το θέμα είναι ότι πρέπει ν τοσυνδυάσω με τη γυμναστική και σ αυτό υπάρχει ένα θεματάκι
..προσπαθώ να βρω κάτι ώστε να δω γρήγορα αποτελέσματα χωρίς πολύ κόπο. Ξέρω ..Μην το σχολιάσετε..γι αυτό θέλω πληροφορίες γιατο miha
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stickerbush

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πεισματάρης Γορίλας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 896 μηνύματα.
αφού ξέρεις... δεν λειτουργεί έτσι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Psyco

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Psyco αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 172 μηνύματα.
αφού ξέρεις... δεν λειτουργεί έτσι.

Απλά έχω ακούσει ότι κανείς 20 λεπτά προπόνηση και είναι σαν να έχεις κάνει 5-6 ώρες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
Απλά έχω ακούσει ότι κανείς 20 λεπτά προπόνηση και είναι σαν να έχεις κάνει 5-6 ώρες

σαν το HIIT περιπου? εγω παντως αυτο θα σε συμβουλευα να κανεις. δεν απαιτει πολυ χρονο και θα τονωσει πολυ τον μεταβολισμο σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Psyco

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Psyco αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 172 μηνύματα.
σαν το HIIT περιπου? εγω παντως αυτο θα σε συμβουλευα να κανεις. δεν απαιτει πολυ χρονο και θα τονωσει πολυ τον μεταβολισμο σου.

Θα το κοιτάξω..Ευχαριστώ πολύ..
Πάντως για το miha ξέρω ότι σ βάζουν ένα γιλέκο με καλώδια κ ενεργοποιούνται όλοι οι μυες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top