Συνθήματα

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
"Όταν ο κλόουν του τσίρκου αυτοκτόνησε στη σκηνή, νόμιζαν ότι ήταν μέρος του σόου και γέλασαν πιο πολύ..."


trivia: στίχοι από "γενιά του χάους"

ΠΑΡΟΞΥΣΜΟΣ
Ο ΣΩΦΡΩΝ ΟΧΛΟΣ ΦΤΥΝΕΙ ΣΤΗΝ ΨΥΧΗ ΜΟΥ
ΗΘΙΚΗ ΚΑΙ ΚΤΗΝΩΔΙΑ - ΓΥΑΛΙΝΕΣ ΛΙΜΝΕΣ
Ο ΝΟΜΟΣ ΧΛΕΥΑΖΕΙ ΤΗΝ ΑΝΘΡΩΠΙΑ ΜΟΥ
ΔΙΨΑ ΓΙΑ ΑΙΜΑ - ΓΥΑΛΙΝΕΣ ΕΛΠΙΔΕΣ

ΣΤΑΧΤΕΣ ΤΑ ΧΑΜΟΓΕΛΑ ΣΟΥ
ΚΙ ΑΝΑΠΗΡΙΚΑ ΚΑΡΟΤΣΑΚΙΑ
ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΩΝ ΔΡΟΜΩΝ
ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΕΓΑΛΩΣΑΝ ΠΟΤΕ

Σ' ΑΚΟΥΣΑ ΕΝΑ ΒΡΑΔΥ ΝΑ ΟΥΡΛΙΑΖΕΙΣ
ΣΤ' ΟΝΟΜΑ ΤΗΣ ΕΙΡΗΝΗΣ
ΠΡΟΣΕΞΑ ΠΩΣ ΟΤΑΝ ΕΙΔΕΣ
ΤΑ ΓΚΡΙΖΑ ΔΙΠΛΑ ΣΟΥ ΤΣΙΜΕΝΤΑ
ΤΑ ΟΝΕΙΡΑ ΣΤΟΥΣ ΤΟΙΧΟΥΣ ΑΦΙΣΟΚΟΛΛΗΜΕΝΑ
ΤΟΥΣ ΜΠΑΤΣΟΥΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΣΕΒΟΝΤΑΝ ΤΗΝ ΝΥΧΤΑ
ΣΑΣΤΙΣΕΣ ΤΟΤΕ ΞΑΦΝΙΚΑ
ΑΝΑΡΩΤΗΘΗΚΕΣ "ΓΙΑΤΙ"
ΚΙ Η ΚΡΑΥΓΗ ΣΟΥ ΕΓΙΝΕ
ΠΟΛΕΜΙΚΗ ΙΑΧΗ

ΟΤΑΝ Ο ΚΛΟΟΥΝ ΤΟΥ ΤΣΙΡΚΟΥ
ΑΥΤΟΚΤΟΝΗΣΕ ΠΑΝΩ ΣΤΗ ΣΚΗΝΗ
ΟΛΟΙ ΤΟ ΝΟΜΙΣΑΝ ΜΕΡΟΣ ΤΟΥ ΣΟΟΥ
ΚΑΙ ΓΕΛΑΣΑΝ ΑΚΟΜΑ ΠΙΟ ΠΟΛΥ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Burp

Δραστήριο μέλος

Η Burp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 786 μηνύματα.
Μην αφήσεις τη ζωή να σε πάρει από κάτω
τους φόβους που σε τρέφουν να τους κάνεις κάτι άλλο
κάνε τους ποίηση ή μηχανήματα σπουδαία
Μη γυρνάς την πλάτη, μη ζεις στο ψέμα
πολέμησε το άδικο και κάθε είδους βία
σκέψου θετικά και μη γελάς με ηλίθια αστεία
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jrot6

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο jrot6 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,535 μηνύματα.
Mπραβο ρε burb..Χαιρομαι που ατομα της ηλικιας σου ακουνε ακομα τραγουδια-ποιηματα..:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
Μπορώ να συνεχίζω για αιώνες όταν άλλοι σταματάνε για να πάρουν πόζες

γραμμένο στα προσφυγικά της Λεωφόρου Αλεξάνδρας
μόνο που οι αιώνες εκεί γράφτηκαν ως αγώνες


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
"Tόση δημοκρατία από τη χούντα είχαμε να δούμε."
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JennyV

Δραστήριο μέλος

Η JennyV αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 735 μηνύματα.
και τώρα ένα σύνθημα που όλους μας ενώνει................








Μίκροοοο μουυ πόνιιι, μίκρο μου πόνιιιιιιι....

:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JosefK

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχαήλ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Tatoo artist. Έχει γράψει 1,361 μηνύματα.

Μίκροοοο μουυ πόνιιι, μίκρο μου πόνιιιιιιι....

:P

πες το ολόκληρο, μη ντρέπεσαι.

(ποιος σου τη .......νει)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.



δεν ξερω αν θεωρειται συνθημα, αλλα μου προκαλει ενα κενο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bopajgo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Bopajgo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 327 μηνύματα.
:hmm::hmm::hmm:

>Θέλω να γίνω αυτό που ήμουν τότε που ήθελα να γίνω αυτό που είμαι τώρα.
>Καποτε εκαιγαν βιβλια, τωρα καινε μυαλα.
>Έγχρωμη ΤV... ασπρόμαυρη ζωή..
>Η χώρα καταστρέφεται από την αδιαφορία, αλλά τι με νοιάζει εμένα?
>Υπάρχει ζωή πριν από το θάνατο;
>Τα πάντα ήταν διαφορετικά πριν αλλάξουν όλα.
>Το κενό υπάρχει μέχρι να πέσεις μέσα του. Μετά το γεμίζεις εσύ..
......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Catalyst

Επιφανές μέλος

Ο Catalyst αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,434 μηνύματα.

katerina_farm

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η katerina_farm αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φαρμακοποιός και μας γράφει απο Ζάκυνθος (Ζάκυνθος). Έχει γράψει 293 μηνύματα.
"Tωρα που βρηκα ασπρο τοιχο δεν εχω τι να γραψω"
"Μπατσοι γουρουνια ΠΑΛΙΟΧΑΡΑΚΤΗΡΕΣ!!!!!!!!!"
"Η βια δεν ειναι λυση η Λια ομως ειναι Βισση"
Σε τοιχο απεναντι απο την μπουτικ του παναθηναικου "Αγροτη πεινας γ@μιεται ο πειραιας¨"
Σε ανσασερ πολυ γνωστου στουντιου ομορφιας και αδυνατισματος "Φονιαδες των χοντρων διαιτολογοι"
και ενα αγαπημενο "Αν δεν καω εγω αν δεν καεις εσυ αν δεν καουμε εμεις πως θα γινουν φως τα σκοταδια "
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αδαμαντια52071

Πολύ δραστήριο μέλος

Η νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,935 μηνύματα.
6,6,6 ιουδα εισαι sexy!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grotesque_mask

Πολύ δραστήριο μέλος

Η in bianco e nero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,193 μηνύματα.
χιλιαδες κουτια αναμμενα κρατουν χιλιαδες ανθρωπους σβηστους..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αδαμαντια52071

Πολύ δραστήριο μέλος

Η νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,935 μηνύματα.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Κάποια που διάβασα και μου άρεσαν (ελπίζω να πιάνονται)

Κακοποίηση, οικοπεδοποίηση, τσιμεντοποίηση, τόση πολύ ποίηση σε μια τόσο πεζή ζωή. ~Σύνθημα σε θρανίο


«Οι παππούδες μας πρόσφυγες
Οι γονείς μας μετανάστες
Εμείς ρατσιστές»
~Σύνθημα Τοίχου



Μιλήσαμε για αστέρια, μας είπαν ρομαντικούς
μιλήσαμε για νόμους, μας είπαν αλήτες
μιλήσαμε για χρήματα, μας είπαν ανθρώπους
~Σύνθημα Τοίχου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grotesque_mask

Πολύ δραστήριο μέλος

Η in bianco e nero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,193 μηνύματα.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Χημικός και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • 155194_178035008889646_100000494447264_554317_233230_n.jpg
    155194_178035008889646_100000494447264_554317_233230_n.jpg
    76.2 KB · Εμφανίσεις: 319
  • 155998_178035035556310_100000494447264_554318_4054756_n.jpg
    155998_178035035556310_100000494447264_554318_4054756_n.jpg
    68.1 KB · Εμφανίσεις: 226

pop corn

Πολύ δραστήριο μέλος

Η pop corn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,161 μηνύματα.
"ΛΕΥΚΟΥΣ ΤΟΙΧΟΥΣ ΕΧΟΥΝ ΜΟΝΟ ΤΑ ΨΥΧΙΑΤΡΕΙΑ"
- Από τοίχο της σχολής μου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elena

Πολύ δραστήριο μέλος

Η elena αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος. Έχει γράψει 888 μηνύματα.
''ΚΑΤΩ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΑΠ' ΤΑ ΜΥΑΛΑ ΜΑΣ''
μαθηματικό θεσσαλονίκης...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top