Eπικοινωνία με φίλους

princess

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η princess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 306 μηνύματα.
Πόσο συχνά επικοινωνείτε ή συναντιέστε με τουςφίλους σας?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prime

Πολύ δραστήριο μέλος

Η prime αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,680 μηνύματα.
Με τους φίλους μου που ζουν σε άλλες πόλεις μιλάμε καθημερινά δια τηλεφώνου και προσπαθούμε να βρισκόμαστε μία φορά στα δύο το πολύ χρόνια.
Με αυτούς που ζούμε στην ίδια πόλη μιλάμε και βρισκόμαστε σχεδόν επί καθημερινής βάσεως, συνήθως για καφεδάκι το μεσημέρι ή κανένα ποτό στα χαλαρά το βράδυ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Σχεδόν καθημερινά, είτε από το τηλέφωνο, είτε από κοντά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MonaXoS

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος. Έχει γράψει 2,470 μηνύματα.
Με τους φίλους μου στην Κατερίνη κάθε Χριστούγεννα και καλοκαίρι για κανένα μήνα σύνολο. Με τους φίλους μου στην Κύπρο σχεδόν καθημερινά...

Φυσικά με τα παιδιά από την Κατερίνη μιλάμε και μέσω msn όποτε τύχει :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Φιλους δεν θα ελεγα οτι εχω, εχω απλα μερικα παιδια που κανουμε παρεα στο σχολειο βλεπω της μουρακλες τους καθημερινα. Περα απο το σχολειο ομως παραπολυ σπανια τους βλεπω αυτους. Απο εκει και περα εχω και αλλες παρεες ομως που τους βλεπω καθε σαββατο και αμα τυχει και καμια αλλη μερα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Σπάνια... Ακόμα και την κολλητή μου που μένει Αθήνα (στην άλλη άκρη της όμως) τη βλέπω γύρω στη μια φορά το μήνα και μιλάμε μέσω μσν ή τηλεφώνου κάπου 1-3 φορές τη βδομάδα... Μια άλλη καλή μου φίλη παλιότερα την είδα φέτος μετά απο 2 χρόνια, και διαπίστωσα με θλίψη οτι πλέον δεν κολλάμε καθόλου :( Εξαίρεση αποτελεί ο σύντροφος μου (που είναι ΚΑΙ ο καλύτερος φίλος μου) με τον οποίο μιλάμε αρκετές φορές καθημερινά και τον βλέπω κάπου 2 φορές το μήνα λόγω απόστασης. Όλους τους υπόλοιπους τους κατατάσσω στην κατηγορία "γνωστοί". Έχω γίνει αρκετά μοναχική τα τελευταία χρόνια γμτ.. Ίσως επειδή σταμάτησα να έχω φιλίες απλά για να υπάρχουν, όπως κάνουν οι περισσότεροι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
η κολλητη μου μενει αθηνα... εχει 8 ωρες φρεε τσαμπα ομιλια τον μηνα για μενα κ εγω αλλουσ 4 αλλα δεν μας φτανουν τα καλοκαιρια ειμαστε μαζι καθε μερα....τον χειμωνα να βρεθουμε αντε 3 φορες... κ μιλαμε κ με μσν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Εγώ Αθήνα μιλάω πολύ τακτικά με τους φίλους μου και τους βλέπω συχνά, αλλά όχι συχνά στυλ 3 φορές την εβδομάδα, λιγότερο. Μου αρέσει να βγαίνω και με άλλα άτομα, να γνωρίζω κόσμο και να κάνω πλάκα.

Τώρα Σκωτία που είμαι και παίζει η ρημαδοαπόσταση με μερικούς επικοινωνώ καθημερινά με msn, με άλλους mail και σπάνια τηλέφωνα. Και μου λείπουν πολύ!:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Με τους πολυ κοντινους καθε μερα, με αλλους που απλως κανουμε παρεα 1 φορα τη βδομαδα σχεδον.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pepper-ann

Νεοφερμένος

Η Pepper-ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 81 μηνύματα.
1-2 φορές την εβδομάδα. Και πολύ με στενοχωρεί αυτό...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

princess

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η princess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 306 μηνύματα.
Sorry ,που είμαι άσχετη...αλλά μου δημιουργήθηκε η απορία. Τι είναι το msn? Tο ακούω συνέχεια ,αλλά δεν ξέρω τι είναι. :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,689 μηνύματα.
Sorry ,που είμαι άσχετη...αλλά μου δημιουργήθηκε η απορία. Τι είναι το msn? Tο ακούω συνέχεια ,αλλά δεν ξέρω τι είναι. :confused:
Είναι ένα αρκετά δημοφιλές πρόγραμμα συνομιλίας [Messenger] που σου δίνει τη δυνατότητα να προσθέτεις δικές σου επαφές και να επικοινωνείς μαζί τους με άμεσα μηνύματα [chat] ή να τους στέλνεις email εύκολα και γρήγορα. :)
Όπως μπορείς να διαπιστώσεις από το profile κάποιων μελών, υπάρχει το πλαίσιο IM [δλδ Instant Messenger] όπου φαίνεται το MSN του μέλους, δηλαδή η διεύθυνση email που χρησιμοποιεί στο πρόγραμμα MSN. ;)

Όσα μέλη δεν έχουν δηλώσει το MSN τους, δεν θα υπάρχει αυτό το πλαίσιο.

::::MSN Messenger::::





-petros
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

princess

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η princess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 306 μηνύματα.
Οκ, ενδιαφέρον
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Κι εγώ μοναχική είμαι, απόψε αντί να αράξουμε με ένα φίλο, προτίμησα να μείνω με οικογένεια... Μόνο με το αμόρε τακτικότατα...!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Κάθε μέρα στο σχολείο,και κάθε Σάββατο συνήθως,για μπιλιάρδο ή για pes 6
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
:wall:Και που βλεπόμαστε, τι καταλαβαίνουμε;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
:wall:Και που βλεπόμαστε, τι καταλαβαίνουμε;;;


:hehe::hehe::hehe::hehe::hehe:
Α ρε Γίδι είσαι απίθανη.Τώρα όλοι οι υπόλοιποι που δεν έχουν διαβάσει τι σου κάνανε δεν θα καταλαβαίνουν γιατί πράγμα μιλάς αλλά τέλος πάντων.

Όσο έμενα Αθήνα έβλεπα τους δύο κολλητούς μου κάθε βράδυ με ελάχιστες εξαιρέσεις(μένουμε πολύ κοντά), την κολλητή μου επειδή ζούσε σε άλλη περιοχή 3-4 φορές την εβδομάδα.Και με όλους μίλαγα πολυ στο τηλέφωνο όλη μέρα.
Με τους υπόλοιπους γνωστούς 1-2 φορές την εβδομάδα (στις περισσότερες μαζί με τους φίλους μου)
Με τους γνωστούς απο την δουλειά, πέραν των ωρών εργασίας, βγαίναμε για φαγητό ή για ποτάκι 1-2 φορές το μήνα.

Πλέον στην Κρήτη μιλώ με τους φίλους μου καθημερινά και για πολλές ώρες στο τηλέφωνο.
Οι εξόδοι μου γίνονται με τους γνωστούς απο την δουλειά τους οποίους όσο κι αν εκτιμώ και διασκεδάζω δεν μπορώ να τους θεωρήσω φίλους.

Αυτό βέβαια θα το αλλάξω.Η επόμενη δουλειά θα μου αφήνει ελεύθερα τα Σαβ/κα ώστε να ανεβαίνω Αθήνα,να βλέπω τα φιλαράκια μου που τόοοοοοοοοοοσο μου έχουν λείψει:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Πάντως η Κρήτη Κρήτη, ε κλέφτρα;;; :D Πολυεπικροτώ!!! :)
Αχ δεν ξέρω... σας έχει τύχει να είναι ένας ή δύο στην παρέα, που να τα φέρνουν έτσι, ώστε να "θάβεσαι" εσύ;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alis

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,134 μηνύματα.
Μιλαω με φιλους καθημερινα(ας ειναι καλα το msn)!Οσο για το ποσο συναντιομαστε φροντιζει το σχολειο.......Για φιλους εκτος σχλειου η οταν ειμαι σε διακοπες ισχυει το μια φορα την βδομαδα η καθε δυο βδομαδες....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitral

Δραστήριο μέλος

Η dimitral αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 413 μηνύματα.
δυστυχως μια φορα την εβδομαδα κι αυτο οχι παντα.απο την μια οι τρελοι ρυθμοι της αθηνας,απο την αλλη οι αυξημενες υποχρεωσεις και οι μεγαλες αποστασεις.δικαιολογιες καλες για ολους.μαλλον οσο μεγαλωνουμε κλεινομαστε στα δικα μας προβληματα ο καθενας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 6 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top